Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (104 összesen)
  1. #1
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Lightbulb Közlekedés/biztonság

    Tárgy: egy nő utolsó telefonhívása

    Néha csak egy kép kelti fel figyelmünket!
    A kocsit vezető nő mobillal telefonált.
    1.JPG

    Na, látod a motorkerékpárt?

    2.JPG



    3.JPG

    Ennek a Hondának a vezetője kb. 140 –nel ment. A VW-t vezető nő éppen telefonált az új mobiljával amikor a mellékutcából a főútvonalra kanyarodott.. Elnézte a motorost.
    A motoros már nem tudott elég erősen fékezni, hogy megakadályozza a balesetet.
    A VW-ben ketten voltak. A motorost ugyancsak a kocsiban találták meg.
    Az ütközés következtében a VW oldalára borult és több mint 6 métert csúszott
    Mindhárman azonnal meghaltak.
    A fényképek egy a balesetmegelőzéssel kapcsolatos rendőrségi kiállításról származnak.

    Küldd el ezt a mail-t az összes autósnak és motorosnak !!!!

    Mindenek előtt azoknak, akik mobilt használnak
    Egy kép többet mond mint ezer szó!
    Kérjük, ne használd ha vezetsz.
    Így életet menthetsz ami lehet sajátod … vagy másé …

  2. #2
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenek előtt azoknak, akik mobilt használnak
    mondjuk a főútvonalon 140el közlekedő motorosoknak sem ártana elküldeni...

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Tárgy: egy nő utolsó telefonhívása

    Néha csak egy kép kelti fel figyelmünket!
    A kocsit vezető nő mobillal telefonált.


    Na, látod a motorkerékpárt?


    Ennek a Hondának a vezetője kb. 140 –nel ment. A VW-t vezető nő éppen telefonált az új mobiljával amikor a mellékutcából a főútvonalra kanyarodott.. Elnézte a motorost.
    A motoros már nem tudott elég erősen fékezni, hogy megakadályozza a balesetet.
    A VW-ben ketten voltak. A motorost ugyancsak a kocsiban találták meg.
    Az ütközés következtében a VW oldalára borult és több mint 6 métert csúszott
    Mindhárman azonnal meghaltak.
    A fényképek egy a balesetmegelőzéssel kapcsolatos rendőrségi kiállításról származnak.

    Küldd el ezt a mail-t az összes autósnak és motorosnak !!!!

    Mindenek előtt azoknak, akik mobilt használnak
    Egy kép többet mond mint ezer szó!
    Kérjük, ne használd ha vezetsz.
    Így életet menthetsz ami lehet sajátod … vagy másé …
    Ez így mind szép és jó, de a 140-el repesztő Hondásról nem esik szó?
    Sztem motorosokat jóval több baleset ér, valszeg nem véletlenül...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    És ha vki 140-el megy, akkor ő már hibázott és mi nyugodtan kimehetünk elé....

  5. #5
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    És ha vki 140-el megy, akkor ő már hibázott és mi nyugodtan kimehetünk elé....
    ezt senki nem mondta, de valami ilyesmire is vonatkozna az osztott felelősség szerintem, de gondolom erről te többet tudsz
    mindenesetre ha nem telefonált volna a VW-s akkor LEHET nem hajtott volna ki a motoros elé, és ha 140 helyett 70el ment volna a motoros akkor LEHET nem ez lett volna a vége

  6. #6
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    És ha vki 140-el megy, akkor ő már hibázott és mi nyugodtan kimehetünk elé....
    Nem ezt mondtam, csak nem értem a motorosokat. Baszottul védtelenek, megy mindegyik mint az állat, ha pedig baj van, nekik jó eséllyel game over. Bárki elé kikanyarodhat egy elbambuló, csak ha épp nem 140-el megyek egy motoron, akkor valamivel több esélyem van, hogy mindenki életben maradjon.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #7
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    ezt senki nem mondta, de valami ilyesmire is vonatkozna az osztott felelősség szerintem, de gondolom erről te többet tudsz
    mindenesetre ha nem telefonált volna a VW-s akkor LEHET nem hajtott volna ki a motoros elé, és ha 140 helyett 70el ment volna a motoros akkor LEHET nem ez lett volna a vége
    Ez a megosztott felelősség is hallod...
    Értem én, hogy jót akartak vele, csakhát a gyakorlatban ez sem működik.

    Van egy munkatársam, május 1.-jén volt egy balesete, motorral. (Csaknem odalett az egyik lábfeje). Végül úgy-ahogy felépült, így 6 hónappal utána már tud cipőt húzni, de az egyik lába már sosem lesz 100-as, gyakorlatilag se hús, se bőr nem maradt rajta.

    Az eset: motorral követett egy ilyen furgont/kisbuszt. Indokolatlanul lassan ment (főúton 70), ráadásul lassított (nem fékezett). Motorral előzni 2 mp, gondolta otthagyja. Index ki, odahúzta neki, majd a következő pillanatban a furgon elkezdett balra kanyarodni, ő a motorral megijedt, ráfékezett, elcsúszott, majd nekicsúszott a furgonnak, a padlólemez majdnem levágta a lábát.
    A másik mondta, hogy nem látta, rendőrök kimentek mondták ők is, sima lesz, így aztán rábeszélték, hogy a motort is számlával, trélerrel hozzák haza, majd úgyis fizeti a biztosító. 200.000 huf-ért hozták haza!!!
    Na végül teltek a hónapok, majd jött a levél, hogy az ügyet lezárták, a felelősség megosztott, így mindenki intézze a maga dolgát. Elment ügyvédhez, mondta, hogy meg lehet próbálni megtámadni a döntést, de baromi kicsi az esélye, hogy megváltoztatják, ha meg nem még kábé bukik 1 millát a perrel.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #8
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    861

    Lightbulb Közlekedés

    Akár mobillal, akár anélkül, nem tudom felmérni, hogy a motoros - pláne ha messze van - mekkora tempóval jön. Feltételezem a megengedett legnagyobbal jön - KRESZ szerint, de sajna józanul gondolkodva kell közlekedni ami az alábbit jelenti: ha motoros, akkor feltételezem, hogy kétszer gyorsabban jön mint a megengedett, ha nagy fekete autó, akkor inkább lemondok az elsőbbségemről, ha kamion megtartom a kellő távolságot.

  9. #9
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    kontroll_3.jpg
    Részlet a Kontroll című filmből.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  10. #10
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek a Hondának a vezetője kb. 140 –nel ment. A VW-t vezető nő éppen telefonált az új mobiljával amikor a mellékutcából a főútvonalra kanyarodott.
    nos...Besenyőpista bácsi után szabadon: "Minden ember szabadon lehet hülye!"
    lehet hogy erős, de mindkettő pont úgy végezte ahogy megérdemli...
    nem kell menni 140-el, és nem kell telefonálni, bár sztem ha kólát iszok, vagy csokit eszek - neadjisten chipset az anyósülésen levő zacskóból - az jobban eltereli a figyelmemet mégis mindenki a telóra van rászállva.

    amúgy 140km/h az 40 méter másodpercenként kb, lehet teló nélkül is kimenne elé ha elég szőke...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #11
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    lehet hogy erős, de mindkettő pont úgy végezte ahogy megérdemli...
    Hát igen, csakugye volt egy utas is...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #12
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem kell menni 140-el, és nem kell telefonálni, bár sztem ha kólát iszok, vagy csokit eszek - neadjisten chipset az anyósülésen levő zacskóból - az jobban eltereli a figyelmemet mégis mindenki a telóra van rászállva.
    Jogos. Sőt, én pl. betiltanám a vezetés közbeni dohányzást is. De komolyan... Soroljam a lehetséges veszélyeket? 1. elkezdesz matatni a zsebben, alig bírod kivenni, még fel is állsz a kocsiban amennyire lehet mert nem akar kicsúszni az a k. a doboz 2. öngyújtó is kell, mondjuk u.ez még1x 3. meg kell gyújtani, fényhatás + lehet hogy el kell engednem mind2 kézzel a kormányt 4. hamuzás: mindenképpen figyelemelterelés, hogy beletalálj a hamuzóba 5. és ha neadjisten leesik a parázs...



  13. #13
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg vmaxter írta Hozzászólás megtekintése
    ha motoros, akkor feltételezem, hogy kétszer gyorsabban jön mint a megengedett, ha nagy fekete autó, akkor inkább lemondok az elsőbbségemről, ha kamion megtartom a kellő távolságot.
    Ha 70 nel megy csak ő esik el és sérül vagy hal meg.Persze ez sem jó ami történt.A motoros ha hibázik csúnyán látszik rajta,de a másik fél hibáját nehéz kivédeni.Autoban ez könnyebb.MIÉRT CSAK A NAGY AUTOKAT ÉS KAMIONOKAT KELL FIGYELNI,A MOTOR MEG A MOTOROS AZ BIZTOS HOGY HÜLYE??? ,MERT ARRA ÜLT, AKKOR MEG MÁR DÖGÖLJÖN IS MEG??????? Ez a baj ,hogy ez a szemlélet hogy nehogymár a kis köcsög (motoros) elmenjen mellettem a pirosnál vagy a dugóban,ha én szopok szopjon ő is,,mert ha az én tehenem megdöglött dögöljön meg a szomszédé is.

    Végül azért nem minden MOTOROS HÜLYE meg BAROM és a többi....
    Az autosok között, "persze többen is vannak" sokkal több a barom....

  14. #14
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 70 nel megy csak ő esik el és sérül vagy hal meg.Persze ez sem jó ami történt.A motoros ha hibázik csúnyán látszik rajta,de a másik fél hibáját nehéz kivédeni.Autoban ez könnyebb.MIÉRT CSAK A NAGY AUTOKAT ÉS KAMIONOKAT KELL FIGYELNI,A MOTOR MEG A MOTOROS AZ BIZTOS HOGY HÜLYE??? ,MERT ARRA ÜLT, AKKOR MEG MÁR DÖGÖLJÖN IS MEG??????? Ez a baj ,hogy ez a szemlélet hogy nehogymár a kis köcsög (motoros) elmenjen mellettem a pirosnál vagy a dugóban,ha én szopok szopjon ő is,,mert ha az én tehenem megdöglött dögöljön meg a szomszédé is.

    Végül azért nem minden MOTOROS HÜLYE meg BAROM és a többi....
    Az autosok között, "persze többen is vannak" sokkal több a barom....

    Sajnos kis országunkban a vezetési kúlturhával van a probléma, nem a motorosokkal vagy az autósokkal....
    de tapasztalataim azt mondatják velem, hogy motorosból sokkal több "őrült" van mint autósból. Viszont autósból meg sokkal több a "paraszt"....

  15. #15
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Az autosok között, "persze többen is vannak" sokkal több a barom....
    Különbség csak annyi, hogy kevesebbeknek adatik meg aza lehetőség, hogy a tudásához mérten többszörsen többet tudó járműre üljön. 1.4-es Golf-al nem lehet száguldozni... Éppenezért az őrültség helyett csak a "paraszt" marad meg belőle
    A képemből láthatod, én sem vagyok a motorosok ellen, de sajnos itt, Nyíregyházán is volt hasonló eset. A temető előtt szakított egy Ducati, amit a mellékutcából kiforduló nem vett észre. Vagy, ha észrevette, nem számított arra, hogy a 150 méterre lévő motor ott lesz 3mp múlva

    Ez pont olyan, mint amikor kocsival, autópályán megyek 130-al. Többel nem, mert saját az autó, és afölött az étvágya is megnő... Belenézek a tükörbe, semmi. Kirakom az indexet, még mindíg semmi. Leelőzöm a teherautót, és amikor visszamegyek a sávomba, abban a pillanatban eltép mellettem egy hatalmas fekete dög, ki tudja mennyivel. Hol volt ez eddig, ha a tükörben nem volt????
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  16. #16
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Sajnos nem osztom Holly barátom véleményét, a motorosok többsége jelentősen túllépve a határokat motorozik veszélyeztetve mindenkit városon belül és kívül egyaránt. Tehát mennek mint a barom. És hiába vannak hatdugattyús fékek,akkor is azon a kétúnyi felületen tapad......
    A király nem Elvis volt...

  17. #17
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Nekem kettő barátom is szenvedett motoros balesetet az elmúlt időszakban.....egyik esetben sem ők voltak a hibásak.....a megengedett sebességgel közlekedve a mellékútról eléjük hajtott 1-1 autó. Kisebb karcolásokkal, töréssel megúszták.
    Nem minden motoros hülye, viszont egy autós sem veszi figyelembe a motorosokat...kivéve, ha ő is motoros, csak akkor épp 4 keréken halad.

  18. #18
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kettő barátom is szenvedett motoros balesetet az elmúlt időszakban.....egyik esetben sem ők voltak a hibásak.....a megengedett sebességgel közlekedve a mellékútról eléjük hajtott 1-1 autó. Kisebb karcolásokkal, töréssel megúszták.
    Nem minden motoros hülye, viszont egy autós sem veszi figyelembe a motorosokat...kivéve, ha ő is motoros, csak akkor épp 4 keréken halad.
    KÖSZÖNÖM ezt nem tudtam volna szebben elmondani,de ez az igazság.

  19. #19
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Nos én autozok motorozok(robi) biciklizek, autoval még nem csaptam el senkit, de engem már mind bicajjal mind robival voltam, má fellöktek ecce autoval, a mi utcánk az aszfalt olyan széles hogy 1 auto vígan elfér, ma mikor jöttem haza robival, szembe jött velem 1 Corsa, de nem volt hajlandó lehúzódni a kövezett részre pedig csak 15 cm-et kellett volna, voltám húzom a féket és nyomom a dudát a robin, de még így is kb pár centi volt köztem és a Corsa között. Na most akkor én voltam a hülye hogy nem mentem bele az árokba, vagy ő. Vannak emberek tökmindegy hogy milyen járművel megy hogy azt hiszik hogy nekik mindent lehet és hogy nekik van elsőbségük. Szal minden közlekedési szitu van hogy nem csak 1 emberen múlik.

  20. #20
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Holovatti Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    KÖSZÖNÖM ezt nem tudtam volna szebben elmondani,de ez az igazság.
    Ez nagy igazság! Mármint, hogy az tud csak figyelni a más módon közlekedőkre, aki maga is közlekedik úgy. Ugyanúgy a sok barom nem figyel a bringásokra (én bringázom), gyalogosnak néznek, nem adnak elsőbbséget, kijönnek elém, aztán csodálkoznak, hogy 25-30 km/h-s tempóval ott vagyok a seggükben.

    DE, ahogy a legfélősebb, kezdő motoros cimborám is bevallotta: nincs pardon, felülsz arra a dögre, és egyszerűen nem tudod neki nem húzni. Ez is igaz, szóval nem lehet itt igazságot tenni.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #21
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #22
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem minden motoros hülye, viszont egy autós sem veszi figyelembe a motorosokat...kivéve, ha ő is motoros, csak akkor épp 4 keréken halad.
    Ez ellen tiltakozom...sose motoroztam, mert a jármű 4 keréknél kezdődik sztem, DE mindíg lehúzodok ha tehetem lámpánál ha látom hogy jön a motoros, sőt még menet közbe is ha észreveszem őket lehúzodok hogy akkor is elférjenek a vonalon ha jönnek esetleg szembe - kapom is a lábrázást köszönetképp - mondjuk a megfontolás az hogy inkább húzzanak el mint ott idegesítsen a seggemben, ettől függetlenül cipővel a lábamon is meg tudom számolni hogy hány sebességkorlátozást betartó motorossal találkoztam mondjuk az utóbbi 2 évben.
    Egyszer láttam egyet autópályán is békésen kocogni 130-al...meg is lepődtem, de hát mindenki tudja hogy nem ez az általános.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #23
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ellen tiltakozom...sose motoroztam, mert a jármű 4 keréknél kezdődik sztem, DE mindíg lehúzodok ha tehetem lámpánál ha látom hogy jön a motoros, sőt még menet közbe is ha észreveszem őket lehúzodok hogy akkor is elférjenek a vonalon ha jönnek esetleg szembe - kapom is a lábrázást köszönetképp - mondjuk a megfontolás az hogy inkább húzzanak el mint ott idegesítsen a seggemben, ettől függetlenül cipővel a lábamon is meg tudom számolni hogy hány sebességkorlátozást betartó motorossal találkoztam mondjuk az utóbbi 2 évben.
    Egyszer láttam egyet autópályán is békésen kocogni 130-al...meg is lepődtem, de hát mindenki tudja hogy nem ez az általános.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #24
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos mind a két film teljesen igaz.

  25. #25
    Holovatti Zoltán Versenyző Holovatti Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 19.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    321
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Ez ellen tiltakozom...sose motoroztam, mert a jármű 4 keréknél kezdődik sztem, DE mindíg lehúzodok ha tehetem lámpánál ha látom hogy jön a motoros, sőt még menet közbe is ha észreveszem őket lehúzodok hogy akkor is elférjenek a vonalon ha jönnek esetleg szembe - kapom is a lábrázást köszönetképp - mondjuk a megfontolás az hogy inkább húzzanak el mint ott idegesítsen a seggemben, ettől függetlenül cipővel a lábamon is meg tudom számolni hogy hány sebességkorlátozást betartó motorossal találkoztam mondjuk az utóbbi 2 évben.
    Egyszer láttam egyet autópályán is békésen kocogni 130-al...meg is lepődtem, de hát mindenki tudja hogy nem ez az általános.
    Mert az autosok mind és mindig betartják a szabályokat ugye, ezt te sem hiszed elés itt nem csak a sebességhatárról van szó.

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •