Oldal: 5 / 35 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #101
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    na azért ne legyünk már ennyire elrugaszkodva a földtől... Ha valaki ült már itt olyan autóban ami versenyre volt kitalálva, az tudja hogy a kettő elég messze van egymástól (szim. vs. valóság)
    Arról nem is beszélve,hogy nagyon sok mai fiatal nem nagyon bírná a tempót még fizikai kondícióval sem.... (lásd Huttu a Mazdában )
    Na jó, de a kondíciót meg lehet szerezni hozzá. A tehetséget, gyorsaságot, azt soha!

    Nem úgy értette senki szerintem, hogy először kocsiba ülve azonnal alázná Zsoltit (bár a Huttu példánál maradva talán még ez sem lehetetlen), hanem mondjuk azonos körülmények között.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #102
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a Minardival volt baj. Érdekes, Alonso ott is ki tudott tűnni. Egyetlen villanása nem volt egész pályafutása alatt...
    Hm, mégis ő volt az aki pontott szerzett vele, nem Alonso
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki ült már itt olyan autóban ami versenyre volt kitalálva, az tudja hogy a kettő elég messze van egymástól (szim. vs. valóság)
    Simbinnél lehet, de...

    Én am örülök Zsoltinak. Majd meglátjuk. A lényeg hogy alázni kell a csapattársat. Azon meg kár rágódni, hogy miért ő. Ha neki se lenne elég pénze hozzá az nem azért lenne mert odadták a Norbinak vagy a Kiss Pál Tamásnak.



  3. #103
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    régebben még aktívan jártam a MGYB futamokra mint néző-szerelő terjengett egy sztori ami nem tudom igaz e vagy sem. volt egy B ZS. nevezetű srác aki alá apu berakta a zsír új 0 km es Formula Renault 2000 et. és volt egy másik srác nevét nem írom mert nem emlékszem pontosan a nevére és nem akarok vele megsérteni senkit ha nem jót írok. szval volt ez a srác aki egy leharcolt több éves autóval ment és vezette a bajnokságot az akkor űrtechnika előtt és jött az utolsó futam és pontosan annyi előnye volt a nevén nem említett pilótának hogy ha B.Zs megnyeri a futamot és a XY kiesik akkor B.Zs bajnok. a technika ördöge nem szólt bele viszont nem volt csak 1 garnitúra gumi az is már kopottas volt elég kis költségvetésű csapatnál. szval átmentek B.Zs hez hogy kérjenek kölcsön 4 db gumit és jövőhéten kifizetik. de B.Zs nem adott így ő lett a bajnok. és ez azóta is bennem van, és emiatt van előítéletem B.ZS vel szemben. egyébként az a szponzor aki pénz tol Zs mögé hülye. van néhány olyan pilótánk aki jobban megérdemelné és kicsit többet letett az asztalra mint ő .

    mi mikor versenyeztünk mindig segítettünk akinek tudtunk, kölcsön eső gumi, tartalék váltó-difi és mi sem dőzsöltünk ki volt számolva minden. utána ha nekünk kellet vmi viszonozták és ez rendjén volt este meg sütögetés sör party, jaj régi szép idők
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #104
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    régebben még aktívan jártam a MGYB futamokra mint néző-szerelő terjengett egy sztori ami nem tudom igaz e vagy sem. volt egy B ZS. nevezetű srác aki alá apu berakta a zsír új 0 km es Formula Renault 2000 et. és volt egy másik srác nevét nem írom mert nem emlékszem pontosan a nevére és nem akarok vele megsérteni senkit ha nem jót írok. szval volt ez a srác aki egy leharcolt több éves autóval ment és vezette a bajnokságot az akkor űrtechnika előtt és jött az utolsó futam és pontosan annyi előnye volt a nevén nem említett pilótának hogy ha B.Zs megnyeri a futamot és a XY kiesik akkor B.Zs bajnok. a technika ördöge nem szólt bele viszont nem volt csak 1 garnitúra gumi az is már kopottas volt elég kis költségvetésű csapatnál. szval átmentek B.Zs hez hogy kérjenek kölcsön 4 db gumit és jövőhéten kifizetik. de B.Zs nem adott így ő lett a bajnok. és ez azóta is bennem van, és emiatt van előítéletem B.ZS vel szemben. egyébként az a szponzor aki pénz tol Zs mögé hülye. van néhány olyan pilótánk aki jobban megérdemelné és kicsit többet letett az asztalra mint ő .

    mi mikor versenyeztünk mindig segítettünk akinek tudtunk, kölcsön eső gumi, tartalék váltó-difi és mi sem dőzsöltünk ki volt számolva minden. utána ha nekünk kellet vmi viszonozták és ez rendjén volt este meg sütögetés sör party, jaj régi szép idők
    Fogadjunk, hogy az általad szerelt kocsi csak az első checkpointig jutott

  5. #105

  6. #106
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Fogadjunk, hogy az általad szerelt kocsi csak az első checkpointig jutott
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  7. #107
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hm, mégis ő volt az aki pontott szerzett vele, nem Alonso
    Ezt nem mondhatod komolyan...

    Láttad Alonsot Monacoban a Minardival?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #108
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    na, törölve is lett a twitter account

  9. #109
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Demostméééérrrr???
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #110
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt jól beszoptuk
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem mondhatod komolyan...
    Miért nem? Azt mondtad hogy ő sohasem villant vele. Én ezt cáfoltam. Ennyi

    Am amit Wega írt róla az nem vmi szép dolog



  11. #111
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ez nem szopás csak kihátrálás nem virult a lóvé és győzött a paraszti ész.A vita lezárva, de jó lett volna ha még élne. Csak magyarok vagyunk vagy mi az ....

  12. #112
    Ugyan már, most néhány srác röhög a markában hogy milyen jó hírverés csináltak a semminek. Ennyi meg egy kóla

  13. #113
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan már, most néhány srác röhög a markában hogy milyen jó hírverés csináltak a semminek. Ennyi meg egy kóla
    Kb két hete volt valóságalapja de mint mondtam lebeszélés is. Tény hogy sok zséről volt szó mert az ugye nincs. Félinformációkat fújtak fel sajna.

  14. #114
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    valahol azthiszem 10millio eurorol olvastam, de lehet rosszul emlekszem

  15. #115
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Jól van ez így, ahogy alakult...

    Már kezdtem megijedni, hogy megint égni fog a pofám magyarként...

  16. #116
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Huttu-s sztorit valaki leírná ?

  17. #117
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Huttu-s sztorit valaki leírná ?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post121190
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  18. #118
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

  19. #119
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az a link mar nem el. Ez van helyette.
    http://www.youtube.com/user/iRacingT.../1/0p_sCrM1CcI
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #120
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Hát halljátok, én nem tudom a Pirelli mit csinált, de nagyon kíváncsi leszek ezekre a gumikra.

    Több pilóta csinált már végig versenyszimulációt a teszteken, óriási a szórás a köridőkben.

    Pl. ma Rosberg nyomott le egy versenytávot egyben, kerékcserékkel. Legjobb köre 1:24.4, ami kábé 1 mp-re van Vetteltől (mint tavaly), viszont a képzeletbeli nagydíj végére már csak 1:32-es köröket futott - üres tankkal.
    De a többieknél is óriási különbségek vannak, gumitól függően.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #121
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Arra már hamar rájöttek, hogy a Pirelli gumák gyorsabban kopnak, mint a korábbi BS-k, de a Pirelli erre azt mondta, hogy szándékosan ilyen a gumi. Jobban tapad, de gyorsabban kopik. Ha ez így van, az talán hozhat olyan érdekes szituációkat, mint tavaly Kubica, aki 2x cserélt, és a végén olyan brutál gyors volt, hogy mindenki menekült előle.
    De pont most olvastam egyet az esős gumikról, azt mondták, meglepően tartós.
    http://www.automobil.hu/c1598/meglep...akat_a_pirelli
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  22. #122
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Arra már hamar rájöttek, hogy a Pirelli gumák gyorsabban kopnak, mint a korábbi BS-k, de a Pirelli erre azt mondta, hogy szándékosan ilyen a gumi. Jobban tapad, de gyorsabban kopik. Ha ez így van, az talán hozhat olyan érdekes szituációkat, mint tavaly Kubica, aki 2x cserélt, és a végén olyan brutál gyors volt, hogy mindenki menekült előle.
    De pont most olvastam egyet az esős gumikról, azt mondták, meglepően tartós.
    http://www.automobil.hu/c1598/meglep...akat_a_pirelli
    Hát igen, ha tényleg 6-8 mp-et lassulnak ugyanazokkal a gumikkal, akkor simán lehet 3-4 csere per futam. Csak van-e annyi szett?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #123
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ha tényleg 6-8 mp-et lassulnak ugyanazokkal a gumikkal, akkor simán lehet 3-4 csere per futam. Csak van-e annyi szett?
    Haha, hát annyit csinálnak, hogy legyen

    Jó lesz ez így. Legalábbis gumiilag
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #124
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Legalább több előzés lesz !
    A boxban
    Paliklaci örülhet

    De viccet félretéve biztos lesz belőle pár érdekes szituáció, amikor összeakad egymással egy friss és egy használt gumis emberke. Mert a korábbi években, többször is láttuk, hogy csak azért mentek ki cserélni, mert kötelező volt. Vettel pl. az utolsó körben. Idén remélem, nem a kötelező kiállás miatt fognak kimenni, hanem azért, mert már a vásznat koptatják.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  25. #125
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    viszont ha tenyleg annyi különbseg van egy kopott es egy uj gumi között, csak nyelvtani ertelemben lesz elözes, igazabol ha valoban 6-8mp a differencia, akkor esely sincs vedekezni, megeszi az elöttelevöt reggelire..

Oldal: 5 / 35 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •