Oldal: 4 / 35 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #76
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Heidfeld az élen:
    http://www.a5.hu/cikkek/2/45767.shtml

    Most még jobban sajnálom, hogy Kubicável ez történt. Szerintem nagyon nagyott ment volna idén.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  2. #77
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    hát senna gyerek kezdhet csomagolni mert hogy idén nem ül autóba az tuti
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #78

  4. #79
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Lesz bahreini nagydíj?
    igen - 7.0
    nem - 1.35

    Március elejére ki van írva négy tesztnap. Meglátjuk mi lesz addig. Ha azt törlik, akkor szerintem a versenyt is. (Vagy elhalasztják?)

    Egyékbént meg javasolnám helyettesnek a békés Imolát
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #80
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz bahreini nagydíj?
    igen - 7.0
    nem - 1.35

    Március elejére ki van írva négy tesztnap. Meglátjuk mi lesz addig. Ha azt törlik, akkor szerintem a versenyt is. (Vagy elhalasztják?)

    Egyékbént meg javasolnám helyettesnek a békés Imolát
    Nem rossz ötlet, bár az én májam bevenné a Red Bull Ringet is Vagy legyen mind2 és skippeljük Abu Dhabit is Ezekkel az arabokkal úgyis mindig csak a baj van



  6. #81
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem rossz ötlet, bár az én májam bevenné a Red Bull Ringet is Vagy legyen mind2 és skippeljük Abu Dhabit is Ezekkel az arabokkal úgyis mindig csak a baj van
    Ja, mert itthon nem volt utcánhőbörgés...

    Hagyjuk az arabozást.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #82
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, mert itthon nem volt utcánhőbörgés...

    Hagyjuk az arabozást.
    Nekünk mégsem kellett sem törölni sem elhalasztani még egy Magyar GP-t sem...

    Am meg fura hogy egy végű mondatot így felveszel, persze nem ismerhetsz. Én u.is egy anti-antiszemita ember vagyok, válogatás nélkül.

    Annyi igaz az egészből, hogy én szívem szerint tényleg otthagynám az arabokat. Az autóversenyzés tradíciói miatt. Én sokkal szívesebben látnék újra egy Holland Gpt, egy Portugál Gpt, egy Svéd Gpt, vagy akár egy Kyalamit, Buenos Airest, esetleg Mexikót, mint ezeket vagy egy x+sokadik ázsiai helyszínt. Persze, tudom hogy minden a pénzről szól és ezennel ki is vettem a kezem a biliből.



  8. #83

  9. #84
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A hétvégén esedékes GP2 ázsia futamot már lefújták Bahreinben.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #85

  11. #86
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #87
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Jujjjj

    Reszkess élmezőny!!! (a lekörözésekkor)

    Kell ez?

    Ezt az összeget rászoruló embereknek felajánlani ezerszer dicsőbb tett lenne!

    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 02. 17. 18:27.

  13. #88
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Azért kíváncsi lennék, hogy "a legfrissebb hírek szerint" mit takar.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #89
    Buczkó Zoltán Regisztrált Buczkó Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 18.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    280
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Jujjjj

    Reszkess élmezőny!!! (a lekörözésekkor)

    Kell ez?

    Ezt az összeget rászoruló embereknek felajánlani ezerszer dicsőbb tett lenne!

    Azért tegyük hozzá, hogy az a Minardi amit vezetni próbált, autónak sem lehetett nevezni. A most jobb képet kapunk a vezetési stílusáról.

    A világbajnok Talmácsinak alig sikerül szponzort találni, akkor Baumgartner hogy lenne képes ?

  15. #90
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért kíváncsi lennék, hogy "a legfrissebb hírek szerint" mit takar.
    par napja ZBaumgartner neven megjelent egy uj twitter-profil, ahol azt irja, hogy penteken egy nagyszabasu bejelentenivaloja lesz, bar sokan megkerdöjelezik a profil eredetiseget.


    szerk.: http://twitter.com/#!/zbaumgartner
    ugye a hivatalos profiloknal van egy kicsi kek pipa a nev mellett, hogy verified. itt nincs (meg...)

    szerk2.: tul feltünö, hogy egy csomo külföldi emberke irogat neki, hogy te vagy a legnagyobb csaszar a vilagon, meg kedvenc versenyzöm stbstbstb, meg a sajat honlapja amit 1hete reklamozott az 2007be lett utoljara frissitve fötamogato a danubius radio meg a minardi f1 team ?
    Utoljára módosította: Fehér Gábor; 2011. 02. 17. 20:01.

  16. #91
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Buczkó Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért tegyük hozzá, hogy az a Minardi amit vezetni próbált, autónak sem lehetett nevezni. A most jobb képet kapunk a vezetési stílusáról.
    Mert a HRT az egy top autó?

    Nem a Minardival volt baj. Érdekes, Alonso ott is ki tudott tűnni. Egyetlen villanása nem volt egész pályafutása alatt...

    Akkor már miért nem Norbi?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #92
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Hát hát...
    Sajnálom hogy egyetlen f1 licensel rendelkező versenyzőnket ennyire lesajnáljátok. Személyesen érint és nekem is rosszul esik ahányszor csak negatívan értékelik.Zsolt és családja személyes és családi jóbarátom. Az pedig hogy a mai napig kapcsolatban áll a minardi csapatfőnökével, szerintem számíthat rá mint támogató.Azt tudtuk hogy nem Alonso kaliberű versenyző. De az tény hogy mindegyikőnknél többre képes, Hacsak más valaki nem indult már f1 es futamon a jelenlévők közül és esetleg az első hatban is végzett többször mert tőle elfogadható a kritika de mástól nem. Köszönöm

  18. #93
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Hát hát...
    Sajnálom hogy egyetlen f1 licensel rendelkező versenyzőnket ennyire lesajnáljátok. Személyesen érint és nekem is rosszul esik ahányszor csak negatívan értékelik.Zsolt és családja személyes és családi jóbarátom. Az pedig hogy a mai napig kapcsolatban áll a minardi csapatfőnökével, szerintem számíthat rá mint támogató.Azt tudtuk hogy nem Alonso kaliberű versenyző. De az tény hogy mindegyikőnknél többre képes, Hacsak más valaki nem indult már f1 es futamon a jelenlévők közül és esetleg az első hatban is végzett többször mert tőle elfogadható a kritika de mástól nem. Köszönöm
    De Lali!
    Most komolyan, azért nem fogadod el a kritikát, mert jóbarátod?
    A versenyzőket nem ez alapján szokás megítélni.

    Amit ő elért, arra nagyon sokan képesek lettek volna még ebben az országban, de nincs is baj ezzel. Pontot szerzett, történelmet írt, de nem kell túlértékelni.

    Ja, és 8. volt, nem 6. Nem tűnik nagy különbségnek, de lehet az.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #94
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    szerintem lenne itt par ember, akinek ha lenne lehetösege akkor ottlenne az ö szintjen, csak sajnos nincsen... de ha nem is innen, a magyar f1-szimekböl biztosan. amikor norbi meg webergabi preq-zott tavaly parszor, nemsokszor vertek el a toppilotak idejit, mar amikor elvertek !

  20. #95
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    De Lali!
    Most komolyan, azért nem fogadod el a kritikát, mert jóbarátod?
    A versenyzőket nem ez alapján szokás megítélni.

    Amit ő elért, arra nagyon sokan képesek lettek volna még ebben az országban, de nincs is baj ezzel. Pontot szerzett, történelmet írt, de nem kell túlértékelni.

    Ja, és 8. volt, nem 6. Nem tűnik nagy különbségnek, de lehet az.
    Nem csak szarul esik persze a kritikát el fogadom hiszen nem én vagyok az alanya de nem is értékeltem túl am a 6. hely csak példa mert ugye az jobb mint a 8.
    Más:Gábor
    " szerintem lenne itt par ember, akinek ha lenne lehetösege akkor ottlenne az ö szintjen, csak sajnos nincsen... de ha nem is innen, a magyar f1-szimekböl biztosan. amikor norbi meg webergabi preq-zott tavaly parszor, nemsokszor vertek el a toppilotak idejit, mar amikor elvertek !"
    Zsír és gratulálok nekik! Amúgy melyik futamon indultak f1-ben? Egyiken sem. Értem én hogy lenne sok tehetséges ember és él is ebben az országban rengeteg hiszen Magyarok vagyunk vagy mi az ... csak pénzünk nincs ahhoz hogy ezt kiaknázzuk. Még egyszer mondom nem fényezek senkit csak azt mondom ha összejön neki biztassuk ne lefikázzuk. Bár ez is jó magyar szokás.

  21. #96
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Zsolt és családja személyes és családi jóbarátom.
    Hát akkor rajtad keresztül üzenem a kis famíliának, hogy ezt a zsebpénzt csúsztassák inkább oda Michelisznek, hogy tuti legyen az a bömbi 2011-re...! Mert mi eredményes versenyzőt szeretnénk, nem világszenzáció-show-futam végén kullogó álmoskát...

    Nekem egyikőjük sem hozzátartozóm, de mindketten honfitársak, egyszerűen Norbiban ezerszer több tüzet láttam és látok, és többet is ígér, mint Zsolti, aki inkább hegedűvel induljon, mint F1-es autóval... ...arra nagyobb esély van, hogy menni fog (amúgy is úgy hírlik, nem olcsó móka az az F1!)


    illetve: még a tavaly előtti GP2-bajnok Hülkenberg is idén visszakerült tesztpilótai ülésbe, az Interlagos-i pole ellenére is...

    Zsolti milyen sikert mutatott fel ebben a GP2-ben? Mivel került be az F1-be???



    Én azt mondom: KISS PÁL TAMÁS!!!

    u.i.: itt tehetségre és pénzre egyszerre van szükség, és ha Zsolti összeszedi a pénzt, még akkor is csak 1 lesz meg a 2 tényezőből...
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 02. 17. 22:48.

  22. #97
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    csoporttarsam az egyetemen

  23. #98
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor rajtad keresztül üzenem a kis famíliának, hogy ezt a zsebpénzt csúsztassák inkább oda Michelisznek, hogy tuti legyen az a bömbi 2011-re...! Mert mi eredményes versenyzőt szeretnénk, nem világszenzáció-show-futam végén kullogó álmoskát...

    Nekem egyikőjük sem hozzátartozóm, de mindketten honfitársak, egyszerűen Norbiban ezerszer több tüzet láttam és látok, és többet is ígér, mint Zsolti, aki inkább hegedűvel induljon, mint F1-es autóval... ...arra nagyobb esély van, hogy menni fog (amúgy is úgy hírlik, nem olcsó móka az az F1!)



    u.i.: itt tehetségre és pénzre egyszerre van szükség, és ha Zsolti összeszedi a pénzt, még akkor is csak 1 lesz meg a 2 tényezőből...

    illetve: még a tavaly előtti GP2-bajnok Hülkenberg is idén visszakerült tesztpilótai ülésbe, az Interlagos-i pole ellenére is...

    Zsolti milyen sikert mutatott fel ebben a GP2-ben? Mivel került be az F1-be???
    Az hogy ki mire fordít és milyen pénzt ahhoz nekem de neked sincs semmi közöm és közöd.Mint már mondtam ,csak a vakfolton ez nem jött át ( magyar tulajdonság) én sem tartom őt az f1 géniuszának. Nem is állt szándékomban magasztalni senkit. én is szeretném ha Norbi kaphatna ennyi zsét az lenne a kánán.
    Tiszteletben tartom a véleményedet de velem senkinek se üzengessél mert az nem az én reszortom. Amúgy ha tudni akarod kb egy hónapja éppen le akarták beszélni a dologról a dolog hogy a menedzsment megkereste a HRTt kb két hete történt. Visszaigazolást most kaptak ,ebből lett a hír holnap lesz egy közlemény abban benne lesz hogy mi van. Majd utána lehet jó magyar szokás szerint nyomatni a kritikát. Annak húzza a cigány aki viriccsa a lóvét ez van attól az illető még énekelhet hamisan. sajnos
    Béke veletek még mielőtt megkerestek és felgyújtjátok a kocsimat, a házamat meg ilyenek.

  24. #99
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Az hogy ki mire fordít és milyen pénzt ahhoz nekem de neked sincs semmi közöm és közöd.Mint már mondtam ,csak a vakfolton ez nem jött át ( magyar tulajdonság) én sem tartom őt az f1 géniuszának. Nem is állt szándékomban magasztalni senkit. én is szeretném ha Norbi kaphatna ennyi zsét az lenne a kánán.
    Tiszteletben tartom a véleményedet de velem senkinek se üzengessél mert az nem az én reszortom. Amúgy ha tudni akarod kb egy hónapja éppen le akarták beszélni a dologról a dolog hogy a menedzsment megkereste a HRTt kb két hete történt. Visszaigazolást most kaptak ,ebből lett a hír holnap lesz egy közlemény abban benne lesz hogy mi van. Majd utána lehet jó magyar szokás szerint nyomatni a kritikát. Annak húzza a cigány aki viriccsa a lóvét ez van attól az illető még énekelhet hamisan. sajnos
    Béke veletek még mielőtt megkerestek és felgyújtjátok a kocsimat, a házamat meg ilyenek.
    Ezt pindurt túlreagáltad, asszem, de ezt biztos te is érzed...!

    No para, lássuk Zsozsót, miként remekel! Csak aztán büszkék lehessünk rá annyira, mint 60 zsilliárd ojróra, amibe kerülni fog ez valakinek, hogy őt, mint tehetséget szépen kocsikáztassa... Go Zso Go, én asszondom túrja le Schumi-t a pályáról, legyen újra 8.!!!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2011. 02. 17. 23:45.

  25. #100
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem lenne itt par ember, akinek ha lenne lehetösege akkor ottlenne az ö szintjen, csak sajnos nincsen... de ha nem is innen, a magyar f1-szimekböl biztosan. amikor norbi meg webergabi preq-zott tavaly parszor, nemsokszor vertek el a toppilotak idejit, mar amikor elvertek !
    na azért ne legyünk már ennyire elrugaszkodva a földtől... Ha valaki ült már itt olyan autóban ami versenyre volt kitalálva, az tudja hogy a kettő elég messze van egymástól (szim. vs. valóság)
    Arról nem is beszélve,hogy nagyon sok mai fiatal nem nagyon bírná a tempót még fizikai kondícióval sem.... (lásd Huttu a Mazdában )

Oldal: 4 / 35 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •