Oldal: 35 / 35 ElsőElső ||| 25 31 32 33 34 35
Találatok: 851 - 866 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #851
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogynem. Sztem tiszta Hockenheim hátsó hajtű. Jó, itt jobban emelkedik az út, de pár % lejtés ide vagy oda nem nagy kaland.
    Ja, mikor féktávon "elkönnyül" az autó

    Hockenheim még egy nulla pálya... Ahhoz képest ez az indiai pláne hogy perfetto.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #852
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, mikor féktávon "elkönnyül" az autó
    Nem vezettem még f1es kocsit, de olyan aerodinamikai hatékonyságnál, amellyel rendelkeznek azok az autók, én tényleg nem hinném hogy az a kis szintkülönbség sokat osztott-szorzott volna a pilótáknak.

    Meg am is, SZTEM ennél sokkal rosszabb ha nem emelkedőn, hanem lejtőn van a féktáv. Inkább olyankor szokott "elkönnyülni", főleg ha nem F1ről van szó.
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hockenheim még egy nulla pálya... Ahhoz képest ez az indiai pláne hogy perfetto.
    Az, 0 (legalábbis ez az új, én a régit szerettem), de akkor is Hockenheimé volt előbb.

    Node mind1, ha nektek tetszik, hát tetszik, azt hiszem fel tudom dolgozni ;D Máshogy látjuk, ennyi.

    De Tilus egyik hszéhez még csak hozzáfűznék vmit, ez elmaradt múltkor
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Régi pályákhoz kár hasonlítani, azok szükek, kanyargósak, és a mostani FIA követelményeknek nem felelnek meg..ettől még jók, és lehet hogy a követelményekben van a hiba, de nem hiszem hogy ott jobb versenyeket látnánk, inkább csak körbe körbe vonatozás lenne, előzési pontok hiányában.
    Ezt azért még mindenképp cáfolnám...a DRS előtti korszakban is volt néhány pálya ahol lehetett előzni és rendre jó versenyeket hozott. Ilyen volt pl. Melbourne, Montreal, Spa, vagy Interlagos. És ezek egyike sem Tilke pálya

    Ettől függetlenül van abban vmi amit mondasz, mert egynéhány régi pálya valóban megfelel annak amit írtál. Pl. Imola talán épp emiatt esett ki (vagy legalábbis ez is szerepet játszhatott), de ezen okok miatt lehetne alkalmatlan pl. Donington vagy Zandvoort, Zolder vagy éppen Buenos Aires is.

    Tehát sztem pl. egy Spa-t és egy Zoldert még csak egy lapon sem érdemes említeni, mivel attól mert mind2 klasszikus pálya, még teljesen eltérő karakterisztikájuk van. És ezekben a régi pályákban pont ez a jó, hogy nem lehet egy kalap alá venni őket, mert mind2ik annyira más és más...a Tilkéket viszont lehet.

    De ezzel semmi gond nem lenne, ha nem szaporodnának gombamód, kiszorítva a "régi, egyedi ízeket"...Sepang még egynek jó volt, de mivel mostmár a sokadiknak kellene örülni, hát nem megy. Nekem.

    Ja, és mégvmi: elvileg a DRSnek köszönhetően pont hogy nem kellene hogy olyan nagy gond legyen, ha egy régi pályán, annak vonalvezetése miatt nem lehetne előzni...mivel a DRSt éppen az ilyen problémák megoldására találták ki Csak be kell lőni a zóna hosszát. Ha rövid az egyenes hát akkor hadd használják már a kanyarból kijőve, ne csak x m után, mint ahogy itt Indiában is volt. Így, sztem mostmár pl. Imolában is tudnának előzni, pláne hogy 2009ben kivették a Bassa-t, a célegyenesre ráfordító sikánt.



  3. #853
    Alkalmasint eltűnt!!!

  4. #854
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Massa csodálkozott Indiában, hogy 2x is kifordult a Ferka alól a futómű.
    Hát itt, Abu Dhabiban sem kímélte a Q2-ben a rázót, T3-ban 4 kerékkel átugratott rajta...

    Az ilyen bevállalós emberkék miatt sztem jobb lenne, ha itt is "küszöböt" építenének,
    mert ez pl. súrolta a pofátlan kanyarvétel fogalmát...

  5. #855
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Alkalmasint eltűnt!!!
    Pedig mennyire hiányzik! Mint mókusnak az erdőtűz.


  6. #856
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Vettel fenomenális!

  7. #857
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Az év poénja Gyulától:

    Vettel kiesésével még nem szálltak el a Red Bull győzelmi esélyei, Webber a 3. - valójában akkor a 4. volt de mindegy - helyen van.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #858
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Meg jó lenne tudni, hogy mit ebédeltek Barrichelloék!

  9. #859
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Az év poénja Gyulától:

    Vettel kiesésével még nem szálltak el a Red Bull győzelmi esélyei, Webber a 3. - valójában akkor a 4. volt de mindegy - helyen van.
    Csak ennek a farok Walternek minek kellett elmondani a WRC végeredményét??

    Direkt nem nézem sporthíreket, tévét, hogy majd izgulni tudjak az összefoglalót, erre benyögi. Hogy száradna le a körme!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #860
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ennek a farok Walternek minek kellett elmondani a WRC végeredményét??

    Direkt nem nézem sporthíreket, tévét, hogy majd izgulni tudjak az összefoglalót, erre benyögi. Hogy száradna le a körme!

  11. #861
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Buemi és Schumacher előzött idén legtöbbet

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...den-legtoebbet

    Van benne pár érdekes adat. Én a legjobban a Torro Rossos fiúkon és Perezen lepődtem meg, most nagyot nőttek a szememben



  12. #862
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Remélem verseny közben is kapcsolják majd

    http://www.gpupdate.net/en/videos/16...helmet-camera/
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #863
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem verseny közben is kapcsolják majd

    http://www.gpupdate.net/en/videos/16...helmet-camera/
    Hát nem :S

    Am Massától mi volt az a pöri fori? Hát szabad ilyet?

    Egy kis évértékelő: Webbertől azért az elég cink hogy az egyetlen győzelmét is a másik váltóhibájának köszönhette. Egy ilyen kocsival. Vetteltől máris rettegek 2012őt illetően is Hamiltonnak vmit ki kellene találnia mert Button mostmár a fejére nőtt. Ez így kevés lesz ellene, Vettelék ellen meg pláne. Massának gondolom már nyilvánvaló hogy Alonso mellett sohasem fog teremni babér. Főleg így hogy már rég nem a régi. Itt volt a hazai verseny, 2,5x nyert itt, és most? Semmi. Schuminak is el kellene gondolkodnia egy-két dolgon, mert az nem járja, hogy gyak.lag minden 2. versenyén ütközik vkivel, miközben Rosbergnek alig volt afférja egész évben. Persze látványosnak látványos amit csinál, szemre nekem is tetszik, csak nem eredményes. Senna meg egyértelmű csalódás, bár...nekem valójában nem, mivel én mindig is éreztem hogy a nagybátyjától azért messze van. A Williams meg remélem hogy ismét a fejlődés útjára lép, hamár újra Rönó motor meg esetleg Kimi, bár innen már szinte csak felfele van (ez persze nem igaz, sajnos). 5 pont egész évben egy ilyen patinás csapattól... Sutilt illeti még dicséret, hiszen volt hogy már a gyári Merciket is verte, de azért sztem di Resta is szépen helytállt.

    Azthiszem mindenkit említettem akit akartam



  14. #864
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "A Williams meg remélem hogy ismét a fejlődés útjára lép, hamár újra Rönó motor meg esetleg Kimi"
    De szép is lenne. De sajnos a renault motor nem elég, mint ahogy a két Lotusban is ugyanaz a motor van, mégis eléggé le vannak maradva. De egyetértek veled, a Williamsnak az elején a helye, és nem a Q3-ban kiesők között
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #865
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ez mi durva adat:

    "Michael Schumacher az eddigi 17 Brazil Nagydíjából 15-öt fejezett be pontszerző helyen. Egyszer esett ki (2003), illetve most 15. lett, miután Bruno Senna okozott neki egy defektet."

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #866
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    De sajnos a renault motor nem elég,...
    Nem hát, de azért ártani biztos nem fog Mondjuk úgy hogy ezzel a motorkérdés végre meg lesz oldva, onnantól kezdve csak a csapaton múlik hogy milyen kasznit képes hozzátenni.



Oldal: 35 / 35 ElsőElső ||| 25 31 32 33 34 35

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •