Oldal: 1 / 35 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    F1 2011

    Ma már tesztelik a Pirellik gumikat!
    +
    Williams bejelentette, hogy nem a lendkerekes, hanem a "hagyományos" akkus KERS-szel indulnak
    http://f1vilag.hu/hirek/williams-ele...nalni-2011-ben
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Ma már tesztelik a Pirellik gumikat!
    +
    Williams bejelentette, hogy nem a lendkerekes, hanem a "hagyományos" akkus KERS-szel indulnak
    http://f1vilag.hu/hirek/williams-ele...nalni-2011-ben
    Jajj neee, már megint használni fogják a KERS-t?!
    Ettől nem lesz több előzés, de nem értik meg... Ez van.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj neee, már megint használni fogják a KERS-t?!
    Ettől nem lesz több előzés, de nem értik meg... Ez van.
    Az jó lenne, ha a régi Champ Car-os módszerrel menne (60mp/futam?), de félő hogy marad az x mp/kör... De legalább a dupla diffúzorok eltűnnek, hátha közelebb tudnak autózni egymáshoz.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jajj neee, már megint használni fogják a KERS-t?!
    Ettől nem lesz több előzés, de nem értik meg... Ez van.
    De kevesebb se...
    Nem értem miért ódzkodik tőle mindenki.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  5. #5
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs down Ez már kabaré

    A Group Lotus (Proton) megvette a Renault-t és jövőre Lotus Renault GP néven indul.
    http://joesaward.wordpress.com/2010/...-buys-renault/

    Miközben ugye a tavalyi Lotus Racing Team Lotus Renault néven fog a rácson állni a tervek szerint szintén a klasszikus fekete-arany JPS-festésben. (JPS nélkül természetesen.)
    http://www.lotusracing.my/spark/competitions.aspx
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 12. 08. 11:52.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A Group Lotus (Proton) megvette a Renault-t és jövőre Lotus Renault GP néven indul.
    http://joesaward.wordpress.com/2010/...-buys-renault/

    Miközben ugye a tavalyi Lotus Racing Team Lotus Renault néven fog a rácson állni a tervek szerint szintén a klasszikus fekete-arany JPS-festésben. (JPS nélkül természetesen.)
    http://www.lotusracing.my/spark/competitions.aspx

    Akkor ez most egy újabb Red Bull - Toro Rosso lesz, csak itt a két csapatnak nincs köze egymáshoz ?

  7. #7
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez most egy újabb Red Bull - Toro Rosso lesz, csak itt a két csapatnak nincs köze egymáshoz ?
    Nem, ez egy kinek hosszabb a p*cse játék lesz...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, ez egy kinek hosszabb a p*cse játék lesz...
    Az a vicc, hogy mindkettőnek joga van ilyen néven csapatot indítani. Amihez nincs joga a Group Lotusnak, az a Team Lotus matrica az autó orrán...

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az a vicc, hogy mindkettőnek joga van ilyen néven csapatot indítani. Amihez nincs joga a Group Lotusnak, az a Team Lotus matrica az autó orrán...
    Megértek én sokmindent, csak ezzel kvázi mindketten a közvéleményre bízták, hogy hogy ítélik majd meg ezt a helyzetet. Egyikük tuti szarul jön ki belőle, ha nem mindketten (mint nálam pl.), szóval megnézném azt a marketingest, aki ezt beadta a főnöknek.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #10
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Megértek én sokmindent, csak ezzel kvázi mindketten a közvéleményre bízták, hogy hogy ítélik majd meg ezt a helyzetet. Egyikük tuti szarul jön ki belőle, ha nem mindketten (mint nálam pl.), szóval megnézném azt a marketingest, aki ezt beadta a főnöknek.
    Az FIA-nak kellene most a sarkára állni. Ha mindkettő jogosult a névre, akkor szerintem az a nyerő, aki először jött.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  11. #11
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az FIA-nak kellene most a sarkára állni. Ha mindkettő jogosult a névre, akkor szerintem az a nyerő, aki először jött.
    Ez lenne a legtisztább.

    Ilyen alapon, ha jönne egy gazdag valaki egy jó ügyvéddel, és kibuliznák, hogy indulhatnak Team Ferrari néven, akkor az is oké? Utálom a jogászokat!

    Meg a bankárokat, ügynököket! Végeznének ők is rendes munkát. Egy bankár és jogász mentes világról álmodom, ahol elég az adott szó, és nem kell egy 70 oldalas szerződés 3 példányban ha ki akarsz bérelni egy hokedlit egy szombat délelőttre...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Másik érdekes kérdés, hogy ha a Ferrarival (szerintem helyesen) levetették a Marlboro bújtatott reklámcsíkjait, akkor mi a helyzet ezzel az egyértelmű JPS festéssel?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A Group Lotus (Proton) megvette a Renault-t és jövőre Lotus Renault GP néven indul.
    http://joesaward.wordpress.com/2010/...-buys-renault/

    Miközben ugye a tavalyi Lotus Racing Team Lotus Renault néven fog a rácson állni a tervek szerint szintén a klasszikus fekete-arany JPS-festésben. (JPS nélkül természetesen.)
    http://www.lotusracing.my/spark/competitions.aspx
    Na de most melyik az "igazi" Lotus? Ezt így már nem is értem, vagy mindkettő vagy egyik se, vagy hogy?
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  14. #14
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Na de most melyik az "igazi" Lotus? Ezt így már nem is értem, vagy mindkettő vagy egyik se, vagy hogy?
    A Team Lotus az F1 csapata volt Chapmannek, a Group Lotus pedig az utcai autós cége. Tehát mindkettő igazi Lotus.

    Érdekesség, hogy tavaly az évadnyitón Chapman fia átadta Fernandesnek apja híres sapkáját, amit a fater anno győzelem esetén dobált a magasba

    Ezzel szemben a Group Lotus inkább a Toleman-Benetton-Renault vonalat követi.
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 12. 08. 15:46.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #15
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A Team Lotus az F1 csapata volt Chapmannek, a Group Lotus pedig az utcai autós cége. Tehát mindkettő igazi Lotus.

    Érdekesség, hogy tavaly az évadnyitón Chapman fia átadta Fernandesnek apja híres sapkáját, amit a fater anno győzelem esetén dobált a magasba

    Ezzel szemben a Group Lotus inkább a Toleman-Benetton-Renault vonalat követi.
    Az indexen viszont azt írják az igazi lotus most tér vissza a renalut-hoz, a másik csapatnak akik az idén mentek semmi közük a Lotushoz, csak akkor miért vették fel a nevét?

    http://sportgeza.hu/forma1/2010/12/0...lt_f1-istallo/
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Az indexen viszont azt írják az igazi lotus most tér vissza a renalut-hoz, a másik csapatnak akik az idén mentek semmi közük a Lotushoz, csak akkor miért vették fel a nevét?

    http://sportgeza.hu/forma1/2010/12/0...lt_f1-istallo/
    Igen, olvastam én is. Már írtam Joó Gabinak (cikk szerzője), hogy nézzen utána a dolgoknak. Angolokat emleget... Haha!
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 12. 08. 16:16.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, olvastam én is. Már írtam Joó Gabinak (cikk szerzője), hogy nézzen utána a dolgoknak. Angolokat emleget... Haha!
    Joó Gabi...
    Néha elolvasom egy-egy írása után az első 5 kommentet, hát többet kap, mint Palik egy átordított Barcelonai verseny után.
    Az írásait sajnos már nem tudom elolvasni, mert a Blikk valószínűleg tényszerűbb, és hasznosabb infókat hozna.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  18. #18
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Amihez nincs joga a Group Lotusnak, az a Team Lotus matrica az autó orrán...
    Elvileg csak tudják, hogy mit szabad és mit nem (tehát hogy jogilag támadható-e), vagy nem?
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Másik érdekes kérdés, hogy ha a Ferrarival (szerintem helyesen) levetették a Marlboro bújtatott reklámcsíkjait, akkor mi a helyzet ezzel az egyértelmű JPS festéssel?
    A 2 sztem azért nem u.az. Az egyik egy logó(ra emlékeztető vmi) a másik meg egy kocsifestés Lásd indy, ahol a Penske-k még idén is piros fehérben mentek, ott is, ahol am dohányreklám-tilalom volt. Csak arra kellett vigyázniuk, hogy ahova a Marlboro lenne kiírva, ott ami helyette van még a betípus sem lehet u.az. Persze ez két sorozat, de a lényeg csak u.az.
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Na de most melyik az "igazi" Lotus? Ezt így már nem is értem, vagy mindkettő vagy egyik se, vagy hogy?
    Nekem egyik se Mind2t 1xűen csak ázsiai újgazdagok méregdrága hobbyjának tartom.


    Am sztem ez az egész ügy már megint annyira gáz...csak azt nem értem Trulliék Lotijának ménem jó továbbra is a zöld-sárga. Vagy csak azé hogy nehogymá?



  19. #19
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A Group Lotus (Proton) megvette a Renault-t és jövőre Lotus Renault GP néven indul.
    http://joesaward.wordpress.com/2010/...-buys-renault/

    Miközben ugye a tavalyi Lotus Racing Team Lotus Renault néven fog a rácson állni a tervek szerint szintén a klasszikus fekete-arany JPS-festésben. (JPS nélkül természetesen.)
    http://www.lotusracing.my/spark/competitions.aspx
    Ejjj de király a design! Az egyik csapatnak viszont Gold Leaf festésben kéne indulnia! Az lenne még kemény

    Egyébként mi a gond ezzel? A karosszérián van a hangsúly, így kb. a RedBull 4 autós másolata alakulna ki. A renault -val sokkal erősebbek lennének, viszont a kis Lotus is kaphatna mérnöki támogatást. Én nem látom tragikusnak, főleg hogy mindkét csapat az igazi Lotus-ból ered.
    Hmm?

  20. #20
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Én nem látom tragikusnak, főleg hogy mindkét csapat az igazi Lotus-ból ered."
    Szerintem nem. Igazából pont az ellentéte a Redbull-Torro Rosso párosnak. Mert itt állandóan megy az acsarkodás a Lotus név miatt. A 2010-es Lotus csapat csak a nevében Lotus, igazából egy maláj csapat. Semmi köze Colin Chapman örökségéhez. http://en.wikipedia.org/wiki/Lotus_Racing
    Mint ahogy véleményem szerint a Renault-ból lett Lotusnak sem Az egészből csak annyi igaz, hogy a 80-as években valóban volt Renault motoros Lotus versenyautó. De az már nem Chapman autója volt. Aztán a következő évben már Honda volt benne (Lotus 98T, 99T). Igaz, ült benne egy Ayrton Senna
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Mike Gascoyne megszavaztatta a követőit a Twitteren. 77% szerint maradni kellene a jelenlegi versenyzöld-mustársárga színeknél, 15% váltana a fekete-aranyra, 4% a (Gold Leaf) vörös-aranyat látná szívesebben, a maradék 4% pedig egyebet.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Az biztos hogy lesz két csapat négy kocsival amelyikben olyan moci lesz mint az rb ben és a váltó is egyforma lesz a pénz is maláj lesz hm fura. Eddig senkinek sem sikerült 4 kocsit benyomni az f1 be ez a loti nem semmiA festés körül lesz némi vita mert az szerintem nem engedik ...,bár majd vki addig rakatja az FIA csikkzebét míg azt nem mondják a rajtszám a lényeg. Szarni a névre meg a dukkózásra.

  23. #23
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig senkinek sem sikerült 4 kocsit benyomni az f1 be ez a loti nem semmi
    A Loti nem nyom be négy kocsit. Két teljesen külön biznisz a két csapat. Annyi az egyezés, hogy mindketten malájok és ugyanonnan vesznek motort, váltót.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  24. #24
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Közben itt vannak a Team Lotus tervei is.

    http://www.jamesallenonf1.com/wp-con...icture-822.png
    Csatolt képek Csatolt képek
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #25
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Még a végén két csodaszép paripa lát napvilágot, már csak az a kérdés, hogy menni fognak-e?!?! Amúgy a Rönót nagyon sajnálom, 2011-ben szerintem már egy beérett konstrukció lehetett volna .. de így .. a fene se tudja mi lesz. Pilóta terén van változás? Marad Kubica és Petrov vagy mi lesz?

    Scuderia Giudice #099#

Oldal: 1 / 35 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •