Oldal: 19 / 35 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 451 - 475 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #451
    László Péter Regisztrált László Péter logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 15.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    72
    nincs vkinek ötlete hogy az rtlklubos monacói futamot vhonnan visszalehetne-e nézni??? lemaradtam róla meló miatt.

  2. #452
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Az egy vicc, hogy csak Hamilton hibáztatják az esetért, féktáv elején 90%-ban Maldonado mellett volt. Ha nem látta pásztorkám, hogy ott van Hamilton, akkor szemorvos, ha meg azt gondolta, hogy az majd elveszi, mint egy futottak-még versenyző, akkor rohadt nagy tévedésben van, mert Hamilton nem olyan családból származik.

  3. #453
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ettől azért árnyaltabb a kép minden esetnél szerintem:

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyi helyet akar még Felippe? Aztán ideges lett és szarrá is törte a verdát az alagútban.
    Vagy nem ideges lett, hanem Hamilton lezúzta a kocsiját, és nem mondom, az a 2 gyors kanyar valszeg nem elég mindenkinek hogy visszazökkenjen a ritmusába, Hamilton azonnal újra támadta, és a poron + gumitörmeléken az alagútban nem lehet nyélgázon elfordulni, ezt már sokszor láttuk.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont futam elején bravúrosan leszedte a vörös bárot T1-ben
    Ja, az autók tempója közti különbséget nézve még így is bravúros volt ameddig tartotta. Megnézném fordított felállásban is. Ja és juteszembe, 1. kör Loews?

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért aki hármat előz Monacoban...és nem tudom, de lehet volt még több is volt, annak nem büntetés, hanem különdíj járna
    Ezen a hétvégén a McLaren volt a leggyorsabb, ez látszott szombat-vasárnap, sőt Button-Hamilton tempóján is, szóval azért himnuszt ne írjunk neki. De tény, hogy jóval az átlag felett előz, még pl. tavaly is, amikor tényleg nem lehetett. De nagyon látható, hogy kezdi elveszíteni a fejét, mert nem lett 25 éves korára 3x világbajnok, ahogy azt gondolom remélte.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #454
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Mind a két esethez annyit tudok hozzáfűzni, mint amit Buttontól kérdeztek Ausztráliában: ha fal lett volna ott, akkor is így fordult volna el Hamilton? Gyanítom, hogy nem

  5. #455
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a két esethez annyit tudok hozzáfűzni, mint amit Buttontól kérdeztek Ausztráliában: ha fal lett volna ott, akkor is így fordult volna el Hamilton? Gyanítom, hogy nem
    Ez kölcsönösen igaz Massára is..és esetleg Maldonadora is, mindkettő a szükségesnél hamarabb fordult, és nem arról van szó, hogy védték a poziciójukat, mert arról lemaradtak, simán ráfordultak a mellettük lévő autóra.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #456
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ezen a hétvégén a McLaren volt a leggyorsabb, ez látszott szombat-vasárnap, sőt Button-Hamilton tempóján is, szóval azért himnuszt ne írjunk neki. De tény, hogy jóval az átlag felett előz, még pl. tavaly is, amikor tényleg nem lehetett. De nagyon látható, hogy kezdi elveszíteni a fejét, mert nem lett 25 éves korára 3x világbajnok, ahogy azt gondolom remélte.
    Kezdi elveszteni a fejét??? Látható??? Egy futamból??? Egy szánalmas, undorító pályán, amin kb. lehetetlen előzni, elég pechesen (időmérő, Perez...) hátulról indulva és megtéve mindent, ami nagyjából lehetséges az előre jutásért belemegy egy meggondolatlan előzésbe a verseny végén... Hmmm... tényleg az járhatott a fejében, hogy mi a francért nem vagyok még 3-szoros VB... Valóban...
    Szép dolog az utálat, biztos jó lehet így élni is, de azért nem biztos, hogy ezt itt kéne megosztani ezen a fórumon... vannak erre alkalmasabb helyek is...

  7. #457
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdi elveszteni a fejét??? Látható??? Egy futamból??? Egy szánalmas, undorító pályán, amin kb. lehetetlen előzni, elég pechesen (időmérő, Perez...) hátulról indulva és megtéve mindent, ami nagyjából lehetséges az előre jutásért belemegy egy meggondolatlan előzésbe a verseny végén... Hmmm... tényleg az járhatott a fejében, hogy mi a francért nem vagyok még 3-szoros VB... Valóban...
    Szép dolog az utálat, biztos jó lehet így élni is, de azért nem biztos, hogy ezt itt kéne megosztani ezen a fórumon... vannak erre alkalmasabb helyek is...
    Uram-atyám!

    Te hogy tudtad ezt ennyire félre értelmezni??

    1. Nem utálom Hamiltont, soha nem mondtam ezt, csak megmondtam a véleményem 2-3 Monacói megmozdulásáról. Sőt valójában azokat nem is minősítettem, pusztán Tilus hozzászólását kommentáltam.

    2. Nem, egyáltalán nem egy futam alapján gondolom ezt. Hanem egyszerűen látszik rajta a stressz.
    Meg az alapján, hogy idén 6 futamból 5-ször behívták a versenybírók, mert mindig erőlteti a dolgokat, amik aztán így sülnek el. Ezt én mind annak tudom be, hogy erőn felül teljesít, ahogy fut Vettel után.
    Meg az alapján, mikor egyik héten azt nyilatkozza, hogy örökké a McLarennél marad, majd a másikon azt, hogy ha nem kap elég jó autót, eligazol.

    Szóval az a hibája a srácnak (mint sok másiknak), hogy nem viseli jól a vereséget. Mikor első évében majdnem nyert, majd második évében nyert, azt mondta reméli megdönti Schumacher 7 vb címét. Ehhez kapcsolódóan írtam, hogy valszeg nem úgy képzelte akkor, hogy ennyi ellenfele lesz, és nem lesz az annyira sétagalopp.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #458
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    elég bátor volt lajos hogy rasszistának nevezte az fia-t mégha mosley lett volna az elnök akkor ok,de így.....
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  9. #459
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    elég bátor volt lajos hogy rasszistának nevezte az fia-t mégha mosley lett volna az elnök akkor ok,de így.....
    Ali G poénjára utalt..persze minden poénban van valami igazság és valóban bátor volt, de hát látjuk hogy nem beszari fickó..picit túl agresszív, de ha meg nem vagy elég agresszív akkor beragadsz mindenhova mint Button, aki egyébként a legkorrektebb versenyző mind közül, és tud előzni ha igazán akar, mindezt tisztán teszi...neki nem is szakad le semmi a gépéről minden futamon.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #460
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ali G poénjára utalt..persze minden poénban van valami igazság és valóban bátor volt, de hát látjuk hogy nem beszari fickó..picit túl agresszív, de ha meg nem vagy elég agresszív akkor beragadsz mindenhova mint Button, aki egyébként a legkorrektebb versenyző mind közül, és tud előzni ha igazán akar, mindezt tisztán teszi...neki nem is szakad le semmi a gépéről minden futamon.
    Ja, mostanában kezdem is megkedvelni gomb urat, hajlamos voltam én is csak és kizárólag a Brawn verdának tulajdonítani a VB címét, de azért azóta már jópárszor megmutatta, hogy tud ő menni és ráadásul nagyon korrekt is.
    Mondjuk Hamit is bírom kicsit, nem mindig szimpi ahogy megy, de azért lássuk be ha valakiben lehet bízni hogy menni fog amíg lehet és kinyomja a szemét is a verdának akkor az ő.

  11. #461
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Sutil komolyan küzdhetett jobb hátsó nélkül

    http://www.youtube.com/watch?v=jft-YUXiL18&t=17

    Amellett, hogy ügyesen bevette a kanyart, lehet hogy járt volna neki egy bünti, amiért ilyen autóval visszament a mezőnybe (elé).
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #462
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg László Péter írta Hozzászólás megtekintése
    nincs vkinek ötlete hogy az rtlklubos monacói futamot vhonnan visszalehetne-e nézni??? lemaradtam róla meló miatt.
    Nem magyar, de legalább angol

  13. #463
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Sutil komolyan küzdhetett jobb hátsó nélkül

    http://www.youtube.com/watch?v=jft-YUXiL18&t=17

    Amellett, hogy ügyesen bevette a kanyart, lehet hogy járt volna neki egy bünti, amiért ilyen autóval visszament a mezőnybe (elé).
    Nem tudom hova mehetett volna. Az elég szar rész a félrehúzódásnak pláne ha defekted van. Ha lefékez talán még nagyobb kress lett volna, mert defektel nem egyszerű csak úgy megállni szerintem.

  14. #464
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez kölcsönösen igaz Massára is..és esetleg Maldonadora is, mindkettő a szükségesnél hamarabb fordult, és nem arról van szó, hogy védték a poziciójukat, mert arról lemaradtak, simán ráfordultak a mellettük lévő autóra.
    És rájuk miért? Nem ők fordultak úgy, hogy az autójuk kilógott a kerékvetőn túlra

  15. #465
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    elég bátor volt lajos hogy rasszistának nevezte az fia-t mégha mosley lett volna az elnök akkor ok,de így.....
    Ha az emlékezetem nem csal, ez tőlük nem újdonság!
    Már az apukája is ezt hangoztatta, az első szezonja alatt, mindenki rasszista volt, aki miatt nem úgy alakultak a dolgok, ahogy ők szerették volna! Azóta, és ezért nem szeretem őket!
    Érdekes, a többi etnikum(idén vannak vegyesen) nem kiabál, hogy biztos azért mert én más vagyok!

  16. #466
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    "Jean Todt, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke egy interjúban nemrégiben elárulta, azt fontolgatta, hogy hat versenyről eltiltja a mclarenes Lewis Hamiltont a Monacói Nagydíjat követően rosszul elsült poénja miatt."

    http://f1vilag.hu/hirek/todt-hat-ver...a-el-hamiltont
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #467
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    "Jean Todt, a Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) elnöke egy interjúban nemrégiben elárulta, azt fontolgatta, hogy hat versenyről eltiltja a mclarenes Lewis Hamiltont a Monacói Nagydíjat követően rosszul elsült poénja miatt."

    http://f1vilag.hu/hirek/todt-hat-ver...a-el-hamiltont

    kicsit azert ez durva lett volna. nemszeretem luiszt, de 6versenyes eltiltas az azert eleg kemeny attol függetlenül lehetne neki adni valamit, hogy visszavegyen egy kicsit az arcabol, mert azthiszi mindent meguszhat egy bocsanatkeressel meg egy levellel... mint latjuk a futamon belüli büntetesek nem ösztönzik arra, hogy probaljon ugy jatszani mint masok, es mikor megkapja jogos bünteteset meg neki all feljebb... egy 1futamos DQ-t en azert beprobalnek, milyen erzes lenne neki a boxutcabol vegigneznie a versenyt utcai ruhaban, es latni ahogy sulyos pontokat bukik... ez mar azert eleg nagy büntetes lenne pszichikailag is, lehet 2x is meggondolna, hogy beteszi-e az autot valaki melle egy lehetetlen szituba

  18. #468
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Druszám nagyon akar kicsit frusztrálja a dolog,ezé meggondolatlanul mond dolgokat. Lehet remegne a szám széle nekem is ha hatból ötször állítanának a szőnyeg szélére. A csapattársam pedig a legsportszerűbb ellenfelem. Amúgy meg én már régen mondtam hogy egy DÍSZ F..Z.

  19. #469
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Vettel töréspróbát tart kanadában,de nem is az a lényeg,már az elején is látszik,de 2.10mp re tekerjetek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #470
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel töréspróbát tart kanadában,de nem is az a lényeg,már az elején is látszik,de 2.10mp re tekerjetek
    Hát igen, a bajnokok fala!

    Ezt valami nagyon durván elfékezte.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #471
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel töréspróbát tart kanadában,de nem is az a lényeg,már az elején is látszik,de 2.10mp re tekerjetek
    LOL, szerencsétlen pályabíró

    Először nekem úgy tűnt, mintha a fehér külső rázókő akkorát dobott volna a kocsin, hogy eltörte a felfüggesztést.

  22. #472
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    kicsit azert ez durva lett volna. nemszeretem luiszt, de 6versenyes eltiltas az azert eleg kemeny attol függetlenül lehetne neki adni valamit, hogy visszavegyen egy kicsit az arcabol, mert azthiszi mindent meguszhat egy bocsanatkeressel meg egy levellel... mint latjuk a futamon belüli büntetesek nem ösztönzik arra, hogy probaljon ugy jatszani mint masok, es mikor megkapja jogos bünteteset meg neki all feljebb... egy 1futamos DQ-t en azert beprobalnek, milyen erzes lenne neki a boxutcabol vegigneznie a versenyt utcai ruhaban, es latni ahogy sulyos pontokat bukik... ez mar azert eleg nagy büntetes lenne pszichikailag is, lehet 2x is meggondolna, hogy beteszi-e az autot valaki melle egy lehetetlen szituba

    Ez valamiért olyan ismerős számomra...

    Amúgy egy ilyen beszólás miatt bíróság meg mifaszom, komoly lett volna, de arra is kíváncsi lennék, hogy ha lajoska azt mondta volna után hogy szevasztok és megyek az indybe és most év közben otthagyja a f1-et szerintem egy csöppet megcsappant volna a nézettség aztán után térdenállva könyörögtek volna hogy jöjjön vissza...

  23. #473
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    de arra is kíváncsi lennék, hogy ha lajoska azt mondta volna után hogy szevasztok és megyek az indybe és most év közben otthagyja a f1-et szerintem egy csöppet megcsappant volna a nézettség aztán után térdenállva könyörögtek volna hogy jöjjön vissza...
    Azért ennyire nem kéne túlértékelni. Schumacher távozását is kibírta a F1, a Sennáét is, nem bántani akarom a Hamilton drukkereket, de kevés ő még ehhez.
    Pláne ebben a mezőnyben, maradna világbajnok, illetve jó versenyző bőven.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #474
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, a bajnokok fala!

    Ezt valami nagyon durván elfékezte.
    Direkt volt...
    Ekkora majmot

  25. #475
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ennyire nem kéne túlértékelni. Schumacher távozását is kibírta a F1, a Sennáét is, nem bántani akarom a Hamilton drukkereket, de kevés ő még ehhez.
    Pláne ebben a mezőnyben, maradna világbajnok, illetve jó versenyző bőven.
    Én pont nem drukkolok lajosnak, de ha így év közben elhúzna szerintem megéreznék...

Oldal: 19 / 35 ElsőElső ||| 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 29 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •