Oldal: 21 / 35 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (866 összesen)

Téma: F1 2011

  1. #501
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Schumacher !

  2. #502
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Norbi82 írta Hozzászólás megtekintése
    Schumacher !
    Nagyon drukkolok neki, de a Webber-Button páros így az SC után tartok tőli hogy elveszi a dobogót.

  3. #503
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    BMX védőruhát a pályabirónak!
    Csak kétszer akarták elütni a pályán mikor elesett.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #504
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Miért nem lehet dönteni a futam alatt? Most tényleg lett volna idő is, lehetőség is.


  5. #505
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Azé mer töketlen banda! Jó kis Sprint volt Lezavarta a pályáról Vettelt. Koba meg Massa is jó volt. Schumi hogy ment el nekik kár, hogy a merci egy fostalicska kijárt neki egy kis rivalda. Alonso meg béna volt, szerintem ez ki ki alapon történt szóval versenybaleset. Hamilton meg nem fér a bőrébe,mért kellett ajtóstul rontani a házba volt még a versenyből elég. Utána meg megáll ,pedig ha gurul még nyamvadt 200 métert oda parkolhatta volna ahova Heidfeld esett. Na most gondolkodhatnak hogy bepanaszolják vagy sem.
    Heidfeled mekkorát zakózott .Barbi most ne tudta felvenni a ritmust pláne, hogy Sutil kikormolta a hátulját.:dopey
    Most már megyek hunyok mert sok ez így a Le Manssal együtt De jó kis autóversenyek voltak a hétvégén

  6. #506
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    A DRS mondjon le !!!!!!! Milyen rendszer ez? Megnyomsz egy gombot es garantalt az elözes egy hosszabb zonaban vezetöi tudastol függetlenül, iszonyat latvanytalanul. Hogy lehet az FIA ennyire impotens? Monnyon mar le ott mindenki...

    MSC hatalmas volt mindenesetre, nem az ö hibaja hogy nincs dobogo, nagy kar erte
    HAM-nak mostmar igencsak kijarna valami eltiltas, nagyon elborultan versenyez futamok ota, ez most pl Button volt de azert ö is lehetett volna türelmesebb egy csapattarssal. Amugy lattunk mar olyat hogy valaki futamot nyer 3db elsö szarny elhasznalasaval?

  7. #507
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Amikor Webber megelőzte MSC-t, akkor én úgy láttam, hogy nyitva maradt a szárnya akkor is, amikor már előtte volt, pedig tőle nem 1 hanem vagy 5 secre volt Vettel

  8. #508
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor Webber megelőzte MSC-t, akkor én úgy láttam, hogy nyitva maradt a szárnya akkor is, amikor már előtte volt, pedig tőle nem 1 hanem vagy 5 secre volt Vettel
    Dettó így láttam én is.

    A következő mondandómért meg fogtok kövezni tutira, de egy-két dolgot valahova nem tudok tenni.

    1) Egyáltalán nem vagyok Hamilton drukker, de kivételesen meg kell, hogy védjem. Kicsit talán már túl nagy rajta a nyomás (vagy csak magára rakja a nyomást), csakúgy, mint tavaly Vettel-en. Sztem ezért hibázik ennyit, s ezért kerül olyan szituációkba, amikből korábban problémamentesen kikerült volna. Bár kivételesen itt nem sok mindenről tehetett, a Webberrel való koccanását leszámítva, de az benne van a pakliban.

    2) Miért van az, hogy egy Button vs Hamilton ütközésnél (ami sztem tök egyértelmű) nem tudják még 20 perc alatt sem eldönteni, hogy mi történt, de egy di Resta vs Heidfeld kontaktnál, ami szintén egyértelmű volt, ott meg hirtelen, 10 perc alatt megszületik a döntés?

    3) Button nem tudom, mi a fütyinek örült annyira. Jó oké, megnyerte meg minden, de a 70 körből 55-öt kb. csak szenvedett.

    4) Az a McLaren, amit 'állítólag' esőre állítottak be, esőbe csúszik-mászik össze-vissza Button alatt, szárazon a kvalin kikapott 5-8 tized másodperccel, használt gumikon, üres tankosan hirtelen 1 mp-cel lesz gyorsabb a tegnapi pole-os versenyzőnél?

    5) Ha Button megtarthatja a győzelmét, s nem kap büntetést, vagy éppen kiszúrják a mezőny szemét azzal, hogy Button kap köv. futamra egy 10 rajthelyest, akkor innentől kezdve egyértelmű, mi a szabály: nyugodtan kilökheted a másikat, meg nyerhetsz is futamot anélkül, hogy megbüntetnének.

    6) Múltkor lehülyéztem Hamilton-t a monacoi véleménye miatt, amit a büntetése után mondott, de ha ez így folytatódik, kezdek lassan egyetérteni vele.

  9. #509
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Dettó így láttam én is.

    A következő mondandómért meg fogtok kövezni tutira, de egy-két dolgot valahova nem tudok tenni.

    1) Egyáltalán nem vagyok Hamilton drukker, de kivételesen meg kell, hogy védjem. Kicsit talán már túl nagy rajta a nyomás (vagy csak magára rakja a nyomást), csakúgy, mint tavaly Vettel-en. Sztem ezért hibázik ennyit, s ezért kerül olyan szituációkba, amikből korábban problémamentesen kikerült volna. Bár kivételesen itt nem sok mindenről tehetett, a Webberrel való koccanását leszámítva, de az benne van a pakliban.

    2) Miért van az, hogy egy Button vs Hamilton ütközésnél (ami sztem tök egyértelmű) nem tudják még 20 perc alatt sem eldönteni, hogy mi történt, de egy di Resta vs Heidfeld kontaktnál, ami szintén egyértelmű volt, ott meg hirtelen, 10 perc alatt megszületik a döntés?

    3) Button nem tudom, mi a fütyinek örült annyira. Jó oké, megnyerte meg minden, de a 70 körből 55-öt kb. csak szenvedett.

    4) Az a McLaren, amit 'állítólag' esőre állítottak be, esőbe csúszik-mászik össze-vissza Button alatt, szárazon a kvalin kikapott 5-8 tized másodperccel, használt gumikon, üres tankosan hirtelen 1 mp-cel lesz gyorsabb a tegnapi pole-os versenyzőnél?

    5) Ha Button megtarthatja a győzelmét, s nem kap büntetést, vagy éppen kiszúrják a mezőny szemét azzal, hogy Button kap köv. futamra egy 10 rajthelyest, akkor innentől kezdve egyértelmű, mi a szabály: nyugodtan kilökheted a másikat, meg nyerhetsz is futamot anélkül, hogy megbüntetnének.

    6) Múltkor lehülyéztem Hamilton-t a monacoi véleménye miatt, amit a büntetése után mondott, de ha ez így folytatódik, kezdek lassan egyetérteni vele.
    1. Én sem xeretem, de egyet kell értenem veled.
    2. Jogos a kérdés
    3. Annak örül, hogy 55 kört nem hiába szenvedte végig. (Én Ferrari drukker vagyok, nem is xeretem a McLarent, mégis így látom)
    4. Jogos a kérdés
    5. Nem érezném fairnek, főleg MSC miatt
    6. No comment

  10. #510
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Jó, a 6-os pont lehet kicsit túl erős volt így ebben a formában, csinosítok rajta: kezdem azt érezni, hogy az FIA pofára osztogatja a büntiket meg a figyelmeztetéseket.

  11. #511
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Button megúszta:

    http://www.vezess.hu/forma1/f1_butto..._nelkul/31201/
    http://automenedzser.hu/sport/201106...en_f1.aspx#rss

    Bár én Hamilton miatt megbüntettem volna még azon melegében, mivel falra kente a másikat, ennyi. Am örülök hogy nyert, de annak még jobban, hogy nem Vettel Idén először láttuk élesben hibázni, először jött el az a pillanat amikor megroggyant a teher alatt

    Schumachert sajnáltam hogy végül lecsúszott a dobogóról, pedig nagyon nagyot ment, legalább akkorát mint Button. Kár, hogy ez a Merci továbbra sem partner komolyabb eredmények elérésében.
    Utoljára módosította: convar; 2011. 06. 13. 03:31.



  12. #512
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Button megúszta
    Bár én Hamilton miatt megbüntettem volna még azon melegében, mivel falra kente a másikat, ennyi.
    Azért ez elég keményen nevetségessé teszi a FIA-t. Simán párhuzamot lehet vonni szerintem ez illetve a tavalyi Schumi-Barichello eset között, sőt, Schumi végül azért egy szűk autónyi helyet hagyott, Button nem. Ehhez képest Schumi megkapta a büntijét meg olyanokat magyaráztak hogy ha több van a versenyből akkor simán kizárták volna, arról meg ne is beszéljünk hogy mit kapott a média felől, többé-kevésbé jogosan. Most meg Button nem kap semmit.

  13. #513
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570
    Megnéztem most reggel párszor. Én inkább a Webber-Vettel-Isztambul esethez látom hasonlónak.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #514
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    ennyi. a következö futamon en kilöknek 2 embert magam elöl, es ha megbüntetnek akkor meg kviernem a balhet, hogy nemnem, emlekezz kanadara baratom. lehet ugy versenyt nyerni, hogy kilököd az elötted allo versenyzöket !!!

  15. #515
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    3) Button nem tudom, mi a fütyinek örült annyira. Jó oké, megnyerte meg minden, de a 70 körből 55-öt kb. csak szenvedett.

    4) Az a McLaren, amit 'állítólag' esőre állítottak be, esőbe csúszik-mászik össze-vissza Button alatt, szárazon a kvalin kikapott 5-8 tized másodperccel, használt gumikon, üres tankosan hirtelen 1 mp-cel lesz gyorsabb a tegnapi pole-os versenyzőnél?
    3) És? Kit érdekel mennyit szenvedett a végén még így is ő nyert, pont. Nem is tudom minek örülhetett, mondjuk hogy egy éve nem nyert futamot, vagy háromszor küzdötte át magát a mezőnyön, vagy megverte a legyőzhetetlennek hitt Red Bull-Vettel párosítást, nem is értem.

    4) Attól hogy egy autó esőre van beállítva, még nem tud slick gumival a vízen közlekedni, márpedig sokszor bele kellett menni a vizes részekbe is, a 13-as edzés időkhöz képest most csak 16-os időket mentek, tehát nagyon más körülmények voltak, amúgy meg lásd hármas pont, még így is ő "csúszott-mászott össze-vissza" leggyorsabban a pályán.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  16. #516
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    fiktív interjú a futam után:
    - Lewis what happened in Canada?
    - I dont know, i just pushed the button...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #517
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    3) És? Kit érdekel mennyit szenvedett a végén még így is ő nyert, pont. Nem is tudom minek örülhetett, mondjuk hogy egy éve nem nyert futamot, vagy háromszor küzdötte át magát a mezőnyön, vagy megverte a legyőzhetetlennek hitt Red Bull-Vettel párosítást, nem is értem.

    4) Attól hogy egy autó esőre van beállítva, még nem tud slick gumival a vízen közlekedni, márpedig sokszor bele kellett menni a vizes részekbe is, a 13-as edzés időkhöz képest most csak 16-os időket mentek, tehát nagyon más körülmények voltak, amúgy meg lásd hármas pont, még így is ő "csúszott-mászott össze-vissza" leggyorsabban a pályán.

    amikor vettel nyer, allandoan az megy, hogy mekkora egy makos ember, meg hogy mindenki az ö segget nyalja, es minden ugy törtenik, hogy ö legyen az elsö... most hogy button, ugy tud nyerni hogy 2 embert is konkretan lezuz, es kilök maga elöl, most mar az van hogy, öt intettek le elöször, tehat ö nyert ? alljonmarmegamenet......

  18. #518
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    fiktív interjú a futam után:
    - Lewis what happened in Canada?
    - I dont know, i just pushed the button...
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  19. #519
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    amikor vettel nyer, allandoan az megy, hogy mekkora egy makos ember, meg hogy mindenki az ö segget nyalja, es minden ugy törtenik, hogy ö legyen az elsö... most hogy button, ugy tud nyerni hogy 2 embert is konkretan lezuz, es kilök maga elöl, most mar az van hogy, öt intettek le elöször, tehat ö nyert ? alljonmarmegamenet......
    Egyet kell, hogy értsek veled Gabi. FIA akkora szánalomhalmazt csinál magából, hogy az már nem igaz.

    Én ebben az évben nem nézek meg több F1-es futamot, nem akarok olyan versenyt nézni, ahol úgy lehet nyerni, hogy kilöki a fél mezőnyt az adott versenyző, büntetés nélkül...

    Ezután remélem, hogy Webber úgy fog nyerni Silverstone-ban, hogy kiüti a fél mezőnyt, köztük Button-t is.

  20. #520
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Schuminak nagyon kijárt volna a dobogó.

    Meg is lehetett volna, ha néhány ha-val kezdődő mondat közül csak az egyik másképp alakul. De itt nincs ha...

    Azt érzem, hogy mióta visszatért, nem elég, hogy a kocsija fos, még szerencséje sincs.
    Kezdve tavaly Monte Carloval, ami megint milyen büntetés volt egy parádés előzés után? Mert nem bírták jól megfogalmazni a szabályt...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  21. #521
    EZ ilyen hétvége volt. A Peugeot Le Mans-i támogatása(kék zászló több körön keresztüli figyelmen kívül hagyása) is túl ment minden határon, pedig ott nem az FIA van!

  22. #522
    Mi a halál kékeres méteres f*száért kell most is Hamilton szídni?
    Button bazzeg.
    Alonsot is hogy kirakta...

  23. #523
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a halál kékeres méteres f*száért kell most is Hamilton szídni?
    Button bazzeg.
    Alonsot is hogy kirakta...
    Nem nem az ki ki alapon volt.
    Az meg hogy Buttont nem büntették meg az nem kis seggnyalásába került a mekinek at tuti.
    Hamilton magára rakja a nyomást, Button megindult befelé ő azért is ment befelé szerinted? Természetesen Button a hunyó. Azt akarom mondani de tényleg muszáj volt. Tavaly monza Massa Hamilton muszály volt. A verseny elején, elmondták nekik hogy jön valami eső a fülén ült ? Aki nem pattogott az jól járt.

  24. #524
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a halál kékeres méteres f*száért kell most is Hamilton szídni?
    Button bazzeg.
    Alonsot is hogy kirakta...
    Most ki szidta Hamiltont?

  25. #525
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Alonsot is hogy kirakta...
    melette volt előzési pozícioban,csakhát alonsot se abbol a fábol faragták hogy elvegye
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Oldal: 21 / 35 ElsőElső ||| 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •