Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)

Téma: HGTLM6 - Mondello büntetések

  1. #26
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597

  2. #27
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az meg különösen nem tetszik, hogy pont egy másik versenybíró hozza ezt szóba...
    Szerinted véletlenül???

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted véletlenül???
    Nem értelek Szaby:

    • Ariel elkövetett egy igen apró, de ugyan akkor teljesen egyértelmű szabálytalanságot, amiért megkapta a legkisebb büntetést. Ebben gondolom nem lehet hiba, a szabálytalanság elkövetése egyértelmű.
    • Ennek kapcsán azt nehezményezitek, hogy ha Ő igen, akkor más miért nem kapott büntetést, aki miatt közvetve/közvetlen nagyobb kalamajka történt, majd következetlenséggel vádolsz minek. Leírtuk az okokat, sztem korrektül megindokoltok a döntésünket, amivel lehet egyetérteni és nem egyetérteni... de nem értem, csak azért mert nem értünk egyet, ebből miért kell konfliktusnak lenni, sztem ezt normálisan is meg lehetne beszélni, és a jövőre nézve együtt megállapodni a módiban úgy, hogy minden fél kifejti az álláspontját, érvelünk, ellenérvelünk (mindezt barátilag és építő jelleggel) és a végén majd kialakul valami elfogadható álláspont.
    • De azt, hogy azzal vádolod a VB-ét, hogy annak fényében ítél, hogy ki VB-tag, ki nem, meg ki újonc és ki nem, meg nem tudom én még, hogy milyen rendek, kasztok, meg még mik alapján ítélhetnénk... azt nem tudom, hogy mi alapján teszed? Azt se értem, hogy miért ez a legkézenfekvőbb indok neked az eddig leírtak alapján... az meg csak az én egyéni szoc problémám, hogy nagyon rosszul esik és igencsak elszomorít, hogy ezt valaki minden igyekezetünk ellenére is így látja...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 20. 23:00.

  4. #29
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek Szaby:

    • Ariel elkövetett egy igen apró, de ugyan akkor teljesen egyértelmű szabálytatalnságot, amiért megkapta a legkisebb büntetést. Ebben gondolom nem lehet hiba, a szabálytalanság elkövetése egyértelmű.
    • Ennek kapcsán azt nehezményezitek, hogy ha Ő igen, akkor más miért nem kapott büntetést, aki miatt közvetve/közvetlen nagyobb kalamajka történt, majd következettlenséggel vádolsz minek. Leírtuk az okokat, sztem korrektül megindokultok a döntésünket, amivel lehet egyetérteni és nem egyetéreni... de nem értem, csak azért mert nem értünk egyet ebből miért kell konfliktusnak lenni, sztem ezt normálsian is meg lehtne beszélni, és a jövőre nézve együtt megállapodni a módiban úgy, hogy minden fél kifejti az álláspontját, érvelünk, ellenérvelünk (mindezt barátilag és építő jelleggel) és a végén majd kialakul valami elfogadható álláspont.
    • De azt, hogy azzal vádolod a VB-ét, hogy annak fényében ítél, hogy ki VB-tag, ki nem, meg ki újonc és ki nem, meg nem tudom én még, hogy milyen rendek, kasztok, meg még mik alapján ítélhetnénk... azt nem tudom, hogy mi alapján teszed? Azt se értem, hogy miért ez a legkézenfekvőbb indok neked az eddig leírtak alapján... az meg csak az én egyéni szoc problémám, hogy nagyon rosszul esik és igencsak elszomorít, hogy ezt valaki mindegy igyekezetünk ellenére is így látja...
    jó,akkor kérlek benneteket Szabi-k hogy zárjuk le,miattam nem szeretném ha ti ketten vitatkoznátok....
    köszi!

  5. #30
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értelek Szaby:
    Mert az igazság érzete nem engedi nyughatni! Ti vagytok a Döbrögi Úr, mi meg a Ludas Matyi és majd jól visszaadjuk 3x!

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    jó,akkor kérlek benneteket Szabi-k hogy zárjuk le,miattam nem szeretném ha ti ketten vitatkoznátok....
    köszi!
    Én sem szeretnék összeveszni, ellenben egy olyan színvonalas bajnokságot szeretnék, amiben mindenki szívesen versenyzik és lehetőleg mindenki egyet is tud érteni (vagy legalábbis elfogadni) az abban kialakított általános alapelvekkel és szabályokkal. De mivel mindenkinek kicsit más elképzelése van minderről, ezért elkerülhetetlen a vélemény különbözet és az meg már csak rajtunk múlik, hogy ezt hogy tudjuk kezelni... civakodással, vagy konstruktív baráti vitával, megbeszéléssel.

    Ha vki tényleg érdemben szeretne a bajnoksághoz hozzátenni, annak is meg van a módja és érdeklődve várjuk véleményét... annak meg, aki csak jól meg akarja mondani magáét, és jól "lenyomni" a másikat... ha van ilyen, akkor sok szerencsét kívánunk neki hozzá, a megsértődésen kívül mást nem fog elérni.

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Mert az igazság érzete nem engedi nyughatni! Ti vagytok a Döbrögi Úr, mi meg a Ludas Matyi és majd jól visszaadjuk 3x!
    Tudod Taky, ebben csak az a durva, hogy alig pár hete került be a VB-be Jankó Zsolti teljes értékű tagként a Matyiék bandájából, és itt nincs egyetlen olyan döntés sem, ami az Ő beleegyezése nélkül került volna ki a honlapra.

    De ezek szerint ez sem jelent semmit, ha vmelyik Matyinak nem tetszik vmi...
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 20. 22:37.

  7. #32
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudod Taky, ebben csak az a durva, hogy alig pár hete került be a VB-be Jankó Zsolti teljes értékű tagként a Matyiék bandájából, és itt nincs egyetlen olyan döntés sem, ami az Ő beleegyezése nélkül került volna ki a honlapra.

    De ezek szerint ez sem jelent semmit, ha vmelyik Matyinak nem tetszik vmi...
    Remélem nem félreérthető a hsz-em!(Az előző)

    Azt nem mondom, hogy igazuk van a "Matyiknak"(mivel nem is néztem meg az esetet), csak azt, hogy úgy érzik igazuk van és hogy 3x akarják visszaadni!

    Amúgy Nektek szurkolok és további kitartást kívánok a munkátokhoz!

  8. #33
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    civakodással
    ???

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    milyen rendek, kasztok, meg még mik
    ???

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ebből miért kell konfliktusnak lenni?
    Nem kell, ehhez csak te ragaszkodsz...

    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    jó,akkor kérlek benneteket Szabi-k hogy zárjuk le
    Zárjuk

  9. #34
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem félreérthető a hsz-em!(Az előző)

    Azt nem mondom, hogy igazuk van a "Matyiknak"(mivel nem is néztem meg az esetet), csak azt, hogy úgy érzik igazuk van és hogy 3x akarják visszaadni!

    Amúgy Nektek szurkolok és további kitartást kívánok a munkátokhoz!
    most félre értés ne essék,én is kitártást kívánok a további munkátokhoz,sőt a színvonal is remek,és ti is ödateszitek magatokat

    csak annyi bántja az igaszság érzetemet,hogy tudok én gentlemen módjára versenyezni sőt mindig így szoktam,és mégis mint ha egy notórius crasher lennék
    azért azt is be láthatjátok hogy valahol az elején pre-qualifikáltam magam de az urh miatt a legvégéről rajtoltam,és így valszeg más féktávokon közlekedtem mint a hátsó régió,a pálya is szűk volt,ez volt a második versenyem gtl-el,persze benne van hogy hibázok,de ez szinte olyan kis kocc volt hogy szinte minden zárt kasznis autóversenybe belefér.....

  10. #35
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Domán Ariel írta Hozzászólás megtekintése
    olyan kis kocc volt hogy szinte minden zárt kasznis autóversenybe belefér.....
    Nem, azt te nem úszhattad meg büntetés nélkül, az már áthágta a szabályokat

    Kész, vége, ne agyaljunk ezen ennyit...!

    És én is kitártást kívánok a további munkátokhoz!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 11. 20. 23:53.

  11. #36
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Még mindig nem szeretnék beleszólni de annyit azért leírnék, hogy életem második versenyén kaptam egy figyelmeztetést mert Hockenheimben a rajt után az első kanyarban súroltam két autót! A figyelmeztés mai napig itt lebeg felettem (ami pedig nem egy kredit levonás), mégsem szóltam egy szót sem! Miért? Egyrészt mert jogos volt (szabályzat szerint),
    másrészt, mert szeretek itt versenyezni és örülök,hogy egy jó társaság tagja lehetek!
    Ami viszont bosszant, hogy miért vagyok ilyen lassú Imolában!

    ...és akkor tényleg legyen ez a végszó!

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Zárjuk
    OK, de akkor ha a valaki jövőben az egyik kanyarban mondjuk megcsúszik és a mögötte jövő lefékez, de az Ő utána jövő már nem tud... ...és a végén úgy alakul, hogy hatalmas tömegszerencsétlenség lesz az egészből... akkor majd hogy döntsünk?

    Jelenleg ez nálunk versenybaleset (hívjuk óriási pechnek), de mint kiderült, ez nem ilyen kézenfekvő mindenki számára. Mi igyekszünk következetesek lenni és precedens alapon dolgozni, és ezért nem elmenni ilyen témák mellett, hanem maradni valamiben és hivatkozni rá a későbbiekben.

    Ha többek szerint ez így nem jó, akkor egy másik topikban (HGTLM6 - Ötletelés) lehet hangot adni ezen álláspontnak és ott megvitatni mi legyen.

    Ha nem ír oda senki, akkor úgy vesszük, hogy amit és ahogy teszünk az a továbbiakban is jó lesz így!
    Viszont akkor remélem, hogy nincs semmi harag közöttünk és együtt beláthatjuk hogy ez az egész cécó tök fölösleges volt... mindenki részéről


    Koncentráljunk a követező futamra, az új repülőrajtos módi úgyis fog jelentős izgalmakat hordozni magában!
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 21. 00:11.

  13. #38
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OK, ...akkor majd hogy döntsünk?


    OK

    Nem akarunk mi beleszólni abba (és nem is akartunk), hogy milyen helyzetben miként ítélkezzetek! Csakis abban bíztunk, hogyha még1x (újra) visszanézitek az esetet, esetleg ráébredtek, hogy ezt nem gondolhattátok valóban szankcionálandó szabálytalanságnak, felelőtlen tettnek, elítélendő dolognak... hogy következmény nélkül, de nekikoccansz a másiknak. De tudomásul vettük, hogy ez itt, ebben a ligában nem elfogadott /ha első körben történik-mert amúgy ki óvna meg ilyet?/ (...mondjuk az 1.körben több rá az esély, mert még együtt a mezőny) és ezek tükrében nem fogjuk tovább rombolni a liga színvonalát, ha egy módunk van rá... Ugyanis eddig sem volt célunk

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Koncentráljunk a követező futamra, az új repülőrajtos módi úgyis fog jelentős izgalmakat hordozni magában!
    Egyébként szerintem nagyon klassz kis mezőny...
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 11. 21. 00:36.

  14. #39
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    és ezek fényében nem fogjuk tovább rombolni a liga színvonalát, ha egy módunk van rá...
    Kicsit olyan érzésem van így az x-faktor után, mintha Te egy mentor lennél

  15. #40
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit olyan érzésem van így az x-faktor után, mintha Te egy mentor lennél
    Nem tudhatod...

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    ...és ezek tükrében nem fogjuk tovább rombolni a liga színvonalát, ha egy módunk van rá... Ugyanis eddig sem volt célunk
    Ez most azt jelenti, hogy jöttök Imolába és még jobban figyeltek majd erre is (ha igen, akkor végül is ez volt a cél ), vagy azt, hogy köszönitek szépen a lehetőséget és az élményt, de ez nektek már túl sok? (ha meg ez, akkor sajnálom, hogy így alakult ez az egész)




    Erőteljesen túlparázom én má' ezt a dolgot, megyek is má' a gép elől.... kár hogy ezen van minden melóm, de akkor inkább fórumozás helyett rászokok a cigire..
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 21. 00:55.

  17. #42
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most azt jelenti, hogy jöttök Imolába és még jobban figyeltek majd erre is (ha igen, akkor végül is ez volt a cél ), vagy azt, hogy hogy köszönitek szépen a lehetőséget és az élményt, de ez nektek már túl sok?
    "nem ígérhetek mást csak vért, verejtéket és könnyeket"

  18. #43
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ....
    Viszont akkor remélem, hogy nincs semmi harag közöttünk.....
    nincs,nem is voltpicit voltam mérges csak!

  19. #44
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    "nem ígérhetek mást csak vért, verejtéket és könnyeket"
    imola biztos kimarad,majd a Volvo-ra gyúrok

  20. #45
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudhatod...
    akkor ők miért estek ki? bakker!


  21. #46
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    akkor ők miért estek ki? bakker!

    Mert őket a továbbiakban az XXX-faktorban indítjuk majd...

  22. #47
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Mert őket a továbbiakban az XXX-faktorban indítjuk majd...

  23. #48
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Már be is iratkoztak furulya-szakkörre...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •