Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (128 összesen)

Téma: Új belépők

  1. #101
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szia üdvözlet köztünk!

    Mielőtt nagyon belemerülnél a gyakorlásba én ajánlom neked a versenyszabályzat elolvasását, amit itt találsz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...nyszab%E1lyzat

    Sajnos az utóbbi időben sok probléma volt az újoncokkal, ezért én azt ajánlom, hogy inkább előbb kérdezz és utána cselekedj. A TS-et sok ember használja, sajnos most se a TS se a szerver nem működik de a javítása folyamatban van. Addig gyakorolj offline és próbálj ismerkedni a játékkal. Ha valamit nem értesz, kérdezz bátran a megfelelő topicban biztos kapsz rá választ.

    Jó gyakorlást és felkészülést kívánok!

    A szabŕlyzatot már akkor elolvastam amikor regisztráltam a honlapra. Most mŕr szervertag vagyok,de még nem fogok indulni még a futamokon. Épp azért,mert még nem vagyok tapasztalt. Inkŕbb kihagyok 1 futamot mint,hogy tönkre tegyem mŕs versenyét vagy akadŕlyozzam a tőbbieket. Előbb inkább belejövök.

  2. #102
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    A szabŕlyzatot már akkor elolvastam amikor regisztráltam a honlapra. Most mŕr szervertag vagyok,de még nem fogok indulni még a futamokon. Épp azért,mert még nem vagyok tapasztalt. Inkŕbb kihagyok 1 futamot mint,hogy tönkre tegyem mŕs versenyét vagy akadŕlyozzam a tőbbieket. Előbb inkább belejövök.
    Ha majd lesz ismét szerver, akkor gyere fel gyakorolni, ilyenkor 45 perc időmérő után van egy 3 körös futam. Ott nincs tétje semminek, viszont gyakorolni a páros szituációkat tökéletes.

  3. #103
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    mindenképp.

    Egy kezdőnek milyen idő számít jónak az apulia pályán?

  4. #104
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    mindenképp.

    Egy kezdőnek milyen idő számít jónak az apulia pályán?
    1.34.xxx

  5. #105
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    mindenképp.

    Egy kezdőnek milyen idő számít jónak az apulia pályán?
    Üdv a csapatban!
    Itt tudsz tájékozódni a köridőkről:
    Prekvali

    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    1.34.xxx
    Teee! Jó oda elsőre a 1:36.xxx is


  6. #106
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    1.34.xxx
    Egy kezdőnek??? 1:34-es. Hát akkor abban egy Michelisz Norbi veszett el.
    Legyen inkább 1:36-37 körüli idő ami inkább reálisabb

    Itt láthatod ki mit futott: http://www.gtr-masters.hu/prequal/htcm







  7. #107
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kezdőnek??? 1:34-es. Hát akkor abban egy Michelisz Norbi veszett el.
    Legyen inkább 1:36-37 körüli idő ami inkább reálisabb

    Itt láthatod ki mit futott: http://www.gtr-masters.hu/prequal/htcm
    Eddig 1:40 volt a legjobb. Akkor még van mit gyakorolni. Alap beállítással megyek még.

  8. #108
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Sziasztok!

    Ősz Balázs vagyok Orosházáról, 18 éves, gépésznek tanulok egy szakközépiskolában Békéscsabán.
    Körülbelül 1 éve játszom a Race07-el online a HROC liga keretein belül. Eddig ott egy nyári kupát és egy teljes szezont teljesítettem, de szeretnék itt nálatok is versenyezni. Óvatosan szoktam versenyezni (bár már nem adom olyan könnyen a pozíciómat), mert nem az a célom hogy elrontsam más és a saját versenyemet. Mivel jövőre érettségizem így még nem igazán tudom, hogy jövőre (következő szezonban) mennyire tudok aktívan játszani (ez mindkét ligára érvényes), de remélhetőleg valamennyit tudok majd versenyezni.

    De ahogy olvastam lesz nyári kupa is amin részt szeretnék venni és remélem, hogy jó és küzdelmes versenyeket mehetek le veletek.

    Üdv Ősz Balázs
    Utoljára módosította: yeti95; 2013. 06. 13. 21:54.

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    De ahogy olvastam lesz nyári kupa is amin részt szeretnék venni és remélem, hogy jó és küzdelmes versenyeket mehetek le veletek.
    Szia, üdv köztünk, majd figyeld a fórumot és a Facebook oldalunkat, hamarosan kihirdetjük a nyílt nyárt kupát!

    (jelenlegi tervek szerint 26.-án indul)

  10. #110
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216

    steames dolgok

    Halihó!

    Pár napja ismét többet sürgölődöm a masters fórumon, keresgélek kutatok halászok vadászok, ez a topic tűnik alkalmasnak a kérdéseimhez, ennek oka: szeretnék beruházni a Race és társai programcsomagra. Nade!:

    Steames vásárlás (ha van már valami értekezés róla, linkeljétek be légyszi, nem találom): hogy érdemes? Forintos számlám van, Steam Euróban gondolkodik, hol bukok a legkevesebbet az árfolyamátváltáson? Maestro kártyám van, azzal talán nem is lehet megvenni online, ha jól látom. Esetleg érdemes-e valamilyen online számlás dolgot használni (PayPal, stb...)? Ti hogyan vásároltok Steamen? (egyelőre semmi ilyen online számlás dolgom nincs, csak a Maestroval vásároltam neten, Apukám segítségével MasterCard-al tudnék vásárolni).

    Első blikkre a SimBin Mega Bundle tűnik jó vételnek. Érdekel a GTR2 is, valamint a GTL digitális kiadása is megkönnyítené a dolgom a meglévő régi lemezes telepítgetéseivel szemben. Évek óta szeretnék valamilyen bajnokságban indulni, most állok hozzá a legközelebb, hogy be tudjam préselni az egyetem mellé, viszont lehet, hogy még egy évet várnom kell erre. Egy szimpla szubjektív vélemény is elég, győzzetek meg, hogy 1 év múlva is lesz móka és bajnokság ezekkel a programokkal, érdemes megvennem, ugye?!

    A Race 07 illetve Race On demókat már nyüstöltem kicsit, sikerült belőni rá a Momo-t is, max grafikán esőben sok autóval is szépen fut, a többi kiegészítéssel se lesz gondom így remélem. Ez az egész úgy működik, hogy ha mindent felrakok, akkor egy programként tudom indítani (A Race 07, On, Injection, GTR Evo, STCC stb stb- re gondolok)? Annyi kiegészítés van a csomagban, alig várom már, hogy minden pálya autó és egyebek elérhetőek legyenek
    Esetleg: milyen steames problémákba fogok várhatóan beleszaladni? Telepítés, addonok telepítése, futtatás... előre félek... még nem volt steamen problémamentes telepítésem...
    Keresgéltem már ehhez is topicokat, de összefoglaló telepítési jótanácsokat még nem találtam, ha van ilyen, nagyon örülnék neki!

    Köszi előre is
    blackc

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Halihó!

    Pár napja ismét többet sürgölődöm a masters fórumon, keresgélek kutatok halászok vadászok, ez a topic tűnik alkalmasnak a kérdéseimhez, ennek oka: szeretnék beruházni a Race és társai programcsomagra. Nade!:

    Steames vásárlás (ha van már valami értekezés róla, linkeljétek be légyszi, nem találom): hogy érdemes? Forintos számlám van, Steam Euróban gondolkodik, hol bukok a legkevesebbet az árfolyamátváltáson? Maestro kártyám van, azzal talán nem is lehet megvenni online, ha jól látom. Esetleg érdemes-e valamilyen online számlás dolgot használni (PayPal, stb...)? Ti hogyan vásároltok Steamen? (egyelőre semmi ilyen online számlás dolgom nincs, csak a Maestroval vásároltam neten, Apukám segítségével MasterCard-al tudnék vásárolni).

    Első blikkre a SimBin Mega Bundle tűnik jó vételnek. Érdekel a GTR2 is, valamint a GTL digitális kiadása is megkönnyítené a dolgom a meglévő régi lemezes telepítgetéseivel szemben. Évek óta szeretnék valamilyen bajnokságban indulni, most állok hozzá a legközelebb, hogy be tudjam préselni az egyetem mellé, viszont lehet, hogy még egy évet várnom kell erre. Egy szimpla szubjektív vélemény is elég, győzzetek meg, hogy 1 év múlva is lesz móka és bajnokság ezekkel a programokkal, érdemes megvennem, ugye?!

    A Race 07 illetve Race On demókat már nyüstöltem kicsit, sikerült belőni rá a Momo-t is, max grafikán esőben sok autóval is szépen fut, a többi kiegészítéssel se lesz gondom így remélem. Ez az egész úgy működik, hogy ha mindent felrakok, akkor egy programként tudom indítani (A Race 07, On, Injection, GTR Evo, STCC stb stb- re gondolok)? Annyi kiegészítés van a csomagban, alig várom már, hogy minden pálya autó és egyebek elérhetőek legyenek
    Esetleg: milyen steames problémákba fogok várhatóan beleszaladni? Telepítés, addonok telepítése, futtatás... előre félek... még nem volt steamen problémamentes telepítésem...
    Keresgéltem már ehhez is topicokat, de összefoglaló telepítési jótanácsokat még nem találtam, ha van ilyen, nagyon örülnék neki!

    Köszi előre is
    blackc

    Röviden: fölösleges ennyi mindent megvenned, úgysem lesz soha annyi időt, hogy ezeket a tartalmakat mind végig próbáld. (Én több mint 6 éve GTL-ezem és még nem merném kijelenteni, hogy jól ismerek benne minden autót ).


    • A GTL-t nem kell újra megvenned, mert ha megvan dobozosan, akkor ingyen leszedheted a digitális verziót a Steam-ről. (az online kód kötőjelek nélkül megadásával aktiválható a dobozos verziót a Steam-en)
    • GTR2-vel lehetséges, hogy nem is rendezünk már több bajnokságot, persze ez még nincs eldöntve, meg persze azért nem árt ha megvan a "polcon" az öreg.
    • Race07-ből pedig elegendő a Race On Bundle-t és a Race Injection-t beszerezni és akkor mindened meglesz, ami kell! (kivéve a GTR-Evolution-t, de az itt nem használjuk.)


    Szóval nem szeretném ha félreértenél, egyáltalán nem lebeszéllek, csak racionalizálom a dolgot. GTL és Race07 nyílt kupa is lesz a nyáron 1-2 héten belül, úgy hogy bárhogy is döntesz, biztosan lesz alkalmad kihasználni a frissen beszerzett szimeket! A problémáktól meg ne tarts... ha akad, akkor megoldjuk!


    Amúgy most nézem, igen jó ára van a MegaPack-nek, lehet nem éri meg szarozni, csak megvenni egybe az egészet, oszt csókolom!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 07. 02. 00:44.

  12. #112
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Röviden: fölösleges ennyi mindent megvenned, úgysem lesz soha annyi időt, hogy ezeket a tartalmakat mind végig próbáld. (Én több mint 6 éve GTL-ezem és még nem merném kijelenteni, hogy jól ismerek benne minden autót ).


    • A GTL-t nem kell újra megvenned, mert ha megvan dobozosan, akkor ingyen leszedheted a digitális verziót a Steam-ről. (az online kód kötőjelek nélkül megadásával aktiválható a dobozos verzió a Steam-en)
    • GTR2-vel lehetséges, hogy nem is rendezünk már több bajnokságot, persze ez még nincs eldöntve, meg persze azért nem árt ha megvan a "polcon" az öreg.
    • Race07-ből pedig elegendő a Race On Bundle-t és a Race Injection-t beszerezni és akkor mindened meglesz, ami kell! (kivéve a GTR-Evolution-t, de az itt nem használjuk.)
    Szóval nem szeretném ha félreértenél, egyáltalán nem lebeszéllek, csak racionalizálom a dolgot. GTL és Race07 nyílt kupa is lesz a nyáron 1-2 héten belül, úgy hogy bárhogy is döntesz, biztosan lesz alkalmad kihasználni a frissen beszerzett szimeket! A problémáktól meg ne tarts... ha akad, akkor megoldjuk!


    Amúgy most nézem, igen jó ára van a MegaPack-nek, lehet nem éri meg szarozni, csak megvenni egybe az egészet, oszt csókolom!
    Köszönöm a gyors választ, meg hányom-vetem, hogy mit vegyek. Jó hír, hogy a GTL kulcsomhoz jár a digitális verzió ingyen, ezt nem tudtam.
    A vásárlást pedig szerintem MasterCard-al intézem, kíváncsi vagyok mennyi lesz az annyi, forintban... ... csak olyan bizalmatlan vagyok még mindig ezzel az online bankkártyás vásárlással... bárki megtudja a lejárati dátumot és azt a háromjegyű kódot, akkor vásárolhat... de lehet, hogy csak én vagyok túl bizalmatlan...

  13. #113
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors választ, meg hányom-vetem, hogy mit vegyek. Jó hír, hogy a GTL kulcsomhoz jár a digitális verzió ingyen, ezt nem tudtam.
    A vásárlást pedig szerintem MasterCard-al intézem, kíváncsi vagyok mennyi lesz az annyi, forintban... ... csak olyan bizalmatlan vagyok még mindig ezzel az online bankkártyás vásárlással... bárki megtudja a lejárati dátumot és azt a háromjegyű kódot, akkor vásárolhat... de lehet, hogy csak én vagyok túl bizalmatlan...
    Banki számlakonverziós árfolyamon lesz átváltva, a bankod honlapján kint a pontos árfolyam.

    Az online vásárlástól nem kell tartani, minden törvény és nemzetközi szabályozás téged véd, azért ki van ez találva.
    A Steam-ről és egyéb nagynevű biztos helyekről nyugodtan vásárolhatsz ...kétesebb/ismeretlenebb helyeken, vagy előfizetéses szitukban inkább már a virtuális/internet kártyát javasolnám, vagy a paypal-t.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 16. 00:17.

  14. #114
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Halihó!

    Pár napja ismét többet sürgölődöm a masters fórumon, keresgélek kutatok halászok vadászok, ez a topic tűnik alkalmasnak a kérdéseimhez, ennek oka: szeretnék beruházni a Race és társai programcsomagra. Nade!:

    Steames vásárlás (ha van már valami értekezés róla, linkeljétek be légyszi, nem találom): hogy érdemes? Forintos számlám van, Steam Euróban gondolkodik, hol bukok a legkevesebbet az árfolyamátváltáson? Maestro kártyám van, azzal talán nem is lehet megvenni online, ha jól látom. Esetleg érdemes-e valamilyen online számlás dolgot használni (PayPal, stb...)? Ti hogyan vásároltok Steamen? (egyelőre semmi ilyen online számlás dolgom nincs, csak a Maestroval vásároltam neten, Apukám segítségével MasterCard-al tudnék vásárolni).

    Köszi előre is
    blackc
    Maestro-val valóban valószínű hogy nem tudsz neten vásárolni, nézd meg hogy a hátulján van e érvényesítési (cvc2/cvv2) kód ( bár néhány kártyán a cvv2 kód az utolsó 3 számjegye a kártyaszámnak). Ha nincs valószínű nem tudsz. Mastercard-al tuti megy, vagy utalj fel paypal-ra. A Ft-t meg ugyis látod mielőtt leokézod a vásárlást. Nekem a race on bundle van meg és az stcc2, ugye ide ezek kellenek, de szerintem bőven elég Egyébként külön fogja letöltögetni a steam, de akármelyiket indítod el, ott lesz az összes "mod" a játékba. Mondjuk a WTCC Extreme-re kíváncsi lennék, ahogy néztem a hangok nagyon jók benne


  15. #115
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Race-es szériák pedig steamworks-ösek, ami azt jelenti hogyha megveszed a helyi boltban, azt is ugyanúgy be tudod regisztrálni a steam-be, nem kell online fizetéssel bajlódni ha az a parád.

  16. #116
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Ismerőst is megkérhetsz, Steam-en mással is meg tudod vetetni.


  17. #117
    Fekete Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Székesfehérvár/Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    216
    Köszi mindenkinek, megvettem MasterCarddal, az egészet
    GTR Evo is nagyon vonzó kieg. számomra, kíváncsi vagyok rá, aztán ha azt is hozzá akartam volna venni az ide szükséges modokhoz, akkor szinte ott tartottam volna, mint a full csomaggal. Így meg aztán tényleg megvan minden, bárhol indulhatok. (Arról nem is beszélve, hogy 10 ezret megérdemelnek a készítők, rászántam. Eredetileg el akartam menni gokartozni egyet, befizetni egy szervezett futamra, de ez még így is olcsóbb, és nem csak egy futamot mehetek majd, remélem )
    Egyelőre a sima 07 alapjátékkal próbálgattam a kormány hang látvány beállításokat, meg mentem pár kört Monzaban. Imádom, nagyon tetszik a játék

  18. #118
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg blackc írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek, megvettem MasterCarddal, az egészet
    GTR Evo is nagyon vonzó kieg. számomra, kíváncsi vagyok rá, aztán ha azt is hozzá akartam volna venni az ide szükséges modokhoz, akkor szinte ott tartottam volna, mint a full csomaggal. Így meg aztán tényleg megvan minden, bárhol indulhatok. (Arról nem is beszélve, hogy 10 ezret megérdemelnek a készítők, rászántam. Eredetileg el akartam menni gokartozni egyet, befizetni egy szervezett futamra, de ez még így is olcsóbb, és nem csak egy futamot mehetek majd, remélem )
    Egyelőre a sima 07 alapjátékkal próbálgattam a kormány hang látvány beállításokat, meg mentem pár kört Monzaban. Imádom, nagyon tetszik a játék
    Bár már megvetted a programokat, kár utólag okosnak lenni, de általában ilyenkor szokott lenni a Steamen úgynevezett nyári vásár, amikor minden játékot gyakorlatilag 50-60%-kal olcsóbban tudsz megvenni (főleg a régebbi címeket), így lehet megérte volna várnod egy picit. Én gyakorlatilag az összes kieget így vettem meg tavaly 3-6 euros áron ami tényleg ingyé van. Nem baj az Evo-ról így nem kell lemondanod, mert majd az akció keretében megveheted. Majd itt a fórumon biztos lesz jelezve, hogy mikor indul ez a vásár és akkor érdemes lecsapni rá. Amúgy üdv nálunk és jó versenyzést kívánok!







  19. #119
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Július elején, közepén szokott lenni a Summer Sale. Amit elmaradt, kb. 3 hét múlva pótolhatod.


  20. #120
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Sziasztok, 2010 óta vagyok fórum tag, sajnos csak most sikerült működőképesen telepítenem a játékot. Nagyon Láma vagyok a számítógéphez, de kitartásomnak köszönhetően végre sikerült, (ha még nem késtem le) csatlakoznék a WTCC bajnoksághoz. Próbálom a 107%-ot teljesíteni, egyenlőre megoldhatatlannak tűnik a teljesítése, de rajta vagyok. Remélem ehhez nem kell megint 3év.
    Ha számotokra értelmezhetetlen kérdésem lenne, (konvertálással, mappába másolással, setupolással, stb...) legyetek szívesek lassan, tagoltan és érthetően válaszolni, rövidítéseket, szlenget, hajlott korom miatt (leépülés, ilyesmi) nem értem.
    Köszönöm

  21. #121
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Miután szokott sebességemmel felfedeztem hogy ilyen topik is van, bemutatkoznék, ha már három versenyen túl vagyok veletek.

    47. évemet taposom, szeretem az online autóversenyeket. A Race07-el és a GTL-el is évek óta játszom, de mostanra untam meg a nyilt versenyeket, ahol általában kilökik az embert a pályáról és csak rossz élményeket lehet szerezni.
    Bár nem vagyok atomgyors, az eddigi három versenyből veletek hármat nem sikerült befejeznem , de azért igyekszem nem csak mozgó útakadály lenni a pályán. Ahogy elnézem sikeres időszakban csatlakoztam, mert tele van a verseny született tehetségekkel. Mindegy, igyekszem tanulni, tapasztalni és reménykedem abban, hogy legalább az idény végére eljutok oda, hogy akár egy versenyt be is tudok fejezni és nem a falban, vagy a pályáról kirepülve zárom.

    Abban nem reménykedem hogy felnövök hozzátok, ahhoz azt hiszem pár évet vissza kellene fiatalodnom, de magamhoz képest szeretnék fejlődni.

    Remélem be fogok tudni illeszkedni a csapatba és nem csak hátramozditónak leszek jó.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    47. évemet taposom, szeretem az online autóversenyeket... Abban nem reménykedem hogy felnövök hozzátok, ahhoz azt hiszem pár évet vissza kellene fiatalodnom, de magamhoz képest szeretnék fejlődni.
    Tarquini 47 évesen lett világbajnok...

  23. #123
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Miután szokott sebességemmel felfedeztem hogy ilyen topik is van, bemutatkoznék, ha már három versenyen túl vagyok veletek.
    akkor ezt is tekintsd meg http://forum.gtr-masters.hu/showthre...A9s-inf%C3%B3k
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 10. 01. 23:38.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #124
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Sziasztok,
    lenyúlva a közvetítéses klisét itt egy pár sor rólam is:
    Név: Tóth Szabolcs. nicknevek GTF_Bika, de inkább xszabikax-ként találhattok meg.
    Személyes adatok: 1990-ben születtem, ergo 23. évemet taposom. Munka és oskola miatt BPn lakom évek óta.
    Szimulátoros múlt: Első kormányomat én 11-12 éves koromban vettem szülinapi pénzekből, mert mindig szerettem az autókat. Sports Car GT volt a Logitech Formula Force mellé csomagolva és azzal autóztam. Aztán a sikertelenség elvette a kedvem tőle (nehéz volt) és megragadtam a Grand Prix 3, majd 4nél és az [a z , .] iránygomboknál. Utóbbival indult online liga Hungarian Grand Prix 4 Masters néven ahol először versenyeztem. Majd évekre eltűntem Diablo 2 világába és 2010-ben tértem vissza az alapokhoz, immár PS3 és GT5re. És azóta ott aktívkodok, de a GT6 bejelentés óta ellaposodott ott az élet és eljöttem szinten tartani magam egy aktív ligába
    Online élet és eredmények: GT5höz kapcsolódoak az eredményeim, a Nissan Academy regionális döntője a legnagyobb sikerem
    Cockpit-em elemei: Playseat Champion + T500RS és a egy laptop kijelző, mert törött a HDMI és nem tudom a nagy TVre kötni
    Én és a Masters: régóta figyelemmel követem a ligát, de nem akartam 2 helyen versenyezni, épp elég egy helyre készülni...de most hogy pihi van odaát..
    Erősségek/Gyengeségek: nekem az FF, a szárnyak és a belső nézet is idegen, szóval van mit szokni - és a naptár egyik pályája sem ismerős. A setupolás annyira erősségem, főleg egy ennyire részletes verziónál.
    Érdekesség: Sinka Dani mondjon le!
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2013. 10. 02. 11:40.

  25. #125
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    indult online liga Hungarian Grand Prix 4 Masters néven ahol először versenyeztem.
    2005-ben toltam ott az offline versenyeket mert hát online rész nem volt a játékban.
    Szerintem akkor már ott találkoztunk, esetleg nem egy "pályán" mert én kormánnyal toltam (akkor már végre ).
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •