Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (128 összesen)

Téma: Új belépők

  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    A tagságom befizetése megtörtént, elvileg meg is kellett érkezzen. A kapcsolatok menüpontnál is jeleztem.

    a jelszót majd honnan fogom megtudni a szerverhez? vagy kitől kell kérnem?

    köszi.
    Szia, az utálásod ma megérkezett, így beállítottam a tagságodat, de levet tőled csak a skinneddel kapcsolatban kaptunk, ha jól látom.

  2. #77
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, az utálásod ma megérkezett, így beállítottam a tagságodat, de levet tőled csak a skinneddel kapcsolatban kaptunk, ha jól látom.
    végülis a lényeg, ohgy megérkezett aminek meg kellett érkezni

    Más, mit szúrtam el, hogy kétszer szerepelek a prekvalis listában ugyanazzal az idővel, csak az egyik nevem ékezettel van? Pedig a profilomban sehol sem szerepel ékezettel.

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    végülis a lényeg, ohgy megérkezett aminek meg kellett érkezni

    Más, mit szúrtam el, hogy kétszer szerepelek a prekvalis listában ugyanazzal az idővel, csak az egyik nevem ékezettel van? Pedig a profilomban sehol sem szerepel ékezettel.
    Na erre is fény derült, azt, hogy kétszer regisztráltál a honlapon...

  4. #79
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na erre is fény derült, azt, hogy kétszer regisztráltál a honlapon...
    Igen, az még egy 2009-es regisztráció volt, nem gondoltam, hogy abban ugyanaz a játékban használt név volt beállítva. Viszont ezért jeleztem már egy hete, hogy valami nincs rendben, de semmi válasz nem jött.

    Új regisztrációt azért akartam, hogy ugyanaz a felhasználónevem legyen mint mindenhol ahol még versenyzek, 3 éve ez még nem volt szempont.
    Utoljára módosította: huszi; 2012. 10. 22. 09:39.

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, az még egy 2009-es regisztráció volt, nem gondoltam, hogy abban ugyanaz a név volt beállítva. Viszont ezért jeleztem már egy hete, hogy valami nincs rendben, de semmi válasz nem jött.
    Mi sem tudjuk a választ mindenre... de legalább ezen jelenség hátterére is fény derült.

  6. #81
    Várhegyi Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Üzenetek
    55

    Bemutatkozás!

    Sziasztok!

    Új belépő vagyok a ligában.

    A nevem Várhegyi Sándor, és eddig rFactor ligákban indultam, közepes eredménnyel. Race07 ligában még nem játszottam, de most ez is megváltozik. Számomra amit még szoknom kell az a cockpit nézet, mert eddig T-cam modban versenyeztem.
    Ahogy nézem a qva időket nem leszek senkire veszélyes, ez nálam amolyan tanuló időszak a Race07-en belül.

    Sok sikert Mindenkinek, találkozunk a pályán.

    Szevasztok!

  7. #82
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Üdv a fedélzeten, sok sikert.

  8. #83
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297

    -

    Sziasztok!

    Én is új induló vagyok a bajnokságban, kezdőként a nyári kupa volt az első szimulátor versenyem.Igyekszem majd vigyázni, hogy más versenyét ne rontsam el, a rutintalanságomból kifolyólag.

    Mindenkinek jó versenyzéstkívánok!

    Antal Gábor

  9. #84
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Ha minden jól megy januártól csatlakozom, eddig főként iRacing keretein belül ismerkedtem a versenyzéssel.

  10. #85
    Rugg Ferenc Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    446
    Átlagban mekkora létszámra lehet számítani a futamokon?
    Logitech profiler beállításai jók lesznek úgy ahogy GTL fórumon le van írva?Játékon belül a kormány beállításához van vmi guide itt is?

  11. #86
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Átlagban mekkora létszámra lehet számítani a futamokon?
    Logitech profiler beállításai jók lesznek úgy ahogy GTL fórumon le van írva?Játékon belül a kormány beállításához van vmi guide itt is?
    Jellemzően 20 fő körül vagyunk, a kormány beállításokat tekintve pedig ugyan úgy működik, mint a GTL...

  12. #87
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Átlagban mekkora létszámra lehet számítani a futamokon?
    Ha meglenne a ponttáblázat (KHMM, KHMM, az a rohadt szilikózis, Szabi csapkodd már meg a hátam), akkor jól látható lenne az indulók száma. Ott majd meg tudod nézni. http://www.gtr-masters.hu/standing/htcm


  13. #88
    Borsos János Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 23.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1

    Thumbs up

    Sziasztok!

    Engem Borsos Jánosnak hívnak.
    Most regisztráltam hozzátok, bár már jó ideje olvasgatom a fórumotokat, és figyelem a versenyeiteket.
    Ahogy nézegettem, már néhány tag számára ismerős lehetek, mert második éve vagyok tagja a HROC ligának. Egyelőre még tépelődök rajta, hogy itt is kipróbáljam e magam, de mint fórumozó azért jelen leszek.
    Nos röviden ennyi!

    Üdv mindenkinek!

    Hajrá Norbi!!! #5

  14. #89
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Borsi_74 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Engem Borsos Jánosnak hívnak.
    Most regisztráltam hozzátok, bár már jó ideje olvasgatom a fórumotokat, és figyelem a versenyeiteket.
    Ahogy nézegettem, már néhány tag számára ismerős lehetek, mert második éve vagyok tagja a HROC ligának. Egyelőre még tépelődök rajta, hogy itt is kipróbáljam e magam, de mint fórumozó azért jelen leszek.
    Nos röviden ennyi!

    Üdv mindenkinek!

    Hajrá Norbi!!! #5
    Üdv a fedélzeten!
    Gyere csak bátran, minél több annál jobb!

  15. #90
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    29
    Üzenetek
    181
    Sziasztok!

    A nevem Fári Ádám Dániel. Körülbelül bő 1 hónapja kezdtem el komolyabban szimulátorozni (régebben is próbálgattam magam a virtuális versenypályákon, csak akkor még billentyűzettel). Eddig főként public szerverekre jártam, ahol kimagasló eredményeket nem igazán sikerült elérnem. De ez nem tántorított vissza, hogy csatlakozzak egy komolyabb ligába. A prekvalit elnézve nem hiszem, hogy veszélyes leszek az élmezőnyre, középmezőnyre . Ha versenyeken véletlen valami butaságot csinálnék, azért előre is bocsánatot kérek.

    Sikeres futamokat mindenkinek!

    Üdv!

  16. #91
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A nevem Fári Ádám Dániel. Körülbelül bő 1 hónapja kezdtem el komolyabban szimulátorozni (régebben is próbálgattam magam a virtuális versenypályákon, csak akkor még billentyűzettel). Eddig főként public szerverekre jártam, ahol kimagasló eredményeket nem igazán sikerült elérnem. De ez nem tántorított vissza, hogy csatlakozzak egy komolyabb ligába. A prekvalit elnézve nem hiszem, hogy veszélyes leszek az élmezőnyre, középmezőnyre . Ha versenyeken véletlen valami butaságot csinálnék, azért előre is bocsánatot kérek.

    Sikeres futamokat mindenkinek!

    Üdv!
    Üdv a ligában, jó versenyzést!

  17. #92
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Hello

    Lehoczky Dávid vagyok,egyszer már neveztem a ligában,kb 2 versenyt mentem és utána a munka beosztásom miatt abba kellett hagyjam.
    Most remélem a versenyek 80%-án ott tudok lenni.
    Első komoly évem hogy versenyeken veszek részt,nem nagy eredményekkel,de bizakodom hogy fel tudom venni a versenyt a nagyokkal

  18. #93
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Üdv Srácok!

    Tóth Gábornak hívnak. Egy barátom hívta fel a figyelmem a tavaszi wtcc-bajnokira és mivel jó egy éve vagyok Race-tulaj, gyakorlatilag a játékot kiaknázatlanul, minimális játszott idővel, így eljött az idő.
    A szimulátorozást Live for Speedben kezdtem és jelenleg is ott aktívkodom, a magyar bajnokságban és a nemzetközi vizeken egyaránt. iRacingbe is belekóstoltam pár nap erejéig fogalom szintjén , kevés rFactor, minimális netKar és csekély GPL is volt.
    Sajnos számításaim szerint csak pár futamon tudok majd részt venni a hétközi időpont miatt.
    Továbbá. Az oldal príma, jól áttekinthető. Az archivált eredmények között pedig lelkesen kutattam ismerős nevek után, és hát fu (: találtam is, többet mint hittem. Nagyon jó.

  19. #94
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv Srácok!

    Tóth Gábornak hívnak. Egy barátom hívta fel a figyelmem a tavaszi wtcc-bajnokira és mivel jó egy éve vagyok Race-tulaj, gyakorlatilag a játékot kiaknázatlanul, minimális játszott idővel, így eljött az idő.
    A szimulátorozást Live for Speedben kezdtem és jelenleg is ott aktívkodom, a magyar bajnokságban és a nemzetközi vizeken egyaránt. iRacingbe is belekóstoltam pár nap erejéig fogalom szintjén , kevés rFactor, minimális netKar és csekély GPL is volt.
    Sajnos számításaim szerint csak pár futamon tudok majd részt venni a hétközi időpont miatt.
    Továbbá. Az oldal príma, jól áttekinthető. Az archivált eredmények között pedig lelkesen kutattam ismerős nevek után, és hát fu (: találtam is, többet mint hittem. Nagyon jó.
    Üdv a csapatban! Ha még nem tetted olvasgasd át a szabályzatot és hajrá, dobd bele magad a közepébe!
    A király nem Elvis volt...

  20. #95
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Sziasztok!

    A nevem Bakonyi Bence, 17 éves vagyok. Győr-Ménfőcsanakon lakom.

    A PH-n láttam szabi egyik videóját erről a WTCC bajnokságról. És nagyon megtetszett,így hát megvettem és egy új,komolyabb kormányra is beruháztam. Szim.-el való tapasztalataim egyenlők a nullával. De idővel gondolom belejövök majd és megszokom a légkört.

    Ha én egy játékkal játszok akkor általában azt szóbeli kommunikálással is megszoktam "fűszerezni". Olyan játékos vagyok aki szeret közben beszélgetni,meg szerintem így sokkal egyszerűbb megismerkedni az emberekkel/játékosokkal. Ahogy látom most sajnos a TS szerver nem megy, így ez egy darabig meghíusulni látszik.

    Steam-en a nevem(ha esetleg felszeretnél venni): BreeZeRrr

    Köszönöm,hogy elolvastad a bemutatkozásomat!
    Üdv, Bence
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 03. 19. 23:20.

  21. #96
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A nevem Bakonyi Bence, 17 éves vagyok. Győr-Ménfőcsanakon lakom.

    A PH-n láttam szabi egyik videóját erről a WTCC bajnokságról. És nagyon megtetszett,így hát megvettem és egy új,komolyabb kormányra is beruháztam. Szim.-el való tapasztalataim egyenlők a nullával. De idővel gondolom belejövök majd és megszokom a légkört.

    Ha én egy játékkal játszok akkor általában azt szóbeli kommunikálással is megszoktam "fűszerezni". Olyan játékos vagyok aki szeret közben beszélgetni,meg szerintem így sokkal egyszerűbb megismerkedni az emberekkel/játékosokkal. Ahogy látom most sajnos a TS szerver nem megy, így ez egy darabig meghíusulni látszik.

    Steam-en a nevem(ha esetleg felszeretnél venni): BreeZeRrr

    Köszönöm,hogy elolvastad a bemutatkozásomat!
    Üdv, Bence
    hali.
    menj gyakorolni akkor,sokat lógsz a fórumon
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #97
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hali.
    menj gyakorolni akkor,sokat lógsz a fórumon
    Hihihi!

    Amúgy üdv közöttünk!

  23. #98
    Bakonyi Bence Regisztrált BreeZeRr logója
    Csatlakozott
    2013. 03. 14.
    Város
    Győr
    Életkor
    28
    Üzenetek
    169
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hali.
    menj gyakorolni akkor,sokat lógsz a fórumon

    HEhe Még csak ma lett meg a game. Hazaérek suliból aztán megnézem mi hogyan működik.
    Utoljára módosította: BreeZeRr; 2013. 03. 20. 07:50.

  24. #99
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg BreeZeRr írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A nevem Bakonyi Bence, 17 éves vagyok. Győr-Ménfőcsanakon lakom.

    A PH-n láttam szabi egyik videóját erről a WTCC bajnokságról. És nagyon megtetszett,így hát megvettem és egy új,komolyabb kormányra is beruháztam. Szim.-el való tapasztalataim egyenlők a nullával. De idővel gondolom belejövök majd és megszokom a légkört.

    Ha én egy játékkal játszok akkor általában azt szóbeli kommunikálással is megszoktam "fűszerezni". Olyan játékos vagyok aki szeret közben beszélgetni,meg szerintem így sokkal egyszerűbb megismerkedni az emberekkel/játékosokkal. Ahogy látom most sajnos a TS szerver nem megy, így ez egy darabig meghíusulni látszik.

    Steam-en a nevem(ha esetleg felszeretnél venni): BreeZeRrr

    Köszönöm,hogy elolvastad a bemutatkozásomat!
    Üdv, Bence
    Szia üdvözlet köztünk!

    Mielőtt nagyon belemerülnél a gyakorlásba én ajánlom neked a versenyszabályzat elolvasását, amit itt találsz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...nyszab%E1lyzat

    Sajnos az utóbbi időben sok probléma volt az újoncokkal, ezért én azt ajánlom, hogy inkább előbb kérdezz és utána cselekedj. A TS-et sok ember használja, sajnos most se a TS se a szerver nem működik de a javítása folyamatban van. Addig gyakorolj offline és próbálj ismerkedni a játékkal. Ha valamit nem értesz, kérdezz bátran a megfelelő topicban biztos kapsz rá választ.

    Jó gyakorlást és felkészülést kívánok!







  25. #100
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szia üdvözlet köztünk!

    Mielőtt nagyon belemerülnél a gyakorlásba én ajánlom neked a versenyszabályzat elolvasását, amit itt találsz: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...nyszab%E1lyzat

    Sajnos az utóbbi időben sok probléma volt az újoncokkal, ezért én azt ajánlom, hogy inkább előbb kérdezz és utána cselekedj. A TS-et sok ember használja, sajnos most se a TS se a szerver nem működik de a javítása folyamatban van. Addig gyakorolj offline és próbálj ismerkedni a játékkal. Ha valamit nem értesz, kérdezz bátran a megfelelő topicban biztos kapsz rá választ.

    Jó gyakorlást és felkészülést kívánok!
    Csak elötte legyen szervertag. Amíg nem szervertag, nem érinti a versenyszabályzat.
    .

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •