Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (128 összesen)

Téma: Új belépők

  1. #51
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Ha cdgalaxyba veszel egy dobozos példányt azzal ugyanúgy lehet neten játszani, mintha a steamen rendelted volna meg.
    Rendben köszönöm, csak összezavart a:

    Szóval kormányt fel, steam-et indít, és induljon a móka!

    Felkiáltás, akkor nyilván ha a galaxyból rendelem akkor is lesz egy steam mappa, amibe be tudom pakolni az innen letöltött kiegészítőket ugye?

  2. #52
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Felkiáltás, akkor nyilván ha a galaxyból rendelem akkor is lesz egy steam mappa, amibe be tudom pakolni az innen letöltött kiegészítőket ugye?
    Persze!
    Utoljára módosította: Matyesz; 2012. 01. 14. 20:08.

  3. #53
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Persze!
    Köszönöm, még annyi, hogy elég kuka vagyok az autó beállításaihoz, van valahol mankó, hogy pályáról pályára hogyan állítsam be, vagy legalább pályaspecifikus beállítások valahol?

  4. #54
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    A pc guru mostani számában teljes játékként a race 07 és a gtr evo....

  5. #55
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Bocs hogy ide írok, de a "csapatnevezésben" nem válaszolt senki. Úgy látszik így idény végére megfogyatkoztatok, de remélem ez nem jelenti azt, hogy nem lesz következő idény. Ugyanis épp azt tervezem, hogy indulnék legközelebb, Chvrolet Cruze-zal. Ha csapatban lenne hely, úgy is jó, de akár külön is, mindegy. Van már terv a következő idényre? Csapatban lenne hely?

  6. #56
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs hogy ide írok, de a "csapatnevezésben" nem válaszolt senki. Úgy látszik így idény végére megfogyatkoztatok, de remélem ez nem jelenti azt, hogy nem lesz következő idény. Ugyanis épp azt tervezem, hogy indulnék legközelebb, Chvrolet Cruze-zal. Ha csapatban lenne hely, úgy is jó, de akár külön is, mindegy. Van már terv a következő idényre? Csapatban lenne hely?

    Hali,
    Bátorkodom válaszolni, de csupán feltételezést írnék neked, hiszen nem vagyok kompetens.
    Szerintem lesz HTCM 6, legalábbis a kis létszám ellenére se tudnám elképzelni, hogy veszni hagynák a szervezők a WTCC sorozatot, valami biztos lesz, ami idehozza az embereket.
    Ebből adódóan, ha lesz következő szezon, értelemszerűen lesz hely is csapatban.

  7. #57
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,
    Bátorkodom válaszolni, de csupán feltételezést írnék neked, hiszen nem vagyok kompetens.
    Szerintem lesz HTCM 6, legalábbis a kis létszám ellenére se tudnám elképzelni, hogy veszni hagynák a szervezők a WTCC sorozatot, valami biztos lesz, ami idehozza az embereket.
    Ebből adódóan, ha lesz következő szezon, értelemszerűen lesz hely is csapatban.
    Hello!

    Én ezt annyival egésziteném ki, hogy mivel hamarosan vége a bajnokságnak (3 futam van hátra) és gyakorlatilag május eleje után már hivatalos verseny nem lesz, csak max fun versenyek. A holtszezonban valószinüleg a nyáron lesz nyári liga, amely tavaly legalábbis ingyenes volt, tehát érdemes elindulni kipróbálni magad, hogy majd ősszel az éles bajnokságban (ami ugye fizetős) már tapasztalatokkal tudsz elindulni. A csapatválasztásról meg annyit, hogy elég sok jófej arc van itt akik szívesen bevesznek emberkéket csapatukba, csak fel kell venni velük a kapcsolatot. De ez majd későbbi téma lesz!

  8. #58
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Köszönöm a visszajelzéseket. Majd figyelem, hogy mi lesz a nyáron, aztán megátjuk.

  9. #59
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    ...Van már terv a következő idényre? Csapatban lenne hely?
    Terv, tervezés alatt gondolom , de ötletek jöhetnek. Pl, lehetnének a futamok 50%-ban márkakupás versenyek. Monza csak Cruze-zal, Donington - eső csak BMW-vel, stb.

  10. #60
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Donington - eső csak BMW-vel, stb.
    Ez még viccnek is rossz!

  11. #61
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ez még viccnek is rossz!
    Nyuszi vagy? Egyébként utálom az esős versenyeket

  12. #62
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nyuszi vagy?
    Ugyan, sőt valószínű ez lenne belőle-> a porcelánboltba

  13. #63
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan, sőt valószínű ez lenne belőle-> a porcelánboltba
    Ne hidd, hogy olyan vészes a BMW esőben, csak kicsit visszább kell venni a gázpedál arcából és menni fog. Ja, és a felvetés szándékoltan az emocionális reakciók kiváltása volt. Nyilván nem Bömivel kéne ilyen márkakupa rendszerben az esőt erőltetni.
    Utoljára módosította: prost; 2012. 04. 05. 10:00.

  14. #64
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ne hidd, hogy olyan vészes a BMW esőben, csak kicsit visszább kell venni a gázpedál arcából és menni fog. Ja, és a felvetés szándékoltan az emocinális reakciók kiváltása volt. Nyilván nem Bömivel kéne ilyen márkakupa rendszerben az esőt erőltetni.
    Amúgy az alapötlet jó, még az esős versenyekkel sincs gond, legalább kicsit kiszámíthatatlanabb lenne a végkimenetel.

  15. #65
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Kellene 1 wtcc 2005. Tehát mindenből a gyengébb masinákat használnánk, e46, toledo, alfa-ból talán a gta, etc etc.

    Javarészt a 2005ös pályák, pl spa, silverstone közepes (talán a national a neve) etc etc
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  16. #66
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Kérdésem lenne. Széles monitoron játszom (igaz, csak egy darabon...) és bizonyos autóknál real seat helyzetben nem látható (vagy nem teljesen látható) a belső tükör teljesen hátratolt helyzetben sem. Az a kérdés, hogy a bajnokságban lehet-e használni a virtuális tükröt? Ha nem, akkor sajnos pár kocsi kiesik a választásból nekem....

  17. #67
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem lenne. Széles monitoron játszom (igaz, csak egy darabon...) és bizonyos autóknál real seat helyzetben nem látható (vagy nem teljesen látható) a belső tükör teljesen hátratolt helyzetben sem. Az a kérdés, hogy a bajnokságban lehet-e használni a virtuális tükröt? Ha nem, akkor sajnos pár kocsi kiesik a választásból nekem....
    Helló!
    Bátran használhatod a virtuális tükröt, pont az általad említett okból kifolyólag!

  18. #68
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Bátran használhatod a virtuális tükröt, pont az általad említett okból kifolyólag!
    Remek. Köszi.

  19. #69
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Bár nem tűnik túl aktív topiknak, de remélem jó helyre írok.

    Sziasztok, Huszár Norbert vagyok, és most csatlakoztam a gtr masters wtcc bajnokságába. Egyelőre még gyűjtöm magamba az információkat, elsősorba a szabályok terén, hogy minél felkészültebben tudjak kimenni a pályára, ne okozzak sok galibát. Bízom benne, hogy izgalmas, korrekt csatákban tudok majd részt venni.

    üdv,
    huszi

  20. #70
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem tűnik túl aktív topiknak, de remélem jó helyre írok.

    Sziasztok, Huszár Norbert vagyok, és most csatlakoztam a gtr masters wtcc bajnokságába. Egyelőre még gyűjtöm magamba az információkat, elsősorba a szabályok terén, hogy minél felkészültebben tudjak kimenni a pályára, ne okozzak sok galibát. Bízom benne, hogy izgalmas, korrekt csatákban tudok majd részt venni.üdv,huszi
    Helló!
    Lehetne sokkal aktívabb is a topik ha lenne sok új belépő de most legalább Te aktívvá tetted. Szervertagságod megszerzése után javaslom a versenyszabályzat elolvasását majd irány a pálya....jó versenyeket!
    A király nem Elvis volt...

  21. #71
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Lehetne sokkal aktívabb is a topik ha lenne sok új belépő de most legalább Te aktívvá tetted. Szervertagságod megszerzése után javaslom a versenyszabályzat elolvasását majd irány a pálya....jó versenyeket!
    Köszi.
    A szervertagságom elvileg folyamatban van, a versenyszabályzatot pegig már többször elolvastam, még jelentkezés előtt, hogy ne hagyjak ki semmi fontos infót, úgyhogy remélem nem lesz gond

    Egy kérdés lenne még, a szabályzatban úgy írja, hogy 9 futam lesz értékelve a 10ből, a ponttáblázat alatt viszont úgy van feltűntetve, hogy csak a legjobb 8 verseny számít bele az értékelésbe. Részletkérdés, tudom, csak már két versenyt kihagytam, ezért kérdem

  22. #72
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.
    A szervertagságom elvileg folyamatban van, a versenyszabályzatot pegig már többször elolvastam, még jelentkezés előtt, hogy ne hagyjak ki semmi fontos infót, úgyhogy remélem nem lesz gond

    Egy kérdés lenne még, a szabályzatban úgy írja, hogy 9 futam lesz értékelve a 10ből, a ponttáblázat alatt viszont úgy van feltűntetve, hogy csak a legjobb 8 verseny számít bele az értékelésbe. Részletkérdés, tudom, csak már két versenyt kihagytam, ezért kérdem
    * Az összesítésben csak a legjobb 8 futam eredménye számít, tehát a "legrosszabb" két futam eredménye nem számít bele.
    A király nem Elvis volt...

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    * Az összesítésben csak a legjobb 8 futam eredménye számít, tehát a "legrosszabb" két futam eredménye nem számít bele.
    Sztem ez itt egy elírás és a 8 az 9 ... a szabályzat a mérvadó.

  24. #74
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Üdv.

    A tagságom befizetése megtörtént, elvileg meg is kellett érkezzen. A kapcsolatok menüpontnál is jeleztem.

    a jelszót majd honnan fogom megtudni a szerverhez? vagy kitől kell kérnem?

    köszi.

  25. #75
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    A tagságom befizetése megtörtént, elvileg meg is kellett érkezzen. A kapcsolatok menüpontnál is jeleztem.

    a jelszót majd honnan fogom megtudni a szerverhez? vagy kitől kell kérnem?

    köszi.
    Onnantól, hogy szervertag a státuszod, látni fogod a megfelelő fórumot.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •