Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (128 összesen)

Téma: Új belépők

  1. #26
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Köszönöm a gyors segítséget, a 8-as beállítással sikerült magyarrá tennem a progit !
    A kiegészítőket letöltöm és akkor szerencsét próbálok ebben a teszt bajnokságban. Köszi mindenkinek még egyszer, találkozunk a pályán!

  2. #27
    Oszlánczi Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 09. 20.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1
    Üdv,

    HTCM5-re nevezéshez/induláshoz elég a steames Race07+STCC2, vagy szükséges eredetiben a RaceOn is?

  3. #28
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Szotyi3 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

    HTCM5-re nevezéshez/induláshoz elég a steames Race07+STCC2, vagy szükséges eredetiben a RaceOn is?
    A bajnokságokban való részvételhez csak eredeti programok használhatóak, a warez nem engedélyezett
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    A bajnokságokban való részvételhez csak eredeti programok használhatóak, a warez nem engedélyezett
    Sztem félreérted a dolgot, a steam is eredeti, sőt online játékra (tehát a bajnokságban is) csak a Steames verzió használható. De ha boltban vetted lemezen, akkor is tudod aktiválni a játékot a Steam-en a kapott kóddal!


    Egyébként szerintem a bajnoksághoz a RACE07+RaceON+STCC biztosan kell és lehet hogy majd az STCC2 is, ez még a szavazástól függ: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...abb-szavaz%E1s

    De én nem vagyok képben a HTCM-ben, egy illetékes bizonyára hamarosan válaszol majd neked!

  5. #30
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Szotyi3 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv,

    HTCM5-re nevezéshez/induláshoz elég a steames Race07+STCC2, vagy szükséges eredetiben a RaceOn is?
    Hello!

    A HTCM bajnoksághoz jelenleg szükséges a Race07 + RaceOn + STCC. A vasárnap estig tartó szavazásból ki fog derülni, hogy kell-e majd még pluszban az STCC2 is, vagy csak ezek maradnak!

  6. #31
    Kádár József Regisztrált RupertGiles logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    44
    Üzenetek
    110
    Az normális, hogy steam-on a race on bundle 2x annyiba kerül, mint a cdgalaxy-ban?
    Ha jól vettem ki a hsz.-ekből, akkor:
    2.690.- (race on - cdgalaxy)
    3.000~.- (steam-es stcc2 kieg.)
    ez kell a HTCM részvételhez jelenleg?

    Előre is köszi. Üdv!

  7. #32
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    Az normális, hogy steam-on a race on bundle 2x annyiba kerül, mint a cdgalaxy-ban?
    Ha jól vettem ki a hsz.-ekből, akkor:
    2.690.- (race on - cdgalaxy)
    3.000~.- (steam-es stcc2 kieg.)
    ez kell a HTCM részvételhez jelenleg?

    Előre is köszi. Üdv!
    Igen
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  8. #33
    Sziasztok!

    Szeretnék csatlakozni a WTCC idei bajnokságához amennyiben van rá lehetőség. A tagságot befizetem és a Race 07-hez megveszem az expansion pack-ot, akkor a következő futamon már indulhatok?
    Ha igen, akkor körülbelül 1 hónap múlva csatlakozna egy barátom hozzám. Van szabad autó és hely nálatok 2 versenyző számára?
    Ha jól látom a futamok szerdánként vannak viszont azt nem találtam meg, hogy hány órakor?

    Válaszokat előre is köszönöm.

    üdv.:
    Áron

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Gulyás Áron írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék csatlakozni a WTCC idei bajnokságához amennyiben van rá lehetőség. A tagságot befizetem és a Race 07-hez megveszem az expansion pack-ot, akkor a következő futamon már indulhatok?
    Ha igen, akkor körülbelül 1 hónap múlva csatlakozna egy barátom hozzám. Van szabad autó és hely nálatok 2 versenyző számára?
    Ha jól látom a futamok szerdánként vannak viszont azt nem találtam meg, hogy hány órakor?

    Válaszokat előre is köszönöm.

    üdv.:
    Áron
    Szia, mindig van szabad hely, ha nem férnénk el grid-en, akkor több szervert indítunk!

    A prekvalban látod a következő futamra vonatkozó nevezési határidőt és a futam kezdetét: http://www.gtr-masters.hu/prequal/htcm

    Illetve itt van felsorolva mindaz, ami kell az induláshoz: HTCM segédlet újoncoknak

  10. #35
    Köszönöm!

    Azt még megmondanád kérlek, hogy hány órakor kezdődnek a versenyek?

  11. #36
    Hu. bocs megtaláltam

  12. #37
    Beke Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 20.
    Üzenetek
    5

    Question

    Sziasztok!

    Új belépő vagyok és azt szeretném tudni, hogy a RACE07+RaceON elég-e a szerverre való csatlakozáshoz vagy mindenképpen kell az STCC 2 is? Olyan pályákra gondolok amik nem stcc2-esek, és a RaceON-ban is benne vannak.

  13. #38
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Turkburk írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új belépő vagyok és azt szeretném tudni, hogy a RACE07+RaceON elég-e a szerverre való csatlakozáshoz vagy mindenképpen kell az STCC 2 is? Olyan pályákra gondolok amik nem stcc2-esek, és a RaceON-ban is benne vannak.
    Szia! Mindenképp kell az stcc2 is, nem a pályák miatt, hanem a választható autók miatt!

  14. #39
    Molnár Tamás Regisztrált pattomi logója
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Város
    Szombathely, Budapest
    Életkor
    37
    Üzenetek
    23
    sziasztok!

    Motorfeket be lehet valahol kapcsolni? Nem igazan talalom, de ugy emlekszem, hogy volt valami hasonlo ahova egy pipat kellett rakni...

    udv

  15. #40
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Idézet Eredetileg pattomi írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok!

    Motorfeket be lehet valahol kapcsolni? Nem igazan talalom, de ugy emlekszem, hogy volt valami hasonlo ahova egy pipat kellett rakni...

    udv

  16. #41
    Molnár Tamás Regisztrált pattomi logója
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Város
    Szombathely, Budapest
    Életkor
    37
    Üzenetek
    23
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    kozbe megtalaltam, az auto kuplungot kerestem... de azert kossz...

  17. #42
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204
    Sziaszok!

    Leírná nekem valaki pontosan melyik játékokat kell megvennem, hogy tudjak indulni a bajnokságban.

    köszi

  18. #43
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziaszok!

    Leírná nekem valaki pontosan melyik játékokat kell megvennem, hogy tudjak indulni a bajnokságban.

    köszi
    Hello!

    --> http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?3772
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  19. #44
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36

    Összefoglaló

    Sziasztok új vagyok erre, Vapetitől vettem meg a DFGT-jét zsííír meg nagyonkirály!!!!
    Na de végigolvastam a fórumot és tudom, hogy az idei bajnoksághoz R07+Ron+STCC kell, de nekem zűrzavar van a fejemben, mert ki akartam próbálni mindent amit a gtr-masters indít, de nem akartam egyszerre kirakni erre 15 ropit, végülis Vapeti szerint kezdjem a wtcc ben oda könnyű bekerülni... (csak tudnám kinek az ). NA a lényeg, hogy persze összevadásztam a GTR-t a GTR2-t gtr-evo-t race07-t gtl-t de nemtudom, mi miután jött mert az evo meg a race07 egymásra települ pl. Tudna valaki egy kis kronológiával szolgálni? illetve a letöltött kiegészítőket, hogyan telepítsem? Próbáltam TotalComm. mal de nekem nem ment.
    Előre is köszönöm.

  20. #45
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok új vagyok erre, Vapetitől vettem meg a DFGT-jét zsííír meg nagyonkirály!!!!
    Na de végigolvastam a fórumot és tudom, hogy az idei bajnoksághoz R07+Ron+STCC kell, de nekem zűrzavar van a fejemben, mert ki akartam próbálni mindent amit a gtr-masters indít, de nem akartam egyszerre kirakni erre 15 ropit, végülis Vapeti szerint kezdjem a wtcc ben oda könnyű bekerülni... (csak tudnám kinek az ). NA a lényeg, hogy persze összevadásztam a GTR-t a GTR2-t gtr-evo-t race07-t gtl-t de nemtudom, mi miután jött mert az evo meg a race07 egymásra települ pl. Tudna valaki egy kis kronológiával szolgálni? illetve a letöltött kiegészítőket, hogyan telepítsem? Próbáltam TotalComm. mal de nekem nem ment.
    Előre is köszönöm.
    A WTCC-ben a Race07 az első, utána mindegy a sorrend. A többi játéknál pedig nincs semmi extra, ugyanis azok külön játékok.

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok új vagyok erre, Vapetitől vettem meg a DFGT-jét zsííír meg nagyonkirály!!!!
    Na de végigolvastam a fórumot és tudom, hogy az idei bajnoksághoz R07+Ron+STCC kell, de nekem zűrzavar van a fejemben, mert ki akartam próbálni mindent amit a gtr-masters indít, de nem akartam egyszerre kirakni erre 15 ropit, végülis Vapeti szerint kezdjem a wtcc ben oda könnyű bekerülni... (csak tudnám kinek az ). NA a lényeg, hogy persze összevadásztam a GTR-t a GTR2-t gtr-evo-t race07-t gtl-t de nemtudom, mi miután jött mert az evo meg a race07 egymásra települ pl. Tudna valaki egy kis kronológiával szolgálni? illetve a letöltött kiegészítőket, hogyan telepítsem? Próbáltam TotalComm. mal de nekem nem ment.
    Előre is köszönöm.
    - GTR - GTL - GTR2 - RACE - RACE 07 - RACE ON, STCC 1-2

    Itt megtalálod az összes idei bajnokságot. A részletekre kattintva pedig találsz linkeket amik részletesen leírnak minden szükséges feltételt az induláshoz.
    http://www.gtr-masters.hu/

  22. #47
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    - GTR - GTL - GTR2 - RACE - RACE 07 - RACE ON, STCC 1-2

    Itt megtalálod az összes idei bajnokságot. A részletekre kattintva pedig találsz linkeket amik részletesen leírnak minden szükséges feltételt az induláshoz.
    http://www.gtr-masters.hu/
    Oké fiúk köszi megvan minden, ha még annyit segítenétek, csak kíváncsiságból, hogy a gtrevo hová esik a sorba?

  23. #48
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832
    Race 07 után bárhova

  24. #49
    Dudás István Regisztrált Koles logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 01.
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    Az normális, hogy steam-on a race on bundle 2x annyiba kerül, mint a cdgalaxy-ban?
    Ha jól vettem ki a hsz.-ekből, akkor:
    2.690.- (race on - cdgalaxy)
    3.000~.- (steam-es stcc2 kieg.)
    ez kell a HTCM részvételhez jelenleg?

    Előre is köszi. Üdv!
    Szia vásárlás előtt vagyok, és ugyanez a gondolat gyötör engem is, a cdgalaxiy-s raceon-al tudtál regisztrálni? Vagy csak a steam-es a jó, bárki válaszolhat ha tudja, köszi.

  25. #50
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Koles írta Hozzászólás megtekintése
    Szia vásárlás előtt vagyok, és ugyanez a gondolat gyötör engem is, a cdgalaxiy-s raceon-al tudtál regisztrálni? Vagy csak a steam-es a jó, bárki válaszolhat ha tudja, köszi.
    Ha cdgalaxyba veszel egy dobozos példányt azzal ugyanúgy lehet neten játszani, mintha a steamen rendelted volna meg.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •