Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (128 összesen)

Téma: Új belépők

  1. #1
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Életkor
    52
    Üzenetek
    22

    Új belépők

    Hello Mindenkinek!
    GTR Evo + Race 07-em van. Olvastam kéne hozzá egy-két kieg., csak nem találom. Meg ez a Steam-es dolog ... hogy tudok felcsatlakozni. Szervertagságom megvan, vezetni még nem tudok
    Van valahol egy link a kezdőknek, mit ne, meg hogy ne ... Elvesztem az inforengetegbe.
    Még alacsony ABS-t sem használhatok? Koenigsegg-el elég durva volt így menni. Belépő szintidők vannak-e?
    Tudnék valakivel dumcsizni ezekről?
    Köszi

  2. #2
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg tamagaba írta Hozzászólás megtekintése
    Hello Mindenkinek!
    GTR Evo + Race 07-em van. Olvastam kéne hozzá egy-két kieg., csak nem találom. Meg ez a Steam-es dolog ... hogy tudok felcsatlakozni. Szervertagságom megvan, vezetni még nem tudok
    Van valahol egy link a kezdőknek, mit ne, meg hogy ne ... Elvesztem az inforengetegbe.
    Még alacsony ABS-t sem használhatok? Koenigsegg-el elég durva volt így menni. Belépő szintidők vannak-e?
    Tudnék valakivel dumcsizni ezekről?
    Köszi
    Helló!!

    Kiegészítésekről itt megtalálsz mindent:
    http://www.gtr-masters.hu/download/addon/

    Ha szeretnél indulni online versenyen, akkor semmit se használhatsz, kivéve autómata kuplung, és ennyi!

    Vannak belépő szintidők, azaz prekvalifikáción kell részt venned, 107%-os szabály van érvényben, de ha nem teljesíted, B-futamokon indulhatsz attól még.

    Itt minden infót megtalálsz, legyen szó GTR, vagy akár WTCC-ről: http://gtr-masters.hu/

    Mit szabad, mit nem-hez annyit, hogy szintén főoldalról elérhető az etikai kódex, illetve bele kell ásnod magad a fórumokba, de szerintem 1-2 óra, és rengeteg segítséget kapsz itt is, sokan vannak, akik szívesen felkarolják az elveszetteket, no para!!

    Ha van még bármi klérdésed, akkor hajrá, ha tudok segítek, bár vannak nálam jóval rutinosabb sporttársak is, de igyekszem!

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Én kezdeném a szabályzattal: http://www.gtr-masters.hu/rules/htcm (főoldal WTCC menü)

    Illetve javasolnám a szervezőknek, hogy a szabályzat legelső részébe írják le a szerverhez való csatlakozás módját és minden előfeltételét (szervertagság igényléséről link, Addon-okról link, online csatlakozás módja, szervernév, névhasználat, prekval link) ... ezzel így sokkal egyszerűbb lesz sztem mindenkinek a a tájékozódás és segíteni sem kell annyit...

    (Sablonnak lehet használni a GTL szabályzatát, most én is kiegészítettem a szerver elérés módjával, biztos, ami biztos alapon )
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 17. 16:31.

  4. #4
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    meg ugye teljesen egyertelmü, hogy warez verzio nem igazan jo, eredeti kellene. ha meg az van, akkor egyertelmü, hogy amikor felajanlja akkor steam install.

  5. #5
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A legfontosabb, ami még kell, az a Race ON. A "sima" Race07 már nem elég.
    A másik, a steam, a http://store.steampowered.com/ oldalon érhető el. Ez egy, a számítógépedre telepítendő alkalmazás, ami egy listába gyűjti azokat a játékokat, amiket a steamen vásároltál meg, vagy pedig máshol vetted, de a Steam-ben is megvan. A Race07 és kiegészítői ilyenek. Egyik előnye, hogy a frissítések szinte azonnal elérhetőek számodra.
    Nem nagy kunszt, regisztrálni kell, le kell tölteni a steam alkalmazást, és nagyjából ennyi. Ha már felraktad a Race07-et offline módban, uninstalláld, és telepítsd steam módban.
    Konigseggel pedig mi nem megyünk, WTCC autókat használunk a HTCM bajnokságban, ezért az ABS kérdésed értelmét vesztette
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #6
    Tamásy Gábor Regisztrált tamagaba logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 04.
    Város
    Göd
    Életkor
    52
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    A legfontosabb, ami még kell, az a Race ON. A "sima" Race07 már nem elég.
    A másik, a steam, a http://store.steampowered.com/ oldalon érhető el. Ez egy, a számítógépedre telepítendő alkalmazás, ami egy listába gyűjti azokat a játékokat, amiket a steamen vásároltál meg, vagy pedig máshol vetted, de a Steam-ben is megvan. A Race07 és kiegészítői ilyenek. Egyik előnye, hogy a frissítések szinte azonnal elérhetőek számodra.
    Nem nagy kunszt, regisztrálni kell, le kell tölteni a steam alkalmazást, és nagyjából ennyi. Ha már felraktad a Race07-et offline módban, uninstalláld, és telepítsd steam módban.
    Konigseggel pedig mi nem megyünk, WTCC autókat használunk a HTCM bajnokságban, ezért az ABS kérdésed értelmét vesztette
    Hali!
    Akkor most ezt dobhatoma kuksiba? A Race-On egy másik vagy egy kigészítő? Steam-mel felraktam regiszt, stb. Megy. Mellesleg nem is olyan lehetetlen ABS nélkül szokni kell
    A wtcc kocsikban a valóságban sincs abs? Olvasgatok még ezt+azt. Köszi

  7. #7
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Kidobni nem kell, mert a Race ON is egy kiegészítő a Race07-hez, ugyanúgy, mint az EVO

    http://cdgalaxis.hu/PC/17042/race-on.html
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  8. #8
    Kereki Zsolt 2 Regisztrált Kereki Zsolt logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    33
    Hali!

    Olvastam a szabályzatot, és szomorúan vettem tudomásul, hogy 2-3 fős teamek indulhatnak a bajnokságba. Szeretnék nevezni, viszont még nem tudom, hogy gtr2 vagy wtcc. Egyenlőre tájékozódok, hogy mennek erre a dolgok Ha a race07 mellett döntök, van lehetőség csatlakozni valami csapathoz? Valaki oktasson ki pls

    köszi előre is

  9. #9
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Nem kell csapattagnak lenned hogy elindulj a bajnokságba.Egyénileg is indulhatsz.
    .

  10. #10
    Kereki Zsolt 2 Regisztrált Kereki Zsolt logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell csapattagnak lenned hogy elindulj a bajnokságba.Egyénileg is indulhatsz.
    Akkor valamit félreértelmeztem

    thx a gyors választ

  11. #11
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87

    Question 1.22 false :)

    Ez a tegnapihoz kapcsolódik, szóval még mindig ide írom, ha nem baj
    További -jó sok - köröket futva egyre valószínűtlenebbnek tűnik, hogy valaha is 1.22-es köröket futottam volna Curitibán Még mindig csak 1.25.02 jött össze a BMWE90320SI2007-el, és majdnem ugyanez megvolt a hondával is - bár az könnyebben irányítható, a BMW mégis jobban tetszik. Szóval az 1.22 egyelőre vágyálom marad, úgy érzem, hogy 1.24 és felet tudok esetleg kihozni a pályából.
    Ti ennyivel gyorsabbak vagytok, vagy az új szezonokban (nekem ez GTR Evolution) az autók is gyorsabbak?

    Szintén a 0-ról induláshoz kapcsolódik, bár lehet feltehetném jobb helyen is a kérdést:
    Ahhoz, hogy játszani tudjak veletek, meg kell vásárolnom STEAM-ről a RaceON-t (WTCC-zni akarok egyelőre), ugye?
    Illetve kell fizetnem 4000 ft éves tagságdíjat ? (17 évesen nem is olyan könnyű összeszedni)
    Köszönöm a segítőkész válaszokat
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Illetve kell fizetnem 4000 ft éves tagságdíjat ? (17 évesen nem is olyan könnyű összeszedni)
    Köszönöm a segítőkész válaszokat
    "Amennyiben később csatlakozol, akkor negyedévente csökkentjük a díjat:
    - 2010. december 1-től: 3000 Ft (csak GPL 1500 Ft)
    - 2011. március 1-től: 2000 Ft (csak GPL 1000 Ft)
    - 2011. június 1-től: 1000 Ft (csak GPL 500 Ft)"

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post112070
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87

    Smile

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    "Amennyiben később csatlakozol, akkor negyedévente csökkentjük a díjat:
    - 2010. december 1-től: 3000 Ft (csak GPL 1500 Ft)
    - 2011. március 1-től: 2000 Ft (csak GPL 1000 Ft)
    - 2011. június 1-től: 1000 Ft (csak GPL 500 Ft)"

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post112070
    Köszönöm szépen, igaz, ezt magam is megkereshettem volna
    Akkor azt hiszem, megvárom a márc. 1-et, illetve a RaceON megvásárlását is akkorra időzítem, hátha jön addig valami jó kis Steames akció
    Kösz a választ!
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  14. #14
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    " a RaceON megvásárlását is akkorra időzítem, hátha jön addig valami jó kis Steames akció"
    A CD Galaxisnál 3000Ft a Race on. Ennél nem hiszem, hogy olcsóbb lesz, mert akárhogy számolom, 3 játék van benne. A Race07 az alapjáték, és két kiegészítő. Össze sem számolom, hogy mennyibe került nekem úgy, hogy a megjelenésekor megvettem, külön-külön mindegyiket

    http://cdgalaxis.hu/PC/17042/race-on.html

    Ehhez már csak egy GTR Evolutiont kell beszerezni, az is kb egy ezres mostmár, és teljes a gyűjtemény. De a GTR Evo nem kötelező, mert a HTCM bajnokságban semmit sem használunk belőle. Ebben nagy GT autók (Saleen, Aston, Corvette,...) és a Nordschleife van benne, semmi más.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #15
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    " a RaceON megvásárlását is akkorra időzítem, hátha jön addig valami jó kis Steames akció"
    A CD Galaxisnál 3000Ft a Race on. Ennél nem hiszem, hogy olcsóbb lesz, mert akárhogy számolom, 3 játék van benne. A Race07 az alapjáték, és két kiegészítő. Össze sem számolom, hogy mennyibe került nekem úgy, hogy a megjelenésekor megvettem, külön-külön mindegyiket

    http://cdgalaxis.hu/PC/17042/race-on.html

    Ehhez már csak egy GTR Evolutiont kell beszerezni, az is kb egy ezres mostmár, és teljes a gyűjtemény. De a GTR Evo nem kötelező, mert a HTCM bajnokságban semmit sem használunk belőle. Ebben nagy GT autók (Saleen, Aston, Corvette,...) és a Nordschleife van benne, semmi más.
    Kösz a tippet, ez így valóban nem kicsit olcsóbb. A legnagyobb gond az, hogy külföldön élek (Székelyföld, be is írom az adatokhoz), itt meg nincsen CD Galaxies, sőt, úgy egyáltalán semmilyen olcsó játéküzlet nincs a környéken - ezért kényelmesebb a Steam, illetve a digitális tárolásnak is megvannak az előnyei. A olcsó megoldás az lehet, ha hozatok MO-ról, de az így legalább egy hónap... nem baj, nem sietünk, gyakorolni addig is lehet - és még a spórolt pénzem is megmarad :heyjoe67_

    mod: Akkor ugye elég csak a RaceON meg a benne levő Race07?
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  16. #16
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    gtrevo igazabol ide nem kell, mert semmit nem hasznalunk belöle. a race07+stcc+raceon kell. de ha beszerzel egy dobozos raceOn-t abba megtalalhato mindez, tehat csak azt kell megvenni. amugy azt nem artana megnezni, milyen pinggel jatszol külföldröl, mert ha nemannyira jo, akkor az elegge balesetveszelyes tud lenni, annak meg nem örül a tarsasag :\ bar europaban azthiszem arrafele a legjobbak a speedtestes atlagok

  17. #17
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "ezért kényelmesebb a Steam, illetve a digitális tárolásnak is megvannak az előnyei. "
    A dobozos verziót is fel lehet telepíteni steam-es telepítéssel. Ha jól emlékszem, rögtön a telepítés első lépéseként megkérdezi, hogy offline, vagy steam telepítést kérsz-e. Aztán, ahogy feltelepítetted, a steam azonnal elkezdi lehúzni hozzá az összes frissítést.

    Egyébként, ha jól emlékszem, pár hete volt valami steam akció, és akkor valami 13€ volt a Race On
    Ja, ha steamen veszed, akkor mindenképp a "Race on Bundle"-t vedd meg, mert ez az a változat, amiben benne van a race07+stcc+race on. A másik csak a race on-t tartalmazza, azaz csak ezt az egy kiegészítőt, ahhoz kell külön a race07, meg az stcc is, úgy viszont sokkal drágább...
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #18
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87

    Lightbulb pingtest

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    gtrevo igazabol ide nem kell, mert semmit nem hasznalunk belöle. a race07+stcc+raceon kell. de ha beszerzel egy dobozos raceOn-t abba megtalalhato mindez, tehat csak azt kell megvenni. amugy azt nem artana megnezni, milyen pinggel jatszol külföldröl, mert ha nemannyira jo, akkor az elegge balesetveszelyes tud lenni, annak meg nem örül a tarsasag :\ bar europaban azthiszem arrafele a legjobbak a speedtestes atlagok
    Nagyjából így alakul, kb. 40 és 70 között, FPS-ekben nem szokott gondot okozni, remélem itt is elmegy. 5-10 ms-t még kitudok hozni belőle hozni, ha nagyon szűk.
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából így alakul, kb. 40 és 70 között, FPS-ekben nem szokott gondot okozni, remélem itt is elmegy. 5-10 ms-t még kitudok hozni belőle hozni, ha nagyon szűk.
    56-os ping még teljesen jó!

  20. #20
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    56-os ping még teljesen jó!
    csak azabaj, hogy nekemis 10-20 közti pingem van FPSekben, raceben megis 50-60-70 körül van :\

  21. #21
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    csak azabaj, hogy nekemis 10-20 közti pingem van FPSekben, raceben megis 50-60-70 körül van :\
    Hát, ha valaki esetleg tudna adni egy szerver IP-t, privátban, akkor meg tudnám nézni, hogy mégis mekkora a válaszidő(m)
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  22. #22
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Sziasztok!

    Üdv. mindenkinek én egy kezdő szimulátoros vagyok, de régebben offline elég sokat vezettem (GP2, GTR, GTR 2 RACE). Most kezdtem el foglalkozni komolyabban a internetes játékkal és kezdésként regisztráltam ide hozzátok, meg még egy másik oldalra. a kérdésem a következő lenne, sikerült szert tennem egy teljesen legális "dobozos" RACE ON szoftverre amit a CD G.....ban vettem, és a mai nap a felinstallásnál a következőt vettem észre. Természetesen Steames installációt csináltam és a kérdés a következő? Miért nem magyar a program. Offline verzióban működik magyarul a dolog de a steamesben nem ez jól van így? Hogyan lehet azt is magyarítani? Válaszokat előre is köszi. Meg kérdezném, ha szeretnék erre a nyári nyílt bajnokságra nevezni, akkor pontosan mit kell még letöltenem még a játékhoz, hogy interneten tudjak a szerveren menni!

  23. #23
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Üdv. mindenkinek én egy kezdő szimulátoros vagyok, de régebben offline elég sokat vezettem (GP2, GTR, GTR 2 RACE). Most kezdtem el foglalkozni komolyabban a internetes játékkal és kezdésként regisztráltam ide hozzátok, meg még egy másik oldalra. a kérdésem a következő lenne, sikerült szert tennem egy teljesen legális "dobozos" RACE ON szoftverre amit a CD G.....ban vettem, és a mai nap a felinstallásnál a következőt vettem észre. Természetesen Steames installációt csináltam és a kérdés a következő? Miért nem magyar a program. Offline verzióban működik magyarul a dolog de a steamesben nem ez jól van így? Hogyan lehet azt is magyarítani? Válaszokat előre is köszi. Meg kérdezném, ha szeretnék erre a nyári nyílt bajnokságra nevezni, akkor pontosan mit kell még letöltenem még a játékhoz, hogy interneten tudjak a szerveren menni!
    Hali,
    Először is üdv. köztünk!
    Magyar nyelvet a c:\Program Files\Steam\SteamApps\"sajat neved"\race 07\ mappában a config-ra kattintva tudsz beállítani.
    Ahhoz, hogy indulj, érdemes megnézned a "letöltés" szekciót, pályák, addon-ok kellenek, hogy beengedjen a szerver, illetve ugye a Race07/Race On kombó kell még.
    Azt hiszem ennyi, de a fórum topikjai között rengeteg infót találsz, szabályok, satöbbi.
    Jó keresgélést!!

  24. #24
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Üdv. mindenkinek én egy kezdő szimulátoros vagyok, de régebben offline elég sokat vezettem (GP2, GTR, GTR 2 RACE). Most kezdtem el foglalkozni komolyabban a internetes játékkal és kezdésként regisztráltam ide hozzátok, meg még egy másik oldalra. a kérdésem a következő lenne, sikerült szert tennem egy teljesen legális "dobozos" RACE ON szoftverre amit a CD G.....ban vettem, és a mai nap a felinstallásnál a következőt vettem észre. Természetesen Steames installációt csináltam és a kérdés a következő? Miért nem magyar a program. Offline verzióban működik magyarul a dolog de a steamesben nem ez jól van így? Hogyan lehet azt is magyarítani? Válaszokat előre is köszi. Meg kérdezném, ha szeretnék erre a nyári nyílt bajnokságra nevezni, akkor pontosan mit kell még letöltenem még a játékhoz, hogy interneten tudjak a szerveren menni!
    A nyári ligához szüség van a Race 07, STCC, Race On játékokra, illetve az addon Vectra-ra, és az addon pályákra.
    Vectra: http://www.gtr-masters.hu/download/a...Compatible.rar
    Pályák: http://www.gtr-masters.hu/download/a..._Trackpack.zip
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  25. #25
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A magyar nyelv könnyen beállítható, ehhez a dokumentumok mappában a RACE 07\Config.ini állományban a languageindex= sorba kell beírni 8-at. Vagy 18-t?
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 1 / 6 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •