Oldal: 4 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (423 összesen)
  1. #76
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Én Force Feedback-et nem használok mert rontja a köridőmet plussz birkózom a kormánnyal, ff nélkül is elfáradok egy nehezebb verseny után.
    Eddig az 540/30 jónak tűnik, más érzés de tényleg mintha jobb lenne amit így pár kör után köridőbe még nem mérhető. Most rajta vagyok a témán.
    Ha úgy még nem próbáltad, ahogy a képen van beállítva, akkor nem tudhatod milyen a jó FF.
    540/30 sem tünik jónak. 720/30 már inkább.
    A damper és a spring olyan effektek, amikel a driver felülírja a programból jövő értékeket, tehát..nincs rá szükségünk.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #77
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Na mentem pár kört az alábbi beállítással Steering Lock(kormány zár) 30-on.
    Nem igazán gyorsultam ami nem is lepett meg viszont a következő versenyen használni fogom a beállításokat kíváncsi leszek hogy milyen hatásai lesznek.
    Ami még mindig zavar az az, hogy az éles kanyaroknál fogást kell váltani ha ki akarom használni az 540° adta lehetőséget. Nekem ez inkább hátrány mint előny, persze balesetnél vagy megcsúszásnál lehet hogy hasznát tudnám venni de kétlem.

    Névtelen.jpg

  3. #78
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Na mentem pár kört az alábbi beállítással Steering Lock(kormány zár) 30-on.
    Nem igazán gyorsultam ami nem is lepett meg viszont a következő versenyen használni fogom a beállításokat kíváncsi leszek hogy milyen hatásai lesznek.
    Ami még mindig zavar az az, hogy az éles kanyaroknál fogást kell váltani ha ki akarom használni az 540° adta lehetőséget. Nekem ez inkább hátrány mint előny, persze balesetnél vagy megcsúszásnál lehet hogy hasznát tudnám venni de kétlem.

    Névtelen.jpg
    Nem értelek, nem kell addig kitekerni minden kanyarban..csak annyira tekerd amennyire szükség van.
    Előnye annak lenne ha 720/30-al vagy 900/36-al próbálkoznál, így valóban nagyobb a felbontás ÉS meg is tudod fogni az autót ha jobban megcsúszik.

    Steering lock-ot igazából steering lock to lock-nak kéne hívni, de persze angol rövidít.
    Tehát nem kormányzár, hanem kormánszög kopptól koppig, és még ez sem fedi az igazságot mert nem kormány, hanem kerékszög
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 14. 19:24.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #79
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    284
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper, GTR2-ben 35fok a max? Jól emlékszem?
    Ez esetben..ha nem akarsz nagyon hosszan hozzászokni, kezd 720-el és maximum lock.
    Én 900-al mennék, de azt már szoknod kéne pár órát mire jobb eredményekre jutsz.
    GTR2-ben a setup max. 23-at enged. Szóval GTR2-ben 540 valószínűleg bőven elég.

    Steer Ratio Speed ----> 0-ra : hát ezért lett olyan furcsa eddig a kormányzás a lassú kanyarokban ... már át is írtam 0-ra. Kíváncsi leszek ...

  5. #80
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-ben a setup max. 23-at enged. Szóval GTR2-ben 540 valószínűleg bőven elég.

    Steer Ratio Speed ----> 0-ra : hát ezért lett olyan furcsa eddig a kormányzás a lassú kanyarokban ... már át is írtam 0-ra. Kíváncsi leszek ...
    óóó, ez biztos? Ebben az esetben igazad van, 540 szuper. Bozsó 30-at írt, ő nem GTR2-t tolja?
    Tehát GTL-ben 36 a max, ehez én kapásból a 900-at ajánlanám.
    iRacingben eleve 900 a befutó, mindent magától állít a program, minden autónak a megfelelőt, tehát itt nincs kérdés.
    Race 07-ben mi a max?
    GTR2?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #81
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Referencia képpen pár 900 fokos replay, ezek azért jók, mert ezekben a progikban a replayen is ugyanannyit fordul a kormány, mint amennyit igaziból tekertél. Van aki számára ez busz, targonca vezetés?
    Mindkét esetból látszik, hogy 360 fokkal pont megoldható lett volna minden, de van az az eset ahol nagyobbat kell korrigálni, ezek csaknem hibátlan körök.

    Ferrari Virutal Academy 900 fokkal, a kormánynál Felippe Massa:



    Iracing 900 fokkal, ezek WR közeli körök, én vezettem.

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 14. 20:24.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #82
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Race 07-ben mi a max?
    a race 07 ben 33° a max
    ha max-on van a kormányszög akkor ha nincs is kikapcsolva a sebességérzékeny kormány (mert nem találom hol lehet kikapcsolni )akkor is lieális lesz?
    774/33 az jó?

  8. #83
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    a race 07 ben 33° a max
    ha max-on van a kormányszög akkor ha nincs is kikapcsolva a sebességérzékeny kormány (mert nem találom hol lehet kikapcsolni )akkor is lieális lesz?
    774/33 az jó?
    Ennyire nem kell pontosan rámenni, az a jó ha a setupban marad egy kis játéktered.
    720/30-al indítanék, aztán autótól, setuptól függően lehet variázni.
    Arra hivnám fel a figyelmet, hogyha "nem fordul" az autó, akkor a setupban is lehet keresni a hibát, a nagyobb lock csak ront egy alulkormányzott autón, továbbá megjegyezném, hogy a neutrális/picit túlkormányzott autó mindig gyorsabb, és az immár pontosabb kormányzás picit túlkormányzottabb autót is elbír, hisz pontosabban lehet vezetni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #84
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A legutóbbi NGT-be nibiék csak szenvedtek, csak kínlódtak, csak küszködtek. De egyiknekse jutott eszébe hogy állítson a kormányon hogy beforduljon az autó. Én meg versenyen nézem hogy ezek mit csinálnak? Ez kanyarodás? Egyedül a T1-be és a T11-be tudtak előnyt kicsikarni, ahhol jóljött a precízebb irányítás. Az összestöbbi kanyarban, kanyaronként fél/1 autónyit vertem rájuk. Csak az volt a szerencséjük hogy egyenesbe nemvoltam gyorsabb.

    Uhum...tehát akkor minek köszönheted az előkelő 11. helyet és az 1 perc hátrányt?
    Ha kanyarban gyorsabb vagy, akkor az egyenesben is gyorsabban mész..hacsak nem mentél több szárnyal, ebben az esetben érthető, hogy miért mentek jobban a kanyarok.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 14. 22:34.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #85
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    774/33 azt wtcc extrem-el de wtcc-ben 760/33-ra szoktam tenni az utcaiaknál pedig 900-ra
    ha max-on van a kormányszög és ha nincs kikapcsolva a sebességérzékeny kormány (mert nem találom hol lehet kikapcsolni )akkor is lieális lesz?

  11. #86
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    270fok, 22es steering lock, es igy is lehet futamokat nyerni.

  12. #87
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    270fok, 22es steering lock, es igy is lehet futamokat nyerni.
    Persze, ez nem is volt kérdés. LFS-ben billentyükkel is nagyon durva időket tudnak menni páran, és Wéber Gabi kézzel húzta a gázt és a féket a 67-es lotusnak és úgy vert halálra mindenkit.
    Bármit megszokik az ember, ilyen szempontból félelmetes teremtmény.
    Fontosabb kérdés, hogy mennyivel menne jobban más beállítások és némi hozzászokás után.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #88
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    774/33 azt wtcc extrem-el de wtcc-ben 760/33-ra szoktam tenni az utcaiaknál pedig 900-ra
    ha max-on van a kormányszög és ha nincs kikapcsolva a sebességérzékeny kormány (mert nem találom hol lehet kikapcsolni )akkor is lieális lesz?
    Ezek teljesen rális beállítások. Sajnos nem tudok Race07 kérdésben segíteni.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #89
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    774/33 azt wtcc extrem-el de wtcc-ben 760/33-ra szoktam tenni az utcaiaknál pedig 900-ra
    ha max-on van a kormányszög és ha nincs kikapcsolva a sebességérzékeny kormány (mert nem találom hol lehet kikapcsolni )akkor is lieális lesz?
    plr file-ban kell turkálni.

    C:\Users\VLevi\Documents\SimBin\RACE 07\UserData\Levente Valent\Levente Valent.plr

    Steer Ratio Speed="0.0"

    Ide eredetileg 25 van írva, m/sec-ben számolva. Ami 90km/h-t jelent.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  15. #90
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem mondasz újdonságot. Padlófékkel meg lehet fogni sok mindent...ez a GTR2 hibája, de ne légy ennyire szűk látókörü, léteznek egyéb programok is..itt nem fogod meg így az autót.
    A különbség az, hogy 900 fok esetén padlógázon is megfoghatod, és itt jön képbe, hogy tényleg valamit rosszul csinálsz. 270/21 alapvető hiba, ilyen kormánymű még gokarton sincs.
    Tévedsz.
    Majd ha lessz időm kifejtem bővebben is.

    (ha lehet addig ne baromságoz. Köszi. )

  16. #91
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Tévedsz.
    Majd ha lessz időm kifejtem bővebben is.

    (ha lehet addig ne baromságoz. Köszi. )
    Ezt már őszintén várom, szívesen tanulok újat, de arról sohasem fogsz meggyőzni, hogy a választás szabadsága hátrány lehet.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #92
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    DFGT

    Hi!
    Most volt alkalmam elsőízben leülni a még friss, és meleg kormányomhoz, éjszakás műszak eredményezte tompa aggyal átrágtam ezt a részt, ill. a logout-os kormány kalauzt, utóbbi szerint lőttem be a cuccot a következő képpen:
    dfgt set.jpg
    Kérdésem annyi lenne, hogy az itt látható beállítás profiknak való, vagy egy teljesen "ideális"?
    Mert kipróbáltam, és olyan feeling, mintha egy hajót vezetnék, "34"-szer körbetekered, és csak szépen, kényelmesen fordul a hullámok habjain...
    Ami kimaradt, és fontos: WTCC-hez való setet keresgélek.
    Utoljára módosította: zolibphc; 2010. 11. 15. 11:36.

  18. #93
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Most volt alkalmam elsőízben leülni a még friss, és meleg kormányomhoz, éjszakás műszak eredményezte tompa aggyal átrágtam ezt a részt, ill. a logout-os kormány kalauzt, utóbbi szerint lőttem be a cuccot a következő képpen:
    Kérdésem annyi lenne, hogy az itt látható beállítás profiknak való, vagy egy teljesen "ideális"?
    Mert kipróbáltam, és olyan feeling, mintha egy hajót vezetnék, "34"-szer körbetekered, és csak szépen, kényelmesen fordul a hullámok habjain...
    A force feedback része egyéni ízlés kérdése, a 740fokos max elforduláshoz illene egy 30 körüli steering lockot beállítani a játékban, és akkor nem kell annyit tekergetni. Ha WTCC-ről van szó ott ez lehetséges, ha viszont GTR2, akkor javasolt 460-540fok közé állítani a profilban és a játékban a max 23as steering lockot belőni.

  19. #94
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    A force feedback része egyéni ízlés kérdése, a 740fokos max elforduláshoz illene egy 30 körüli steering lockot beállítani a játékban, és akkor nem kell annyit tekergetni. Ha WTCC-ről van szó ott ez lehetséges, ha viszont GTR2, akkor javasolt 460-540fok közé állítani a profilban és a játékban a max 23as steering lockot belőni.
    Köszi, megnézem!

  20. #95
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Most volt alkalmam elsőízben leülni a még friss, és meleg kormányomhoz, éjszakás műszak eredményezte tompa aggyal átrágtam ezt a részt, ill. a logout-os kormány kalauzt, utóbbi szerint lőttem be a cuccot a következő képpen:
    dfgt set.jpg
    Kérdésem annyi lenne, hogy az itt látható beállítás profiknak való, vagy egy teljesen "ideális"?
    Mert kipróbáltam, és olyan feeling, mintha egy hajót vezetnék, "34"-szer körbetekered, és csak szépen, kényelmesen fordul a hullámok habjain...
    Én speciel 720/23-at használok GTR2-ben

  21. #96
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    köszi

    kipóbáltam mi a jobb a kis vagy a nagy kormányelfodulás
    kis kormányelfordulással nany kerézárral (40/33) az ideális beállításnál 24 mp-vel voltam lassabb
    nagy kormányelfordulással kis kerékzárral (900/10) az ideális beállításnál 11 mp-vel voltam lassabb
    győzött a nagy kormányelfordulással!!!!

  22. #97
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Traky írta Hozzászólás megtekintése
    GTR2-ben a setup max. 23-at enged. Szóval GTR2-ben 540 valószínűleg bőven elég.

    Steer Ratio Speed ----> 0-ra : hát ezért lett olyan furcsa eddig a kormányzás a lassú kanyarokban ... már át is írtam 0-ra. Kíváncsi leszek ...
    Basszus én is levettem 0-ra. El is tűnt a lassú kanyarból az a latymatag mozgás egyből és oda is ment Estorilban a sikán bejáratához ahova szerettem volna.
    Kíváncsi leszek ez időben fog-e jelenteni valamit, de az "érzés" már előny.

  23. #98
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    nogrip racingről biztos többen letöltöttük már a "feelsreal G25" nevű FFB effekteket, GT Legends, Race07, GTR2-höz. Az, aki csinálta, készített egy táblázatot, hogy hol, milyen szögeket érdemes (szerinte) használni.
    WTCC, GT autók 540° kormányelfordulás, 18-22 steering lock
    F3000 400°/17-19°
    Radical, Caterham 792°/38°
    Utcai autók természetesen 900° és 30-34°
    satöbbbi.

    Viszont az őáltala megadott FFB erőknek én kb a harmadát, negyedét állítottam be. 170% kormányerő egy kicsit brutális


    "Kíváncsi leszek ez időben fog-e jelenteni valamit, de az "érzés" már előny."
    Az már sokat számít, mert attól stabilabbnak érzed az autót, és mered nyomni neki
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  24. #99
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Így a csekély 2 napos tapasztalatom alapján egyértelmű, hogy igenis előny, teszem azt a 900 fok, mert hatalmas szabadságot ad a vezetésben, még nekem is, pedig csak 460-nal toltam, Monaco-n, és már így élveztem azt a pályát, amit a régi kormányommal utáltam, mert csak pattogtam faltól falig, meg sikánt vágtam! Bele se gondolok, ha valaki már pro, mennyit tud játszani a fok, és zár aránnyal! Szóval KELL!

  25. #100
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, az kemény!
    Hát nagyon kell koncentrálni, viszont óriási hangulatavan!
    Akkor neked iszonyatosan precízen kell vezetned és sokkal nehezebb dolgod van a kanyarokban, hogy a tökélestesen kiválasztott íven tarts az autót, valamint az arpó kis korrekciók is igen nagy önuralmat igényelnek a részedről. Minden elismerésem, ha te így sikeres vagy!
    A momo felbontása sajna kevés ehhez, de még mindig hatékonyabb mintha 15-ös kerékelfordulással koptol koppig tekergetem a kormányt. Egyrészt útálnám "lefogazni a kerekeket", másrészt meg igy gyorsabb vagyok. Cserébe megkellet szokni hogy feleslegesen nem tekergetem a kormányt. A sikerestől igen messzeállok, de vannak sikerélményeim. Pl a multkor párkörön keresztül feltartott Fehér Zoli. A replayt azóta is őrizgetem. Majd megmutatom az unokáknak.
    Emellett ha megindul a feneke akkor van hogy kell az a 800-900 fok, hogy meg lehessen fogni... ezt a minap is tapasztaltam, épp elég volt. (Persze ilyenkor ebből visszaszedni egyenesebe az igazán nagy kihívás) A gázzal/fékkel játszani nem mindig elég..
    GTL-el már olyan régen mentem hogy nem emlékszem. De eddig egy sim-re sem emlékszem hogy neműködöttvolna. Sőt ez az utcán is működik ha elég lóvan benne hogy fékezés közbe nefulladjon le. Az elmélet nagyon egyszerű. Gáztadsz (ha nemérzed mennyi kell, leislehet padlózni nyugodtan) és hozzá annyi féket nyomsz hogy az első kerék megcsússzon. Ilyenkor elől kevsebblessz a tapadásod mint hátul és az autó magátol egyenesbeáll. Ez lendületvesztéssel jár, viszont sokkal gyorsabb mint a kormányt tekergetni és egészen durava helyzetből is visszalehet hozni az autót egyenesbe. Ez egyetlen esetben nem működik ha megbomlik az autó egyensúlya és a fara lendületből kitör. De ilyenkor ha nemveszed észre az előjeleket akkor utólag már semmisem segít.

Oldal: 4 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •