Oldal: 2 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (423 összesen)
  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    - Tilus. Én bírom a kritikát, de a bunkóságot nehezebben viselem...
    Lehet kicsit pongyolán fogalmaztam, viszont a te megfogalmazásod...
    Nemszeretnék szájkaratéba kezdeni, sőt megbántanisem. Úgyhogy remélem hogy teis bírod a kritikát... Szóval ahogy így végigolvastam a hsz-od, leginkább az arogáns és a nagyképü jelzők jutnak az eszembe. Pedig semmi újjat nemírtálle, csak azt szajkózod ami az összes fórumból, meg lassan a csapból is folyik. Mindenhol azt súlykolják hogy a 900 fok mennyirejó és hogy erre mekkora szükségvan, pedig nem ez a lényeg! Ez csak egy cimke ami eladja a terméket, mert azt jóesélyel mindenki tudja hogy miaz a 900°. De ez csak 1 a 3 paraméter közül ami alapvetőn behatárolja egy kormány használhatóságát. Csak ez most valamiért annyira jól hangzik. Érdekes hogy a kormány érzékelőjéről, ami legalább ennyire fontos, szinte semmitsem hallani...

    "Szerinted.. de egyet sem tudnál felsorolni."

    - Na akkor ezekszerint valami újjat is tudok mondani neked, mert de! Konkrétan lassú, éles kanyarokban akadályozott. Kifejezetten a Ferrari-nál volt szembetűnő hogy az autó még tudna fordulni, csak már a kezem volt természetellenes szögbe összegabajodva... Hameg feljebbvettem a kerék elfordulást, akkor meg elvesztettem az egyetlen előnyét az 500°-nak, (féktávon nemvagyok egy géniusz) hogy kanyarkijáraton sokkal könnyebb határon kijönni. Szóval számomra pont annyi előnyevan az 500°-nak, mint hátránya. Mert a kampánnyal ellentétben 500°-tól nem(!) lesz pontosabb a kormány, csak nagyobb kormányútra tudod elosztani ugyanazt(!) a felbontást. Amipedig lehet hátrány! Én a MOMO-t nyúzom már jópár éve és az egyértelmű hogy nincsen egy kategóriában egyik kormánnyalsem amelyik 500° vagy felette fordul. Mostmár érzem a határait, főleg kanyarkijáraton veszítek a pontatlanságából adódóan. De ha a MOMO paramétereiből kiindulva kellene egy jobb kormányt megalkotni, akkor nem az 500° lenne az első gondolatom. Elsőként a kormány átmérőjén emelnék egy kicsit, és az érzékelő pontosságán jelentősen. Ami az elforulást illeti én még a 360°-hoz sem ragaszkodnék. Az 500°-nak konkrétan egyetlen esetben vettem egyértelműen hasznát, amikor kikellet állni a boxból. A 900 fokon meg csak mosolyogni tudok, bár egy kamion szimulátorba biztos hatalmas élmény.

    "Mi lehet a hátránya annak, hogy 270 foknál még tovább tudod tekerni a kormányt? PONTOSAN SEMMI!"

    - Ezt a kérdést nyugodtan megis fordíthatom. Milyen hátrányom származik abból hogy nemtudom 500°-ra elfordítani a kormányom. Semmi. Esetleg ha belépek egy drift ligába...

    "Ellenben hátránya van gazdagon:

    1. F1 autóban is 450 fok van, tehát ez semmilyen autót nem szimulál, maximum gokartot"

    - Ez engem abszolút nem érdekel.

    "2. A 270 fokod: vagy a max kerék elfordítást redukálja le, ami miatt nem tudsz szükebben elfordulni vagy megfogni egy driftet
    3. vagy totálisan unlineáris lesz a kormányzás, tehát 50fok kormány elforditásra mondjuk 5 fokot fordul a kerék, de 100fok elfordításra már 20fokot fordul az a szimulált kerék. Ezzel kormányozz pontosan!
    4. Ugyanez 900 fokon szépen lineárisan leosztható a teljes tartományra..."

    - Amit eddig leírtál az mind szép és igaz, csak nemlátom értelmét mert kiaz aki versenyen 900fokot akar fodítani a kormányán... Szerintem max 360° aminek egy pályaautóban még értelmevan, afelett meg teljesen mindegy hogy mennyi...

    "... tehát a példát követbe 50fokonként 5 fok, ezzel több mint háromszor olyan érzékeny"

    - Ez az amit mindenki elhisz, pedig te matekoztad ki az előbb hogy ez nemigaz!

    " a kormány, ráadásul a a 900 fok is redukálható izlés szerint annyira amennyi az igazi utóban van.

    Ellenpéldának lehet hozni, hogy ki mindenki megy/ment ilyen kormánnyal...persze többek között én is..aztán cseréltem

    900fokosra és kapásból begyorsultam, nulla rákészüléssel, gyakorlással."

    - Akkor ezekszerint ha átszámolnád 360fokos elfordulásra ugyan azokat az értékeket, és 360fokra limitálnád a kormányt, akkor jelentősen lassulnál...

    "Ne terjesszünk már ilyen egymondatos félreinformáló baromságokat légyszives!
    Köszönöm."

    Én meg azt díjjaznám ha nemborulna el az agyad ha valakinek más a véleménye mint a tiéd és ha elfogadni nemis tudod, azértmég megpróbálhatnál értelmes ember módjára beszélgetni, vagy akár vitatkozni(!) róla.

    Szóval szívesen látom a sokkal kúltúráltabb és kicsit kevésbé egyirányú véleményed, a témával kapcsolatban. Legalábbis szerintem ez a téma belefér ebbe a topicba.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Teljesen egyetértek Levivel abban, hogy a 180-200 fok erősen felejtős, viszont a 270-300 sztem már azon a határsávon mozog, ami már némi kompromisszum árán, de viszonylag azért eredményesen használható. A megfelelő steering lock beállítható alá és az esetek fennmaradó 1-2%-ánál (a boxban, kipörgéskor, meg a durva hajtűknél) meg lehet csalni az alacsonyabb sebességen automatikusan életbe lépő kormányszög növelés funkcióval, ami a lényegi realitásból viszonylag keveset vesz csak el.

    Persze arról, hogy az érdemben még eredményesen használható alsó határ pontosan hány foknál van meghúzva, arról sokáig lehetne vitatkozni... csak hát nincs értelme

    Persze, a 900 az abszolút tuti!


    Egyébként nagyon tetszik ez a szemlélet váltás... Tilus anno sztem 2 billentyűzetet leamortizált, mire mindenkivel megértette, nem csak az IFA kormánya fordul 2-nél többet körbe, és hogy ez mire jó!
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 11. 02:12.

  3. #28
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    A stílusommal kapcsolatban teljes mértékben egyetértünk, abszolult szándékosan volt ilyen..nem mindíg, de most kimondottan. Írhattam volna annyit is hogy ez egy megalapozatlan baromság, ez is megállná a helyét, hiszem ezek a versenyautók amiket mi szimulálunk évszázados fejlesztés árán lettek ilyenek..te meg áthúzod annyival, hogy téged ez nem érdekel.

    A többivel nagyon nem értek egyet..F1 autóban is rendszeresen használnak 360 foknál többet menet közben, és ennél direktebb jármű már csak a gokart. Egyikkel sem szoktunk rendszeresen szimulátorozni, aminek több oka is van, de ez most nem ide tartozik. Ezekbe az autókba is tehetnének direktebb nem lineáris kormánymüvet, BMW meg is próbálta..hatalmas bukás lett, visszatértek a lineárisra.

    Előnyt a hozzászólásod többszöri elolvasásával SEM tudok találni a 270 fokra. Amit a 270 fokos kormány tud, azt a 900 fokos is tudja + 630 fok, ráadásul állítható, ebben mi hátrányt lehet látni?

    " Konkrétan lassú, éles kanyarokban akadályozott. Kifejezetten a Ferrari-nál volt szembetűnő hogy az autó még tudna fordulni, csak már a kezem volt természetellenes szögbe összegabajodva... Hameg feljebbvettem a kerék elfordulást, akkor meg elvesztettem az egyetlen előnyét az 500°-nak, (féktávon nemvagyok egy géniusz) hogy kanyarkijáraton sokkal könnyebb határon kijönni. Szóval számomra pont annyi előnyevan az 500°-nak, mint hátránya. Mert a kampánnyal ellentétben 500°-tól nem(!) lesz pontosabb a kormány, csak nagyobb kormányútra tudod elosztani ugyanazt(!) a felbontást."

    Ez a rész nem stimmel, több okból sem.
    Ha 270 fokot használsz, az 135 fok mindkét irányban, erre kell leosztani kb. 15fokos maximum kerékelfordítási szöget. 15 fok...nem sok...F1 autóban is több van. Tehát a Te kormányod direktebb mint egy F1 autó, kb gokart. Idáig biztosan egyet értünk. Ez egy 9:1 kormánymü. Ezek tények.

    Viszont ha nekem 35 fokom van...akkor én 2x annyira keresztben menő autót is megfogok ha kell, és közben nagyobb felbontásom marad ugyanabban a tartományban, mert irányonként ~450 fokom van arra a 35fokra, azaz ez egy 12.5:1 kormánymü ami még mindíg direktebb mint a legtöbb utcai autóé, és kb pont olyan mint egy GT autóé...nézz utána ha nem hiszed mit használnak ezekben. 10:1 - 12:1 van a versenyautókban.

    Driftet ne keverjük ide, ott 60+ fok sem ritka..és ha el kell engedni a kormány, hát elengedem, milyen jó, hogy erre is jó a kamionon kívül!! Ha ez nem feljeszti a képességedet, hogy határon tarts egy autót..akkor semmi sem fog.

    Picit többet kell fordítanom a kormányon...naná, de pont ettől lesz nagyobb a felbontás, ettől megyek pontosabb íveket, és ha akarok vagy szükségem van rá, akkor állítok rajta, míg aki 270 fokon megy, az MINDÍG ugyanazzal a kompromisszummal kell hogy megküzdjön vagy unlieáris a kormány, vagy túl érzékeny, vagy nincs elég lock, hogy megfogj egy nagyobb hibát, miközben én meg tudom fogni, és pontosabban tudom irányítani közben az autót, végülis 440 fok könnyedén kitekerhető anélkül, hogy levedd akármelyik kezedet a kormányról!!! Ami utána van ahhoz át kell fogni...de ott van ha kell, meg tudod tanulni helyesen használni, és ami még fontosabb, ez egy szimuláció, akkor igazodjunk az igazi autóhoz... de igazad van, végülis egérrel meg billentyükkel is lehet menni jó kört, csak gyakorlás kérdése.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 11. 04:33.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #29
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    László, írok egy picit az érzékelőkről...manapság egyébként nagyon sokat hallani róla, de inkább a pedáloknál, mert ott volt lemaradás.
    Kormányban, már 10 éve is optikai vagy mágneses érzékelő volt, esetleg...rossz esetben egy pár száz forintos poti..felbontása mindnek nagyobb mint az elektronikáé amire kötve vannak, ezért nem érdemes szót vesztegetni rá, legrosszabb esetben bekoszolódik a poti, amit pár csepp WD40 megold. Tudtommal az összes mai kormányban ami számunkra érdekes kategória... érintkezés mentes és ezálltan nagyon tartós érzékelő van, többnyire optikai.

    Ellenben a pedálok többségében még mindíg potméter és 8 vagy kevesebb bites felbontás van...ezért ez a fejlesztés iránya, nomeg a meghajtás, és a kormány méret, mert ahogy írtad ez is éppolyan fontos mint megfelelő elfordulás.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #30
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Egy klasszikus..én 900 fok felett számoltam egy sima kipróbálós körön...sőt 1mp-en belül is használ 900 fok körül, pedig ez aztán nem egy kamion, és a sofőr sem buszvezető, se nem driftbajnok, de ezt a kört a falban végezte volna 270 fokkal.
    A 130R kanyarban aminek 130 méter a sugara 180 fokra volt szükség, anélkül, hogy megcsúszott volna, hajtüben pedig 450'

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 11. 04:24.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    GT3RS, ennél kevés komolyabb pályaorientált autó létezik, és pályán..simán ki KELL használni 900 fokot.
    Ebben az autóban 70 év fejlesztés van..eddig.




    Sima hajtüben kupás autóval 450 fok, de még a sima kanyarokban is 360 körül használ:

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 11. 03:10.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Ebben minden van...láthatod hogy mi van ha elfogy a 450 fok, és láthatod milyen ha pont elég.
    Ennél direktebb kormánymü...elég rémálom lenne, így is rettenetesen ideges az autó, viszont ha lett volna tovább...akkor megfogható lett volna.

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 11. 04:24.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #33
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    WTCC, sima elsőkerekes, 530 fok megcsuszás nélkül:

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #34
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Végezetül:
    71 futam,0 futamgyőzelem, 0 dobogós helyezés
    Érdemes átgondolni bizonyos dolgokat. Nem attól lesz igaza valakinek hogy gyorsabb, de mindenképp érdemes megfogadni a tanácsát tévhit terjesztés helyett...és még csak nem is ezen basztam fel az agyam, inkább azon, hogy mindíg van valaki aki megfogadja az ilyen okos tanácsokat.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #35
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017


    Sennás videót ilyen aspektusból még nem is figyeltem. Megizzadt a keze, lehet élvezte
    Megnézve a kupás porse videóját GTR2-ben most pont ennyit fordítok 602fokkal(oda sikerült a csuszkát húzni600helyett) ..
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 11. 11. 10:34.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  11. #36
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Annyit tennék hozzá, hogy én a FFB erősségét nagyon levettem, így sokkal könnyebb használni a nagy kormányszöget. Race07-ben valami 30-40% körüli értékre állítottam be. Anélkül tényleg marhára nehéz a hirtelen kormánymozdulatokat kivitelezni. Főleg, ha nem teljesen atomstabil az asztal, amire a kormány van felrakva, mert akkor inkább az asztal borul, kormányzás helyett
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  12. #37
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Én 500 fokra tettem a játékban meg 18 fokra.
    Tavaly asszem csak 420 fokon volt játék szintén 18fok.

    Nálam az a baj, hogy ha feljebb teszem akkor az emberke a játékban nem úgy fordítja a kormányt ahogy én, viszont azt meg nem kapcsolom ki, mert az is idegesít.

  13. #38
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én 500 fokra tettem a játékban meg 18 fokra.
    Tavaly asszem csak 420 fokon volt játék szintén 18fok.

    Nálam az a baj, hogy ha feljebb teszem akkor az emberke a játékban nem úgy fordítja a kormányt ahogy én, viszont azt meg nem kapcsolom ki, mert az is idegesít.


    Én is kikapcsolt kormival megyek.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2010. 11. 11. 20:29.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #39
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az a baj, hogy ha feljebb teszem akkor az emberke a játékban nem úgy fordítja a kormányt ahogy én, viszont azt meg nem kapcsolom ki, mert az is idegesít.
    Én csak most kapcsoltam ki a kormány láthatóságot. Meg kellett szokni, de jobb lett. Tényleg zavart, csak nem akartam elhinni, hogy ez is befolyásol.


  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az a baj, hogy ha feljebb teszem akkor az emberke a játékban nem úgy fordítja a kormányt ahogy én, viszont azt meg nem kapcsolom ki, mert az is idegesít.
    Én is pont így voltam vele... aztán áthelyeztem úgy a moncsim, hogy pont kitakarja azt a részt a kormányom, ahol a virtuális lenne... igazából meglepően hamar megszoktam...

  16. #41
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én 500 fokra tettem a játékban meg 18 fokra.
    Tavaly asszem csak 420 fokon volt játék szintén 18fok.

    Nálam az a baj, hogy ha feljebb teszem akkor az emberke a játékban nem úgy fordítja a kormányt ahogy én, viszont azt meg nem kapcsolom ki, mert az is idegesít.
    Ezért kell kikapcsolni a kormányt, van már egy kormány előtted, minek kettő?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #42
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért kell kikapcsolni a kormányt, van már egy kormány előtted, minek kettő?
    Nekem is bőven elég 1 kormány!

  18. #43
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet a hátránya annak, hogy 270 foknál még tovább tudod tekerni a kormányt? PONTOSAN SEMMI!
    Ellenben hátránya van gazdagon:
    Kicsit ellentmondasos ez a 2 mondatod!

  19. #44
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit ellentmondasos ez a 2 mondatod!
    Ez nagyon jó megállapítás volt, de szerintem, elég jól értelmezhető volt az irományés ebben sincsen ellentmondás, csupán értelmezni kell...de segítek
    Annak nincsen hátránya, hogy továbbtekered, ellenben annak van, ha nem tudod
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 11. 12. 11:33.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen egyetértek Levivel abban, hogy a 180-200 fok erősen felejtős, viszont a 270-300 sztem már azon a határsávon mozog, ami már némi kompromisszum árán, de viszonylag azért eredményesen használható. A megfelelő steering lock beállítható alá és az esetek fennmaradó 1-2%-ánál (a boxban, kipörgéskor, meg a durva hajtűknél) meg lehet csalni az alacsonyabb sebességen automatikusan életbe lépő kormányszög növelés funkcióval, ami a lényegi realitásból viszonylag keveset vesz csak el.
    Végeztem egy kis utánajárást és megnéztem, hogy a legutóbbi futamon hogyan tekergettem a volánt...

    A kanyarok nagy részében 135 (270) fok alatt maradtam, azonban többen erősen súroltam, viszont Mondello-ban van 3 igen éles és lassú kanyar is, amiknél viszonylag gyakran megesett 160 (320) fokig is kitekertem a kormit. 170 (340) fok fölé az egész futamon csak 1-2 alkalommal mentem, de akkor ez mindig megmentette az életem és megúsztam egy megpörgést. És az az igazság, hogy ha gáz van, akkor olyan hihetetlen sebességgel kitekerem a 415 (830) fokot (ennyi nálam a max beállított), hogy azt Lajoska is megirigyelné!

    Viszont mindezt teljesen sebességfüggetlen 100%-osan lineáris kormánybeállítás mellett!

    Ha visszakapcsolnám a PLR-ben az alacsony sebességen történő kormányszögnövelést (Steer Ratio Speed="25.00000"), akkor úgy gondolom, hogy igen kevés alig észrevehető kompromisszum árán ~kb pont ugyan így tudtam volna terelgetni a verdámat egy 270°-os kormánnyal is...akár.

    Ergó nem tudom ki találta ki ezt a 270°-os küszöböt a standard kormányoknál, de nagyon jól kicentizte, az tuti!


    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tippek, trükkök, beállítások - A PLR fájl rejtelmei:

    Steer Ratio Speed="25.00000"
    A sebességérzékeny kormányzás (speed sensitive steering) ezzel a beállítással még a menüben történő kikapcsolása ellenére is a háttrében bekapcsolva marad a kis sebességnél való könnyebb megfordulás, manőverezés elősegítése érdekében (Box-ban, kipörgésnél, hajtűnél). 0 km/h óránál a maximális kerékelfordulás (steering lock) van érvényben, majd ez fokozatosan csökken 90km/h-ig (25m/s) az általad a car setup-ban beállított értékre.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 14. 02:19.

  21. #46
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Így első nekifutásként, a bunkóság az bunkóság. Azt nem kell ragozni. A kioktatást meg nemtűröm el senkitől. Ha valaki csak ilyen módon tud "segíteni" akkor az ne segítsen. Sokmindent tanultam meg a saját káromon, nemvagyok rászolrulva senkinek az "okoskodására". Aki szívesen segít, attól szívesen fogadom a kritikát. Nálam nem elvikérdés hogy nekem legyen igazam.

    A videók egész jók, nekem is van egy pár. Az egyik kedvencem egy M3-as BMW nordscleife-en. A célegyenes végén pont 360 fokot fordít a kormányon. Mégsem érzem úgy hogy nekem ezt kellene utánoznom, vagy hogy enegem ez bármiben is igazol. Az ő autója így volt beállítva.

    Szívesen mennék soronkét, de sajna az időmből nem futaj. Szerintem így is elég hosszú lessz.
    Előnyt a hozzászólásod többszöri elolvasásával SEM tudok találni a 270 fokra.
    - Azért mert ilyet nem írtam sehol. Remélem már ez a kérdés nemfog újra felmerülni.
    Ez a rész nem stimmel, több okból sem.
    Itt egy nagyon érdekes eszmefuttatás következik. Ugyanis kezded evvel, majd leírod ugyan azt(!) amit én is írtam... Csak te belekeverted az F1-et meg a gokartot... Igen! Pontosan erről beszéltem hogy 270/15 az pont annyi mint 540/30, csak tovább tudod tekerni a kormányt. (pont) Ezzel végetértek a különbségek. Megmondom őszintén nem hiszem el hogy ezt pont te nemérted. Viszont valóban 2x akkora megcsúszást is meglehet vele fogni.
    Szerintem van egy észszerű határ amin belül van értelme növelni valamit. És pl a 900fok, ezen a határon bővent túlvan. Bajnak nembaj ha van, de te azt állítod hogy te a 900fok-tól lettél gyorsabb. Már megbocsás de erre meg én mondom hogy butaságokat beszélsz...
    Amúgy az állíthatóságal kapcsolatban épp most volt közeli élményem. A legutóbbi NGT-be nibiék csak szenvedtek, csak kínlódtak, csak küszködtek. De egyiknekse jutott eszébe hogy állítson a kormányon hogy beforduljon az autó. Én meg versenyen nézem hogy ezek mit csinálnak? Ez kanyarodás? Egyedül a T1-be és a T11-be tudtak előnyt kicsikarni, ahhol jóljött a precízebb irányítás. Az összestöbbi kanyarban, kanyaronként fél/1 autónyit vertem rájuk. Csak az volt a szerencséjük hogy egyenesbe nemvoltam gyorsabb.
    László, írok egy picit az érzékelőkről...
    Igen. Pontosan erről beszélek. Kb ennyi infót adnak az érzékelőkről amit te is leírtál. Ez konkrétan semmi. Ha esetleg valahol az apróbetűsben megemlítik hogy hány bites a felbontása valamelyik tengelynek, már túlis vagy informálva.
    A többit egyenlőre kihagynám mert úgylátom hogy a végére migiscsak sikerült valami maradantdót alkotnod. Függetlenül attól hogy abszolút felesleges volt, mert evvel aztán semmit nem bizonyítasz. Kárvolt ez ide, az eleje nemindúlt olyan rosszul. De megbocsás ez már tényleg nagyképűség.
    Végezetül:
    71 futam,0 futamgyőzelem, 0 dobogós helyezés
    Érdemes átgondolni bizonyos dolgokat. Nem attól lesz igaza valakinek hogy gyorsabb, de mindenképp érdemes megfogadni a tanácsát tévhit terjesztés helyett...és még csak nem is ezen basztam fel az agyam, inkább azon, hogy mindíg van valaki aki megfogadja az ilyen okos tanácsokat.
    Láttam már itt ehhez hassonló szájkaratét amikor egymás statisztikáit fikáztátok és ezzel próbáltátok alátámasztani a saját állításaitokat. De az az igazság hogy szerintem ez elég szánalmas. Én talán olyan 8 éves lehettem amikor utoljára megpróbáltam ilyen eszközökkel bizonygatni az igazamat. De ha már így feladtad a labdát, akkor talán elnézed nekem ha énmeg most lecsapom. Arra ugyan emlákeztem hogy nemvoltál egy UFO palánta, na de hogy ekkorát csalódjak! 5 verseny után a 18. helyen állsz? Te tényleg errevagy ilyen nagyképű? Ennél még én is jobbanállok NGT-be. Azthiszem érdemes átgondolnod bizonyos dolgokat. Kicsit több szerénységgel és több gyakorlással, talán még szezon végére beverekedheted magad a Top10-be. (Megneírd a karriered! )
    Látom imádod a statisztikákat, úgy hogy egy cseppet kedveskedek neked én is statisztikával. A legutóbbi Zhuhai NGT versenyen 56 kört tettem meg. 1 körben 14 kanyar van. Tehát összesen 784 kanyart kellet teljesíteni a futamon. Namost:
    Ahhoz hogy bevegyen egy kanyart, tekerje körbe 3szor a kormányt az, akinek 2 annya van!!!
    De remélem hogy a gyártók észreveszik hogy tévúton járnak amikor növelik a kormányok átmérőjét és pontosságát. És felhagynak ezzel a teljesen felesleges butasággal és nemsokára kijön az 1800°-ot forduló kormány mert avval majd 2x olyan pontosan tudsz kormányozni, vagy 2x akkora csúszást megfogni. Ja és mennyivel gyorsabb leszel! Én szurkolok hogy ígylegyen.

  22. #47
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése


    Szívesen mennék soronkét, de sajna az időmből nem futaj.
    Erre szokták azt mondani, csöndben maradtál volna, bölcs maradtál volna......
    Semmi bunkóság nem volt abban az írásban, melyre te úgy gondolsz, hogy olyan.Az, hogy valaki a véleményét megossza, még nem az, sőt végképp nem okoskodás.De mint írtad sokat tanultál saját károdból, hajrá Kipróbáltad, nem jött be.Nem vagyunk egyformák.Viszont ha valaki segítő szándékkal ír valamit, bennem pl fel sem merülne az a jelző, ami benned felmerült.Erre, meg azt szokták mondani, mindenki magából indul ki.
    Utoljára módosította: tdawe; 2010. 11. 13. 17:49.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A videók egész jók, nekem is van egy pár. Az egyik kedvencem egy M3-as BMW nordscleife-en. A célegyenes végén pont 360 fokot fordít a kormányon. Mégsem érzem úgy hogy nekem ezt kellene utánoznom, vagy hogy enegem ez bármiben is igazol. Az ő autója így volt beállítva.
    Hát én úgy vélem, hogy mindig érdemes megfigyelni több onboard felvételt is abból a szériából, amit az ember éppen hajt, és ha azt tapasztalja, hogy ott nagyságrendekkel többet tekergetik a volánt, akkor valószínűleg az nem véletlen és úgy van jól. Elvégre, ha ez így nem lenne ideális, akkor nem hülyék ezek, nem így használnák.

    Viszont a gép előtt ülve valahogy tényleg nincs az embernek ingerenciája annyit dolgozni a volánnal, miközben ha beül egy rendes verdába, akkor meg észre sem veszi, hogy milyen magától értetődően csavargatja keresztbe kasul a kormányt. Valszeg ez azért van, mert a gépes kormányok kisebbek átmérőbe, mint az igaziak...de én például az utóbbi időben nagyon azt érzem a 28 centis G25-ömön, hogy jobb/kényelmesebb lenne egy nagyobb kormány... és sztem stabilabb (és talán még gyorsabb) is lennék vele.


    Pontosan erről beszéltem hogy 270/15 az pont annyi mint 540/30, csak tovább tudod tekerni a kormányt. (pont) Ezzel végetértek a különbségek. Megmondom őszintén nem hiszem el hogy ezt pont te nemérted. Viszont valóban 2x akkora megcsúszást is meglehet vele fogni.
    Szerintem van egy észszerű határ amin belül van értelme növelni valamit. És pl a 900fok, ezen a határon bővent túlvan. Bajnak nembaj ha van, de te azt állítod hogy te a 900fok-tól lettél gyorsabb. Már megbocsás de erre meg én mondom hogy butaságokat beszélsz...
    Nem az a fő előnye a nagyobb elforgathatóságnak, hogy a 270/15-öt 540/30-ra tudod cserélni, hanem az, hogy a 270/15 túl direkt és ennek következtében nagyon valótlan kormányzást eredményez, egyszerűen túl aprókkat kell/szabad csak mozgatni a kormányon. 270/11 már inkább közelebb áll a valósághoz, de ezzel az a baj, hogy a 11°-os kerékelfordulás már kevés egy nagyobb kanyarhoz, és egy megcsúszást megfogni, vagy a boxból kiállni már nem tudsz vele. Ezért kell a magasabb kormányelfordulás tartomány, és bizony van egy-két olyan megcsúszás, amihez a 22°-os kerékelfordítás sem elég, hanem kell neki vagy 30-35°, amihez már 900 fokos kormány kell. Ilyen egy futam egyszer (max 2szer) történik, de nem mindegy hogy 3 mp-et, vagy 20-at vesztesz a hibád miatt.

    Ahhoz pedig, hogy a 270 fokhoz a hozzá megfelelő 11-12°-ot társítsd hozzá és érdemben tudjál vele közlekedni, ahhoz meg csalnia kell a játéknak. Próbáld ki, hogy a PLR fájlban a Steer Ratio Speed sor értékét átírod 0-ra. Nem tudsz majd kiállni a boxból, nem tudsz majd befordulni az éles kanyarokban és ha megcsúszol, akkor vége, korrekcióra nincs túl nagy lehetőség. Ezért ís írtam feljebb, hogy a futamok 95%-án pont elég lehet a 270 fok, a maradék 5%-ban már csalnia kell a gépnek, hogy ne legyen gondod a kormányodból. Szerencsére ezt a csalást igen jól csinálja a gép, ezért nem szembeötlőek a 270 fok korlátai....különben már a boxból nem tudnál kiállni

    Ja és persze fontos megjegyeznem, hogy 270/15-ről átszokni 270/11-re (~900/36), nem pár órás meló, ha már ott a több éves rutin az ember kezében... de a tapasztalatok azt mutatják, hogy megéri időt szánni rá és egy komolyabb próbát tenni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 11. 13. 19:47.

  24. #49
    Most megeri ezen "osszeveszni"? de tenyleg. Ez szerintem annyira ember, jatek es autofuggo. Ha tudnatok en milyen beallitosakkal kezdtem, hat.. lenne rohoges es jobb hangulat itt az tuti

  25. #50
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Minek kell a 900 fok, indulsz valami IFA szimulátorral is és "alászeded"?


    Erre már nem is emlékeztem. (Szerencsére az egész témára sem...)
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 2 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •