Szavazás eredménye: Jössz megünnepelni a HGPLM szülinapját?

Szavazók
20. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen, (valószínűleg) megyek a versenyre (jan. 4.) és a találkozóra (NYÁRON!!!) is

11 55,00%
  • igen, de (valószínűleg) csak a versenyre

7 35,00%
  • igen, de (valószínűleg) csak a találkozóra

2 10,00%
  • (valószínűleg) nem

0 0%
Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 87 (87 összesen)

Téma: 10 éves a HGPLM, Spa

Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Város
    Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A képnek természetesen ott a helye a honlapon. Bár nincs olyan jó, hogy beférjen a Top 3-ba

1. hely -- Albi előfutam, 2008. április 1-én
    A fő poén természetesen a pálya fölött repülő/zuhanó autó. De a kép teljességét a bal oldalon égő BRM és a jobb oldalon épségben haladó Brabham(?) szimmetriája adja, valamint a tükörben éppen shiftrező versenytárs : )

2. hely -- Watkins Glen előfutam, 2006. augusztus 31-én
    Egy klasszikus T1. A szinkronban mozgó Brabham és Eagle... Hát, nem is lehet mit mondani : D

3. hely -- Silverstone bajnoki futam, 2007. október 16.
    Első kör vége. A Brabham 'kissé' megpöccintette féktávon a Ferrarit... A ferraris kolléga pedig rögtön átment Vörös Báróba, és célbavette a bűnöst : )

Arról nincs fotó, amikor egyik Kyalamin tesóm átrepül kábé 1000 km/h-ás sebességgel a célegyenesből a pálya közepére? Balesetnek az sem volt utolsó...

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

GPLRank: all the laptimes are GREEN!

"A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.552
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése

Arról nincs fotó, amikor egyik Kyalamin tesóm átrepül kábé 1000 km/h-ás sebességgel a célegyenesből a pálya közepére? Balesetnek az sem volt utolsó...
    Silverstone-ban a 66mod tesztfutamon volt, hogy a célegyenesen végigrepült és t1-be érkezett. Kyalamin a szűk balosból került át a célegyenesbe, nem? Sajnos nincsenek képek...
    Groundhog GPL WEEKLY – League Racing News Page
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    http://freeleo.hu/weekly

Város
    Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    4.987
    Silverstone-ban a 66mod tesztfutamon volt, hogy a célegyenesen végigrepült és t1-be érkezett. Kyalamin a szűk balosból került át a célegyenesbe, nem? Sajnos nincsenek képek...
    Igazad van, fordítva volt, és a célegyenesbe érkezett meg.
    A másikra meg már nem is emlékeztem, de most beugrott.

Elég ha repi van, screenshotot tudunk gyártani. Na lehet ezek még nálam is meglesznek otthon, megnézem majd.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    A fejtetőn landolt kolléga folytatta a futamot?
    Hogyne, bár egy sift+r azért szükségeltetett hozzá
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, hogy Hgtlm-be is Spa-ban volt a tömegbaleset!
    Elátkozott egy pálya ez!
    Én nem a pályára fognám,
    Én sem. Itt elvileg még mindig 1xűbb besorolni a T1ben mert csak el kell venni a gázt mint olyan pályákon ahol a T1 komoly féktávos, tehát egy éles kanyar vagy hajtű (Kyalami, Zandvoort, Nürburgring pl.). Sztem. Vagy itt is sztem még mindig jobban járunk így mint a később bevezetett La Source előtti rajttal.
    A képnek természetesen ott a helye a honlapon. Bár nincs olyan jó, hogy beférjen a Top 3-ba
    Jó, mondjuk az kétségtelen, hogy emlékezetes pillanata volt a versenynek, sőt a legemlékezetesebb (kicsit tényleg 98 Spas volt a szitu)

Oké, akkor én is készítettem belőle még 2őt Ezek Majer Tomi onboardok. A képek címe lehetne mondjuk hogy "Az alagút eleje" ill. "Az alagút vége"

névtelen11.JPGnévtelen12.JPG

Am nagy volt ez a crashválogatásod, ezeket a képeket le is mentettem az unokáknak Am nekem is eszembe jutott még1 "nagy" pillanat, HGPLM 20 Mexikó előfutam

http://hgplm.gtr-masters.hu/index.ph...e=200912011&q=

+++

Az én versenyemről: elismerem, tudtam, hogy erős leszek (dehogy ennyire...). Még akkor is ha most az ünnepek miatt csak 3 nap volt felkészre :-D Vasárnap meglett az edzéssetup (wg eagle spa evo2, próbáljátok ki 1x), hétfőn meg a versenysetup (wg eagle spa halfGP, ezt is). Az edzésen a 2. körben meg lett a 14, és bár most meg a Burnenville - Malmedyt rontottam el úgy ahogy van (a RA szerint majd 3 tized ment ott el), azért tudtam hogy ennek elégnek kell lennie.

A rajtnál nagyon zavarban voltam, mert annyira bent volt a helyem hogy attól féltem nem 3 hely/1 soros-e a grid. Persze így meg nem értettem miért nem látok senkit se balról se jobbról :-) Plusz a rajt sem sikerült vmi fényesen, bebicsaklott a kocsi, és így amikor az órúzsban láttam magam mögött a crashelő Lotit arra gondoltam lehet hogy én voltam, mert rácsuktam a kaput, mert mivan ha azért nem láttam eddig mert laggolt.

A verseny így lényegében el is dőlt, mögöttem Majer Tomi máris fényévekre, bár a kör 2/3ánál majdnem utolért mert átváltottam felvezető kör stílusra, mert azt hittem restart lesz mivel vki beírta a chatre :-D

A kör végén a La Sourceból kijövet még volt egy nagy mentésem aztán ennyik is voltak az izgalmak. Féltáv körül többször is gondoltam rá, hogy bevárom Ricsit aztán meg hogy Gabót, de nem tettem meg mert 1. mindenképpen nyerni akartam, és így volt a biztos :-D 2. nem akartam vmiféle eolc server vagy közös gyak komolysági szintjére ledegradálni a 10 éves a HGPLM, Spa-t, úgy gondoltam inkább megadom neki azt a tiszteletet hogy nem csinálok funracet belőle 3. annyira úgysem volt unalmas, hiszen sem Spat, sem magát a GPL-t sztem képtelenség unni :-) Tul.képpen így is élveztem végig a futamot, minden percét, fantasztikus ez a GPL fizika no, imádom :-)

Boldog szülinapot, HGPLM! :-)

Grat mindenkinek, főleg azoknak akik végigértek, főleg a visszatérőknek, és még főleg Varga Ádámnak. Ennyi kihagyás után sztem derekasan helytálltál. De nagyon örültem Portionnak ill. Vörös Tominak is, hogy jelenlétükkel ők is emelték az est fényét :-)

Hosszú kihagyás és zéró gyakorlás után kezdtem az időmérőnek ahol sikeresen összejött az utolsó előtti rajthely. A rajtot a körülöttem lévőkhöz képest jól elkaptam, aztán láttam hogy balhé van az Eau Rouge-ban de hiába vettem vissza, csak nem tudtam kimanőverezni egy keresztben álló Lotit. Ezután elkezdtem újra tanulni a pályát, persze mire elfogadható köröket tudtam menni a vége felé -akkor is leginkább Sziszka hathatós motiválásának köszönhetően- addigra mindenki leelőzött, vagy a kicsúszásaimnak is köszönhetően elérhetetlen távolságba került. A végére a 9. hely jött össze, de azért nagyon jó volt ismét a GPL-ezni.
    :heyjoeani oldschool GPL site: http://gpl.uw.hu :heyjoeani

Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    37
    Üzenetek
    780
    Igazad van, fordítva volt, és a célegyenesbe érkezett meg.
    A másikra meg már nem is emlékeztem, de most beugrott.

Elég ha repi van, screenshotot tudunk gyártani. Na lehet ezek még nálam is meglesznek otthon, megnézem majd.
    Egy ilyet találtam, a kezdősebesség miatt van megörökítve, mire a célegyenesbe átrepültem még feljebb ment 700-1000 km/h környékére már nem emlékszem, aztán nem értettem mi van, volt fél kör előnyöm szegény britekhez, meg egy 30 sec körüli wr-m, azok a régi szép idők. Viszont ez a silverstone-i esetem nekem nem maradt meg.
    kya568.jpg
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

Város
    Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ez a silverstone-i esetem nekem nem maradt meg.
    Most, hogy mondod, nincs is 66 Sil futam a honlapon...

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.552
    Most, hogy mondod, nincs is 66 Sil futam a honlapon...
    Igen, egy tesztfutam volt csak. SZerintem én hosztoltam.

http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post44999
    Utoljára módosította: Leo67; 2011. 01. 05. 19:15.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971

Város
    Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    4.987
    Igen, egy tesztfutam volt csak. SZerintem én hosztoltam.

http://forum.gtr-masters.hu/showthre...ll=1#post44999
    Valóban. Kár, hogy nincs róla repy.

Z
    ORRO

OO=[][]=OO

Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Érdeklődnék, hogy akkor lesz találkozó?
    Joz Jozko

Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.552
    Idézet Eredetileg JozJozko írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődnék, hogy akkor lesz találkozó?
    Nem lesz. Illetve nyáron lesz.

Varga Ádám Regisztrált Larionov logója
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.095
    Na akkor én is nyilatkoznék, hogyan is telt nekem a HGPLM 10. évfordulójára rendezett emlékverseny:

A felkészülés:
    Nagy dirrel-durral nekikezdtem a setupolásnak default-ból, mondván a 10. évforduló tiszteletére saját autót "építek". Olvasgattam, böngészgettem a telemetriát, próbálgattam, aztán ahogy jöttek az ünnepek a GPL C-vágányra került és a verseny napjáig elő se lett véve onnan. (Sajnos túl sok hobbim van!
    A verseny előtt pár órával kiegészítettem a kezdetleges házi setupomat a Fast01-ből és egy hibrid szörnyel vágtam neki a versenynek.

Az időmérő jól sikerült, bár szomorúan vettem tudomásul a Sasok és Lotusok tömegét. Én ugyebár örök Ferrarisként, természetesen az emlékfutamon is azzal tettem tiszteletemet, de tudtam, hogy az egyenesekben sok jóra nem számíthatok.
    Az 3:18.469 így is a legjobb idő volt, amit a saját kocsival rövid tesztpályafutása alatt sikerült futnom. Nagyon örültem az időnek, és hitetlenkedve merengtem azon, hogy én régen 3:16.9-et tudtam itt Ferrarival. Na de összességében elégedett voltam.

A rajt nem volt egy nagy szám, én is belekeveredtem a balesetbe, ahogy mindenki. Majer Tominak ez a repülő kocsik alatti továbbhaladása haláli volt, Youtube-on a helye, pont olyan volt mint a Felpörgetve című filmben az utolsó versenyen, király volt!!!
    A versenyen a mellettem ülő öcsémmel beszélgettem, tudtam hogy nem sok esélyem lesz fogni a Sasokat. Az első körben sikerült megelőznöm Csomor Benőt, Tarr Dávidot és a kicsúszó Petra Gergelyt. Ezután csak körözgettem. A 4. körben utolért Gyula, én meg csak estem-keltem előtte. Elszoktam már a tükör kuksolásától verseny közben. Simán megelőzött, aztán a Malmedy-nél túlvállaltam magam, hogy szélárnyékban tudjak maradni, de sok volt, szerencsére nem pördültem meg. Megpördülnöm a La Carriére kanyarban sikerült. Rögtön a következő körben, megint kicsúsztam a Les Combes-ben és kitörtem a jobb hátsót, Shift-R. A 9. körben utolért Jani, jelzés értékkel mindig lefoglaltam a belső ívet, de ő az egyik kanyarban a külső íven simán körbeautózott. Innentől kezdve volt még egy töltésre felmászós megpördülésem, aztán Soós Gabit szerettem volna elkapni, de nem bírtam csökkenteni a távolságot. Hát én így éltem meg az emlékversenyt.
    Gratulálok a Papyrusnak a GPL létrehozásáért, Wéber Gabinak a HGPLM megalapításáért, Nektek pedig azért, hogy életben tartjátok ezt a nagyszerű szimulátort és a bajnokságot. Gratulálálok Nektek!

u.i.: Köszönöm Oláh Gabinak az elismerést, megmondom őszintén meglepett és nagyon jól esett. Köszönöm szépen!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •