Szavazás eredménye: Jössz megünnepelni a HGPLM szülinapját?

Szavazók
20. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • igen, (valószínűleg) megyek a versenyre (jan. 4.) és a találkozóra (NYÁRON!!!) is

    11 55,00%
  • igen, de (valószínűleg) csak a versenyre

    7 35,00%
  • igen, de (valószínűleg) csak a találkozóra

    2 10,00%
  • (valószínűleg) nem

    0 0%
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (87 összesen)

Téma: 10 éves a HGPLM, Spa

  1. #51
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Bármennyire szeretném..szégyellem, de nem megy..szó szerint
    Így nincs értelme elindulnom, amennyiben tali lesz, oda elmegyek ha időm engedi.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #52
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Fú legkedvesebb Spa most revansot vehetek magamon a legutóbbi nem túl jólsikerült futamomon
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  3. #53
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bármennyire szeretném..szégyellem, de nem megy..szó szerint
    Így nincs értelme elindulnom, amennyiben tali lesz, oda elmegyek ha időm engedi.
    Nofene, a GPL-t el lehet felejteni?
    Időben mennyi az a nem megy?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #54
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Kihasználom az alkalmat egy kis rankfaragásra, úgyhogy Eagle-lel jövök. Ezzel együtt se leszek ám olyan hűdegyors, legjobb esetben is csak 3:17 közepét tippelem pb-nek...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #55
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Hamár itt tartunk: számomra mindig evidens, hogy ha Spa, akkor Eagle



  6. #56
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Egy szerver lesz.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #57
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Egész máig azon filóztam, hogy szeptemberben tényleg alisonnal mentem-e. Mert am úgy szoktam, hogy amikor lemegy egy verseny, csak azt hagyom a könyvtárban amit végül használtam, a többit törlöm. Namost a könyvtárban csak alison volt de am meg nem akartam elhinni hogy ősszel alisonnal mentem Gondoltam hátha véletlen kitöröltem a másikat.

    Hát nem töröltem ki semmit, mostmár biztos vagyok benne hogy alison volt, ma ugyanis pikk-pakk gyorsultam kb. 1,5 secet Ez wg evo2 setuppal van:

    31521.ZIP

    Az azért durva, hogy egy bizonyos Greg Stewart nevezetű úriember még így is ad 1 secet sectoronként



  8. #58
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    "Update time: Spa Francorchamps 1967, Eagle time 3:17.432"

    Segített a skincsere, a McLaren Eagle fél mp-cel gyorsabb
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #59
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Én meg elgondolkodtam. Két dolgon: az egyik a múltkori beszélgetés Ricsivel a steering ratio-ról. A másik a Huttus-s videó. Ennek a kettőnek az lett a következménye, hogy elfogadtam, hogy ha 2 nálam jóval gyorsabb ember másféle kormányzásra adta a voksát, akkor az a jó. Tehát azonos profiler beállítások mellett (értsd 400 fok) áttértem a gpl-ben 8:1-ről 14:1-re. Hát a váltás nem kicsi!

    Viszont már most tudom, hogy jobb.
    Ha megcsúszik az autó, sokkal könnyebb megfogni. Viszont körbemenni hiba nélkül, na az rendesen kihívás. Teljesen más így vezetni, gyakorlatilag újra tanulom a gpl-t.
    De bevállaltam, inkább most, mint a bajnokság kezdetén. Szóval nagy eredményt nem várok magamtól kedden. A mai arány: 6 körből 1 hiba nélküli, az is hámhúsz.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  10. #60
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.095
    Sziasztok!
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy mi kell ahoz, hogy este zökkenőmentesen tudjak csatlakozni a szerverhez?
    A Bwpatch-et felraktam, VROC telepítve, látja a szervereket és tudtam is csatlakozni. Kell még valami?
    Jah igen viszont a VROC chat nekem nem működik. Azt írja, hogy:
    "Unexpectedly disconnected from the chat server.
    check your connection and try to reconnect."
    Ti tudjátok mi baja?

  11. #61
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Csak azt szeretném kérdezni, hogy mi kell ahoz, hogy este zökkenőmentesen tudjak csatlakozni a szerverhez?
    A Bwpatch-et felraktam, VROC telepítve, látja a szervereket és tudtam is csatlakozni. Kell még valami?
    Jah igen viszont a VROC chat nekem nem működik. Azt írja, hogy:
    "Unexpectedly disconnected from the chat server.
    check your connection and try to reconnect."
    Ti tudjátok mi baja?
    Ha itt lépsz be a chatre, az működik?
    http://hgplm.gtr-masters.hu/?main=kapcsolat

    A bwpatch elég egyébként.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #62
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation Jelszó

    Ma estére külön jelszó lesz. 21:00-kor mondom majd a chaten. Akinél nem megy a chat, az megkapja itt privátban.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #63
    Petra Gergely Szervertag GPL JozJozko logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 19.
    Város
    Miskolc&Bp.
    Üzenetek
    356
    Húhh, én már nagyon várom!Bár még egy kört se mentem, majd előtte picivel.
    Joz Jozko

  14. #64
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973
    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    "Unexpectedly disconnected from the chat server.
    check your connection and try to reconnect."
    Ti tudjátok mi baja?
    Nálam a McAffee fogta meg a chatet, ugyanez volt a hibaüzenet. Verseny alatt kikapcsolom mindig azóta.
    Babinszki Gábor

  15. #65
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam a McAffee fogta meg a chatet, ugyanez volt a hibaüzenet. Verseny alatt kikapcsolom mindig azóta.
    Igen, ilyen vírusirtó, meg mindenféle update-eket nem árt lekapcsolni verseny idejére, mert a legváratlanabb pillanatban vág ki az asztalra, és a GPL-nél nincs visszaút...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #66
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Ha marad még egy hely a szerveren én is benéznék erre az ünnepi alkalomra, mondjuk senki ne várjon tőlem silverstone-i formát, mert még egy kört se készültem.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  17. #67
    Kis Richárd Szervertag GPL Kis Richard logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Életkor
    43
    Üzenetek
    624
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg elgondolkodtam. Két dolgon: az egyik a múltkori beszélgetés Ricsivel a steering ratio-ról. A másik a Huttus-s videó. Ennek a kettőnek az lett a következménye, hogy elfogadtam, hogy ha 2 nálam jóval gyorsabb ember másféle kormányzásra adta a voksát, akkor az a jó. Tehát azonos profiler beállítások mellett (értsd 400 fok) áttértem a gpl-ben 8:1-ről 14:1-re. Hát a váltás nem kicsi!

    Viszont már most tudom, hogy jobb.
    Ha megcsúszik az autó, sokkal könnyebb megfogni. Viszont körbemenni hiba nélkül, na az rendesen kihívás. Teljesen más így vezetni, gyakorlatilag újra tanulom a gpl-t.
    De bevállaltam, inkább most, mint a bajnokság kezdetén. Szóval nagy eredményt nem várok magamtól kedden. A mai arány: 6 körből 1 hiba nélküli, az is hámhúsz.
    Ez így van, emlékszem régebben még MOMO-val 7:1-es steeringel mentem, folyamatossa ráncigáltam, még egyenesben is, kanyarokban meg úgy izomból, reccsenéstől-reccsenésig tekerve, tény hogy mindent össze lehet vele szedni de az is biztos hogy nem vagy gyors, gumik hamar túlmelegednek, aztán meg rohadt fárasztó is, viszont cserébe olyan mintha valami driftes játékba csöppenne az ember... , Amúgy Alien setupokban sose értettem a 17:1-et, 14-et én csak a momonál használtam a vége felé... G25-nél 400fokot használva 12:1 fölé már nem megyek, legutóbbi Nürby pl. 10:1-volt, de ez lehet izlés dolga is, lényeg hogy a 7:1 az csak látványra okés, repik marha mutatósak! 17:1-el 400 foknál meg aki tud értelmeset az valami hihetetlen nagy mágus az kb olyan nekem mintha 2 első defeketes volna...

    Szal nekem kb ezek:
    MOMO-nál a 9-14:1
    G25-nél 400 foknál meg 10-12:1

  18. #68
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    pf Taktikus rajtvétel után nevetve kocogok el a mezőny mellett és élvezem a szabad pályát, majd 2 motordurr és uccsó hely na szép.Egész idény alatt nem durrant el a moci ennyiszer aztán bénáztam még pár kört, s jobbnak láttam visszavonulni.Na sebaj, legalább jót nevettem az első körben, már ezért megérte
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #69
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Hát, a rajt egyes egyedül az én hibám. Szegény Tomit megtorpedóztam oldalról, majd teljesen elzártuk az utat...

    Csatoltam a művemről készült fotót, hogy mindenki lássa.

    Nincs mentségem, de nem értem mi történt: már nem is 1., hanem 2. fokozatban voltam, simán megyek egyenesen, majd egyszercsak befordul a gép alattam.
    Csatolt képek Csatolt képek

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  20. #70
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Azt azért remélem hogy a honlapon nem ez lesz a verseny képe



  21. #71
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Az egész úgy kezdődött hogy 20:40 körül Ricsi 4-est mondott....

    nme igazán készültem sőőt el se nagyon akartam indulni a futamon, de csak benéztem este pár körre a sassal de nem éreztem magam benne túl jól...így hát fogalmam se volt mivel menjek...aztán arra gondoltam hogy azt csinálom amit mindenki más, olyan kocsival kellene mennem amivel "Éles" futamon nem nagyon lesz esélyem - már ha épeszű vagyok ugye... - így hozzápárosítottam 1-5-ig a számokat a kocsikhoz - 1.Ferka, 2. Barbi, 3 Coop. 4. Honda, 5. BRM aztán rábíztam a döntést a sorsra, akit Ricsi személyesített meg és mondott 1-5-ig egy egész számot...4-est és ezzel a Hondát választotta nekem a futamra. Gyorsan egy Ali setet lerántottam hozzá, 3 köre még futotta 9 előtt hogy megnézzem mennyit eszik, aztán hajts.
    Mondhatom hogy igen jót tett velem Ricsi ezzel az autóval. Mikor láttam hogy csupa sas meg loti a mezőny na mondom, a jó célkitűzés a siker titka, legyen a cél TOP10, hosszú verseny bármi megtörténhet...Aztán láttam hogy Dávid is itt van úgyhogy gyorsan még hozzátettem magamban hogy "Dávidot meg kell előzni Sajnos a rúzsban a balhét nem sikerült elkerülni, pedig szép lassan jöttem el, de egy autó a fejemre esett pont Aztán a kör végén még 1x kellett shift-r-eznem mert felmásztam a falra, de aztán már nagy baki nem volt, kaján vigyorral az arcomon mentem el Dávid elpöffenő kocsija mellett - secondary objective comlpete - aztán Porczió Lacival kergetőztünk egy nagyot, és végül azt láttma hogy 10. vagyok - primary objective complete - nagyon szeretem volna még Lacit megfogni de az 1mp csak nem akart elfogyni, akkor gondoltam egy merészet és kicsit lemaradtam 4 mp környékére, hátha hogy elmúlik a nyomás valahol elkönnyelműsködi és akkor lecsaphatok, majdnem bejött de nem hibázott elég nagyot így megint csak az 1mp különbségre futotta. Utolsó kört még megnyomtam - sikerült is egy 21.9-es PB - de hát nem volt elég.
    Nagyon élveztem annak ellenére hogy utolsó lettem azok közül akik beértek, de hát egy ilyen mezőnyben ezzel az autóval ez kiváló eredmény - főleg hogy a 125-130 fok között ingázó motort nem robbantottam fel.

    Happy Birthday HGPLM

    (már 2 pálya van amin bármikor elindulok)

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azért remélem hogy a honlapon nem ez lesz a verseny képe
    pedig....
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 01. 04. 23:59.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  22. #72
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Nem éppen így terveztem a versenyemet. Az ötödik helyről meg pláne nem gondoltam, hogy belekeveredek valami rajtbalesetbe. De így legalább mindenkinek jutott a jóból. : ) Az Eau Rouge-ból kifelé 14. voltam, de reméltem, hogy ezt meg tudom felezni a táv végére. Minden klappolt és szerencsére az autó is bírta, így aztán szépen csipegettem a pozíciókat. Az Eagle-lel persze nem volt olyan nagy kunszt, de azért észnél kellett lenni. A grafikont elnézve a negyedik hely volt a maximum, amit kihozhattam ebből a helyzetből, úgyhogy teljesen elégedett vagyok.

    Grat a győztesnek és a dobogósoknak, és köszi mindenkinek a részvételt!


    +
    A találkozót elnapoljuk, illetve összevonjuk a nyári nagy Masters-találkozóval.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  23. #73
    Brandt Tibor Versenyző kishawer logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    597
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Csatoltam a művemről készült fotót, hogy mindenki lássa.
    Jujj! Ez kemény! Érdekes, hogy Hgtlm-be is Spa-ban volt a tömegbaleset!
    Elátkozott egy pálya ez!
    A fejtetőn landolt kolléga folytatta a futamot?
    Utoljára módosította: kishawer; 2011. 01. 05. 11:01.

  24. #74
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Jujj! Ez kemény! Érdekes, hogy Hgtlm-be is Spa-ban volt a tömegbaleset!
    Elátkozott egy pálya ez!
    A fejtetőn landolt kolléga folytatta a futamot?
    Én nem a pályára fognám, de nem tudom mire. Annyira zavart a dolog, hogy este elpróbáltam 5 rajtot: mindannyiszor a jobb oldalról indultam a rajtvonal mögül, minden alkalommal bementem a boxutcába, majd onnan húztam át, és mind az 5-ször gond nélkül átmentem a Rúzson, nem ért be az alja, nem pörgött meg kerék, nem történt semmi...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  25. #75
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Azt azért remélem hogy a honlapon nem ez lesz a verseny képe
    A képnek természetesen ott a helye a honlapon. Bár nincs olyan jó, hogy beférjen a Top 3-ba



    1. hely -- Albi előfutam, 2008. április 1-én
    A fő poén természetesen a pálya fölött repülő/zuhanó autó. De a kép teljességét a bal oldalon égő BRM és a jobb oldalon épségben haladó Brabham(?) szimmetriája adja, valamint a tükörben éppen shiftrező versenytárs : )




    2. hely -- Watkins Glen előfutam, 2006. augusztus 31-én
    Egy klasszikus T1. A szinkronban mozgó Brabham és Eagle... Hát, nem is lehet mit mondani : D




    3. hely -- Silverstone bajnoki futam, 2007. október 16.
    Első kör vége. A Brabham 'kissé' megpöccintette féktávon a Ferrarit... A ferraris kolléga pedig rögtön átment Vörös Báróba, és célbavette a bűnöst : )
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •