Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (165 összesen)
  1. #101
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése

    Pontosan!!!!!
    Vettel & RBR
    World Champion
    :heyjoe67_:heyjoe67_
    Inkább úgy fogalmaznám át, hogy az nyert, aki kevesebbet nullázott
    Ha Lajos, vagy Webber nem nulláz hármat, akkor se Alonso, Se Vettel szóba sem került volna. De hát ez a sok ha...
    Gyorsan hozzáteszem, hogy én sem sajnálom Vetteltől a címet, de most tényleg akár mind a 4-en megérdemelték volna.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #102
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    hát Alonso 2. sebaj majd jövőre, vettelnek nem örülök nem érdemelte meg szerintem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #103
    És még Vettel az éretlen,a vbre? Ennyi off track-et még én se csinálok az iracingben, és mutogat Petrovnak?

  4. #104
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Grat Vettel, tényleg a legjobb nyert idén...

    Alonsó jól ment, szintén megérdemelte volna, ha úgy alakul, hogy több, mint 7 ponttal ő nyeri a pontversenyt (Hockenheim ugye),
    de nem így lett és ezt elég őstermelő modorral vette tudomásul...

  5. #105
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Az Arabok kilövik hazafele a Renault-sokat Alonsot sajnáltam hogy így vesztett, mert ez nagyon csúnya volt ,de igazából a csapat kapott az elején egy sakk-mattot, és onnantól nem volt mit csinálni.
    Vettel mindenképpen megérdemelte ezt a díjat Jó befejezés volt.
    Az csak sakk volt, de akkor még nem tudták.
    Kint kellett volna tartani, de ennyi.
    Győzött a jobb csapat/autó, ez így normális.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel? Valóban ő gyűjtötte a legtöbb pontot az év során. De hogy volt képes egy ilyen retikülösre dizájnolt sisakkal a fején versenyezni? Meg az a bőgés a végén...

    Ej, de jó verseny volt
    Jani ne bassz már, azért megszólni valakit, mert elbőgi magát, mert világbajnok lesz?
    Még majdnem én is megkönnyeztem, úgy örültem neki!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Még majdnem én is megkönnyeztem, úgy örültem neki!

  8. #108
    [QUOTE=Dr. Hanyik Saby;118438]Grat Vettel, tényleg a legjobb nyert idén...

    elég őstermelő modorral vette tudomásul... [/QUO

  9. #109
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    + ne felejtsük ki az egyenletből a Kubica-faktort sem!
    Nem megmondtam, hogy ne hagyjuk ki Kubicát a dologból?

  10. #110
    A Prosttal értek egyet, én már nem egyszer felrobbantam idegileg, amikor ennyire nem tudtam megelőzni valakit. Ez teljesen normális ilyenkor, és a Ferrari tényleg lassabb volt. Még Hamilton is éppen hogy csak meg tudta előzni a Renault-t, és tőle pedig jóval lassabb volt még az elején is.

    Szerintem itt most az volt a jó, hogy mindenki normálisan versenyzett, úgy a reális a végeredmény, hogy a futamokat akár össze is keverhetnénk, nem szabad figyelembe venni hogy ez volt a legutolsó futam.

    Kíváncsi leszek a futam utáni nyilatkozatokra a BBC-ről.

  11. #111
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát-hát...

    Alonso-faktor? Hamilton-faktor?
    Webber? "Nem rossz egy kettes számútól"
    Vettel? Valóban ő gyűjtötte a legtöbb pontot az év során. De hogy volt képes egy ilyen retikülösre dizájnolt sisakkal a fején versenyezni? Meg az a bőgés a végén...
    +
    Massa? Alguersuari mögött 200 km-en keresztül? ...
    ++
    F1 végjáték Abu-Dhabiban? Bzmeg, még pezsgőzni se tudtak...

    Ej, de jó verseny volt
    A Vettel sor elég gyenge lett a többiben viszont igazad van. Massa kritikán aluli, pedig anno nagyon drukkoltam neki. Nyugodtan vissza is vonulhatna.
    Jaaa, ezek után szerintetek mikor megy Kubica a Ferrarihoz???

  12. #112
    Vettel az egyetlen szimpatikus német a földön. Meg a keresztapám, de őt nem ismeritek :-D

    Vettel is sokat nullázott , ne felejtsük el!

    Kobayashit-t miért futtatták olyan sokat elől??? rejtély

    Jövőre drasztikus változásoknak kell történnie. Meg kell könnyíteni az előzést, mert ez így nem állapot!!!

    A szélárnyék szerepét mindenféleképpen növelni kell. És jó lenne , ha a kemény keverék nem bírná ki a versenytáv 90%át ...

    Lassan már egy másodperces tempó különbség se elég az előzéshez. Az élmezőnyben gyakorlatilag csak boxutcában lehet előzni.

    Schumahert ma majdnem mentővel vitték el, ha nem hullazsákban...

    Alonso : Gratulálok a bemutatásért!!!
    És az összes elfogult szurkolójának, akik szerint ő a megnemértett hányattatott sorsú gentleman .

  13. #113
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel az egyetlen szimpatikus német a földön. Meg a keresztapám, de őt nem ismeritek :-D

    Vettel is sokat nullázott , ne felejtsük el!

    Kobayashit-t miért futtatták olyan sokat elől??? rejtély

    Jövőre drasztikus változásoknak kell történnie. Meg kell könnyíteni az előzést, mert ez így nem állapot!!!

    A szélárnyék szerepét mindenféleképpen növelni kell. És jó lenne , ha a kemény keverék nem bírná ki a versenytáv 90%át ...

    Lassan már egy másodperces tempó különbség se elég az előzéshez. Az élmezőnyben gyakorlatilag csak boxutcában lehet előzni.

    Schumahert ma majdnem mentővel vitték el, ha nem hullazsákban...

    Alonso : Gratulálok a bemutatásért!!!
    És az összes elfogult szurkolójának, akik szerint ő a megnemértett hányattatott sorsú gentleman .
    pffff
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #114
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    pffff

  15. #115
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    tudtam en, hogy nem volt rossz vetel a redbullracinges felsöm ev elejen a pumaboltban (Y) gratz ! :P

  16. #116
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "A szélárnyék szerepét mindenféleképpen növelni kell. És jó lenne , ha a kemény keverék nem bírná ki a versenytáv 90%át ..."
    A puha keverék is kibír egy versenyt, nemhogy a kemény.

    "Lassan már egy másodperces tempó különbség se elég az előzéshez. Az élmezőnyben gyakorlatilag csak boxutcában lehet előzni."
    Volt olyan idén, hogy Alonso 3mp-el volt gyorsabb az előtte menőnél, de amikor utolérte, nem bírta megelőzni. Szóval nemhogy 1, de 3 is kevés.
    Most viszont bejött ez a sebességkülönbséges dolog. Hiába a jobb köridő, ha a két egyenesben úgy elhúz valaki, hogy tudsz mögéérni, mert a kanyargósabb részen úgysem tudsz beszúrni mellé. De ez szerintem részben a Tilke féle pályák miatt is van. Padlógáz-egyenes-satufék-90°-os kanyar-padlógáz-egyenes,... és így tovább. Meg persze amiatt is, amit már évközben beszélgettünk. Nagyon-nagyon kicsi a különbség az egyes autók és versenyzők között. Régebben sokkal nagyobb különbségek voltak.
    De igazad van, ez így nincs valami nagyon jól.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  17. #117
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Én is nagyon boldog vagyok. De nem azért, mert Vettel lett a vb, hanem azért, mert nem Alonso Petrov nagyot nőtt a szememben

    Vettel pedig nagyon is megérdemelte. A leggyorsabb kétség kívül ő volt a mezőnyben (pontosabban a Vettel-RB kombó), azt ne feledjük, hogy ő dobott el legtöbb pontot (=győzelmeket) műszaki hibák miatt, főleg az idény elején. Jó, volt egypár gyetmeteg bakija is, dehát fiatalság bolondság De összeségében azt mondom, a leginkább megillető helyre került a korona. Helyreállt a világ rendje.

    Am Webbernek szurkoltam talán a legjobban, mert neki lehet hogy ez volt az első és utolsó esélye, de ha már így alakult akkor így alakult. Nekem végülis csak az volt a lényeg hogy ne Alonso és ne a Ferrari

    Mindemellett el kell ismernem, hogy Alonso nagyon szépen vezetett szinte az egész évben, sztem ő volt az, aki legjobban az autón felül teljesített. Szal a vezetői képességeit elismerem én...

    De remélem Hamilton jövőre elkeni mindegyikőjük száját
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Asszem én még mást is mutattam volna abban az idegállapotban
    Prost, ne mondj már ilyeneket... Az ember ilyenkor magára legyen dühös, ne a másikra...Én is szorultam már be pl. Jani mögé a verseny végéig, mégse mutogattam (Persze bizonyítani nem tudom, de higgyétek el! )

    Veszteni is tudni kell Alonso nem tud.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Jani ne bassz már, azért megszólni valakit, mert elbőgi magát, mert világbajnok lesz?
    Még majdnem én is megkönnyeztem, úgy örültem neki!
    Jó, hát gondolom ha már mindenkiről írt vmi negatívat, akkor Vettelről is kellett vmit
    Idézet Eredetileg Tóth Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Jövőre drasztikus változásoknak kell történnie. Meg kell könnyíteni az előzést, mert ez így nem állapot!!!

    A szélárnyék szerepét mindenféleképpen növelni kell. És jó lenne , ha a kemény keverék nem bírná ki a versenytáv 90%át ...

    Lassan már egy másodperces tempó különbség se elég az előzéshez. Az élmezőnyben gyakorlatilag csak boxutcában lehet előzni.
    Ja, ilyen szempontból megint szánalom volt az egész...nademajd tán jövőre, a dupla diffúzorok kitiltásával...

    Meg a pályák is tehetnek róla sztem. Itt van ez az Abudabi Tilke gyönyörűség is pl. Talán ha a 2 egyenest összekapcsolnák...



  18. #118
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    485
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Jani ne bassz már, azért megszólni valakit, mert elbőgi magát, mert világbajnok lesz?
    Még majdnem én is megkönnyeztem, úgy örültem neki!

  19. #119
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Ezt a ferrari ott rontotta el amikor lekövették Webber kényszerü kerékcseréjét, csak webbertől tartottak, azokkal nem kalkuláltak akik pár körrek korábban SC alatt mentek boxba. Ez az futam olyan volt a ferrarinak mint az egész év, tele taktikai baklövésekkel. Nem csodáltam, hogy ideges Alonso Ha kinn marad Button mögött, akkor másképp alakulhattak volna a dolok.

    Az nyert akinek kellett, 10 pole pozició mindent elmond arról ki volt idén a legjobb pilóta/autó páros.
    Mindezt ilyen fiatalon meghúzni egy csapatban amit a romokból raktak össze, lassan és szisztematikusan. Le a kalappal a Red Bull előtt, ahogy kezelték az utolsó futamokon a szitut példa értéküen sportszerü volt, F1-ben ritkán látunk ilyet.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 11. 14. 21:13.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #120
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Le a kalappal a Red Bull előtt, ahogy kezelték az utolsó futamokon a szitut példa értéküen sportszerü volt, F1-ben ritkán látunk ilyet.
    Na igen, erre is utaltam, mikor írtam hogy helyreállt a világ rendje Győzött az igazság, győzött a sport, győztek a jófiúk és egyéb közhelyek



  21. #121
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Én sem szerettem Alonsot, de azért idén a sírból hozta fel a ferkát, és szerintem megérdemelte volna.
    A két redbull meg amennyi pole-t szerzett már a 3/4-nél VB-nek kellett volna lenni.
    Webbert sajnálom, mert már soha nem lesz vb ezután.
    Vettel szerintem nem érdemelte meg, Webber végig elötte volt a pontversenyben, és ha a csapat legalább egyenlő bánásmódban részesítette volna akkor megnyerte volna a VB-t.
    Amúgy meg Petrovnak ha van benne egy kis tisztelet akkor elengedte volna, régen amikor Sumi meg Hakkinen ment és utolsó futamon hátraestek mindenki félreállt mert nem akart beleszólni a versenybe had döntsék el ők.
    Szóval ezt a VB-t nem Vettel nyerte meg hanem megnyerették neki!
    Plusz a mezőnyből 4 autó(rönyók és kisredbull) akik tudtak tempót menni csak azon fáradozott, hogy Vettel nyerjen, így nem volt nehéz.

    Szerintem Alonso vagy Lajos ennyi első rajthellyel már rég vb lett volna és répát áztatná valami kis szigeten.

    Hozzáteszem nagyon ügyes Vettel, de szerintem jobb lett volna ha várat még egy évet a VB-re had érjen még.

  22. #122
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Alonso Alonso nem mutogatni előzni ! Egy kétszeres vb-t oktat egy újonc! Nem értem mért kelett volna a Rönóknak elengedni vagy mi ,hiszen kik ők ebben a mezőnyben ! Versenyzők!Én annak szurkoltam hogy jó kis csiki csuki legyen nyomták is rendesen
    Koba is az meg Rosberg is. Mindenki megkapta a maga keresztjét Webber is ,neki jól működhetett volna a taktika ha nincs Algesuari! Alo meg Druszám is magának meg a csapatnak köszönhette a mai cumit! Massa menjen haza!!!!! Az győzött aki végig kontrol alatt tudta tartani a versenyt.Nem rinyált a tapadásról (vagy ha igen akkor nem hallottuk) Button megint tanárit ment. Vége és jövő év Márciusáig nem lesz verseny. Van egy újabb világbajnok a mezőnyben! Grat a Redbull Renault csapatnak két kivételes kvalitású versenyzőjük közül a fiatalabb lett a világbajnok.Már nincs szükség semilyen ha meg de szócskára ennek vége!Úgy várom 2011 tavaszát mint éh tyúk a nyálat.

  23. #123
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem szerettem Alonsot, de azért idén a sírból hozta fel a ferkát, és szerintem megérdemelte volna.
    A két redbull meg amennyi pole-t szerzett már a 3/4-nél VB-nek kellett volna lenni.
    Webbert sajnálom, mert már soha nem lesz vb ezután.
    Vettel szerintem nem érdemelte meg, Webber végig elötte volt a pontversenyben, és ha a csapat legalább egyenlő bánásmódban részesítette volna akkor megnyerte volna a VB-t.
    Amúgy meg Petrovnak ha van benne egy kis tisztelet akkor elengedte volna, régen amikor Sumi meg Hakkinen ment és utolsó futamon hátraestek mindenki félreállt mert nem akart beleszólni a versenybe had döntsék el ők.
    Szóval ezt a VB-t nem Vettel nyerte meg hanem megnyerették neki!
    Plusz a mezőnyből 4 autó(rönyók és kisredbull) akik tudtak tempót menni csak azon fáradozott, hogy Vettel nyerjen, így nem volt nehéz.

    Szerintem Alonso vagy Lajos ennyi első rajthellyel már rég vb lett volna és répát áztatná valami kis szigeten.

    Hozzáteszem nagyon ügyes Vettel, de szerintem jobb lett volna ha várat még egy évet a VB-re had érjen még.
    Fú azé nem kell sajnálni tőle! Azé bajnokok hogy előzzenek és menjenek hallhattad a rádióban mit mondott a ferka! Az a baj szerintem sem Druszámnak sem Alonak nincs respektje a pilóták között. Aloról el tudom képzelni hogy egy nagyképű pöcs Druszám meg egy agyon protezsált kis kedvenc( ilyen Vettel is) de ha egy genyó jönne mögöttem én se tétováznék versenyezni vele szopjon a drága. Na ez az őstermelő stílus

  24. #124
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Vettel, tényleg a legjobb nyert idén...

    Alonsó jól ment, szintén megérdemelte volna, ha úgy alakul, hogy több, mint 7 ponttal ő nyeri a pontversenyt (Hockenheim ugye),
    de nem így lett és ezt elég őstermelő modorral vette tudomásul...
    Héhé nem kell itten aza jönni hogy azok mind bunkók Azé mer papírom van róla hogy az vagyok nem kell itten személyeskedni doktor úr mer kikardom a rántom lefejed a vágom oszt kivéred a buggy

  25. #125
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én sem szerettem Alonsot, de azért idén a sírból hozta fel a ferkát, és szerintem megérdemelte volna.
    Hát ha ez elég nálad egy VB-címhez, akkor igen sok világbajnok lenne minden évben...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    A két redbull meg amennyi pole-t szerzett már a 3/4-nél VB-nek kellett volna lenni.
    Webbert sajnálom, mert már soha nem lesz vb ezután.
    Persze-persze! Főleg úgy, hogy nekik volt a legtöbb műszaki hibájuk, plusz egyszer még jól ki is ütötték egymást, nemhogy a csapattárstól veszünk el győzelmet. Webber meg, kikapott egy jobb sráctól, ennyi. Vannak jó napjai, meg jó pályái, de Vettel sokkal jobb nála. A mai teljesítményük jól példázta ezt.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel szerintem nem érdemelte meg, Webber végig elötte volt a pontversenyben, és ha a csapat legalább egyenlő bánásmódban részesítette volna akkor megnyerte volna a VB-t.
    A RB-nál egyenlőbben senki nem bánt a pilótáival. Ha Webberre építenek, akkor most az Alonsosok ünnepelnek. Az meg hogy Webber korábban is állt élen csak mázli, hogy Vettel rögtön az elején motorhibával kezdett.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy meg Petrovnak ha van benne egy kis tisztelet akkor elengedte volna, régen amikor Sumi meg Hakkinen ment és utolsó futamon hátraestek mindenki félreállt mert nem akart beleszólni a versenybe had döntsék el ők.
    Tisztelet? Mire fel?
    Ha 1999-re gondolsz, akkor Mika és Schumi nem kaptak tiszteletet, annyival voltak gyorsabbak az egész mezőnynél, hogy nem kérdeztek, mentek. Még a 3. Irvine is majdnem kört kapott ugyanazzal a kocsival!

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval ezt a VB-t nem Vettel nyerte meg hanem megnyerették neki!
    Ez már egyszerűen .

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz a mezőnyből 4 autó(rönyók és kisredbull) akik tudtak tempót menni csak azon fáradozott, hogy Vettel nyerjen, így nem volt nehéz.
    Ez pedig kész, vegyél be valami gyógyszert...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Alonso vagy Lajos ennyi első rajthellyel már rég vb lett volna és répát áztatná valami kis szigeten.
    Akkor miért nem lettek?

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzáteszem nagyon ügyes Vettel, de szerintem jobb lett volna ha várat még egy évet a VB-re had érjen még.
    Megérett légy nyugodt! Alonso érettségét viszont példázza a verseny utáni gesztusai.

    Összességében ennyi baromságot rég olvastam egy hsz-ben...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •