Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (165 összesen)
  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom o is orul, hogy vegre tortenik valami....

    Amugy Alonsoval most nagyon jot tettek
    Szerintem nem biztos...
    Akkora a RB fölény, hogy simán hozhatják az 1-2.-őt 1 hét múlva is, és akkor az dönti el, hogy Vettel vagy Webber a bajnok, hogy Alonso hol áll a versenyben.

    Mondjuk ezt a motor szabályt nem értem, hogy az 1. versenyen kivett motort miért csak most tehetik vissza, de gyanítom nem véletlen vették ki akkor, szóval van azért rizikó is az ő versenyében.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Alábbi pár gondolat fogalmazódott meg bennem a futam alatt:

    - Czollner "szakértő" Gyula mondjon le, már-már sikerül olyan "magasságokba" emelnie a közvetítés színvonalát, mintha Palik cimborája nem vonult volna ki rejtélyes körülmények között a közszereplés hálátlan feladataiból, az sc fázis alatt abszolút nem tudta feldolgozni a történteket, Hami, Button, Rosberg kerékcseréje után csak a saját hülyeségét fújta a visszaesésükről, figyelmen kívül hagyva az aktuális kiírásokat, és sajnos Gabit is elvitte magával, aki elhitte amit összehablagyolt. Vártam hogy az újraindítás után mikor esik le neki a tantusz, Hami a képernyőn, elkezdi fejtegetni kíváncsi hova esetek vissza, kiírják hogy negyedik, kínos hallgatás, majd mesterétől tanult módszerrel továbblépett a közvetítésben mintha mi sem történt volna, szerintem mostanáig nem tudta összerakni magában az eseményeket. A csúcs még ezután jött amikor szerinte Massa megelőzte Buttont.

    - Most vált bennem biztossá amit régóta érzek, Massa nagyon nem a régi a balesete óta, Ferrari szinten ez másodpilótának is kevés, várjuk Kubicát.

    - Jó volt újra egy zseniális Button féle taktikai húzást látni, évközben párszor mellényúltak, de most megint betaláltak

    - A vége izgalmasnak ígérkezik, szerintem a RBR szépen megynyerte Alonsónak a címet.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  3. #28
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    - A vége izgalmasnak ígérkezik, szerintem a RBR szépen megynyerte Alonsónak a címet.
    Legyen igazad! Bár még akkor is örülnék, ha Hamilton nyerné meg a VB-t, azután Redbull átgondolná a dolgait.
    Versenyről annyit, hogy hosszú idő után szerintem ezaz interlagosi verseny nagyon unalmasra sikeredett.

  4. #29
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    A közvetítés nekünk ilyen oszt kész.Alo még nem nyert címet és gyanús hogy fog.A RBR fölénye nagy. ÉS ahhoz kell igazodniuk hogy ő mit csinál a pályán és mostmár egyedül van ők meg ketten. A redbullnak tökmindegy ki a bajnok rájöttem hogy ezek elsődlegesen a konstruktőrire hajtottak az egyéni vb meg ha összejön akkor legalább az ő csapatuk nyerje azt is. A ferka egy versenyzővel nyomul ők meg kettővel. De a fagyi vissza is nyalhat és akkor Alo behúzza a harmadikat. És a motorfüst árnyéka ott lebeg a fejük felett. Úgy várom a jövőhetet mint éh tyúk a nyálat

  5. #30
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Hogy őszinte legyek, én sem értem miért adjátok előre a címet Alonsonak: a RB kezében van minden. Ha nem lesz motorhibájuk (márpedig volt idén bőven, szóval ne legyen), akkor ők döntik el ki a bajnok, és szerintem erre is játszottak. Alonsonak pedig szintén végig kell érni, arra nagyobb az esély, hogy ő kiesik, mint hogy mindkét RB.

    Mindenesetre nagy respect Fernandonak, hiszen versenyek óta erőn felül teljesít, csak meg kell nézni Hamilton, Button és Massa hol vannak a RB-khez képest, és hol van ő.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre nagy respect Fernandonak, hiszen versenyek óta erőn felül teljesít, csak meg kell nézni Hamilton, Button és Massa hol vannak a RB-khez képest, és hol van ő.
    Meg -7 pont
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy őszinte legyek, én sem értem miért adjátok előre a címet Alonsonak: a RB kezében van minden. Ha nem lesz motorhibájuk (márpedig volt idén bőven, szóval ne legyen), akkor ők döntik el ki a bajnok, és szerintem erre is játszottak. Alonsonak pedig szintén végig kell érni, arra nagyobb az esély, hogy ő kiesik, mint hogy mindkét RB.
    Jaja. De azért én egyiküket sem irigylem Mert:

    Webber: először is Alonso nem végezhet a 3. helynél előrébb. Másodszor, ha elöl is mennek a Red Bullok, akkor is a csapat kezében lesz a döntés valszeg, mert nem valószínű, hogy Vettelt verni fogja, mostanában ez nemigen megy neki. Tehát ezesetben fohászkodhat az égiekhez, hogy a Redbull 1xcsak kimondja a varázsigét Vettelnek.

    Vettel: csak akkor lehet bajnok, ha Alonso kiesik. Ill. akkor is, ha Alonso nagyon gyengén menne, de ez ugye nem valószínű. Ja, és Webbert is meg kell verni, bár mondom, sztem ez a kisebbik gond.

    Alonso: ha a Redbullok ott is utolérhetetlenek lesznek és nem esnek ki, nem tehet semmit. Ezesetben az ő sorsa is Hornerék kezében lesz. Mint ahogy mind3uké

    Tehát ha a legvalószínűsíthetőbb állás lesz verseny közben, tehát 1. Vettel, 2. Webber, 3. Alonso, akkor tul.képpen a Redbull 2 lehetőség közül tud választani: vagy Webber lehet Vb, vagy egyikük se, tehát Alonso. Ha ez lesz tényleg, kizártnak tartom hogy lemondanának az egyéni VB címről. Mindemellett sztem szép gesztus volt részükről, hogy most még nem szóltak bele a sorrendbe, Vettelnek így meghagyva egy utolsó esélyt.

    Egyvki kavarhat még bele az egészbe sztem: ha Hami alatt jó a Meki. De ez tényleg annyira megbonyolítaná a szitut, hogy ezt most inkább hagyjuk Majd ha tényleg ott fog kavarni az elejében, ráérünk ezen akkor matekozni
    Utoljára módosította: convar; 2010. 11. 08. 12:47.



  8. #33
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg -7 pont
    Na igen, ezt most nem akartam felhozni...

    Convar okfejtéséhez: ha RB 1-2 lesz, akkor valóban csak Webber lehet VB, és akkor már szerintem is szólnak Vettelnek. Azért az valszeg nem okoz lelki törést nála, hiszen akkor ő tényleg esélytelen.
    Más kérdés, hogy milyen visszhangja lesz majd így VB-t nyerni, de végülis Alonsoék is megcsinálták.

    De ne is szaladjunk ennyire előre...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #34
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na igen, ezt most nem akartam felhozni...

    Convar okfejtéséhez: ha RB 1-2 lesz, akkor valóban csak Webber lehet VB, és akkor már szerintem is szólnak Vettelnek. Azért az valszeg nem okoz lelki törést nála, hiszen akkor ő tényleg esélytelen.
    Más kérdés, hogy milyen visszhangja lesz majd így VB-t nyerni, de végülis Alonsoék is megcsinálták.

    De ne is szaladjunk ennyire előre...
    Hogy hogy lehet vb-t nyerni most aRBR csak így tud sehogy máshogy, Alonak erre már nincs szüksége.
    Hami már nem akar vb lenni szerintem ,hiszen ahhoz keresztbe kéne fektetni egy nagy szöges láncot a pályán ami lángol és savat köpköd, Druszám kocsiját meg Button és Vitmars átviszi a lángtenger fölött a pályán majd leteszi, hami fut egy kört. Pirossz zászló race stopped 50 percre Hami vár a rajtrácson .A maradékok akik nem hajtottak a kénköves pokolba, mert olyan hátulról kezdték hogy idejében megálltak, fölállnak mögé. Új rajt Hamilton top autózást mutat be, majd mikor a lekörözésekhez ér már annyira késő lesz ,hogy a versenyt az sc mögötti utolsó körökkel leintik a 75% -nál. Hamilton a VB!! Sumák Button és a könnyebb égési sérüléseket szenvedő Alonzo A vállukon viszik a bajnokot Börni bácsi elé aki megcsókolja a talpát. Monti bá és és Matesicc szerződést ajánl Druszámnak, aki mindkettőt elfogadja így jövőre ő vezeti a két RBR-T a két Ferkát ,és a két mekit is persze. Jövőre a versenyeken hol első hol második hol harmadik helyeken fog végezni újra ő lesz a VB majd kb a szezon utolsó harmadában eldönti hogy melyik csapat legyen a vb.
    Bocs

  10. #35
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs
    NINCS BOCSÁNAT!



  11. #36
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja. De azért én egyiküket sem irigylem Mert:

    Webber: először is Alonso nem végezhet a 3. helynél előrébb. Másodszor, ha elöl is mennek a Red Bullok, akkor is a csapat kezében lesz a döntés valszeg, mert nem valószínű, hogy Vettelt verni fogja, mostanában ez nemigen megy neki. Tehát ezesetben fohászkodhat az égiekhez, hogy a Redbull 1xcsak kimondja a varázsigét Vettelnek.

    Vettel: csak akkor lehet bajnok, ha Alonso kiesik. Ill. akkor is, ha Alonso nagyon gyengén menne, de ez ugye nem valószínű. Ja, és Webbert is meg kell verni, bár mondom, sztem ez a kisebbik gond.

    Alonso: ha a Redbullok ott is utolérhetetlenek lesznek és nem esnek ki, nem tehet semmit. Ezesetben az ő sorsa is Hornerék kezében lesz. Mint ahogy mind3uké

    Tehát ha a legvalószínűsíthetőbb állás lesz verseny közben, tehát 1. Vettel, 2. Webber, 3. Alonso, akkor tul.képpen a Redbull 2 lehetőség közül tud választani: vagy Webber lehet Vb, vagy egyikük se, tehát Alonso. Ha ez lesz tényleg, kizártnak tartom hogy lemondanának az egyéni VB címről. Mindemellett sztem szép gesztus volt részükről, hogy most még nem szóltak bele a sorrendbe, Vettelnek így meghagyva egy utolsó esélyt.

    Egyvki kavarhat még bele az egészbe sztem: ha Hami alatt jó a Meki. De ez tényleg annyira megbonyolítaná a szitut, hogy ezt most inkább hagyjuk Majd ha tényleg ott fog kavarni az elejében, ráérünk ezen akkor matekozni
    + ne felejtsük ki az egyenletből a Kubica-faktort sem!

  12. #37
    Nekem meg úgy tűnik, mintha az RBR-nek már nem lenne elég motorja. Na persze van fizikailag, csak már lehet tudják hogy nem fogja kibírni. Na meglátjuk...

    El tudnék képzelni egy olyan forgató könyvet, hogy pl. mindhárom motor elfüstöl, Pl. Webber, Alonso Vettel sorrendben Na ott lenne üveghang bőven....

  13. #38
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem meg úgy tűnik, mintha az RBR-nek már nem lenne elég motorja. Na persze van fizikailag, csak már lehet tudják hogy nem fogja kibírni. Na meglátjuk...

    El tudnék képzelni egy olyan forgató könyvet, hogy pl. mindhárom motor elfüstöl, Pl. Webber, Alonso Vettel sorrendben Na ott lenne üveghang bőven....
    Á,azt Gyuszi nem bírná ki. Meg a tévénk sem!
    Meg nehogymá Hamilton 4.-ről nyerjen.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #39
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    + ne felejtsük ki az egyenletből a Kubica-faktort sem!
    Sztem elfelejthetjük, mert ahhoz kellene egy Rönó faktor is Ami nincs.
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    El tudnék képzelni egy olyan forgató könyvet, hogy pl. mindhárom motor elfüstöl, Pl. Webber, Alonso Vettel sorrendben
    Én is Állítólag 1:100-hoz teszik Hami vb esélyeit. Végülis nem is kellene ám mindenkinek kiesni előle, csak Alonsonak, Webbertől elég lenne, ha nem végezne a 6. helynél előbb, Vettel meg a 3.nál...na jó, inkább kiveszem a biliből a kezem
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Meg nehogymá Hamilton 4.-ről nyerjen.
    Demá!

    Na és én pl. az ilyenek miatt utálom Alonsot meg a Ferkát:

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...sapatutasitast

    Sztem undorító. Ugye Hockenheim...De hiába próbálkozik, mert Helmut Marko azt mondta:

    „Figyelmeztetni fogjuk pilótáinkat arra a tényre, hogy csapatjátékosok.”

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...sapatjatekosok




  15. #40
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Na és én pl. az ilyenek miatt utálom Alonsot meg a Ferkát:

    http://www.irace.hu/formula-1/formul...sapatutasitast

    Sztem undorító. Ugye Hockenheim...
    Nem értek veled egyet! A Ferrari már akkor felvállalta ami történt, nem szépítgette. Horner pedig azóta is azt fújja, hogy Alonso VB címe e miatt nem lenne megérdemelt. Erre most ők ugyan úgy megtennék azt amit a Ferrari júliusban.
    Tudod mit, mégis egyetértek veled! Undorító ez a köpönyegforgatás!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #41
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értek veled egyet! A Ferrari már akkor felvállalta ami történt, nem szépítgette. Horner pedig azóta is azt fújja, hogy Alonso VB címe e miatt nem lenne megérdemelt. Erre most ők ugyan úgy megtennék azt amit a Ferrari júliusban.
    Tudod mit, mégis egyetértek veled! Undorító ez a köpönyegforgatás!
    Ezek csak ilyen szócsaták, nem kell komolyan venni.
    Alonso nyilván azt mondja, hogy tartsa csak a Red Bull magát az elveihez, mert neki az előnyösebb. A RB meg persze hogy bort iszik, vizet prédikál, mint minden csapat, minden kérdésben, kezdve az összes idei "neked van csalós diffúzorod", neked meg "csalós első szárnyad" történettel.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  17. #42
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értek veled egyet! A Ferrari már akkor felvállalta ami történt, nem szépítgette. Horner pedig azóta is azt fújja, hogy Alonso VB címe e miatt nem lenne megérdemelt. Erre most ők ugyan úgy megtennék azt amit a Ferrari júliusban.
    Tudod mit, mégis egyetértek veled! Undorító ez a köpönyegforgatás!
    OK, én tényleg igazat adok neked, egyik sem szent. Csak annyiban kötnék bele a mondandódba, hogy tudtommal a Ferrari nyilvánosan sohasem ismerte be, soha nem mondta ki egyértelműen, hogy Hockernheimben csapatutasítás történt. De ha mégis, akkor ezt is visszavonom



  18. #43
    Hidd el, ezt már rég nem a Horner dönti el... Vannak ott nagyobb fejesek is, és azon a szinten már nem számítanak ezek a dolgok.

  19. #44
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    OK, én tényleg igazat adok neked, egyik sem szent. Csak annyiban kötnék bele a mondandódba, hogy tudtommal a Ferrari nyilvánosan sohasem ismerte be, soha nem mondta ki egyértelműen, hogy Hockernheimben csapatutasítás történt. De ha mégis, akkor ezt is visszavonom
    Tagadni sem tagadta, és a mai F1-et tekintve ez felér egy beismeréssel. De szerintem ne kezdjünk újra egy fél éves vitát.
    Csupán arra céloztam (és Alonso is), hogy ha számukra nem megengedhető a Ferrari cselekedete, akkor ehhez az erkölcsi normához tartsák magukat. (amúgy úgysem fogják).
    Egyébként az tud hihetetlenül bosszantani, amikor az álszentségükkel hülyének néznek minket. Nem csak a Red bull, mindegyik csapat.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #45
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Igazából nem értem, mit lovagoltok ezen a témán ennyit. Nekünk nem ezzel kell foglalkoznunk, hanem csak a futamokat kell élveznünk, ha így történik, akkor így, ha úgy történik akkor úgy!

  21. #46
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából nem értem, mit lovagoltok ezen a témán ennyit. Nekünk nem ezzel kell foglalkoznunk, hanem csak a futamokat kell élveznünk, ha így történik, akkor így, ha úgy történik akkor úgy!
    Pont ez az, hogy 5 fillért nem tennék arra, hogy lesz mit élvezni a futamon. Tul.képpen így vagy úgy, de valszeg úgyis a boxban, sőt, a Hornerék kupaktanácsa alatt fog eldőlni minden. Szal sajnos lehet erről beszélni, mert ezt az F1et így játsszák.



  22. #47
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    http://www.f1hirek.hu/hir/Massa_pont...n_201011101053

    Ha ezt megtudná tenni Massa azt, hogy dobogóra áll, szerintem helyre hozhatná a már megcsorbult hírét.. Meg Alonso lenne a világbajnok

  23. #48
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most is igaz lesz holnap?

  24. #49
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ez az, hogy 5 fillért nem tennék arra, hogy lesz mit élvezni a futamon. Tul.képpen így vagy úgy, de valszeg úgyis a boxban, sőt, a Hornerék kupaktanácsa alatt fog eldőlni minden. Szal sajnos lehet erről beszélni, mert ezt az F1et így játsszák.
    Na igen. Errol bezzeg nem beszel senki sem, hogy dogunalmasak a futamok. Lehet ha ranezunk a ponttablazatra akkor nagyon szoros es meg 4 pilota nyerheti a vb-t. Vszinu a versenyzok is kibaszottul elvezik, de mi? ez itt a gond. Ettol fuggetlenul persze, meg fogom nezni. De konyorgom, tortenjen mar valami, legyen mar verseny.

  25. #50
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    De konyorgom, tortenjen mar valami, legyen mar verseny.
    Lesz. Én biztosra veszem hogy meg lesz tartva a nagydíj És lesznek itt izgalmak is: azt is biztosra veszem hogy az utolsó körig lerághatjuk a körmünket hogy Vettel elengedi-e vagy sem Ja, akciók? Talán a középmezőnyben lesz pár gyepa, a Williamsekben, Kobában, Sutilban, esetleg Sumiban azért lehet bízni



Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •