Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 165 (165 összesen)
  1. #151
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ajánlhatok még 2 sorozatot, akkor: FIA GT és BTCC.
    BTCC-t hol lehet nézni ? Esetleg DTM-et?

    Mórocz László

    De például Massa is bekísérte Alguersuarit a célig. De szerintem azt senki se gondolja, hogy Massa a ferkával lassabb lenne mint Alguersuari a torro rossóval...

  2. #152
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    BTCC-t hol lehet nézni ? Esetleg DTM-et?

    Mórocz László

    De például Massa is bekísérte Alguersuarit a célig. De szerintem azt senki se gondolja, hogy Massa a ferkával lassabb lenne mint Alguersuari a torro rossóval...
    Most jelenleg éppen holtszezon van, de PÜ-be elküldöm Neked a lehetséges linkeket.

  3. #153
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ja. Próbálok én is nézni mást, de az F1 az csak az F1.
    Próbáltam a WTCC-t, Norbi miatt, de elhányom magam attól, ami ott megy.
    Talán még a WRC, azt szeretem nézni, csak ott meg annyira vegetál az egész, alig van csapat, plusz még Loeb durvábban uralja, mint anno Schumi a F1-et.
    Motogp? Jó, tudom, az nem is autóverseny

    WRC: majd kíváncsi leszek, idővel hány gyártó jön vissza a wrc-k száműzésével...mert nyilván te is tudod, hogy most hétvégén volt a wrc-k uccsó versenye, jövőre 1,6os szabvány ott is...Loebbel kapcs.ban viszont semmi bíztatót nem tok mondani Nem úgy néz ki mint aki ki akarna égni. Tényleg hihetetlen az ürge... (bármennyire unom én is már őt, am )

    A WTCC sztem is egy nagy sz.r, több szempontból is...

    Am a F1gyel kapcs.ban már legalább annyiban sikerült eredményeket elérnem (), hogy az időmérőket nem nézem, a versenyeket ott tudom hagyni ha közbejön vmi (főleg ha nem megyek messzire, akkor úgyis hallom Gyuszikának köszönhetően, ha eksön van ), ill. ha motogp is van, akkor inkább azt. Ott mindig a pályán dől el minden, nem is hosszú, 3/4 óra, pont jó Azt már csak elrontani lehetne

    Engem a nascar is érdekelne, de amilyen a netem, nagyon ritkán fogok ki olyan streamet ami nekem normálisan működik Szal ott ált.ban marad a másnapi nascar.comos race rewind...Mind1, a nascarnak úgyis az az egy baja, hogy sztem túl hosszú, így legalább nem b..om el rá az egész estét

    Ott van az indy is, de stream szempontból még rosszabb vele a helyzet, meg ott am is csak az oválok érdekelnek...

    A DTM is érdekes lehetne, főleg 2012-től, a BMW beszállásával...ha egy kicsit még tudnának "nemzetközisedni", egész jó sorozat is lehetne. Dehát úgysem fogják adni itthon ezt se, szal tökmind1...
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Még annyi, hogy Alonso futam utáni reakciója, ha belegondolsz nem feltétlen elítélendő, egyébként bocsánatot is kért.
    Nézzétek....hatalmas nyomás mennél de nem tudsz.......körről körre.....a riválisod távolodik....az esélyeid csökkenek.
    Valahol ki kellett jönnie a gőznek, szerintem az emberek 99 százaléka hasonlóan cselekedett volna.
    Megint csak Vettel Istanbuli reakcióját tudnám felidézni pedig akkor véleményem szerint 60 % ba ő hibázott. Nem szép dolgokat mutatott, de nekem természetes volt, nem ítéltem el, a futam után pedig ő is másképpen látta a kialakult helyzetet.
    Azért a 2 szitu nem u.a. Vettel Webber elefántpuszizott egyet, amit persze hogy másként láttak ki volt a hibás, de itt nem volt ütközés, mert egy esetet leszámítva Alo oda sem ért hozzá.

    És azért nem hinném 99 % az a 99 %, de mind1...
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Alonsot akarom mindenáron védeni, de látom sokan nekiesnek és szerintem ennek az évnek a fényében nem érdemli meg. Hatalmasat ment akárcsak az ifjú Vb győztes.
    De megérdemli...az, hogy kétségkívül emberfelett teljesített az évben (ezt továbbra is elismerem és respect), nem jogosítja fel mutogatásra...

    És most nem azért, de miket nyilatkozott már:

    http://www.vezess.hu/forma1/alonso_n...tuk_meg/27597/

    Pl.: "Hamilton nem rajtolt jól, én viszont nem tudtam Vettel mögött maradni és veszítettem egy pozíciót."

    Mi van? Haminek ehhez mi köze?

    "Közös volt a döntés, hogy Webbert másoljuk, a csapat engem is megkérdezett róla. Ő volt a legnagyobb ellenfél, és nem tudtuk, hogy Petrov és Rosberg kiálltak,"

    Mi van? Mi az hogy nem tudták hogy Petrov és Rosberg kiállt? Mit néztek azok ott bent a monitorokon? CSI-t?

    Vagy itt is egyik szavával agyonvágja a másikat:

    megítélése szerint az orosz egyes pillanatokban "túl agresszív" volt vele szemben. "Egyszer próbáltam megelőzni, nagyon keményen visszavágott, de végül is így kell ezt csinálni." Most akkor melyik?


    Más: hallottátok hogy jövőre már a WRC is jön Abu Dhabiba, sőt pár éven belül a motogp is? Ezeknek mi nem kéne?

    http://www.motogphirek.hu/hirek/3152
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    De például Massa is bekísérte Alguersuarit a célig. De szerintem azt senki se gondolja, hogy Massa a ferkával lassabb lenne mint Alguersuari a torro rossóval...
    Nem is gondoljuk Pont erről van szó.
    Utoljára módosította: convar; 2010. 11. 15. 23:13.



  4. #154
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    A példával arra akartam kilyukadni, hogy mindenkinél szakadhat a cérna, és ezért nem kell feltétlenül elítélni egy pilótát sem. Láttunk már rosszabbat is anno talán emlékeztek hockenheimi karatéra.
    Az onboard felvételeket visszanézve szerintem volt alapja a cérnaszakadásnak. Ajánlom mindenkinek.

    A nyilatkozatokkal nem tudom mi a problémád, szerintem teljesen korrektül elismerte a vb cím elvesztését, és gratulált mind a Red Bullnak mind Vettelnek. Azt hogy a pillanat hevében túlfűtött volt....az vesse rá az utolsó követ aki ezt a szitut kellően lekezelte volna.
    Sajna azt kell mondjam az Abu Dhabi futamon Alonso legnagyobb ellenfele nem Vettel, Webber volt hanem sajnos saját csapata.

  5. #155
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    He-he én így is, úgy is jót fogok aludni F1 alatt, bármit változtatnak szal én járok a legjobban a rajtot látom, meg a végét, közben meg ritkán történik izgis dolog
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  6. #156
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Én nem tudom kit próbált ma ki pl. a Ferrari, de hogy Virginnel, meg Hispaniával elverték...

    http://www.a5.hu/cikkek/2/44400.shtml

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #157
    A Ricciardo gyerek 2 tizedre volt a Vettel polejától...??!!. Hmmm.... ez érdekes

  8. #158
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    ...És arra nem emlékszel Sziszka, hogy Vettel nem tudott mit kezdeni Alonsoval a Magyar hétvégén? Pedig ott 1,5 mp volt körönként a Red Bull fölény.
    nem az a bajom hogy ki mikor kivel mit nem tud kezdeni, hanem az hogy mire számított??
    "Aki bajnok akar lenni keményen kő annak nyomni" (nemtom hol hallottam, de jó )
    Vettel nyomta időmérőn és a versenyen is, nem is ragadt be senki mögé, bajnok lett...
    Alonso meg arra várt hogy majd őt jól elengedi mindenki mert ez az utolsó verseny és neki aza jó???? legalábbis nekem az jött le az integetéséből...

    persze ezt már lerágtuk rendesen, mindegy is....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #159
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    A Ricciardo gyerek 2 tizedre volt a Vettel polejától...??!!. Hmmm.... ez érdekes
    Na és hogy Maldonado pl. 1,3 seccel volt gyorsabb mint Senna vagy Klien?



  10. #160
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Ne felejtsetek el, hogy ezek a dupladiffuzoros vasak, de mar pirellin! Ha ennyire jo ezen is a redbull, akkor vettel kb mar ketszeres vb

  11. #161
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Vigyázat, napsütötte délutáni időket látunk! A pole-t este futotta Vettel. Ráadásul azóta egy GP-nyi felgumizás is volt.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  12. #162
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsetek el, hogy ezek a dupladiffuzoros vasak, de mar pirellin!
    Én azt olvastam ki a cikkből, hogy péntektől mennek Pirellin...



  13. #163
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsetek el, hogy ezek a dupladiffuzoros vasak, de mar pirellin! Ha ennyire jo ezen is a redbull, akkor vettel kb mar ketszeres vb
    Sztem nem lesz jövőre olyan különbség a redbull és a többi autó között. Nem fogják engedni. Ferrari, Mclaren, Redbull és Merci partyba lesz vagyis jó lenne. Még a Renault is legyen ott néha néha. Én ezután is Schuminak fogok szurkolni az tutti.

  14. #164
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ne felejtsetek el, hogy ezek a dupladiffuzoros vasak, de mar pirellin! Ha ennyire jo ezen is a redbull, akkor vettel kb mar ketszeres vb
    Mai nap még Bridgestone gumikon volt a teszt (ha nem hiszed, menj fel f1.com-ra, ott van a galériában a bizonyíték ).

    Ricciardo-ból lesz valami, ez 99%. Bianchi meg a mai teljesítménye alapján mehetne a lecsóba, kb. mintha Domenicali-t klónozták volna, csak éppen pilótaposztra

  15. #165
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nem az a bajom hogy ki mikor kivel mit nem tud kezdeni, hanem az hogy mire számított??
    "Aki bajnok akar lenni keményen kő annak nyomni" (nemtom hol hallottam, de jó )
    Vettel nyomta időmérőn és a versenyen is, nem is ragadt be senki mögé, bajnok lett...
    Alonso meg arra várt hogy majd őt jól elengedi mindenki mert ez az utolsó verseny és neki aza jó???? legalábbis nekem az jött le az integetéséből...

    persze ezt már lerágtuk rendesen, mindegy is....
    "Aki bajnok akar lönni, köményön kő annak mönni!"
    Eredetileg így mondtam és igazad van, ez ide (is) nagyon passzol. Szombaton tutira vettem Alonso bajnoki címét. 3. helyről indulva, le kellett volna rajtolni Hamiltont. Nemhogy nem rajtolta le, még pozíciót is veszített. Nem vót ölég kömény!


Oldal: 7 / 7 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •