Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (73 összesen)

Téma: HTCM4 - Donington National

  1. #26
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Azért kérdezném,hogy mitől is lettem én nótorius visszaeső?????
    Most akkor mitörtént???????
    Valami nem stimmel?????
    Javíts ki ha tévednék mert szeretném érteni a történéseket????

  2. #27
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Szóval az a notórius aki két egymás követő futamon minimum 2-2 szabálytalanságot elkövet.
    Neked Pannónia Ringen volt 3, Mantorpon pedig 2 db. Ezért érdemes mindig megnézni az általunk közzétett 3 táblázatot ami alapján lehet látni kinek mennyire kell vigyáznia.
    Szabálytalanságok.jpg

    Köszönöm az együttműködésedet.
    Utoljára módosította: Abarth; 2010. 11. 02. 21:25.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  3. #28
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Naaa erről a Mantorp-os "eredményről" maradtam le vajon ott máár megint mit követtem el?
    Hihetetlen.
    Szóval akkor ezen a Mantorp-on mitörtént?

  4. #29
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Naaa erről a Mantorp-os "eredményről" maradtam le vajon ott máár megint mit követtem el?
    Hihetetlen.
    Szóval akkor ezen a Mantorp-on mitörtént?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...-Park-10-10-20
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  5. #30
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Elolvastam.
    Azért vagyok letaglózva mert minden nap nézem a fórumot de nem emlékszem,hogy olvastam volna.
    Na mindegy a végeredményen úgysem változtat.
    Asszem a bajnokságot is hagynom kellene mert bizony én inkább minuszbaversenyzek
    és sokmindennel sem értek egyet.
    Ha megnyugodtam elolvasom újra a versenyszabályzatot és memorizálom az előzésre és egyébb versenyhelyzetetkre vonatkozó "illem kódexeket".

  6. #31
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam.
    Azért vagyok letaglózva mert minden nap nézem a fórumot de nem emlékszem,hogy olvastam volna.
    Na mindegy a végeredményen úgysem változtat.
    Asszem a bajnokságot is hagynom kellene mert bizony én inkább minuszbaversenyzek
    és sokmindennel sem értek egyet.
    Ha megnyugodtam elolvasom újra a versenyszabályzatot és memorizálom az előzésre és egyébb versenyhelyzetetkre vonatkozó "illem kódexeket".
    Tibi!
    Kihagyod ezt a futamot ezáltal tisztázod magad a notórius elkövető kategóriából. Követtél el hibákat, de ezekből tuti tudtál tanulni és a hátralévő futamokon ezekből nem hinném hogy nagy gondjaid lennének.
    A szabályzattal pedig nem árt tisztában lenni, szal ha elolvasod újra az csak jól jöhet.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  7. #32
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Hááát úgy tűnik,hogy eddig ezt a bajnokságot csúnyán megszívtam.

  8. #33
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nem stimmel?????
    Aha, a stílus...

  9. #34
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Aha, a stílus...
    Sejtettem.

  10. #35
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Várkonyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sejtettem.
    Jól sejtetted... Mert Te is érezted, hogy ez sok lehet...
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 11. 03. 00:29.

  11. #36
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Józsi!

    Azért azt ne akarjátok tőlünk elvárni, hogy minden egyes ember gyors körét kikeresgetjük a milliónyi replayből, amit a szerver ment. Küld el a gyorskörről a replayedet vagy nézd meg magad, hisz gondolom te is látod hol fordulnak a kerekek.
    Ha megfigyeled a szabályokra történő reagálásokat, szerintem nagyon pozitívan áll hozzá a társaság NAGY része.
    Ha beleolvasol a szabályzatba akkor ezt találod benne: "Időmérőn vágással szerzett jogtalan előny: 5-15 pont". Ennek fényében kell majd az időmérőn autózni.
    Természetesen az időmérőn jobban vigyázok de ez nem is kérdés, viszont a kérdéses sikánnál pont azért vannak a bóják hogy ne lehessen átvágni a kanyart.

  12. #37
    áh az ideg ráz

    Qualon megyek egy nagyon nagy pb-t, visszanéztem, és nem vágtam, mm-re pontosan a vonalon van mind a kétszer a 2 kerék az utolsó sikánban...

    Egyszer nem dobott le asztalra hetek óta, egyszer nem fagyott ki...rajt után fordulnék elsőnek, és letesz az asztalra........................................
    Egyszerűen el sem hiszem..

    Remélem nem ütöttem ki senkit, ezért nem is indultam a 2. futamon, nehogy baj legyen belőle..

  13. #38
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Kövezzetek meg, de nagyon. Rettentően sajnálok mindent.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  14. #39
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kövezzetek meg, de nagyon. Rettentően sajnálok mindent.
    Mit is?

  15. #40
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Mit is?
    Kilöktem 2-3 embert.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  16. #41
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kilöktem 2-3 embert.
    Ilyen vízben nem nehéz. Aki kocc nélkül végigment, annak le a kalappal!
    Vagy azelőtt vagy mi...
    Utoljára módosította: Nagy Ákos; 2010. 11. 03. 23:47.

  17. #42
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kövezzetek meg, de nagyon. Rettentően sajnálok mindent.


    ájjjjjj de jáú volt ez a futam vaze, a race 1 be a t3 ba ellámáztam a féktávot és mentem kavicsozni+ még a sóderágyba még nekem is jöttek, utána elindultam és 13 hely lett a vége. a race 2 be a rajt naggyon jó volt csak a t1 be elment a verda keresztbe, átcsúsztam senkit nem törtem össze, utána Szabó úrral csatáztam illetve prost tanított és végül a 10 hely lett. kiváncsi leszek hány vágásom lesz remélem nem sok
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #43
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    !!!

    B szeró:
    Kvalin hoztam, amit tudtam...1:21:xxx
    R1: Mantorphoz hasonlóan elég jó rajt, 3-4 helyet előrejöttem az utolsóról, de ez rám is tette a max parát, kijött a rutintalanság, csak ott nem hibáztam ahol egyenes a pálya, de volt h még ott is, 3-4 kör alatt el is vesztettem a pozícióm, egyik "okosságomnak" köszönhetően döglődött a felfüggőm, izomlázat kaptam h tudjam tartani, bocs akit feltartottam.
    R2: Ismét elég jó rajt, és kb csak 2 nagyobb hiba a 16 körön keresztül, de ez elég volt, h visszacsússzak utolsó előttire, viszont innen hoztam, amire képes vagyok, verseny setuppal (?) 1:23:xxx-akat átlagban, ennek köszönhetően "csak" 3 sporttárs dobott rám kört...majd belejövök!
    Végülis első esős futam, pár óra Vectrázás után...befejeztem a versenyt, se több, se kevesebb!

  19. #44
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    B szeró:
    Kvalin hoztam, amit tudtam...1:21:xxx
    R1: Mantorphoz hasonlóan elég jó rajt, 3-4 helyet előrejöttem az utolsóról, de ez rám is tette a max parát, kijött a rutintalanság, csak ott nem hibáztam ahol egyenes a pálya, de volt h még ott is, 3-4 kör alatt el is vesztettem a pozícióm, egyik "okosságomnak" köszönhetően döglődött a felfüggőm, izomlázat kaptam h tudjam tartani, bocs akit feltartottam.
    R2: Ismét elég jó rajt, és kb csak 2 nagyobb hiba a 16 körön keresztül, de ez elég volt, h visszacsússzak utolsó előttire, viszont innen hoztam, amire képes vagyok, verseny setuppal (?) 1:23:xxx-akat átlagban, ennek köszönhetően "csak" 3 sporttárs dobott rám kört...majd belejövök!
    Végülis első esős futam, pár óra Vectrázás után...befejeztem a versenyt, se több, se kevesebb!
    Zoli, most már itt vagyok én is (első versenyem volt), velem már versenyezhetsz. Kb. egyforma időket mentünk csak te sokat csúszkáltál!

  20. #45
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kövezzetek meg, de nagyon. Rettentően sajnálok mindent.
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kilöktem 2-3 embert.
    Az egyik ember én voltam, pedig hagytam helyet mindenhol ott is ahol kilöktél. Nem probléma igaz hogy pár percig b@szkodott az ideg mert szerencsétlenségembe kígyózó sor jött utánam és ezért nem tudtam visszajönni a pályára. Visszanéztem de nem okoztam galibát a visszajövetelemmel pont ezért kerültem az uccsó helyre.
    Eddig még nem tudtam úgy végig menni egy versenyen hogy ne lökött volna ki valaki, remélem egyszer már lesz egy tiszta race.

  21. #46
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    "B"
    Nincs nekem semmi bajom a b szerverrel, mostanában nem is nagyon eröltettem hogy bekerüljek az A szerverre, de hát a létszám ,Mantorpon talán 12-en voltunk, most meg kilencen. Értem én hogy vizes de akkor is . Így legalább lehet rá gyurni, mert hát ha szárazra gyakorolunk és víz van az sokkal gázosabb.
    Sikerült megszerezni a pole-t. Race 1-be elnéztem az első féktávot de csak második helyre estem vissza, de nem tartott sokáig mert hibáztak elöttem és átvettem a vezetést, a vége fele meg én hibáztam és oda lett a győzelem.
    Race 2.Ismét elnéztem az első féktávot, de most sajnos Bordás Sanyi látta ennek kárát, igaz engem ketten is torpedoztak hátulról, kicsúsztam a fűre, de ezzel elszállt minden koncentráciom, igaz sikerült bejönnöm harmadiknak.
    Dicséretes hogy a kilenc indulóból mindenki befejezte mindkét futamot, még azok is akik kénytelenek voltak javíttatni a boxban.
    Legyünk már többen a b-n is mert ha jól emlékszem 44-en futottunk prequalit.
    .

  22. #47
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    az óvásomhoz írnék!-mindketten elrontjuk az "old hairpin"-t,láttam hogy Prost jön vissza a pályára ki is néztem magamnak hogy bal oldalról a "füvön" megyek el mellette,de sikerült úgy meglöknöm hogy hozzá sem értem,nekem ez a fura az esetben,elég sok volt a 2 autó között az ütközés pillanatakor,szal ha híbás vagyok elfogadom,de ez elég fura...Prost,sajnálom hogy így alakult

  23. #48
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Zoli, most már itt vagyok én is (első versenyem volt), velem már versenyezhetsz. Kb. egyforma időket mentünk csak te sokat csúszkáltál!
    Így legyen!!
    Sajnos, hiába gyúrtam a vízre, főleg R1-en mindenhol hibáztam!

  24. #49
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Így legyen!!
    Sajnos, hiába gyúrtam a vízre, főleg R1-en mindenhol hibáztam!
    nem volt nehéz hibázni

  25. #50
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    B

    race1. meglepően jó rajt, aztán sokáig 3ik hely, amíg el nem aludtam az egyik kanyarban. innen már idegbeteg fejjel elkezdtem hibázgatni és 5ik hely.

    race2. közepesen jó rajt, aztán t1es balhék után 2ik hely medve mögött. sokat csúszkált, én meg inkább kicsúszkáltam mögüle, nehogy kiüssem. Aztán érdekesen 2 pajtást is elengedett, úgy látszik csak velem szívózott feleslegesen, mert végig hibázgatott. végül 5ik hely szintén. Pataki Szabinak meg köszi a türelmes és fair versenyzést.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •