Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 73 (73 összesen)

Téma: HTCM4 - Donington National

  1. #51
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    A.

    Q: 19. fél sec-kel elmaradva pb-től .. sajnos nagyon küzdöttem már akkor is a vassal ..
    R1: fúúú .. az első 8 kör kegyetlen volt .. közepes rajt után szépen jöttem fel .. érthetetlen okokból 1-2 féktávon olyan szinten keresztbe rakta magát a vas, alig tudtam összeszedni .. nagyon sajnálom, ha ez valakit megzavart. 12. körben már nagyon ott voltam Saby mögött, majdnem lökös a lökösön mentünk és a 13. körben T1-nél jött a vég .. Saby megcsúszott féktávon, sodródott ki jobb oldalára a pályának, úgy gondoltam majd balról kikerülöm .. nem jött össze .. visszacsapódott az autója orra, megütötte az enyém orrát és mehettem kavicsot válogatni .. sztem simán le tudtam volna szedni futam végére de így alakult (meg ne óvd, sima versenybaleset) .. visszahullottam hátra a 16. helyre .. még az utolsó előtti körben Csecse túlvállalta az egyik kanyart, így előrébb tudtam jönni .. végül 15. hely.
    R2: Kegyetlen ratyi rajt .. 15-ről 19-re vissza .. hátul volt egy kis pitty-putty de szerencsére semmi komoly .. nagy sorry Csecsétől és SpeedR-től a lökdösődés miatt .. de néha örültem ha pályán maradok .. Mindkettejükkel nagyon jót csatáztam, egyszer én, egyszer ők voltak előttem .. remélem nincs harag .
    Igyekeztem a lehető legjobbat kihozni a kocsiból .. erre tellett sajnos. Majd szárazon jobban próbálok koncentrálni.

    Scuderia Giudice #099#

  2. #52
    Szabó József Regisztrált Tailor02 logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    50
    Üzenetek
    485
    2 jó verseny,számomra elfogadható eredménnyel a "nagyok"közt.
    Q:PB 9.pos.
    R1:jól megfogott rajt,csak hely nem volt,Pintér Krisztiánt ostromoltuk Papával mindkét oldalról.
    Végül fel kellett adnom a fűnyírást.
    Még akadt egy két csata,de semmi jelentős 9.helyen begurultam.
    R2:Lefulladósos rajt.
    A verseny közepén egy kicsit bealudtam,rögtön megforgás lett az eredménye,majd hirtelen 3-an is a nyakamra estek.
    Kapkodtam is a levegőt.
    A végén 10 vagy 11 hely,már magam sem tudom.

    Az egész versenyen legjobban a safety car villogója idegesített.

  3. #53
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Legyünk már többen a b-n is mert ha jól emlékszem 44-en futottunk prequalit"
    Mentem volna én is, de mostanában elkaptam valami taknyolós, krákogós lázas szart, ezért inkább hanyagoltam a dolgot. Prequalon sem voltam már jó sok napja, pedig tudom, hogy sokkal jobb időt is tudtam volna menni, mert csak a kanyarok felénél éreztem elfogadhatónak a fékezéseimet, a többi helyen pocsék. De én is meglepődtem rajta, hogy viszonylag elfogadhatóan tudtam terelgetni a BMW-t vízen.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #54
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509
    Az óvásokkal kapcsolatban: ha valaki esetleg vét ellenem a futamon, ne óvjon maga ellen, ha lehet és nehogy megvárjon. Semmi értelme, hogy adott esetben mindkettőnk versenye oda legyen. Előfordulnak szerencsétlen koccok és akármennyire haragszom, nem lesz jobb ha más is szív.

  5. #55
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483

    Thumbs up

    Most értem haza melóból, még nem elemeztem rendesen a versenyem de így gyorsban összegzem.

    Q: 2 tized elmaradás a prequaltól. Eddig mindig megvolt most 1xrűen nem ment.
    R1: Mivel még új vagyok így a nevekkel még hadilábon állok sorry. Első körben mikor mentünk le az Old Hairpin előtti T3 asszem a nagy tömegtumultus ami előttem volt ott valaki elkezdett lassítani, én is lassítottam de a mögöttem lévő Vectra nem tudott reagálni, ebből lett 1 nagyobb tömegkarambol. Nincs harag, ez van ezt akárhogy nézem versenybaleset volt. Harmadik körben volt a köv afférom. Nagy Ákos és az előtte lévő elég kiélezett harcot vívtak így elég gyorsan utolértem őket. Okulva az első körös esetből jó hosszú féktávot vettem, h ha valami galibát okoznak 1mással megússzam... nos nem ez lett. Az Old Hairpinben Nagy Ákos nagyon lelassult én meg már a kigyorsítást csináltam így telibe vertem az autóját Sorry Ákos nem tudtam mit csinálni, ha hirtelen ráfékezek akkor szerintem farolva ütlek ki oldalra. Bocsi még1x, mindjárt meglesem a replayt. A 4.-vagy 5. körtöl mikor utolértem Wegát, 10 körön keresztül nagy párharcot vívtunk asszem a 14. helyért Néha túlzottan is vigyáztam rá mert 2 kör alatt kiismertem h a féktávjai elég veszélyesek. És itt jegyzem meg, az összes Vauxhal rally styleban tolta doningtont ami elég látványos volt de annál idegesítőbb, mert hosszabb féktávot is kellett vennem és még a kigyorsítást is vissza kellett venni a sok keresztbe autózás miatt Nagy gz Wega kiba jó volt amit műveltünk 1más ellen Aztán a 14. körben bealudtam a célegyenesnél megyek wega mögött nézem elhagyom a boxkijáratot, elhagyom az 50es táblát és gyakorlatilag a kanyar közepén jutott eszembe, h fékezni kellene A vége 18. hely lett.

    R2: normál rajt, nem volt lökdösődés az első körben. Itt is pár kör után utolértem Szabyt, és itt deja vu érzés fogott el. Mint R1ben itt is adok kapok ment Szabyval, nem 1 kanyarban 1más mellett mentünk. Minden jól is ment hol én előztem meg Szabyt hol ő engem, míg utol nem értük Barta Balázst és Szabó Józsit. Mind2en gyorsabbak voltunk az előttünk lévőknél, az utolsó 3 körben nem tudtunk úgy haladni. A 15. kör végén hiába vettem hosszabb féktávot Szaby ott hirtelen sokkal jobban lelassult én meg kiütöttem a pályáról... Sorry Szaby!

    Az idén eddig ez volt a legjobb versenyem, főleg h Wega és Szabyval szép és fair csatákat nyomtunk.

    Ákos ha gondolod óvd meg nyugodtan azt az incidenst, elfogadom a büntetést, de akkor nem tudtam mit csinálni SORRY!
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  6. #56
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    ....Első körben mikor mentünk le az Old Hairpin előtti T3 asszem a nagy tömegtumultus ami előttem volt ott valaki elkezdett lassítani, én is lassítottam de a mögöttem lévő Vectra nem tudott reagálni, ebből lett 1 nagyobb tömegkarambol...
    Ez voltam én, ezer bocsánat mégegyszer.

    Prosttal Race1-ben kemény volt a csata úgy, hogy a bömbin nem volt féklámpa.
    Utoljára módosította: Abarth; 2010. 11. 04. 21:41.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  7. #57
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Az Old Hairpinben Nagy Ákos nagyon lelassult én meg már a kigyorsítást csináltam így telibe vertem az autóját Sorry Ákos nem tudtam mit csinálni, ha hirtelen ráfékezek akkor szerintem farolva ütlek ki oldalra. Bocsi még1x, mindjárt meglesem a replayt.

    Ákos ha gondolod óvd meg nyugodtan azt az incidenst, elfogadom a büntetést, de akkor nem tudtam mit csinálni SORRY!
    Semmi gond, keresztben bénáztam nem tehetsz róla.

  8. #58
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Nagy Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Az óvásokkal kapcsolatban: ha valaki esetleg vét ellenem a futamon, ne óvjon maga ellen, ha lehet és nehogy megvárjon. Semmi értelme, hogy adott esetben mindkettőnk versenye oda legyen. Előfordulnak szerencsétlen koccok és akármennyire haragszom, nem lesz jobb ha más is szív.
    Ezt az elvet én is támogatom, egyértelműen azokat az eseteket kell megóvni amik túlzottan bevállalósak és elkerülhetőek lettek volna.

  9. #59
    Domán Ariel Regisztrált Domán Ariel logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 31.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    413
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az elvet én is támogatom, egyértelműen azokat az eseteket kell megóvni amik túlzottan bevállalósak és elkerülhetőek lettek volna.
    vagy valahogy úgy kéne ezt megközelíteni hogy nem is óvás,talán a szó rossz erre...ez inkább arról szólna hogy az érintett felek tudatják a VB-vel a szitut mert nem az első 2 körben történt,hiszen a döntés így is úgy is ők hozzák meg

  10. #60
    Medveczki István Regisztrált med33 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Város
    Nagyréde
    Életkor
    51
    Üzenetek
    69
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    B

    race1. meglepően jó rajt, aztán sokáig 3ik hely, amíg el nem aludtam az egyik kanyarban. innen már idegbeteg fejjel elkezdtem hibázgatni és 5ik hely.

    race2. közepesen jó rajt, aztán t1es balhék után 2ik hely medve mögött. sokat csúszkált, én meg inkább kicsúszkáltam mögüle, nehogy kiüssem. Aztán érdekesen 2 pajtást is elengedett, úgy látszik csak velem szívózott feleslegesen, mert végig hibázgatott. végül 5ik hely szintén. Pataki Szabinak meg köszi a türelmes és fair versenyzést.

    Sorry, ha úgy érezted hogy veled szívóztam.
    Pedig csak az úton szerettem volna maradni több kevesebb sikerrel. Sajnos ennyi hibát sűrűn egymás után már rég követtem el. Ezáltal nem csak ketten mentek el mellettem.

  11. #61
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg med33 írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry, ha úgy érezted hogy veled szívóztam.
    Pedig csak az úton szerettem volna maradni több kevesebb sikerrel. Sajnos ennyi hibát sűrűn egymás után már rég követtem el. Ezáltal nem csak ketten mentek el mellettem.
    Semmi gond, reméltem, hogy nem személyem ellen irányul a dolog, hisz olyan szelíden versenyzek idén. Ezen a pályán így zivatarban nagyon higgadtnak kellett lenni. Kapkodásnak nem igen volt eredménye. Én is néha próbáltam bátrabb féktávokat venni, aztán keresztben estem át a sikánon. Lehet nagy volt a teher az első helyen, nekem is sokszor van, hogy 1-2 jó pozíciót nem tudok feldolgozni. Tényleg nem láttalak még így versenyezni, csodálkoztam is, pedig te nem vagy lassú versenyző.
    Más, néztem A szeró ripléjét is. Sajnáltam, hogy Henrik első helyről kifagyott race 1-en, remélem ez nem a bajnoki címébe került. Papának sem volt szerencséje. Viszont nagyon szépen és stabilan autóztatok többen az A szerón, gratula.

  12. #62
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    B

    race1. meglepően jó rajt, aztán sokáig 3ik hely, amíg el nem aludtam az egyik kanyarban. innen már idegbeteg fejjel elkezdtem hibázgatni és 5ik hely.

    race2. közepesen jó rajt, aztán t1es balhék után 2ik hely medve mögött. sokat csúszkált, én meg inkább kicsúszkáltam mögüle, nehogy kiüssem. Aztán érdekesen 2 pajtást is elengedett, úgy látszik csak velem szívózott feleslegesen, mert végig hibázgatott. végül 5ik hely szintén. Pataki Szabinak meg köszi a türelmes és fair versenyzést.
    Én is élveztem a 2. futamot, jó volt a verseny, elég jól megfigyelhettem a Lada hátulját. Viszont úgy érzem, hogy a rajtnál én okoztam a kicsúszásokat a tumultusban, majd a VB-nek lesz munkája. Elnézést kérek itt is mindenkitől.

  13. #63
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg speedr;117504 A 4.-vagy 5. körtöl mikor utolértem Wegát, 10 körön keresztül nagy párharcot vívtunk asszem a 14. helyért :D Néha túlzottan is vigyáztam rá mert 2 kör alatt kiismertem h a féktávjai elég veszélyesek. És itt jegyzem meg, az összes Vauxhal rally styleban tolta doningtont ami elég látványos volt de annál idegesítőbb, mert hosszabb féktávot is kellett vennem és még a kigyorsítást is vissza kellett venni a sok keresztbe autózás miatt :D Nagy gz Wega kiba jó volt amit műveltünk 1más ellen :D:D:D:D [IMG írta
    http://forum.gtr-masters.hu/images/icons/icon14.gif[/IMG] Aztán a 14. körben bealudtam a célegyenesnél megyek wega mögött nézem elhagyom a boxkijáratot, elhagyom az 50es táblát és gyakorlatilag a kanyar közepén jutott eszembe, h fékezni kellene A vége 18. hely lett.
    Nagyon királyos csata volt ha a wtcc is ilyen lenne öröm lenne nézni, tényleg vigyáztunk egymásra, a stabilitási gondok a 4-5 körél kezdődtek, megváltozott az autó viselkedése, gondolom a gumikopás illetve az üzemanyag is fogyott, próbáltam a fékerővel kompenzálni a féktávos instabilitást de nem sokat segített, de tényleg nagyon jó kis csata volt több körön keresztül. kedzem megszeretni ezt az autót pedig az idény elején féltem tőle de nagyon jól szuperál ha be van állítva a vas, az esőt pedig kimondottam szeretem, imádok esőbe menni.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #64
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, reméltem, hogy nem személyem ellen irányul a dolog, hisz olyan szelíden versenyzek idén. Ezen a pályán így zivatarban nagyon higgadtnak kellett lenni. Kapkodásnak nem igen volt eredménye. Én is néha próbáltam bátrabb féktávokat venni, aztán keresztben estem át a sikánon. Lehet nagy volt a teher az első helyen, nekem is sokszor van, hogy 1-2 jó pozíciót nem tudok feldolgozni. Tényleg nem láttalak még így versenyezni, csodálkoztam is, pedig te nem vagy lassú versenyző.
    Más, néztem A szeró ripléjét is. Sajnáltam, hogy Henrik első helyről kifagyott race 1-en, remélem ez nem a bajnoki címébe került. Papának sem volt szerencséje. Viszont nagyon szépen és stabilan autóztatok többen az A szerón, gratula.
    Ott Hatvani Bálint fagyott. Elég furcsa fagyás volt, szerintem az élen menőkne a szíve a torkukban volt, h most mi is történik
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  15. #65
    Pintér Krisztián Regisztrált Pintér Chriss logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 02.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    275
    Sokkal nehezebb, munkásabb futamra számítottam mint amilyen végül lett belőle de ennek csak örülök hisz kettő 7. hely lett belőle! Gyulával viszonylag sokat gyakoroltunk rá és sikerült egy elég stabil és gyors settet összeraknunk.
    A qualyn toltam egy 1.17.1-et és utána már nem is mertem kimenni a maradék 15 min-re neh a sikánnál vmi rosszat csináljak. Az első futamban nem volt semmi extra, el autózgattam és végül 7. hely lett belőle.
    A 2. futam izgi volt egészen a rajtig hisz első-második helyről indultunk Gyulával és megbeszéltük, h levédjük a rövid ívet... csak aztán én bealudtam a rajtnál így bukott a projekt mert a két TDi böszmét rajtolt. Utána még Henrik és Balázs is bedaráltak majd a végén Ákos is t1-ben inkább elengedtem/beengedtem neh kocc legyen belőle és többet bukjak vele mint amúgy... 7. hely itt is. Grat Gyulának nagyot ment race2-ben!

    Viszont egy vkit hiányoltam Szabyt... merre vtál???

    Jah és utólag annyit, h grat a mezőnynek főleg a sikán részre gondolok(bár még nem néztünk replayt) de ha jól emléxem mind a kettő futamon állva maradtak a bólyák a kritikus részen!
    "Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned." - PK CarSport



  16. #66
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Ott Hatvani Bálint fagyott. Elég furcsa fagyás volt, szerintem az élen menőkne a szíve a torkukban volt, h most mi is történik
    nem arra gondoltam, hanem Henrik pár mp-s fagyására, amivel Fehér Gabi mögé került

  17. #67
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    nem arra gondoltam, hanem Henrik pár mp-s fagyására, amivel Fehér Gabi mögé került
    Sajnos én is fagytam megint az első versenyen olyan 2s-re, de akkora szerncsém volt hogy a sikán előtti hosszú egyenes elején történt ráadásul a mögöttem haladó 4-5s-re volt tőlem így nem történt se előzés sem pedig baleset. Nem nagyon akarnék most videókártyát cserélni ez miatt pedig már nagyon bosszant a dolog.

  18. #68
    Veres Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Város
    Bp
    Életkor
    44
    Üzenetek
    271
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos én is fagytam megint az első versenyen olyan 2s-re, de akkora szerncsém volt hogy a sikán előtti hosszú egyenes elején történt ráadásul a mögöttem haladó 4-5s-re volt tőlem így nem történt se előzés sem pedig baleset. Nem nagyon akarnék most videókártyát cserélni ez miatt pedig már nagyon bosszant a dolog.
    LOL, Henriknek is kb ott volt

  19. #69
    Fekete Gyula Regisztrált Fekete Gyula logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Győr
    Életkor
    39
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Gyulának nagyot ment race2-ben!
    Köszi Chriss. Nagyon kellett ez az eredmény a múltkori bukdácsolás után. Nagyon élveztem mindkét versenyt.
    R1-ben nem történt túl sok esemény óvatosan mentünk, 8. R2-ben jól elkaptam a rajtot és elsőként fordultam, viszont ahhoz nem volt elég a tempóm, hogy megtartsam és 5. lett a vége, ami überkirály .

    Sikerült visszajönnöm + pontba

  20. #70
    Lengyel Ákos Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 10. 16.
    Város
    Hahót
    Életkor
    34
    Üzenetek
    73

    Thumbs up

    "Utána még Henrik és Balázs is bedaráltak majd a végén Ákos is t1-ben inkább elengedtem/beengedtem neh kocc legyen belőle és többet bukjak vele mint amúgy..."

    Köszönöm , nehéz volt a tempód lekövetni baromi jól mentél!
    Végén úgy voltam ,hogy kicsit kockáztatok mivel Domán Ariel nagyon rajtam volt és féltem ,hogy megfog előzni inkább mondom akkor én előzök.

    Még egyszer köszönöm , kicsit necces volt ,de azt mondom ez még belefért.

    üdv mindenkinek , köszi fiúk a futamot.

  21. #71
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Pintér Chriss írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont egy vkit hiányoltam Szabyt... merre vtál???
    Volt egy kifagyós időmérőm, utána alig akart elindulni...

    Végül még be tudtam lépni, 2-3 kört futni volt csak lehetőségem, ami alatt az indulattól alig látva a pályát egy sikeres 23. helyre kvalifikáltam magam...

    De aztán a futamon hátulról gyorsan felkapaszkodtam a középmezőnybe... Ott meg elvoltam mind2 futamon...

  22. #72
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Az idén eddig ez volt a legjobb versenyem, főleg h Wega és Szabyval szép és fair csatákat nyomtunk.
    Én is nagyon élveztem, jó volt meccselni, jó kis oda-vissza előzgetés, egymás mellett autózgatás 2-3 egymás utáni kanyarban is, na jó volt!

    És köszi, mert ezekért éri meg igazán leülni a gép elé 2 hetente szerda este!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 11. 06. 17:31.

  23. #73
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Életkor
    43
    Üzenetek
    483
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon élveztem, jó volt meccselni, jó kis oda-vissza előzgetés, egymás mellett autózgatás 2-3 egymás utáni kanyarban is, na jó volt!

    És köszi, mert ezekért éri meg igazán leülni a gép elé 2 hetente szerda este!
    ME TOO!
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •