Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (80 összesen)
  1. #51
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    ezek szerint az RB van olyan hülye hagy megnyerje Alonsonak
    Simán. A jelen állás szerint.
    A Ferrari hockenheimi mutatványát követően a RedBull is hasonlóan járhatott volna már el ész érvek szerint. Szingapúrban, Suzukában, sőt itt Koreában is simán megcserélhették volna a versenyzőiket.

  2. #52
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Két versennyel a vége előtt túl nagy HAM hátránya ALO-hoz képest, de a 2. hely még meglehet. Jól jött ez a dupla RB kiesés... olybá tűnik, hogy most visszafelé sűlt el a sámánkodás...

  3. #53
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Én megértem a RedBull-t, hogy inkább Vettel-t favorizálják (és most nem a Webber-t szeretném kritizálni vagy ilyesmi). Ha Webber a világbajnok és jövőre esetleg visszavonul az nem túl "értékes" a RedBull számára (gondolom a Brawn -> Merci számára is szívás volt, hogy a világbajnok otthagyta őket), sokkal de sokkal jobb és gondolom kifizetődőbb lenne ha Vettel (a RedBull nevelés, akire a jövőt akarják építeni) nyerné meg. És valljuk be, ha ma nincs az a motorhiba, akkor azért nem lett volt irreális a cél.

  4. #54
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Én megértem a RedBull-t, hogy inkább Vettel-t favorizálják (és most nem a Webber-t szeretném kritizálni vagy ilyesmi). Ha Webber a világbajnok és jövőre esetleg visszavonul az nem túl "értékes" a RedBull számára (gondolom a Brawn -> Merci számára is szívás volt, hogy a világbajnok otthagyta őket), sokkal de sokkal jobb és gondolom kifizetődőbb lenne ha Vettel (a RedBull nevelés, akire a jövőt akarják építeni) nyerné meg. És valljuk be, ha ma nincs az a motorhiba, akkor azért nem lett volt irreális a cél.
    A Webber már aláírt egyébként. Szerintem az is egy olyan húzás volt az RB részéről, hogy kicsit lecsillapítsa Webbert. Az elején még úgy állt hozzá, hogy valószínű ez az utolsó éve, és mindenképpen szeretne nyerni.
    Amúgy a Horner azt nyilatkozta, hogy mivel már látták idén, milyen gyorsan tud változni a felállás, pont esélyek, így egyszerűen nem tudják kit favorizáljanak. Szerintem a következő verseny sokat fog számítani. Az utolsón már lehet hogy lesz favoritjuk, talán túl későn...

  5. #55
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A Webber már aláírt egyébként.
    Igen, utólag eszembe jutott, de láttuk márt azt is, hogy mennyit ér a szerződés. Szerintem Vettel és Webber között annyira feszült a viszony, hogy ez a következő évre is rányomhatja a bélyegét, meg képzelem, ha ki is jelölik, hogy ki a number 1, a másik mennyire fogja törni magát, hogy vb címhez segítse a másikat.
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2010. 10. 24. 19:27.

  6. #56
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, utólag eszembe jutott, de láttuk márt azt is, hogy mennyit ér a szerződés. Szerintem Vettel és Webber között annyira nem jó a viszony, hogy ez a következő évre is rányomhatja a bélyegét, meg képzelem, ha ki is jelölik, hogy ki a number 1, a másik mennyire fogja törni magát, hogy vb címhez segítse a másikat.
    Jaja, simán benne van. Azért is írtam, hogy a szerződésnek inkább stratégiai jelentősége volt, hogy Webbert lenyugtassák.

  7. #57
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Két versennyel a vége előtt túl nagy HAM hátránya ALO-hoz képest, de a 2. hely még meglehet. Jól jött ez a dupla RB kiesés... olybá tűnik, hogy most visszafelé sűlt el a sámánkodás...
    Igazandibol elfelejtettem megvuduzni. Na de majd a Brazil futamra!

  8. #58
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Simán. A jelen állás szerint.
    A Ferrari hockenheimi mutatványát követően a RedBull is hasonlóan járhatott volna már el ész érvek szerint. Szingapúrban, Suzukában, sőt itt Koreában is simán megcserélhették volna a versenyzőiket.
    Nagyon nem értelek, Webbernek bekellett volna fejeznie a versenyt ahoz ,hogy nyerjen!
    Ha Vettelnek bírja a motor akkor ő és Alonso a favorit, így csak Alonso. Az hogy Vettel éretlen lenne? ÖKÖRSÉG Ha 10 évvel öregebb akkor kibírja a renault? Szerintem épp Vettel futott ma tökéletes futamot nem az auszi, bár lehetén másik futamot néztem.

  9. #59
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    A RedBull-nak most nyalt vissza a fagyi... Most már hiába nyernek 2-szer Vettel-Webber sorrendben, Alonso egy "kényelmes" 3. és 4. helyekkel is 2 ponttal előttük lesz és világbajnok. A sors nem kíméli a RedBull-t, a végén lehet csak le kell majd nyeljék a békát, ha világbajnokot szeretnének avatni.
    Wbber Vettel sorrenben meg leesik az állad!
    Meg nekem is

  10. #60
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Az hogy Vettel éretlen lenne?"
    Két éve, Monzában a Torro Rossoval megmutatta, hogy mire képes esőben. Biztos voltam benne, hogy ő semmilyen hibát nem fog elkövetni. Az autója viszont nem bírta
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #61
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Simán. A jelen állás szerint.
    A Ferrari hockenheimi mutatványát követően a RedBull is hasonlóan járhatott volna már el ész érvek szerint. Szingapúrban, Suzukában, sőt itt Koreában is simán megcserélhették volna a versenyzőiket.
    A hibát ott követték el (mclaren is), hogy nem kell 2 nagyon erős pilóta egy top F1 csapatba. Kell egy fenomenálisan tehetséges és egy másik átlagos. Így eleve kisebb az esélye hogy egymástól szednek el pontokat. Ezt Sumi és a ferrari anno tökéletesen bebizonyította, majd a Hamilton/Alonso páros is megerősítette azt a képet. Két "nyerő" pilóta egyszerüen túl sok ego egy csapatba amelyik a vb címért küzd.

    Más kérdés egy közép vagy éppen hátul szereplő csapat, ott mindent fel kell tenni a teljesítményért, és mivel nem a bajnoki cím hanem a pontszerzés a cél, ebből nem lesznek viták.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #62
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    A hibát ott követték el (mclaren is), hogy nem kell 2 nagyon erős pilóta egy top F1 csapatba. Kell egy fenomenálisan tehetséges és egy másik átlagos. Így eleve kisebb az esélye hogy egymástól szednek el pontokat. Ezt Sumi és a ferrari anno tökéletesen bebizonyította, majd a Hamilton/Alonso páros is megerősítette azt a képet. Két "nyerő" pilóta egyszerüen túl sok ego egy csapatba amelyik a vb címért küzd.

    Más kérdés egy közép vagy éppen hátul szereplő csapat, ott mindent fel kell tenni a teljesítményért, és mivel nem a bajnoki cím hanem a pontszerzés a cél, ebből nem lesznek viták.
    Az elmélettel egyetértek, bár van benne annyi paradoxon, hogy középcsapatnál ritkán (sohasem?) találsz két top pilótát.
    Náluk is inkább az 1 reménység, 1 fizetős felállás működik, lásd idei Renault.
    Szóval igazolva még csak az volt, hogy az 1+1 működik, meg ott van kivételnek a Senn-Prost-McLaren 2 év. Bár balhé volt ott is bőven, de legalább vb-k lettek mindketten.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #63
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval igazolva még csak az volt, hogy az 1+1 működik, meg ott van kivételnek a Senn-Prost-McLaren 2 év. Bár balhé volt ott is bőven, de legalább vb-k lettek mindketten.
    Persze, decsak mert akkora technikai fölényük volt hogy még ez is belefért De volt ott több "kivétel" is, 84 Mclaren, 87 Williams, 93 Williams, 96 Williams...szal működhet az, hogy rivalizálnak a pilótáink, de akkor ahhoz olyan autó kell, amivel a többiek bottal üthetik a nyomunkat.



  14. #64
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, decsak mert akkora technikai fölényük volt hogy még ez is belefért De volt ott több "kivétel" is, 84 Mclaren, 87 Williams, 93 Williams, 96 Williams...szal működhet az, hogy rivalizálnak a pilótáink, de akkor ahhoz olyan autó kell, amivel a többiek bottal üthetik a nyomunkat.
    Nem vitatkozni akarok, csak mindegyik évhez akadt hozzáfűznivalóm:

    - 84 igen, ott kiemelkedett a Meki, ezért lettek simán 1-2.-ők a vébén. A 3. borzalmasan le volt már maradva tőlük.
    - 87 meg zért volt "sima", mert Mansell annyit pechelt, hogy végül Piquet simán behúzta. Az igazi ellenfél Prost volt.
    - 93 mint 84, csak még durvábban. Sőt, hozzátenném, egy első éves Damon Hill azért nem volt pariban Prosttal.
    - 96 hasonló, Villeneuve azért került képbe, mert a Ferrari borzalmasan szar volt, és Schumi nem tudott ellenfél lenni.

    De a lényeget asszem megbeszéltük.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #65
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    ennyit az összeesküvés elméletekről.....

    http://www.f1hirek.hu/hir/Berger_vad...t_201010271159

  16. #66
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    1. Elvetemült összesküvés elméleteket tudtok kitalálni
    2. Ütközéskor egy rutinos pilóta elengedi a kormányt
    3. Az autónak leért a hasa és 2 kereke maradt az aszfalton, szerintetek az mennyire kormányozható úgy?
    Ja, tisztára mint a kommentátorok:"És ha most 3 liter benzinnel kevesebb lenne az autójában, akkor..." és itt jön 1 szép hosszú szöveg.
    Bergernek meg elvette az eszét a sok autókázás, ez abszolúte hülyeség.
    Utoljára módosította: olimpianintendó; 2010. 10. 27. 18:44.

  17. #67
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    azt tudtátok hogy webber ételmérgezéssel versenyzett és be is hányt a sisakba a baleset elött 3-4 körrel?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #68
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    azt tudtátok hogy webber ételmérgezéssel versenyzett és be is hányt a sisakba a baleset elött 3-4 körrel?
    A mostani versenyen?
    Szegeny, ezt nem tudtam.

  19. #69
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    azt tudtátok hogy webber ételmérgezéssel versenyzett és be is hányt a sisakba a baleset elött 3-4 körrel?
    Hol olvastad?

  20. #70
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Jaja, kéne a forrás. Ez nem 2008 Fuji volt? A "webber vomit" csupa ilyen eredményt hoz...
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #71
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    igaz elnéztem, hasonló volt a pálya, egy fórumon írkálták csak az évet nem néztem
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  22. #72
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    azé egy kép:
    me_04_046n.jpg
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  23. #73
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    azé egy kép:
    me_04_046n.jpg

    Ez komoly! Tetszik!

  24. #74
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    És ez?
    http://www.formel1.de/public/asset/t...pg/600x400.jpg

    A motorhiba után vissza boxba. Egészen elszánt, nem?
    Utoljára módosította: Leo67; 2010. 10. 28. 15:10.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #75
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És ez?
    http://www.formel1.de/public/asset/t...pg/600x400.jpg

    A motorhiba után vissza boxba. Egészen elszánt, nem?
    Viszont milyen higgadt volt mikor visszaért, és rögtön mikrofonvégre kapták. Még viccelődött is valamivel.
    Nem is értettem, végülis csak első VB címét bukta el valszeg...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •