Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (80 összesen)
  1. #26
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ALONSOOOOOOOOOOO

    Melléklet 5579
    Na még két ilyen versenyt
    És ahogy haverom is mondta. Mark Webber én ÍGY szeretlek.

  2. #27
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    tényleg elég fura szitu volt, az a kocc nem volt olyan nagy hogy ne bírt volna fékezni. Az meg hogy ugy kormányozta a kocsit ahogy....????.... Én ezekből a mai pilótákból, meg szituációkból bármit kinézek.
    A futamról meg annyit hogy egy szánalmas rendezés, meg még szánalmasabb versenyirányítás volt amit láttam. Néhány pilóta meg sír mint egy kisgyerek ha valami nem tökéletes...: jaj esik az eső.... jaj már alig látok..... jaj de nagyon csúszik.....
    Mint egy színház olyan volt.
    Komolyan mondom utálom Hamit, de neki legalább van vér a p...ben.

    Így van!
    Webber elég érdekesen kormányzott, szerintem direkt ment vissza a pályára, hát ha elkapja Alonsot, de sajna szegény Rosberg szívta meg.
    Tényleg nem volt akkor az ütközés, hogy rossz irányba kellett volna kormányoznia, pláne, hogy elötte ellenkormányzott szóval csak úgy kellett volna hagyni a kormányt.
    Nem szeretem webbert de szorítok neki mert egy vb címet megérdemelne hiába van godzilla álkapcsa.
    Vettel még szerintem nem érett meg rá, hogy vb legyen.

  3. #28
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg megavega írta Hozzászólás megtekintése
    tényleg elég fura szitu volt, az a kocc nem volt olyan nagy hogy ne bírt volna fékezni. Az meg hogy ugy kormányozta a kocsit ahogy....????
    Azért ha megnézitek (főleg az utolsó kameraállásban) a jobb első kerék a levegőben volt, mikor keresztbe visszacsúszott a pályán, ebből következik, hogy a bal hátsó sem volt az igazi. Így a legjobb esetben is csak kettő fékezhető kereke volt.
    Nekem ilyenkor mindig szegény Zanardi balesete jut az eszembe.
    Utoljára módosította: Biesz Zsolt; 2010. 10. 24. 14:58.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #29
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    1. Elvetemült összesküvés elméleteket tudtok kitalálni
    2. Ütközéskor egy rutinos pilóta elengedi a kormányt
    3. Az autónak leért a hasa és 2 kereke maradt az aszfalton, szerintetek az mennyire kormányozható úgy?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #30
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Hát igen, elég érdekes volt Webber kersztbe gurulása, de azért azt nehéz elhinni, hogy Alonso-ra hajtott volna. Elég veszélyes, ha oldalról trafálnak telibe, ha nem a legveszélyesebb. Szóval nem hinném, hogy ezt bárki is megkockáztatná. Szegény Rosberg-et sajnálom nagyon, mert meg lett volna az a dobogó. (+ Hamilton előzés ) Vettel-t meg az ág is húzza, megérdemelte volna a 25 pontot. Neki és Alonso-nak szurkolok, úgyhogy egyik szemem sír, a másik meg nevet. Mindenesetre izgalmas lesz a vége. Amúgy meg jó kis pálya lett ez.

  6. #31
    Ez a Czollner gyerek csak engem irritál ennyire? Mit össze nem rinyált, ráadásul Webber esésénél, milyen hangokat adott ki magából! Idióta!

  7. #32
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    A RedBull-nak most nyalt vissza a fagyi... Most már hiába nyernek 2-szer Vettel-Webber sorrendben, Alonso egy "kényelmes" 3. és 4. helyekkel is 2 ponttal előttük lesz és világbajnok. A sors nem kíméli a RedBull-t, a végén lehet csak le kell majd nyeljék a békát, ha világbajnokot szeretnének avatni.

  8. #33
    Ezek a sírások tényleg viccesek voltak De az a gáz, hogy a pálya építésekor már tudták hogy csak napokkal előtte lesz kész, és tudni kellett volna hogy mennyire csúszós lesz, főleg eső után. Itt már késő volt magyarázkodni, hogy "milyen olajos" és "mennyire megtartja a vizet a pálya" ...

    Láttátok hogy darabokra hullott Vettel motorja? Csak úgy dobálta ki a darabokat az aszfaltra.

    Ez a Webberes kicsúszás meg nem annyira összeesküvés elmélet, ez nagyon tipikus volt tőle. Ez már nem az első, hogy : " én csak mentem a saját tempómban az ívemen" vagy "kicsúsztam már nem tudtam kormányozni"... Egyértelműen látszott hogy nem is fékezik, két kereke a földön volt. Komolyan mondom, csak ez az egy ember képes ilyenekre, érdekes hogy senki mással nem történnek ilyenek, ez már nem véletlen.

  9. #34
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    A RedBull-nak most nyalt vissza a fagyi... Most már hiába nyernek 2-szer Vettel-Webber sorrendben, Alonso egy "kényelmes" 3. és 4. helyekkel is 2 ponttal előttük lesz és világbajnok. A sors nem kíméli a RedBull-t, a végén lehet csak le kell majd nyeljék a békát, ha világbajnokot szeretnének avatni.
    Igy is van! Mar regota Webbert kellene tamogassak, ha nyerni akarnak...

  10. #35
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Vagy azota Vettelt, amiota kilökte Isztambulban. Teny, hogy csunya munka volt Webber szarnyat Vettelnek adni, de a csapattarssal nem csinalunk ilyet. En Horner helyeben ott kb kimondtam volna nyiltan a csapatsorrendet unfair vezetes es a csapaterdek megsertese miatt, vagy tetszik neki vagy nem, a szerzödesben annyi van gondolom, hogy alkalmazzak az ev vegeig. (Hogy tovabb nem fogjak az is 100%. Vettel melle kell pl. egy Heidfeld, aki nem akkora kvalitas, de ott tud lenni ha kell)

    ui: eleg latvanyosan Webber-ellendrukker vagyok, de nagyon nem szimpatikus az, amit csinal meg amiket nyilatkozik, es ez az egesz evre igaz.
    Utoljára módosította: Böszörményi Péter; 2010. 10. 24. 16:41.

  11. #36
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy azota Vettelt, amiota kilökte Isztambulban. Teny, hogy csunya munka volt Webber szarnyat Vettelnek adni, de a csapattarssal nem csinalunk ilyet. En Horner helyeben ott kb kimondtam volna nyiltan a csapatsorrendet unfair vezetes es a csapaterdek megsertese miatt, vagy tetszik neki vagy nem, a szerzödesben annyi van gondolom, hogy alkalmazzak az ev vegeig. (Hogy tovabb nem fogjak az is 100%. Vettel melle kell pl. egy Heidfeld, aki nem akkora kvalitas, de ott tud lenni ha kell)

    ui: eleg latvanyosan Webber-ellendrukker vagyok, de nagyon nem szimpatikus az, amit csinal meg amiket nyilatkozik, es ez az egesz evre igaz.
    Nem tudom te miket nyilatkoznal ha eselyed lenne a VB cimre majd idovel a tabellat is vezetned es meg igy is masodpilotanak tekintenek. Szerintem jogos. Isztambulban is fele-fele volt a dolog. O jobban akar VB lenni. Megjegyzem megerdemelne....

  12. #37
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom te miket nyilatkoznal ha eselyed lenne a VB cimre majd idovel a tabellat is vezetned es meg igy is masodpilotanak tekintenek. Szerintem jogos. Isztambulban is fele-fele volt a dolog. O jobban akar VB lenni. Megjegyzem megerdemelne....
    Ez evi teljesitmeny alapjan aligha, Vettel, vagy Alonso sokkal hamarabb. Azert meg, hogy valaki vagy 10 evet huz le az f1-ben beszürkülve, ugy, hogy futamokig nem latom, meg neha el kell gondolkodnom, hogy "tenyleg, ki is Coulthard csapattarsa?", ezert nem hiszem hogy barki megerdemelne egy vb cimet.

    A tabellat igaz hogy iden vezette, de vitatkozhatnank, hogy öneröböl sikerült-e neki.. Vettel az iden kb 100-120 tuti pontot hagyott el itt-ott, kb 3 versenyen allt ki az elsöl azert, mert a redbullosdoboz elfüstölt, akkor a safetycaros majomsag amit mindmaig nemertek, stbstb... Vettel erdemelne ezt meg a leginkabb. De ugyis eljön meg az Ö ideje is

  13. #38
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    ui: eleg latvanyosan Webber-ellendrukker vagyok, de nagyon nem szimpatikus az, amit csinal meg amiket nyilatkozik, es ez az egesz evre igaz.

  14. #39
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    ui: eleg latvanyosan Webber-ellendrukker vagyok, de nagyon nem szimpatikus az, amit csinal meg amiket nyilatkozik, es ez az egesz evre igaz.
    Akkor legalább tartsd magadban az elfogultságod, mert csak balhé lesz belőle...

  15. #40
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor legalább tartsd magadban az elfogultságod, mert csak balhé lesz belőle...
    Elfogultsagrol szo nincs, azert tisztan latok. Ha valaki nagyon csunyan szabalytalan lenne akar vele szemben, vedenem, nem erröl van szo. Egyszerüen antipatikus a viselkedese es a palyan tanusitott magatartasa. :/

  16. #41
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Szerintem meg ennek az egész egyéni bajnoki címnek nincsen már értelme manapság. Hány százalék a plióta érdeme egy győzelemben és hány százalék az ami a pilóta mögött van (a csapat, a mérnökök stb, stb, stb)??? Ha mindenki pl RedBull kaliberű autóval mehetne, egyáltalán nem biztos, hogy Webber ott lenne az elején.

  17. #42
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg ennek az egész egyéni bajnoki címnek nincsen már értelme manapság. Hány százalék a plióta érdeme egy győzelemben és hány százalék az ami a pilóta mögött van (a csapat, a mérnökök stb, stb, stb)???
    Csapat nélkül Alonso sem 11 ponttal vezetné a pontversenyt, hanem csak 4-el.

  18. #43
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Csapat nélkül Alonso sem 11 ponttal vezetné a pontversenyt, hanem csak 4-el.
    És egy HRT-ben ülve meg egy mutogató idióta spanyol lenne csak. Szóval számomra nem sokat ér az egyéni cím. Vagy pl Button tavaly egyszer csak, hogy hogy nem olyan jó lett, hogy elvert mindenkit? Amúgy a személyes véleményem szerint, azonos feltételek mellett Alonso ott lenne az első 3-ban, Webber viszont nem. De mivel azonos feltételek nem nagyon lesznek az F1-ben, maradjon ez meg az én teóriámnak.
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2010. 10. 24. 17:33.

  19. #44
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ez evi teljesitmeny alapjan aligha, Vettel, vagy Alonso sokkal hamarabb. Azert meg, hogy valaki vagy 10 evet huz le az f1-ben beszürkülve, ugy, hogy futamokig nem latom, meg neha el kell gondolkodnom, hogy "tenyleg, ki is Coulthard csapattarsa?", ezert nem hiszem hogy barki megerdemelne egy vb cimet.

    A tabellat igaz hogy iden vezette, de vitatkozhatnank, hogy öneröböl sikerült-e neki.. Vettel az iden kb 100-120 tuti pontot hagyott el itt-ott, kb 3 versenyen allt ki az elsöl azert, mert a redbullosdoboz elfüstölt, akkor a safetycaros majomsag amit mindmaig nemertek, stbstb... Vettel erdemelne ezt meg a leginkabb. De ugyis eljön meg az Ö ideje is
    Hadd ne ertsek veled egyet.... Webber nyert iden a legtobbet, o volt kettejuk kozul a nyugodtabb es erettebb. Vettel neha olyan volt, mint egy duzzogo kisgyerek. Webber az osszes pontjat onerobol erte el hidd el, mint ahogy Vettel is. Ergo Webber a jobb iden, hiszen tobb gyozelmet aratott es tobb pontja is van. Lassan ciki lesz, de be kell ismerni o az elsoszamu eselyes a Bull-nal.

  20. #45
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Hadd ne ertsek veled egyet.... Webber nyert iden a legtobbet, o volt kettejuk kozul a nyugodtabb es erettebb. Vettel neha olyan volt, mint egy duzzogo kisgyerek. Webber az osszes pontjat onerobol erte el hidd el, mint ahogy Vettel is. Ergo Webber a jobb iden, hiszen tobb gyozelmet aratott es tobb pontja is van. Lassan ciki lesz, de be kell ismerni o az elsoszamu eselyes a Bull-nal.
    Hadd ne ertsek veled egyet.... Alonso 5-öt nyert Webber "csak" 4-et.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  21. #46
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Hadd ne ertsek veled egyet.... Alonso 5-öt nyert Webber "csak" 4-et.
    Mar bocs de mi most a RedBull-on beulrol beszeltunk. Alonso 5-ot nyert es ott van az elen is ha jol megnezed!

  22. #47
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Ha a redbull nem Webber mögé áll be akkor a saját hátukba döfik a kést. Vettelből már nem lesz világbajnok.

  23. #48
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a redbull nem Webber mögé áll be akkor a saját hátukba döfik a kést. Vettelből már nem lesz világbajnok.
    Pedig nem állnak mögé. HelmutMarko hamarabb követne el harakirit...
    http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_...a_kis_kedvenc/

  24. #49
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    És egy HRT-ben ülve meg egy mutogató idióta spanyol lenne csak. Szóval számomra nem sokat ér az egyéni cím. Vagy pl Button tavaly egyszer csak, hogy hogy nem olyan jó lett, hogy elvert mindenkit? Amúgy a személyes véleményem szerint, azonos feltételek mellett Alonso ott lenne az első 3-ban, Webber viszont nem. De mivel azonos feltételek nem nagyon lesznek az F1-ben, maradjon ez meg az én teóriámnak.
    Zsír amúgy is egy pukkandúr

  25. #50
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    [QUOTE=tvr;116517]Pedig nem állnak mögé. HelmutMarko hamarabb követne el harakirit..
    .
    És ha a következő szabadedzésen Vettel megfőz még egy mocit vagy kap egy 10 rajthelyest a futamra? Vettel már nem megfelelő opció a csapatnak túl nagy a rizikó és amúgy is kivitelezhetetlen. De ezek szerint az RB van olyan hülye hagy megnyerje Alonsonak

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •