Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (80 összesen)
  1. #1

    F1 Korea - 2010

    Na ez érdekes futam lesz!
    http://f1.blog.hu/2010/10/21/vallveregetes_csuszni_fog
    (Fernando bringája?)

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez érdekes futam lesz!
    http://f1.blog.hu/2010/10/21/vallveregetes_csuszni_fog
    (Fernando bringája?)
    Jaja, Heidfeld megmondta két hete, hogy csúszós lesz mert még jön kifele az olaj az aszfaltból. Tegnap a SC is kicsúszott
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Lesz futam?

    Nem tudom mit bénáznak. Egyáltalán nem kellene ott lennie az egész bagázsnak, de ha már ott vannak, akkor versenyezzenek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  4. #4
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    teljesen nevetseges ez az egesz. ha ezek a marha sargak nem mernek f1-es futamot elinditani akkor mi az anyjuk picsajaert epitettek palyat? a preri kozepere 400 km-re barmitöl megaztan föleg. Az a hyundai utcaseprös ötlet viszont nalam vitte a palmat. lehet h mar fent is van a failblogon

  5. #5
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Vicc az egész! Kínai példára (Olimpia) csináljunk pályát az utolsó pillanatra,és kapásból F1-et rendezzünk rajta - gondolták az okosok.....
    A király nem Elvis volt...

  6. #6
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    puhapöcsű banda, ha már vasárnap felkeltem fél8kor akkor versenyezzenek nekem
    ha csak 3 perces körökkel tudnak körbe érni akkor menjenek olyan tempóban és akkor majd az nyer aki 2:59es kört tud, de legyen valami

  7. #7
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Irjunk mar egy peticiot, hogy jövöre fedettpalyas verzioban rendezzek meg a vilagbajnoksagot! Teljesen megertem a versenyzök allaspontjat, igy 2010-ben azert mar sokkal veszelyesebb a vizes aszfalt, mint 10 eve. Ez igy nem allapot...

  8. #8
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    ránézésre versenyeztek már ennél rosszabb időben is - sepang pl - szóval hajrá!!!
    De lehet megyek vissza aludni inkább..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #9
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Lajos férfi
    De komolyan ez a pálya ránézésre már majdnem száraz, már az ideális ívek persze, szóval valami qrva nagy rejtett probléma lehet a pálya körül ha továbbra sem engedik el a mezőnyt.

  10. #10
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Na ez varhato volt, hogy az elso esik ki
    Gondolom majd fel pont dont az utolso futamon.

  11. #11
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    Idézet Eredetileg kishawer írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez érdekes futam lesz!
    http://f1.blog.hu/2010/10/21/vallveregetes_csuszni_fog
    (Fernando bringája?)
    vmi ilyesmi lehet, de a kerékszett másnak tűnik

    majd 2000 euróért belépő szintű shimano cuccokkal (deore és alivio) bringát árulni majdnem pofátlanság, pláne egy merevfarút
    Utoljára módosította: thee; 2010. 10. 24. 10:04.

  12. #12
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Hoooooopppppppaaaaaaaaaaaaaaa!

    Webber lehet megse bukik annyit?

  13. #13
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Nah, egeszen kipendült a futam igy a vegere!

    A Scuderia szepen jött, Vettelt nagyonnagyon sajnaltam, viszont Webber es Button jelesul megmutattak azt, amit gondolok roluk... Webber elizgulta - nem profi - , Button pedig öneröböl sikeresen, nagyobb gond nelkül ert 12. helyen celba... gg

  14. #14
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, egeszen kipendült a futam igy a vegere!

    A Scuderia szepen jött, Vettelt nagyonnagyon sajnaltam, viszont Webber es Button jelesul megmutattak azt, amit gondolok roluk... Webber elizgulta - nem profi - , Button pedig öneröböl sikeresen, nagyobb gond nelkül ert 12. helyen celba... gg
    Viszont most mar Webber kell az elsoszamu pilota legyen... reven Vettelnek mar motorja sincs... vagy igy lesz VB a Redbull vagy Alonso lesz.

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    ALONSOOOOOOOOOOO

    BIG_0008255636.jpg
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    ALONSOOOOOOOOOOO

    BIG_0008255636.jpg
    Utalom, de mivel Ferrari drukker vagyok:

  17. #17
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    F1= töketlen kisfiúk versenye még töketlenebb szervezőkkel az élen

  18. #18
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont most mar Webber kell az elsoszamu pilota legyen... reven Vettelnek mar motorja sincs... vagy igy lesz VB a Redbull vagy Alonso lesz.
    Webber és a red bull szerencséje csak az hogy Webbernek neccesen de befért egy betli. Rossz hír az hogy ha a az utsó két futamon nincs red bull 1-2 és Alonso bepiszkít akkor gázos lehet. Nekik az lenne jó ha Druszám lenyomná Alot ,úgy hogy berántanak brazilban egy 1-2-t.Tolják mostmár Webbert Vettelnek úgyis sok évig Nyalhatják(Hargszom a csapatra mert állandóan lenyilatkozzák hogy ki a kedvenc de nálluk nincs sorrend)
    Elég sok volt a tökölődés jó kis pálya ez csak építsék meg rendesen Kár hogy a susnyásba csinálják. Mondjuk megmondták hogy felhúznak egy várost is kiváncsi leszek jövőre hátha nem esik

  19. #19
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378


    18. mp-től... Szerintetek ezt amugy nem lehetett volna elkerülni? imho vissza akarta forditani az auto orrat menetiranyba, emiatt ütötte ki Nicot. A feken sem volt a laba, az ütközes utan sem (a fallal valo utkozes..). Csak en latom igy?
    Utoljára módosította: Böszörményi Péter; 2010. 10. 24. 11:32.

  20. #20
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése


    18. mp-től... Szerintetek ezt amugy nem lehetett volna elkerülni? imho vissza akarta forditani az auto orrat menetiranyba, emiatt ütötte ki Nicot. A feken sem volt a laba, az ütközes utan sem (a fallal valo utkozes..). Csak en latom igy?
    Igen, csak te latod igy. Nem gondolod, hogy direkt a palya kozepere kormanyozza torott felfuggesztessel?
    Csak le akart SOS menekulni a palyarol.

  21. #21
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, csak te latod igy. Nem gondolod, hogy direkt a palya kozepere kormanyozza torott felfuggesztessel?
    Csak le akart SOS menekulni a palyarol.
    Haaat, azert en ennel biztonsagosabb menekulest is el tudtam volna kepzelni. Pl azt, hogy törött hatso futomüvel a falkocc utan nem forditja a palya fele a kormanyt? :/ Mert jol latszik, hogy nem az ütestöl fordult el a kerek, hanem ö kormanyzott. Es es nem fekezett. Menekülni keresztül a palyan, egy kanyarban, a kanyar iranyaban?

  22. #22
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Kivcáncsi lennék hogy te hoygan kapaszkodnál a kormányba amikor nekivágódsz a falnak nem kell ebbe belemagyarázni semmi okosságot. Falhoz csapta szegény Rosberg meg ráb..tt.

  23. #23
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése


    18. mp-től... Szerintetek ezt amugy nem lehetett volna elkerülni? imho vissza akarta forditani az auto orrat menetiranyba, emiatt ütötte ki Nicot. A feken sem volt a laba, az ütközes utan sem (a fallal valo utkozes..). Csak en latom igy?
    Kanyar külső oldalán mintha lett volna hely sztem. Bár Webber-nél ne akard megérteni, hogy mit miért csinál.

  24. #24
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Haaat, azert en ennel biztonsagosabb menekulest is el tudtam volna kepzelni. Pl azt, hogy törött hatso futomüvel a falkocc utan nem forditja a palya fele a kormanyt? :/ Mert jol latszik, hogy nem az ütestöl fordult el a kerek, hanem ö kormanyzott. Es es nem fekezett. Menekülni keresztül a palyan, egy kanyarban, a kanyar iranyaban?

    tényleg elég fura szitu volt, az a kocc nem volt olyan nagy hogy ne bírt volna fékezni. Az meg hogy ugy kormányozta a kocsit ahogy....????.... Én ezekből a mai pilótákból, meg szituációkból bármit kinézek.
    A futamról meg annyit hogy egy szánalmas rendezés, meg még szánalmasabb versenyirányítás volt amit láttam. Néhány pilóta meg sír mint egy kisgyerek ha valami nem tökéletes...: jaj esik az eső.... jaj már alig látok..... jaj de nagyon csúszik.....
    Mint egy színház olyan volt.
    Komolyan mondom utálom Hamit, de neki legalább van vér a p...ben.

  25. #25
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    jo de ha üstökös-esö lett volna, hemiltonnak akkoris aztkell mondania, hogy tökeletes viszonyok vannak, mert neki totalisan vege lett volna ha elmarad a futam

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •