Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: Fejhallgató Speed Link

  1. #1
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549

    Fejhallgató Speed Link

    Fejhallgató vásárlását tervezem. Nincs túl nagy keretem rá. Elérhetőség szintén a Speed Link gyártót találtam. Nem ismerem ezt a gyártót. Két termék között hezitálok:

    1. Speed-Link Medusa NX Stereo Gaming Headset

    2. Speed-Link Medusa NX 5.1 Gaming Headset

    Valakinek van tapasztalata?

  2. #2
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Fejhallgató vásárlását tervezem. Nincs túl nagy keretem rá. Elérhetőség szintén a Speed Link gyártót találtam. Nem ismerem ezt a gyártót. Két termék között hezitálok:

    1. Speed-Link Medusa NX Stereo Gaming Headset

    2. Speed-Link Medusa NX 5.1 Gaming Headset

    Valakinek van tapasztalata?
    Nem ismerem őket, de ránézésre én a sima stereosat venném. Nem hiszem, hogy megéri a plusz ~5ezret az 5.1.

  3. #3
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Fejhallgató vásárlását tervezem. Nincs túl nagy keretem rá. Elérhetőség szintén a Speed Link gyártót találtam. Nem ismerem ezt a gyártót. Két termék között hezitálok:

    1. Speed-Link Medusa NX Stereo Gaming Headset

    2. Speed-Link Medusa NX 5.1 Gaming Headset

    Valakinek van tapasztalata?
    nekem a speedlink SL 8777 van már vagy 2 éve és kiválló, igaz kábelt már cseréltem a hangszóróktól a hangerőszabályzóig de azóta is tökéletes. ajánlom. kicsi pénzért, játékra alkalmas.
    41b1C-BLZGL.jpg
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #4
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Az a tapasztalatom, hogy ezek az alsó kategóriába tartozó kínai fülesek teljesen egyformák. Arra, hogy a számítógép zúgjon, arra még elmegy, de zenét nem hallgatnék vele. Arra ott a Senheisser fülesem.
    Sokat szerintem sem szabad rá költeni, mármint ezekre. Nincs nagy különbség a speedlink, trust, technika, ... között. Mind ugyanaz a kínai A gond az, hogy sajnos ezek a kínai szerkezetek csak pár évig bírták (nálam), utána mindíg valami kontakthiba, vagy egyéb marhaság miatt kihajítottam. Aztán persze vettem hasonlót, ami szintén nem bírja sokkal tovább
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #5
    Czegle Gábor Regisztrált Gabe logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Üzenetek
    549
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    nekem a speedlink SL 8777 van már vagy 2 éve és kiválló, igaz kábelt már cseréltem a hangszóróktól a hangerőszabályzóig de azóta is tökéletes. ajánlom. kicsi pénzért, játékra alkalmas.
    Olvastam, hogy a hangszórója kicsit gyenge a stereo-nak, a mély hangokra panaszkodott egy hozzászóló. Ezt hogy tapasztaltad? És ami még nagyon érdekel, milyen a mikrofon? Ez lenne a leglényegesebb!

  6. #6
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Gabe írta Hozzászólás megtekintése
    Olvastam, hogy a hangszórója kicsit gyenge a stereo-nak, a mély hangokra panaszkodott egy hozzászóló. Ezt hogy tapasztaltad? És ami még nagyon érdekel, milyen a mikrofon? Ez lenne a leglényegesebb!
    én 7.1 be használom teljesen jó, elég tisztán adja át a hangokat, és jól eltudom választani hogy éppen merről jön mögöttem valaki. a mikrofonja jó, elég sokat használom és nem panaszkodtak rá csak akkor mikor a kábelek voltak megtörve de ez azóta nincs.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •