Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (309 összesen)
  1. #51
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Ma volt lehetőségem kipróbálni a 3 monitoros rendszert, Nibi barátom és csapattársam jóvoltából, amit köszönök. Első benyomásra nagyon-nagyon faja, és pár kör alatt gyorsultam majdnem 2 mp-t. Most meg olyan furcsa az én 19'-esem, mintha egy mini tv-t néznék. Még mindig a sokk hatása alatt vagyok, most hirtelen ennyi az élményből.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én még midíg nem értem, hogy akkor a gyakorlatban milyen lehetőségek vannak 6850/70 esetében. Valaki felhomályosítana?
    Hát, ha én ezt tudnám, akkor meg azért nem mondanám el :P
    Amúgy, szerintem ez 2 féle új módszer, a régi pedig ugyan úgy megy. Persze ez csak találgatás, de nem olvastam nagy felháborodást még egyenlőre a fórumokon.

    Arról meséljél, mikor hozol nekem dp-dvi átalakítót, a bezelcomp. teszt miatt.


    Nemsokára mindenki frissíti a programját iracinghez az iwraphoz, és aztán már hassítani fog a dolog Mint egy karácsonyfa

  3. #53
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Kitti lenyomja a mezőnyt.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #54
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Na ezek után tudod ki hiszi el neked, hogy te mész a futamokon.Csak learatod a babért
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  5. #55
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezek után tudod ki hiszi el neked, hogy te mész a futamokon.Csak learatod a babért
    Nem rossz.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #56
    Kipróbáltam az új drivert, Eyefinity szempontból, tényleg stabilabb lett a group készítés.
    De az igaz fejlődés nekem, a 3db TV-vel is elindul a bezel compensation.
    Nem kell neki hogy azonos EDID firmware-el rendelkezzenek a kijelzők, és azonosat jelentsenek.

    AMD Catalyst 11.4 Early Preview 7 Vista x32 x64

    ere you can download the AMD Catalyst 11.4 Early Preview driver for Windows 7 and Vista both x32 x64

    AMD Catalyst™ Driver 11.4 early Preview Features:

    Delivers performance enhancements for the AMD Radeon™ HD 6000 Series & Windows 7.
    Includes enhancements to the AMD Catalyst Control Center™
    New task based Display Management controls

    * Simplifies the configuration of displays and display settings
    New Eyefinity setup group
    * Setting up an Eyefinity group has never been easier
    New branding (based on system configuration)
    * AMD based platform – AMD VISION Engine Control Center
    * Discrete AMD GPU with Intel CPU – AMD Catalyst Control Center™
    AMD Catalyst update notification (found within the Information Center)
    * Please note this functionality is not yet enabled, but will be in a future AMD Catalyst release
    * This feature will be used to notify users that new AMD Catalyst software packages are available
    * Fixed cases where Dragon Age 2 would hang in DirectX11 on ATI Radeon™ HD 5800 Series products.

    bezel

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg pointer4 írta Hozzászólás megtekintése
    Delivers performance enhancements for the AMD Radeon™ HD 6000 Series & Windows 7.
    Csak a 6-osokhoz van?

  8. #58
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én úgy gondolom, hogy nem. Jó a 4-5 szériához is, de az írás szerint a 6-os széria begyorsul tőle.
    Hát, én fel nem rakom, volt már, amikor szívtam azzal, hogy állandóan frissítettem a catalystot, alig találtam vissza egy rendes verzióra. Most talán 11.01 (vagy 02) van, az működik, én ugyan hozzá nem nyúlok, amíg nem muszák
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #59
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Itt folytatom, mert ez már ide való.
    A 90°-os elforgatást így gondoltam:
    elforgatott.JPG
    Sorrendet ne nézd mert az így lenne jó, csak másként számozza mint ahogy valójában fizikailag vannak.
    Így viszont nem képes egy monitorként kezelni, és nem értem miért nem...

    Amúgy nekem a 30°-os elfordítás jött be (a középső síkjához képest).
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #60
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Itt folytatom, mert ez már ide való.
    A 90°-os elforgatást így gondoltam:
    elforgatott.JPG
    Sorrendet ne nézd mert az így lenne jó, csak másként számozza mint ahogy valójában fizikailag vannak.
    Így viszont nem képes egy monitorként kezelni, és nem értem miért nem...

    Amúgy nekem a 30°-os elfordítás jött be (a középső síkjához képest).


    Azért nem müködik, mert a függőleges felbontás más lenne a két szélén mint a közepén.
    Így elég nehéz lenne 1 monitorként kezelni
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 03. 11. 23:22.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #61
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nem müködik, mert a függőleges felbontás más lenne a két szélén mint a közepén.
    Így elég nehéz lenne 1 monitorként kezelni
    Há de mé ilyen hülye, hogy nem tudja felfogni?
    Pedig kíváncsi lettem volna rá...
    Külön monitoronként megy a dolog, azt felfogja, hogy úgy akarom rakni őket, de a programok ettől még csak a fő monitoron jelennek meg. Na mindegy, legalább nem kell új tartókat csinálnom.
    Ezeket is már be kéne fejeznem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Há de mé ilyen hülye, hogy nem tudja felfogni?
    Pedig kíváncsi lettem volna rá...
    Azért Nibi, mert 3D képet csak szabályos téglalapban tud renderelni a videókari.... Ahhoz, hogy az legyen amit te szeretnél (ami egyébként nem értem mire jó? )... szóval ahhoz ki kéne számolnia a középső monitorod feletti és alatti képkockákat is, aminek asszem nem örülnél, ha az FPS is szempont, ugye....

  13. #63
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azért Nibi, mert 3D képet csak szabályos téglalapban tud renderelni a videókari.... Ahhoz, hogy az legyen amit te szeretnél (ami egyébként nem értem mire jó? )... szóval ahhoz ki kéne számolnia a középső monitorod feletti és alatti képkockákat is, aminek asszem nem örülnél, ha az FPS is szempont, ugye....
    Hát csak kipróbáltam volna, hátha úgy nem nyújtja el olykor a dolgokat a szélén.
    Igazából a feletti/alatti rész felőlem lehetne sötét, azaz nem kéne megjelenítenie ott semmit. Gondoltam ezt meg tudja oldani, de már megen túl nagy az elvárásom.
    Bár így legalább mutatom mindig az irányt, hogy hova lehet még fejlődni.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #64
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát csak kipróbáltam volna, hátha úgy nem nyújtja el olykor a dolgokat a szélén.
    Igazából a feletti/alatti rész felőlem lehetne sötét, azaz nem kéne megjelenítenie ott semmit. Gondoltam ezt meg tudja oldani, de már megen túl nagy az elvárásom.
    Bár így legalább mutatom mindig az irányt, hogy hova lehet még fejlődni.


    elég "érdekes" módon közelíted meg a problémát...

  15. #65
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    elég "érdekes" módon közelíted meg a problémát...
    Alap Nibis dolog.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Alap Nibis dolog.
    Igazából semmi értelme nincs annak amit írsz... próbáld meg inkább csökkenteni a FOV-ot, akkor mérséklődik a halszem effektus is sztem.

  17. #67
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából semmi értelme nincs annak amit írsz... próbáld meg inkább csökkenteni a FOV-ot, akkor mérséklődik a halszem effektus is sztem.
    Úgy meg olyan érzésem van, mint ha nagyító előtt ülnék.
    Nem vészes a szitu igazából. Csak a nagyon közeli és szélesen lévő dolgoknál jön elő.
    TV kamból sose látok ilyesmit, tök érdekes.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #68
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy meg olyan érzésem van, mint ha nagyító előtt ülnék.
    Nem vészes a szitu igazából. Csak a nagyon közeli és szélesen lévő dolgoknál jön elő.
    TV kamból sose látok ilyesmit, tök érdekes.

    Figy, iracinget próbáld ki már egyszer rendesen beállítani. Be tudod állítani a 3 monitor szélességét, 1 monitor szélességét, monitorok befordításának szögét, fejtávolságodat, és ha bekapcsolod a separated renderinget akkor NEM húzódnak szét a dolgok. EZ annyit tesz hogy 3 kölönböző nézőpontból renderel, így minden tökéletesen oda kerül ahol a helye van.

    A többi progi esetén is azért húzódik szét, mert egy nézőpontból akarja lerenderelni amit akarsz, de Te magas FOV miatt olyan dolgokat akarsz lerendereltetni vele, amik valójában mögötted lennének...így más megoldás nincs szépen szétjnyújtja oda ahova Te szeretnéd.
    Csak goldold át..ha próbáltál már fényképezni tudhatod mi az a halszem effektus, fogsz egy nagy látószögü objektívet, és megpróbálod egy pici ccd-re vagy adott esetben egy pici monitorra kifeszíteni amit látsz. Nyilvánvaló hogy nem természetes a perspektíva.
    Amit Te használsz pont ilyen, mintha a hátsó ülésen ülnél, és 230fokos a látószöged, szerintem érthető mitől nyúlik meg az autó


    Nagyító dolog bolondság, képzeld el a monitoraidat mint szélvédő, tedd is őket olyan távolságba, tehát azon át a müszerfalat nem is láthatnád..mert ugye az a szélvédő...na most állítsd be úgy a progidat hogy a szélvédőbe a szélvédőn kívül ne nagyon láss mást, ezt hívják szimulációnak.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 03. 12. 22:47.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #69
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Figy, iracinget próbáld ki már egyszer rendesen beállítani. Be tudod állítani a 3 monitor szélességét, 1 monitor szélességét, monitorok befordításának szögét, fejtávolságodat, és ha bekapcsolod a separated renderinget akkor NEM húzódnak szét a dolgok. EZ annyit tesz hogy 3 kölönböző nézőpontból renderel, így minden tökéletesen oda kerül ahol a helye van.

    A többi progi esetén is azért húzódik szét, mert egy nézőpontból akarja lerenderelni amit akarsz, de Te magas FOV miatt olyan dolgokat akarsz lerendereltetni vele, amik valójában mögötted lennének...így más megoldás nincs szépen szétjnyújtja oda ahova Te szeretnéd.
    Csak goldold át..ha próbáltál már fényképezni tudhatod mi az a halszem effektus, fogsz egy nagy látószögü objektívet, és megpróbálod egy pici ccd-re vagy adott esetben egy pici monitorra kifeszíteni amit látsz. Nyilvánvaló hogy nem természetes a perspektíva.
    Amit Te használsz pont ilyen, mintha a hátsó ülésen ülnél, és 230fokos a látószöged, szerintem érthető mitől nyúlik meg az autó


    Nagyító dolog bolondság, képzeld el a monitoraidat mint szélvédő, tedd is őket olyan távolságba, tehát azon át a müszerfalat nem is láthatnád..mert ugye az a szélvédő...na most állítsd be úgy a progidat hogy a szélvédőbe a szélvédőn kívül ne nagyon láss mást, ezt hívják szimulációnak.
    Na ezzel a rendereléses dologgal már jobban értem a szitut.
    Viszont hogy a monitor mint szélvédő az nekem brutál extrém.
    Több okból nem jó úgy:
    1. olyan közel vagyok a pályához, hogy olyan mint ha tényleg nagyító előtt ülnék
    2. nem látok az autómból semmit, ezért a viszonyításom is csökken, hogy mi a frász történik vele, és hát így feelingtelen is, hiszen valójában is látom a verda belső terét és műszerfalát. Bár már tervben van egy RPM mutató beszerzése, csak sajnos tolódik a dolog.
    De végül is ezt eddig is tudtuk, hogy én nagyobb FOV-okkal vezetek.

    iRacinget próbálgattam már de akkor valószínű nem kapcsoltam ki az ATI driverbe a bezelt és azért nem jött össze. Ugye az befolyásolja?
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2011. 03. 13. 12:08.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezzel a rendereléses dologgal már jobban értem a szitut.
    Viszont hogy a monitor mint szélvédő az nekem brutál extrém.
    Több okból nem jó úgy:
    1. olyan közel vagyok a pályához, hogy olyan mint ha tényleg nagyító előtt ülnék
    2. nem látok az autómból semmit, ezért a viszonyításom is csökken, hogy mi a frász történik vele, és hát így feelingtelen is, hiszen valójában is látom a verda belső terét és műszerfalát. Bár már tervben van egy RPM mutató beszerzése, csak sajnos tolódik a dolog.
    De végül is ezt eddig is tudtuk, hogy én nagyobb FOV-okkal vezetek.

    iRacinget próbálgattam már de akkor valószínű nem kapcsoltam ki az ATI driverbe a bezelt és azért nem jött össze. Ugye az befolyásolja?
    Igen is meg nem is, attól függ hogy állítod be iracinget.
    Válaszolva a felvetéseidre:
    1. Ez csak azért van mert valami teljesen mást szoktál meg, én azokkal a magas fovokkal amikkel Te mész nem látom a távolságokat, és a pálya íve is eltorzul
    2. Müszerfalat valóban nem látod a monitoron, de ami az asztalod feletti vonalban kellene legyen az a müszerfal legteteje..majd ha 6 monitorod lesz és tudsz rakni az asztal alá is akkor a pedálok is le lesznek renderelve

    Ezzel az egésszel az a baj, hogy a 3 monitor előnyeit veszíted el azzal, hogy valami rossz beidegződéshez ragaszkodsz.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    1. olyan közel vagyok a pályához, hogy olyan mint ha tényleg nagyító előtt ülnék
    Igazi kocsiban nem érzed magad nagyító mögött? Pedig ott jóval nagyobb minden, mint a monitorodon...

    2. nem látok az autómból semmit, ezért a viszonyításom is csökken, hogy mi a frász történik vele, és hát így feelingtelen is, hiszen valójában is látom a verda belső terét és műszerfalát. Bár már tervben van egy RPM mutató beszerzése, csak sajnos tolódik a dolog.
    A kocsid belső tere az fix, nem mozog semmit (kivéve a G-erős fejmozgás szimuláció miatti rázkódást), így pont annyira tudsz visszonyítani egy a monitorod előtt álldigáló bögréhez, mint a monitoron levő karosszériacafathoz... ilyen szempontból nincs köztük nagy különbség

    Ha a monitorod a szélvédőd, akkor az asztalod a műszafalad... tehát valóban oda "kéne" berendezni a műszerek látványát. Bár az is igaz, hogy én biztosan nem költenék ilyesmire, nekem a monitoron is bőven megteszi egy virtuális furdulatszámmérő...


    Röviden összefoglalva: a monitoron elvileg nem annak kéne megjelennie, amit a kocsiba beülve magad előtt látnál, hanem csak annak a képrészletnek, ami azon a területen lenne, mintha a kocsiba beülve magad elé bepakolnád a monitorokat is (arányosan ez valahol a szélvédő helyén/környékén lenne). A Cockpi többi részét az asztalod, a széked, a kormányod és a többi kiegészítőd szimulálja.

    Mérd le, hogy miylen messze van a fejedtől a moncsi, ülj be a kocsiba...mérd le ugyan ezt a távolságot... és képzelj oda egy keretet. Na amit azon belül látsz - elvileg! - az kéne a moncsira is, és semmi más. Ehhez persze b@szott nagy monitor kéne...
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 03. 13. 15:12.

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    2. Müszerfalat valóban nem látod a monitoron, de ami az asztalod feletti vonalban kellene legyen az a müszerfal legteteje..majd ha 6 monitorod lesz és tudsz rakni az asztal alá is akkor a pedálok is le lesznek renderelve
    Csak ha ez tényleg faszán be lenne állíva, akkor oda a saját lábamtól már nem férne el a monitor... vagy legalábbis kitakarnám a képet

  23. #73
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csak ha ez tényleg faszán be lenne állíva, akkor oda a saját lábamtól már nem férne el a monitor... vagy legalábbis kitakarnám a képet
    Naná, nem is komolyan mondtam, de pl projektorral megodlható lenne, bár picit messzebb kéne tenni a vásznat és ezért nagyobb vászon kéne, de a méretarányok ezért belőhetőek lennének. Csak vázolni szerettem volna hogy a müszerfalnak nem is kell látszania, sőt, ha igazi autóba beülök, akkor LE KELL néznem hogy lássam a müszereket, és jobbra kell néznek hogy lássam a jobb tükröt, és balra kell néznem hogy lássam a bal tükröt.
    A lényeg az lenne hogy minden a helyére kerülhet 3 monitornál és nem kell kompromisszumokat hozni.

    Ez a kép kiválóan szemlélteti amiről beszélünk. Ha fogsz egy nagy látószögü fényképezőgépet (ez is torzitja a képet ilyen látószögnél), csinálsz egy shotot a kocsiban, akkor ezt fogod látni, de most képzelj oda egy monitort a kormány mögé:



    Utána odaképzelhetsz még 2 monitort, és érteni fogod miért mondjuk amit mondunk, ez a helyes...ha ez kevés akkor még nagyobb monitor vagy inkább 3 tv kell
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 03. 13. 15:57.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #74
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Jaja értem én, meg jól is néz ki ez a kép, de szimbe ha így állítom be egyszerűen nem bírok ezetni, olyan mint ha az agyamban lenne a kép, annyira közel van minden. Sőt nem hogy közel, hanem ez már inkább zoom. És nagyon csúnya úgy.
    Én nem tok közelebb jönni bárhogy akarom.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #75
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja értem én, meg jól is néz ki ez a kép, de szimbe ha így állítom be egyszerűen nem bírok ezetni, olyan mint ha az agyamban lenne a kép, annyira közel van minden. Sőt nem hogy közel, hanem ez már inkább zoom. És nagyon csúnya úgy.
    Én nem tok közelebb jönni bárhogy akarom.
    Az az igazság, hogy a rossz megszokásaid rabja vagy megint, ha nem hagysz neki pár órát, akkor nem is fogsz soha leszokni a mini limuzinról. A monitorodon minden olyan mintha a hyperürsebességre kapcsoltam volna a milleneum falcont. Ennek csak 1 oka van, 1 monitoron rászoktál egy kompromisszumus beállításra, hogy lásd a körülötted lévő autókat.

    Egy nagy tv-vel vagy 27"-es monitorral jobban jártál volna.
    Ha nem állítasz be legalább majdnem reális nézőpontot akkor ennek az egésznek igen kevés értelme van. Mini lumizintól behánynék első látásra, annyira ronda ahogy szétnyúlik minden, és neked végüls mind1, mert 1 monitoron is tudsz jobbra balra kilátni hihi

    Csak érdekesség képpen GT5-höz mostantól lehet multi monitort kötni és igen jól megcsinálták, gondolom Neked ez se tetszene:



    Itt találtam kapásból egy érdekes képet, ránézel erre a képre mit látsz? Ugye minden rendben van rajta, ha megállál ott, kb ezt látnád, aligha ferde a híd, nincs eltorzulva semmi:



    Utána már csak a cockpitet kell "köréd" tenni:



    Nibi itt van még egy kép, cockpittal és anélkül, csinálnál nekünk egy ilyen screenshotot a mostani beállításaiddal?

    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 03. 14. 14:30.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •