Oldal: 10 / 13 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 226 - 250 (309 összesen)
  1. #226
    Vizszintesen, gorbites ,hajlitas mittudom en
    Pp on, tobbi low, med, hugh osszevissza. Teljesen jol nez ki . Nativ felbontasban stabil 80 fps .

  2. #227
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Megérkezett a 3 monitor.
    Raceroomban és Asettoban sincs kávakorrekció, illetve a 45fokos elhelyezés korrekciója.
    Ha jól sejtem Raceroomban nem is lehetséges. Viszont AC-ban hogyan kell beállítani ezeket?

    Az nvidia driverben beállítottam keretkorrekciót, de az ablakoknál (pl. böngésző) nincs kitakarás.
    Fura, hogy a tálca középső képernyőn érhető el, de az asztalon levő ikonok a baloldalin. Az alkalmazásokat meg hol a baloldali, hol a középső képernyőn nyitja meg...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 05. 19. 17:52.

  3. #228
    Jobb oldalt APP menü , három kis monitor ikon .....

  4. #229
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Hát, nem igazán értem: ha a pálya széle egyenes, akkor a visszapillantó furán áll, és az odalsó "korlát" is megtörik...
    https://drive.google.com/file/d/0B1P...ew?usp=sharing

  5. #230
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nem igazán értem: ha a pálya széle egyenes, akkor a visszapillantó furán áll, és az odalsó "korlát" is megtörik...
    https://drive.google.com/file/d/0B1P...ew?usp=sharing
    Pontos számokat írjál be, 90fokot adsz meg akkor persze hogy másképp törik a kép, ha behajtod 90 fokba akkor jó lesz 35-45 fok körül van a tied, 69mm lenne a kávád? Hány colos ez a monitor 90cm széles?

    Ha nem akarsz méregetni akkor játsz a számokkal amig jó nem lesz, látsz minden változást.

  6. #231
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ha beállítom a mért értékeket, akkor sem jó.
    A visszapillantó fura szögben áll, meg a műszerfal is.
    Az is biztos, hogy a monitort sem ártana precízen beállítani, mert különben az is okoz törést az oldalsó elsuhanó dolgokban.
    Egyelőre nagyon fura.
    Majd holnap még szüttyögök vele...

  7. #232
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha beállítom a mért értékeket, akkor sem jó.
    A visszapillantó fura szögben áll, meg a műszerfal is.
    Az is biztos, hogy a monitort sem ártana precízen beállítani, mert különben az is okoz törést az oldalsó elsuhanó dolgokban.
    Egyelőre nagyon fura.
    Majd holnap még szüttyögök vele...
    Képet vagy videót tudnál csinálni ha belőtted, kíváncsi lennék hogy milyen a végeredmény és hogy te milyennek éled meg. Milyen élményed van az összhatásról, élményről hasznosságról, FPS csökkenésről, amit a 3 monitor ad.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  8. #233
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Egyelőre kezd idegesíteni ez a 3 monitor dolog. Egyszerűen képtelen vagyok beállítani, hogy jó legyen és az oldalt "elfutó" csíkokban/tárgyakban ne legyen törés. Perpill 90%, hogy megy vissza a mm-ba a 3 monitor.
    Valahogy úgy érzem nincs még kiforrva ez a dolog, főleg, hogy raceroomban meg végképp nem állítható...

  9. #234
    Ha lejjebb vagy feljebb van a szemed mint a monitirok kozepe akkor torni fog, ez termeszetes dolog ha belegondolsz.
    Amugy maradektalanul be lehet allitani, de valoban nem vasarnapi jatekra valo, gyors beallitas nincs , kell vele foglalkozni.

  10. #235
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lejjebb vagy feljebb van a szemed mint a monitirok kozepe akkor torni fog, ez termeszetes dolog ha belegondolsz.
    Amugy maradektalanul be lehet allitani, de valoban nem vasarnapi jatekra valo, gyors beallitas nincs , kell vele foglalkozni.
    Én egyszerűen képtelen vagyok beállítani, akárhonnan nézem Lehet, hogy nem nekem való ez...
    Ráadásul túl sok helyet foglal...

  11. #236
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én egyszerűen képtelen vagyok beállítani, akárhonnan nézem Lehet, hogy nem nekem való ez...
    Ráadásul túl sok helyet foglal...
    Csinálj már egy képet hogy pontosan mi a probléma,kis törés mindíg lesz de simán megszokható.
    Én biztos nem állnék vissza 1 monitorra.
    Érdekes amit mondasz mert pont ac ben nagyon jól be lehet állítani sokat tudsz vele "csalni".
    iR ben is jol be lehet állitani.
    Raktam be videót az enyémről látsz olyan törést amiről beszélsz?

  12. #237
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lejjebb vagy feljebb van a szemed mint a monitirok kozepe akkor torni fog, ez termeszetes dolog ha belegondolsz.
    Amugy maradektalanul be lehet allitani, de valoban nem vasarnapi jatekra valo, gyors beallitas nincs , kell vele foglalkozni.
    Ezzel teljes mértékben egyet értek,minden betűjével.....

  13. #238
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Csinálj már egy képet hogy pontosan mi a probléma,kis törés mindíg lesz de simán megszokható.
    Én biztos nem állnék vissza 1 monitorra.
    Érdekes amit mondasz mert pont ac ben nagyon jól be lehet állítani sokat tudsz vele "csalni".
    iR ben is jol be lehet állitani.
    Raktam be videót az enyémről látsz olyan törést amiről beszélsz?
    Csak egyet érteni tudok mindenben,nincs az a pénz amiért 1 moncsin tolnám.

  14. #239
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    És ott vannak az ilyen apró bosszantó dolgok (nvidiánál legalább is):
    - Hotkey 3 és 1 monitor váltás között nem mükszik rendesen.
    - 3 monitornál a megnyitott programokat hol az 1-es, hol a 2-es képernyőre teszi ki
    - 3nál az ikonok az 1-es, a tálc a 2-es monitoron elérhető, a tálca főmenüje a az 1-es monitoron jelenik meg
    - AC-ból átváltottam böngészőre, visszaváltok AC-ra, csak az 1-es képernyőn jelenik meg. Kilépek video settingsbe, jó a beállítás, onnan kilépve helyreáll a 3 képernyős mód. Kimegyek a pályára, a képernyőre kirakott akármik (amik jobb szélről érhetők el) egymásba hányva a z 1-es képernyőn, újra rakosgathatom a helyükre. Ááááááááááá...

  15. #240
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    És ott vannak az ilyen apró bosszantó dolgok (nvidiánál legalább is):
    - Hotkey 3 és 1 monitor váltás között nem mükszik rendesen.
    - 3 monitornál a megnyitott programokat hol az 1-es, hol a 2-es képernyőre teszi ki
    - 3nál az ikonok az 1-es, a tálc a 2-es monitoron elérhető, a tálca főmenüje a az 1-es monitoron jelenik meg
    - AC-ból átváltottam böngészőre, visszaváltok AC-ra, csak az 1-es képernyőn jelenik meg. Kilépek video settingsbe, jó a beállítás, onnan kilépve helyreáll a 3 képernyős mód. Kimegyek a pályára, a képernyőre kirakott akármik (amik jobb szélről érhetők el) egymásba hányva a z 1-es képernyőn, újra rakosgathatom a helyükre. Ááááááááááá...
    Tudom sovány vigasz amit írni fogok ,de kis híján én is agyfasz kaptam ,mire sikerült beállítanom...
    Előtte AMD R9 290x volt ott 1 óra alatt belőttem (pedig akkor látta életemben először 3 moncsit)itt NV kb 3x annyi időmbe telt.
    Van a neten róla vidi az biztos segít én is onnan puskáztam,de most nem találom.
    A tálca nekem is vándorol ide oda leginkább középen van de pár napig jobb oldalt is volt természetesen az ikonok azok a helyükön bal oldalt vannak mindig.
    De ezen kívül semmi gondom(már ha ez a néhai,tálca vándorlás gondnak számít) semmivel úgy a játékoknál úgy az asztalon és az átváltásnál 1-ről 3-ra.
    Az AMD-nél ilyen nem volt, viszont kevesebbet tudott,igaz jóval olcsóbb is volt,ott a tálca végig volt 3 moncsinál.
    Az is számít az elején hogy milyen kábellal csatlakoztatod a monitorokat és melyiket hova dugod,(ez az amd-nél is számított)nekem 1 DVI bal oldali moncsi(nem volt itthon több DP kábel)
    DP kábel a középső és a jobb oldali.
    Majd a vidi alapján helyükre húzogatod ,utána a NV vezérlőpultban beállítod.
    Szerintem ha mind a 3 DP kábel lett volna, egyszerűbben gyorsabban sikerül beállítanom ,de ez nem biztos mert azóta is így van,meg a tálca sem vándorolna néha,most már nem veszek kábelt jó így is.
    Ja igen az sem mind egy, hogy a kártyán melyik kimenő DP kimenetet használod.
    Nyilván kártya függő ,nálam van 3 rendes DP egy DVI egy HDMI,de azt ne használd
    Remélem valamelyest tudtam segíteni.

  16. #241
    A tálcát lehet ám húzogatni ...

  17. #242
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    A tálcát lehet ám húzogatni ...
    Tényleg (miután zárolást kikapcsolatm)
    -1 probléma

  18. #243
    Nekem jó a tálca középen ,így minek húzogassam....
    De szerintem az érintetnek nem ez volt a fő problémája, így ezzel a korszak alkotó hsz-al nem hinném hogy megoldódott a fő gondja

  19. #244
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Arra közben rájöttem, hogy a vonal törés az tényleg függ a szemmagasságtól. Valszleg nálam az kavar be, hogy ideiglenesen egy osb lapon vannak a monitorok, melyek széle, különösen az eleje a levegőben lóg és egy kicsit meghajlik a monitor alatt. De ha lejjebb csúsztam az ülésben, akkor tényleg egyenesnek tűnt. Tehát megfelelően beállítva el tudom fogadni. hogy kiegyensíthető AC-ban. Viszont Raceroom tekintetében még tesztelnem kell (nvidia driverben állíthatósággal egyetemben).
    Az biztos, hogy ezek a monitorok mennek vissza MM-ba, mert nekem olyanok kellenének, melyek vesásak (mivel nem asztallapra lenne rakva, hanem cockipt fölé, belógva a kanapé elé), és az sem ártana, ha vékonyabb lenne a káva. Egyébként nagyon jó a képminőségük és a kinézetük. Ha valaki gondolkodna 3 monitorosban, és aránylag vékony kávásban gondolkodna, az akár át is veheti tőlem (42e/db), aztán ha nem tetszik neki, visszaviheti mediamarktba (akciós volt, most 4-5ezerrel drágábbak).
    Viszont arra is rájöttem, hogy az igazán keskenykávás monitorok sokszor becsapósak, mivel a kép nem a káva belső szélén kezdődik, hanem beljebb.
    Úgy tűnik legkedvezőbb áron ez az igazán vékonykávás vesás monitor van (persze jóval drágábban): http://www.arukereso.hu/monitor-c312...-p-p270670603/
    A következő az lesz, hogy kipróbálok egy 34" 21:9-es FHD monitort...

    Ha csak játékra használnám, és nem a nappaliban lenne a kanapé elé belógva, akkor nem kérdés a 3 monitor, de így "ágyúval verébre" érzésem van, és még nem tudom hogyan tudnám optimálisan munkára is használni kényelmesen...

  20. #245
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom sovány vigasz amit írni fogok ,de kis híján én is agyfasz kaptam ,mire sikerült beállítanom...
    Előtte AMD R9 290x volt ott 1 óra alatt belőttem (pedig akkor látta életemben először 3 moncsit)itt NV kb 3x annyi időmbe telt.
    Van a neten róla vidi az biztos segít én is onnan puskáztam,de most nem találom.
    A tálca nekem is vándorol ide oda leginkább középen van de pár napig jobb oldalt is volt természetesen az ikonok azok a helyükön bal oldalt vannak mindig.
    De ezen kívül semmi gondom(már ha ez a néhai,tálca vándorlás gondnak számít) semmivel úgy a játékoknál úgy az asztalon és az átváltásnál 1-ről 3-ra.
    Az AMD-nél ilyen nem volt, viszont kevesebbet tudott,igaz jóval olcsóbb is volt,ott a tálca végig volt 3 moncsinál.
    Az is számít az elején hogy milyen kábellal csatlakoztatod a monitorokat és melyiket hova dugod,(ez az amd-nél is számított)nekem 1 DVI bal oldali moncsi(nem volt itthon több DP kábel)
    DP kábel a középső és a jobb oldali.
    Majd a vidi alapján helyükre húzogatod ,utána a NV vezérlőpultban beállítod.
    Szerintem ha mind a 3 DP kábel lett volna, egyszerűbben gyorsabban sikerül beállítanom ,de ez nem biztos mert azóta is így van,meg a tálca sem vándorolna néha,most már nem veszek kábelt jó így is.
    Ja igen az sem mind egy, hogy a kártyán melyik kimenő DP kimenetet használod.
    Nyilván kártya függő ,nálam van 3 rendes DP egy DVI egy HDMI,de azt ne használd
    Remélem valamelyest tudtam segíteni.
    Nekem HDMI kábellel van mind 3.
    2 dp átalakító egy egyből hdmi csatlakozóba és van még egy az a régi 19 de az nem is lényeg mert azt nem veszi bele a felbontásba azt külön kezeli.
    Nálam is van anomália de itt a winfossal is gond van majd megy föl a 10 egyszercsak

  21. #246
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Nekem win10 alatt vannak az anomáliák...
    A hotkeyra váltás csak 1 monitorra váltáskor működik, 3-ra váltáskor csak átteszi a képet a bal szélsőre és be van pipálva a surround, de valójában nem vált át "teljesen" magától, persze utána a középső 1 monitorra váltás sem működik hotkeyre. Hogy átváltson (nvidia vezérlőjében), ahhoz meg mindent be kell zárni, még a logitech egér vezérlőjét is, persze utána az egér oldalsó gombjai nem működnek.
    Szóval ez nekem így baromi körülményes és idegesítő...

  22. #247
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem win10 alatt vannak az anomáliák...
    A hotkeyra váltás csak 1 monitorra váltáskor működik, 3-ra váltáskor csak átteszi a képet a bal szélsőre és be van pipálva a surround, de valójában nem vált át "teljesen" magától, persze utána a középső 1 monitorra váltás sem működik hotkeyre. Hogy átváltson (nvidia vezérlőjében), ahhoz meg mindent be kell zárni, még a logitech egér vezérlőjét is, persze utána az egér oldalsó gombjai nem működnek.
    Szóval ez nekem így baromi körülményes és idegesítő...
    Hát ez így tényleg az,nem csodálom ha nem szeretnéd használni.
    Pedig ha egyszer beállítod jól,akkor onnantól két kattintás az egérrel,átváltás 1-3-ra és vissza ugyan így.
    Igazából win 7 van nálam,de szerintem nem a(Win10) okozza a problémát,de persze lehet ez is.
    Azt tudom anno még mikor pár éve elkezdtem ezt a 3 moncsis átállást,direkt olyan moncsikat választottam hogy legyen rajtuk DP bemenet is mert olvastam róla hogy a minden féle átalakítók is elég sok anomália és beállítási problémát okoznak.
    Így anno amd-nél viszonylag pik-pak ment-működött elsőre.
    Itt az NV-nál több időt vett igénybe,de megoldottam,mondom a youtube vidik sokat segítettek úgy a legelején ,mint most az NV-nál.
    Nyilván kell vele szöszölni de ha azt veszem én mennyit értek a sz.tec.-hoz angol 0,még "büszke" is lehetnék magamra.
    Pici segítség.
    Valami ilyet kellene látnod a NV vezérlő pultba.
    Találtam egy részletes leírás,lépésről lépésre,nyilván kártya függő is no meg ki melyik kimenetet használja és milyen kábellal.
    http://www.cclonline.com/article/119...d-Single-GPU-/

    http://www.kephost.com/images/2016/0..._18_57_795.png

    http://www.kephost.com/images/2016/05/22/Desktop_2016_05_22_08_02_43_082.png




    Utoljára módosította: endy papp; 2016. 05. 22. 08:39.

  23. #248
    Hat en nem tudom.....
    En kozismerten atomlama vagyok, de semmi gondom az egesszel. Kicsit szoszoltem a beallitasokkal, hotkey, ketszelso beindul es teljesen jo minden. Nincs az az occulus rift amire lecserelnem

  24. #249
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én közismerten atomláma vagyok, Nincs az az oculus rift amire lecserélném
    Az első részével a mondatnak egyet értek A másodiknak pedig akkor lesz értelme, ha már kipróbáltad, addig mindig vissza kell térnünk az első mondatodhoz))))

  25. #250
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Az első részével a mondatnak egyet értek A másodiknak pedig akkor lesz értelme, ha már kipróbáltad, addig mindig vissza kell térnünk az első mondatodhoz))))



    A VR 10 fokos latoszoge ki a francnak kell ?

Oldal: 10 / 13 ElsőElső ||| 6 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •