Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (93 összesen)

Téma: HTCM4 Csevegő

  1. #1
    Horváth Zsolt Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Város
    Miskolc, Gesztely
    Életkor
    39
    Üzenetek
    83

    HTCM4 Csevegő

    Most igazából nemtom hova írjam a kérdést. Felmennék Pannoniára tesztelni. De nem tudom a pass-t. Most akk fel se mehetek amíg nincs befizetve a szerverdíj?

  2. #2
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Zsoo írta Hozzászólás megtekintése
    Most igazából nemtom hova írjam a kérdést. Felmennék Pannoniára tesztelni. De nem tudom a pass-t. Most akk fel se mehetek amíg nincs befizetve a szerverdíj?
    Kérdésben a válasz.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  3. #3
    Horváth Zsolt Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Város
    Miskolc, Gesztely
    Életkor
    39
    Üzenetek
    83
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésben a válasz.
    Ez csodás. Biztos viccből neveztem. Na mind1.

  4. #4
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Zsoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csodás. Biztos viccből neveztem. Na mind1.
    Szerverdíj nélkül, hogyan akarsz indulni a bajnokságban? Nem értem a kérdésedet igazából.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  5. #5
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Zsoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csodás. Biztos viccből neveztem. Na mind1.
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése

    A szerverdíj 2010. szeptember 11-től 2011. szeptember 30-ig érvényes.
    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2010. szeptember 30-ig automatikusan érvényes, a 2010/2011-as szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.
    íme...

  6. #6
    Horváth Zsolt Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Város
    Miskolc, Gesztely
    Életkor
    39
    Üzenetek
    83
    Értem mind2-t nem kell rögtön idézgetni. Tudjátok h nem erről beszélek. Csak ha egyszer elindul a teszt határidő előtt akkor pl lehetne egy addig érvényes jelszóval üzemeltetni a szervert amit a nevezők megkapnának pü-be. (Egyértelmű h nem a bajnokságra kiadott jelszót kérem) De mind1. Csak egy gondolat. Nyilván befizetem a díjat, nem viccből neveztem, csak jó lett volna már addig is felmenni. Tudom erre jön h teszteljek privátban. Ok. Be is fogtam. Zárjuk is le. Csak levezettem a gondolatmenetem.

  7. #7
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Életkor
    38
    Üzenetek
    1.957
    Idézet Eredetileg Zsoo írta Hozzászólás megtekintése
    Értem mind2-t nem kell rögtön idézgetni. Tudjátok h nem erről beszélek. Csak ha egyszer elindul a teszt határidő előtt akkor pl lehetne egy addig érvényes jelszóval üzemeltetni a szervert amit a nevezők megkapnának pü-be. (Egyértelmű h nem a bajnokságra kiadott jelszót kérem) De mind1. Csak egy gondolat. Nyilván befizetem a díjat, nem viccből neveztem, csak jó lett volna már addig is felmenni. Tudom erre jön h teszteljek privátban. Ok. Be is fogtam. Zárjuk is le. Csak levezettem a gondolatmenetem.
    Zsolt!
    Ha tudod, hogy mi az ábra, akkor miért kérdezel olyat, ami egyértelmű? Már ne haragudj, de akkor fizesd be a szervertagságit, megkapod a jelszót és annyit edzhetsz, amennyit szeretnél.Ez ennyire egyszerű. Amíg nem vagy szervertag, addig nem kaphatsz semmilyen hozzáférést, semmilyen jelszót, ezt értsd meg.
    Köszönöm!

    Scuderia Giudice #099#

  8. #8
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659

    HTCM4 Csevegő

    Ide jöhet minden a bajnoksággal kapcsolatos észrevétel és kérdés.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

    ?????

    Sziasztok!

    Előre is bocs, ha offolok, de igazából se nem hard, se nem software parám van, egyedül ami fix, az a HTCM4, amihez köthetem a dolgot.
    Nos! A probléma a következő:
    Pannónia előtt, szépen lement az időmérő, gyakorlás, még a warm-up is, ahova ki sem jöttem, betöltöttem setupot, és vártam, hogy lemenjen az 5 perc...le is telt, ahogy kell inaktív lett a "vezetés" gomb, na de az is maradt. Gondoltam megnézem a többieket, hogy "merre járnak", és bárkire kattintottam, mindenkinél ugyanazt láttam kimerevedett, remegő kép, a.k.a. lefagyott volna a cucc. Az én képernyőm viszont nem. Eredmény: nem indulhattam a versenyen, mert a játék nem tolt tovább race 1-re, kilog/belog verzió már bukó volt, mert a verseny elkezdődött. Valaki valami hasonlót tapasztalt már? Sajnos nem tudom érthetőbben leírni
    Tegnap Mantorp gyakorlásnál ugyanez, de akkor jött egy üzenet, hogy megszakadt a kapcsolat a host-tal...

  10. #10
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    kifagytal a szerverröl, de mivel masnak nem voltak ilyen problemai nem szerveroldali, ugyhogy az ön keszülekeben illtve most internetkapcsolataban van a hiba

  11. #11
    Szummer Tibor Regisztrált Marklar logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    42
    Üzenetek
    74
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Gondoltam megnézem a többieket, hogy "merre járnak", és bárkire kattintottam, mindenkinél ugyanazt láttam kimerevedett, remegő kép, a.k.a. lefagyott volna a cucc. Az én képernyőm viszont nem. Eredmény: nem indulhattam a versenyen, mert a játék nem tolt tovább race 1-re, kilog/belog verzió már bukó volt, mert a verseny elkezdődött. Valaki valami hasonlót tapasztalt már? Sajnos nem tudom érthetőbben leírni
    Én már jártam hasonlóan a Gtr-el nyári kupában. Nekem akkor net gondom volt, megszakadt néha néha a kapcsolat, és ez okozhat ilyen gondot, ha pont rosszkor teszi ezt.

  12. #12
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Értem, sajnos sejtettem, mert elég instabil a netem, és b.nak kijönni megnézni...így jártam! Köszi srácok!

  13. #13
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Nemsokára Donington. Vajon itt hányszáz büntetőpontot osztana ki a VB?



    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #14
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemsokára Donington. Vajon itt hányszáz büntetőpontot osztana ki a VB?



    Elég vagány!

  15. #15
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544
    Egy szabály értelemezési kérdésem lenne:
    1., Még két szabálytalanságot "elkövethetek" hogy notórius elkövetővé váljak - ez csak megállapítás, nem célom a status megszerzése
    2., Autót szeretnék cserélni - ez is a bünetető pontrendszer hatálya alá tartozik, tehát ezzel egy szabálytalanságot megvalósítok, vagy csak a - hatalmas mennyiségű - pontjaimat vesztem el?

  16. #16
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Nemsokára Donington. Vajon itt hányszáz büntetőpontot osztana ki a VB?
    900-at/kopf

  17. #17
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szabály értelemezési kérdésem lenne:
    1., Még két szabálytalanságot "elkövethetek" hogy notórius elkövetővé váljak - ez csak megállapítás, nem célom a status megszerzése
    2., Autót szeretnék cserélni - ez is a bünetető pontrendszer hatálya alá tartozik, tehát ezzel egy szabálytalanságot megvalósítok, vagy csak a - hatalmas mennyiségű - pontjaimat vesztem el?
    Első kérdésre a válasz:igen.
    Másodikra:1 szabálytalanság+pontokat elvesszük+30 büntipont.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  18. #18
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Tényleg, csak úgy saccperkábé, a tavalyi bajnokság (HTCM3) hogy vajon hogy nézne ki a mostani büntetőpontokkal? Akinek nagyon sok ideje van, és nem tud mit kezdeni magával, kiszámolhatná
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #19
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    52
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Mire gondolsz?
    Inkább itt folytatnám ezt a beszélgetést. Én azt látom vagy érzem, nem biztos hogy így van, hogy általában minden verseny után kialakul néhány emberke között vita arról hogy ki volt a hülyébb, nem hagytál helyet az előzéshez, kilöktél stb. Nagyon sokan nem veszik észre hogy ez még mindig egy szórakozás, hobbi és azt hogy mindenki hibázhat hangsúlyozom mindenki, és nem hiszem hogy bárki is szándékosan lökne ki valakit, legfeljebb úgy gondolja hogy azt én még megtudom csinálni.Természetesen ezt csak komoly hozzáállással lehet csinálni, sok gyakorlás kell hozzá.Engem is löktek ki többször is, én is löktem ki emberkéket, de soha nem vettem le a fejét senkinek. Egy kérdés, szerintetek hány versenyzőtársunknak van esélye megnyerni a bajnokságot?
    Na de visszatérve a vitákra sokan úgy gondolják hogy minek induljak el, főleg Monacoban vagy másik pályán esőben, mikor úgyis kilök valaki.Meg a versenybírókkal az állandó viták. Fogadjuk már el hogy a bírok azért vannak hogy a szabályokat betartassák és az ellen vétkezőket megbüntessék, és nem azért hogy versenyek után legyen kivel vitatkozni.Erre jó példa a pitlimiter használata. Ha egyszer kötelező a hatvan,akkor nem hatvanöt.
    Ez csak egy vélemény.
    .

  20. #20
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább itt folytatnám ezt a beszélgetést. Én azt látom vagy érzem, nem biztos hogy így van, hogy általában minden verseny után kialakul néhány emberke között vita arról hogy ki volt a hülyébb, nem hagytál helyet az előzéshez, kilöktél stb. Nagyon sokan nem veszik észre hogy ez még mindig egy szórakozás, hobbi és azt hogy mindenki hibázhat hangsúlyozom mindenki, és nem hiszem hogy bárki is szándékosan lökne ki valakit, legfeljebb úgy gondolja hogy azt én még megtudom csinálni.Természetesen ezt csak komoly hozzáállással lehet csinálni, sok gyakorlás kell hozzá.Engem is löktek ki többször is, én is löktem ki emberkéket, de soha nem vettem le a fejét senkinek. Egy kérdés, szerintetek hány versenyzőtársunknak van esélye megnyerni a bajnokságot?
    Na de visszatérve a vitákra sokan úgy gondolják hogy minek induljak el, főleg Monacoban vagy másik pályán esőben, mikor úgyis kilök valaki.Meg a versenybírókkal az állandó viták. Fogadjuk már el hogy a bírok azért vannak hogy a szabályokat betartassák és az ellen vétkezőket megbüntessék, és nem azért hogy versenyek után legyen kivel vitatkozni.Erre jó példa a pitlimiter használata. Ha egyszer kötelező a hatvan,akkor nem hatvanöt.
    Ez csak egy vélemény.
    Igen elég sokan nem indulnak annak ellenére hogy neveztek vagy berágtak mert túl sok büntipontot kaptak az idei szabályok miatt. Én szerintem ez részben a szabályváltozások szigorúságának tudható be. Egyébként én nem azért szoktam berágni mert kilöktek vagy szabálytalankodnak ellenem, hanem azért mert a delikvens azt se mondja hogy sorry vagy valami. Úgy csinál itt egy-két ember mintha mi sem történt volna, na ez inkább bosszantó mint hogy utolsó helyről kell felkapaszkodnom.
    Viszont ne haragudj meg de ha teltházas versenyeken szeretnél indulni akkor be kell kerülni az A szerverre, mondom én aki csak azért kerültem be Monacon az A-ba mert sokan nem indultak.
    Utoljára módosította: Bozso; 2010. 11. 18. 23:04.

  21. #21
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Lényegében Zsolti, és Bozso meg is fogalmazta, amit én is már rég megszerettem volna, csak úgy voltam vele, új vagyok, nem magyarázok, nem osztom az észt. Most sem ez a célom, de tökéletesen igazatok van.
    De csak a saját példámat veszem; számomra ez a két hetente szerda egy igazán remek kikapcsolódás, egy kis off a stresszes hétköznapok mellé. Kikapcsolódás! Viszont röpke pár futam elteltével, jópárszor közvetlen a futam előtt döntöttem csak el, hogy indulok, aminek oka egyrészt, hogy lassú vagyok, nem akarok senkit feltartani, másrészt, ami erre vezethető vissza, egyesekben zéró tolerancia van, azok felé, akik nem G25-tel a kezükben születtek, több száz körrel a zsebükben. És ez nem jó! Főleg ha kapod is az oltást, hogy "béna vagy", vagy ami nekem biztosíték kiverőbb, a türelmetlenség, és jön a hátulról támogatás, ahelyett, hogy egy hangyányit több fék, vagy pár pillanat kivárása, és már mehetne is, de nem, ehelyett kilökés, vagy a másik leugatása, hogy miért nem tudod hibátlanul venni azt a kanyart, ívet.
    Szóval lehet megoldana mindent, ha mindnyájan kikapcsolódásnak, szórakozásnak vennénk az egészet, és türelmesebbek, toleránsabbak lennénk, akkor nem rontanánk el mások, legfőképp magunk versenyeit, szerda estéit, és talán egyből nem kellene vitatkozni a VB-vel sem annyit.
    OFF: számomra egymás felnyomása a futam óvásokban is érthetetlen kicsit!

  22. #22
    Kovács Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 22.
    Város
    Budapest
    Életkor
    44
    Üzenetek
    999
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Lényegében Zsolti, és Bozso meg is fogalmazta, amit én is már rég megszerettem volna, csak úgy voltam vele, új vagyok, nem magyarázok, nem osztom az észt. Most sem ez a célom, de tökéletesen igazatok van.
    De csak a saját példámat veszem; számomra ez a két hetente szerda egy igazán remek kikapcsolódás, egy kis off a stresszes hétköznapok mellé. Kikapcsolódás! Viszont röpke pár futam elteltével, jópárszor közvetlen a futam előtt döntöttem csak el, hogy indulok, aminek oka egyrészt, hogy lassú vagyok, nem akarok senkit feltartani, másrészt, ami erre vezethető vissza, egyesekben zéró tolerancia van, azok felé, akik nem G25-tel a kezükben születtek, több száz körrel a zsebükben. És ez nem jó! Főleg ha kapod is az oltást, hogy "béna vagy", vagy ami nekem biztosíték kiverőbb, a türelmetlenség, és jön a hátulról támogatás, ahelyett, hogy egy hangyányit több fék, vagy pár pillanat kivárása, és már mehetne is, de nem, ehelyett kilökés, vagy a másik leugatása, hogy miért nem tudod hibátlanul venni azt a kanyart, ívet.
    Szóval lehet megoldana mindent, ha mindnyájan kikapcsolódásnak, szórakozásnak vennénk az egészet, és türelmesebbek, toleránsabbak lennénk, akkor nem rontanánk el mások, legfőképp magunk versenyeit, szerda estéit, és talán egyből nem kellene vitatkozni a VB-vel sem annyit.
    OFF: számomra egymás felnyomása a futam óvásokban is érthetetlen kicsit!
    Ez szép és jó, csak elfelejted azt, hogy vannak akik ezt többnek tekintik, mint kikapcsolódás. Szórakozásnak szórakozás, de amíg neked kb. mindegy, hogy 20-ik vagy 30-ik vagy, addig valakinek igenis, hogy fontos, hogy 2-ik vagy 3-ik.

    Egymás felnyomása: aki "harcban" van a helyezésekért, ott igenis, hogy számít, hogy kapsz-e 80 pontot vagy nem kapsz semmit! Egyáltalán nem mindegy....

    Érdekesnek tartom, hogy azok akik általában nincsenek A szerveren, úgy tekintenek erre az egészre, hogy szórakozás és semmi kihívás és versenyszellem. Illetve lehet, hogy van benne valami, de az ilyen hozzászólásokban én csak azt látom, hogy "Nekem tök mindegy mi lesz, ez csak szórakozás, max 30-ik leszek azt kész....." Hol van a versenyszellem? Hol van a sikerélmény? Vagy ezek nem kellenek? Mert, ha nem, akkor lehet ezt public-on is tolni, ahol nem fog senki sem megóvni és még szabályok sincsenek. Na az a SZÓRAKOZÁS. Ez egy liga, én azért indulok itt el, mert nyerni akarok és rajtam kívúl sokan vannak ezzel így, nem csak az első 5-ről beszélek. Abért Róbi 5 lett, azt írta, hogy a legjobb futama volt!!! Sikerélmény, még ha nem is nyer, akkor is próbál "nyerni".

    No, mindegy, nem támadásként írtam le, csak próbálom megérteni, hogy miért is indultok egy ligában, ha nem akartok "pontokat" szerezni és esetleg nem 30-ik lenni, hanem 15-ik.

  23. #23
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    en ha elindulok valamilyen versenyszamban, akar online, akar IRL, nyerni akarok minden aron. hiszen azert indulok el nem ? ha szorakozni akarok akkor elmegyek sörözni vagy leülök a gep ele CSzni. de ez egy verseny, egy liga, ahova az ember azert jön, hogy minel jobb eredmenyeket erjen el, es akinek lathato tavolsagban van, az nyerni is akar. erre ugye ratesz meg egy lapattal az is, hogy befizettel 5ezer forintot a szezonkezdesnel, illetve van fönyeremeny, valamint serlegek is. ahogy balazs irta, sokaknak lehet, hogy valoban szorakozas, de masoknak mas a mentalitasuk is, mashogy allnak hozza a dolgokhoz, es talan lehet hogy ez is a helyes. ha szorakozni akarsz valoban, es nem zavar a 6mp különbseg a többiekhez kepest, lehet publicolni kellene tenyleg.......

  24. #24
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Ez szép és jó, csak elfelejted azt, hogy vannak akik ezt többnek tekintik, mint kikapcsolódás. Szórakozásnak szórakozás, de amíg neked kb. mindegy, hogy 20-ik vagy 30-ik vagy, addig valakinek igenis, hogy fontos, hogy 2-ik vagy 3-ik.

    Egymás felnyomása: aki "harcban" van a helyezésekért, ott igenis, hogy számít, hogy kapsz-e 80 pontot vagy nem kapsz semmit! Egyáltalán nem mindegy....

    Érdekesnek tartom, hogy azok akik általában nincsenek A szerveren, úgy tekintenek erre az egészre, hogy szórakozás és semmi kihívás és versenyszellem. Illetve lehet, hogy van benne valami, de az ilyen hozzászólásokban én csak azt látom, hogy "Nekem tök mindegy mi lesz, ez csak szórakozás, max 30-ik leszek azt kész....." Hol van a versenyszellem? Hol van a sikerélmény? Vagy ezek nem kellenek? Mert, ha nem, akkor lehet ezt public-on is tolni, ahol nem fog senki sem megóvni és még szabályok sincsenek. Na az a SZÓRAKOZÁS. Ez egy liga, én azért indulok itt el, mert nyerni akarok és rajtam kívúl sokan vannak ezzel így, nem csak az első 5-ről beszélek. Abért Róbi 5 lett, azt írta, hogy a legjobb futama volt!!! Sikerélmény, még ha nem is nyer, akkor is próbál "nyerni".

    No, mindegy, nem támadásként írtam le, csak próbálom megérteni, hogy miért is indultok egy ligában, ha nem akartok "pontokat" szerezni és esetleg nem 30-ik lenni, hanem 15-ik.
    Én sem támadásnak, vagy re-támadásnak szánom, de írásomban sehol se volt említve, hogy nem érdekel hányadik leszek, meg, hogy nem fontos, hogy szerezzek pontot, sőt! Nagyon is fontos, csak ne feledd belekalkulálni, hogy kinek mi a sikerélmény, míg Robinak teszem azt az 5. hely, addig a magamfajtának, képességeimnek, rutinomnak megfelelően, hogy befejezzem a versenyt, vagy akár hatalmas sikerélmény, ha nem utolsó leszek. Szánalmas? Lehet, de nem érdekel. Boldog lennék, ha azon bosszankodhatnék, hogy csak 5. lettem A szerón, pedig a zsebembe volt a dobogó. Majd egyszer így lesz...talán. Csupán egy olyan problémát említettem/említettünk, ami esetleg távol tarthat másokat. Nyílván azért indultam ligában, mert a gép ellen nem élvezetes, mert egy közösség tagja lehetek, mert versenyezhetek, versenyszellemmel!!
    Vegyük például a valóságot: Pár futammal ezelőtt egy ország anyázott Monteiro-ra, mert kilökte a nála akkor lassabb Norbit! Versenyszellem? Inkorrektség? Kinek mi, nekem utóbbi, mert a versenyszellem nem zárja ki a fair hozzáállást.
    Illetve ha bármelyik autósport erről szólna, hogy törtessünk, lökjük ki, aki szarabb, ki se szállunk az autóból, már menjünk a Vb-hez, mert véletlen összekoccantunk valakivel, meg nem engedett el...élvezhető lenne a nagyközönségnek. Hát nem!

  25. #25
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    en ha elindulok valamilyen versenyszamban, akar online, akar IRL, nyerni akarok minden aron. hiszen azert indulok el nem ? ha szorakozni akarok akkor elmegyek sörözni vagy leülök a gep ele CSzni. de ez egy verseny, egy liga, ahova az ember azert jön, hogy minel jobb eredmenyeket erjen el, es akinek lathato tavolsagban van, az nyerni is akar. erre ugye ratesz meg egy lapattal az is, hogy befizettel 5ezer forintot a szezonkezdesnel, illetve van fönyeremeny, valamint serlegek is. ahogy balazs irta, sokaknak lehet, hogy valoban szorakozas, de masoknak mas a mentalitasuk is, mashogy allnak hozza a dolgokhoz, es talan lehet hogy ez is a helyes. ha szorakozni akarsz valoban, es nem zavar a 6mp különbseg a többiekhez kepest, lehet publicolni kellene tenyleg.......
    Zavar a 6 mp, nyílván, hatalmas félreértelmezés van levegőben! Hidd el, ugyan nem autósportolok, de sportolok az életben, és nyerni akarok, mindig, de ez a bármi áron...ennek igencsak vannak korlátai.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •