Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (141 összesen)

Téma: GTL lelőhelyek (Steam, dobozos, stb)

  1. #76
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Én újra telepítettem a digitálisat, és átmásoltam a régiből a cuccokat. De, pl a szerverre nem engedett fel, új belépőt kellett csinálni, azzal is csak úgy, amit megadtam nevet a letöltéshez.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van valaki aki felrakott két játékot a gépére ebből a race room-os verzióból?

    Én most felraktam azzal a kóddal amit múltkor kaptam még egy GTL-t. Az rendben megy is, de a régi nem indul el, mert azt "mondja", hogy nincsen a gépen binkw32.dll.

    Van valami ötletetek?
    Szia, lehetséges hogy a telepítés során a windows-ba bele írta magát az új verzió a régi helyére és mivel a dobozos verzió a védelme miatt kicsit máshogy működik, ezért lehet ez tett be neki, mert kiütötte a Starforce védelmet az új...


    De egyébként nem értem mi a gond, miért kéne neked továbbra is a régi verzió?

    Egyszerűen csak másold át a személyes fájlokat, meg az addon tartalmakat a régiből az új verzióba (a gyárikat NE!), régit pedig felejtsd el, mindörökre!


    Tipp:
    A szűzen feltelepített digitális verzióból (a GTL mappából) csinál magadnak egy biztonsági mentés, zippeld be és tedd el magadnak. Ha a jövőben szükséged van egy új GTL-re, csak csomagold ki valahová és voálá működik is, egyáltalán nem kell telepítgetni. Nekem jelenleg 3 külön GTL "telepítés" van a gépemen különböző célokra külön mappákban, bármelyiket bármikor el tudom indítani...


    De nyugodtan hívj kell, ha ennél bővebb segítségre van szükséged!
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 03. 20:23.

  3. #78
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Köszi Szabi, de úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog.( bár rohadtul nem értem, hogy mi történt)

    Az új játék létrehozott egy parancsikont, ami tök jól működik is.

    A régi parancsikon helyett viszont lett egy eredetinek kinéző ikon, viszont az úgy nézem, hogy az egy GTL exe., mert a mérete és az ikon is ugyanaz.(3,7MB) Ez valahogy duplikálódott az asztalra is.

    Viszont még sem duplikálódótt mert az nem indítja el a játékot. Viszont a GTL könyvtárból csináltam egy új parancsikont és az rendben indítja a játékot.

    Most minden ikon indítja a megfelelő játékot, azt az asztalon lévő "izét", meg félre toltam, mert törölni nem merem és nem tudom hova tegyem.

    Hogy ez, hogy történt azt nem tudom, mert nem barmoltam semmit, csak szépen telepítettem egy új játékot, viszont esetleg tanulságos lehet még valakinek.

  4. #79
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    De egyébként nem értem mi a gond, miért kéne neked továbbra is a régi verzió?
    Úgy néz ki, hogy idén is lesz F1 venue a Nogrip-en és annak akartam csinálni egy új játékot, majd valahova belinkelem az érdeklődőknek.

    Mindkettő új verziós játék, régi verzióm már nincs az új gépen.

  5. #80
    Varga Zsolt Regisztrált Enzooka logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 26.
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van valaki aki felrakott két játékot a gépére ebből a race room-os verzióból?

    Én most felraktam azzal a kóddal amit múltkor kaptam még egy GTL-t. Az rendben megy is, de a régi nem indul el, mert azt "mondja", hogy nincsen a gépen binkw32.dll.

    Van valami ötletetek?
    bemásoltad a dll-t, a progi könyvtárába és nem indul? Akkor nincs ötletem...

  6. #81
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Enzooka írta Hozzászólás megtekintése
    bemásoltad a dll-t, a progi könyvtárába és nem indul? Akkor nincs ötletem...
    Köszi, megoldódott a probléma.

  7. #82
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Skacok!
    Akinek kell egy eredeti, dobozos GTL lemez, ingyen elviheti.
    tuzaervin@gmail.com

  8. #83
    Posta Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 10. 13.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Szia Ervin,

    Küldtem emailt.

    Üdv,
    Csaba

  9. #84
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg csposta24 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Ervin,

    Küldtem emailt.

    Üdv,
    Csaba
    Visszaírtam.
    Úgy tűnik tehát, hogy akkor vitted.

    Tuza Ervin

  10. #85
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Skacok!
    Akinek kell egy eredeti, dobozos GTL lemez, ingyen elviheti.
    tuzaervin@gmail.com
    Nálam is fekszik egy a fiók mélyén ,szintén ingyen viheti akinek kell.
    Privátban írjon és a részleteket megbeszéljük.

  11. #86
    Varga László Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 03. 13.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    2
    Sziasztok!

    Látott esetleg valaki valamelyik boltban még eladó példányt?

    Köszi,

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Varga László írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Látott esetleg valaki valamelyik boltban még eladó példányt?

    Köszi,
    Elég esélytelen, de ki tudja...

    Kérd el Endytől amit felajánlott, vagy töltsd le a digitális verziót, teljességgel felesleges ragaszkodni és lemezes verzióhoz...

  13. #88
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    " vagy töltsd le a digitális verziót,"
    És írd ki lemezre

    Tényleg felesleges a DVD-s verzió, mert ha letöltöd, akkor az teljes értékű GTL, ráadásul 1.1-es patchelt verzió, és ami a lényeg, nincs benne starforce védelem, nem kell minden indításhoz betenni a lemezt, és azon izgulni, hogy vajon bedöglött-e az olvasó, megkarcolódott-e a DVD, és nem ismeri fel, mert akkor nem tudok játszani.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #89
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Ja tölteném le a digit verziót de húszból hússzor sérült a mappa a tkömtele vele.

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ja tölteném le a digit verziót de húszból hússzor sérült a mappa a tkömtele vele.
    Használj vmi letöltés manager-t.

  16. #91
    Elnézést az értetlenkedésért. Szóval: a helpdesk megadott egy kódot Steam eléréssel. Csináltam steam fiókot. És itt mi a teendő? A kapott kódra azt írja ki a Steam, hogy előtte regisztrálnom kéne valamit valahol. Meg ha letölthető tartalmat akarok aktiválni, akkor előtte aktiváljam az eredeti játékot. Nekem ez lenne az első Steam játék, amit tölteni szeretnék. Nem játszottam soha a Gt-Legendsö-el (sem mást) online. Mit kellene tennem? Eltévedtem a Steam-ben. Talán ki kellene engedni a gőzt (commando swarci ) Tudtok segíteni ebben?

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GrandMasTer_666 írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést az értetlenkedésért. Szóval: a helpdesk megadott egy kódot Steam eléréssel. Csináltam steam fiókot. És itt mi a teendő? A kapott kódra azt írja ki a Steam, hogy előtte regisztrálnom kéne valamit valahol. Meg ha letölthető tartalmat akarok aktiválni, akkor előtte aktiváljam az eredeti játékot. Nekem ez lenne az első Steam játék, amit tölteni szeretnék. Nem játszottam soha a Gt-Legendsö-el (sem mást) online. Mit kellene tennem? Eltévedtem a Steam-ben. Talán ki kellene engedni a gőzt (commando swarci ) Tudtok segíteni ebben?
    Szia, a GTL-nek semmi köze a Steam-hez, úgyhogy nagyon el vagy tévedve valahol.

    A GTL megvétel után két kódot kapsz (azt hiszem, már rég csináltam, lehet csak 1-et ), amivel a RaceRoom oldaláról le tudod tölteni a GTL telepítőt, azt feltelepíted a gépedre, majd mikor online akarsz menni, beírod az online kódot is.

    "you will be sent a direct e-mail containing your activation code for the digital release of GT-Legends.
    Click the mail's download link, enter your key and download the game. Be sure to follow the installation tips included with the installer.
    Then fix a big grin on your face and then put the pedal to the metal."




    Az online belépés előtt azonban ezt csináld még meg: lobby beállítás
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 07. 15. 00:48.

  18. #93
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ahogy szabi is irta, nem kell steam. Ezt le kell toltened, saccperkabe 2.5 giga, gyakorlatilag ugyanaz, mint ami a bolti dvd valtozat, de nincs benne a starforce vedelem, azert, hogy rendesen menjen win7 alatt is.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #94
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy szabi is irta, nem kell steam. Ezt le kell toltened, saccperkabe 2.5 giga, gyakorlatilag ugyanaz, mint ami a bolti dvd valtozat, de nincs benne a starforce vedelem, azert, hogy rendesen menjen win7 alatt is.
    Ezt a levelet kaptam:


    You will receive an Email containing your activation code as well as instructions on how to download the game. You may also view the invoice in your RaceRoom.net profile by navigating to Profile > My Shop Orders > and looking under the 'gift' column.

    GT Legends was not originally made for use with Windows Vista or Windows 7, but by following the simple guidelines at the link below, you should be ensured a smooth installation even on these operating systems. http://www.raceroom.net/games/gt-legends/

    A raceroom fiókban ezt várt:
    Steam key(s):
    xxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Steam activation code instructions:
    To use this code you will need to have Valve's Steam client installed and running on your PC. Once Steam is installed and running, navigate to Games > Activate a Product on Steam and follow the prompts until you are asked to enter the activation code found above.
    Install Steam to activate and download this game

    Nyilván az ikszek helyén a kóddal.
    A folytatás meg ez:

    New to Steam?


    1. Install the Steam client
    2. Enter your activation key (as supplied in your purchase confirmation details)
      If you already installed the Steam client then simply navigate to Games > Activate a product on Steam > and enter the activation code contained in your invoice.
    3. Download/Install
    4. Go racing!
    5. Problems, then visit https://support.steampowered.com/ or http://www.raceroom.net/helpdesk/

    For more information on Steam click here: http://www.raceroom.net/faq/what-is-steam/


    Szóval ezt kaptam, ezért érdeklődök a steamről. Nem lehet, hogy azóta átköltöztették a játékot a steamre?




    Köszi a segítséget



  20. #95
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Most néztem a raceroomos oldalamat. "Profile > My Shop Orders " ide, ha elnavigálsz nincs egy sima letöltöm a játékot gomb?
    Utoljára módosította: Matyesz; 2012. 07. 15. 17:12.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem a raceroomos oldalamat. "Profile > My Shop Orders " ide, ha el navigálsz nincs egy sima letöltöm a játékot gomb?
    Igen, megtaláltam a linket is hozzá:
    http://downloads.raceroom.net/games/..._installer.zip

    Itt a kódoddal le tudod tölteni!


    A Steam-es levél vmi baki lehet a RaceRoom részéről...

  22. #97
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, megtaláltam a linket is hozzá:
    http://downloads.raceroom.net/games/..._installer.zip

    Itt a kódoddal le tudod tölteni!


    A Steam-es levél vmi baki lehet a RaceRoom részéről...

    Akkor azt hiszem, náluk lehet a hiba. A linken nem működik a kapott kód (key incorrect). Írok a helpdesknek újra. Persze kedvesen

    Köszönöm a segítséget

  23. #98
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Kedvesen is mert nagyon korrektek az emberrel pl én újra akartam rakni de nem tudtam letölteni ,írtam nekik és küldtek új kódot kb egy másfél órán belül.

  24. #99
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Szabi!
    leszedtem ezt a winhetes digis verziót,most akkor a réginek lehet tolni egy ui-t?és akkor felrakom a digist és hurrá minden?régi le új fel jó lesz így?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi!
    leszedtem ezt a winhetes digis verziót,most akkor a réginek lehet tolni egy ui-t?és akkor felrakom a digist és hurrá minden?régi le új fel jó lesz így?
    Igen, szedd le teljesen a gépedről a lemezes verziót, utána fel a digis.

    Erre figyelj:

    (a digitális verzió már tartalmazza az 1.1-es patch-et, így azt nem kell - nem is szabad - rátölteni! A telepítő, valamint GTL.exe és a GTLConfig.exe fájlokat is admin módba futassátok, valamint itt a segítség, ha nem találnátok a szervert)
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 09. 19. 22:28.

Oldal: 4 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •