Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)

Téma: F1 2010 Monza

  1. #1
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038

    F1 2010 Monza

    Minden elismerésem az Alonso pole-os köréé!

    Ilyen féktávot venni az Ascari előtt...!!!

  2. #2
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Talán a HGTRM/HTCM szabályváltozás miatt de amikor csak lehetett a fehér vonalat néztem. ÉS igazából 1 pilótát láttam aki 4 kerékkel ment a fehéren kívülre rendszeresen, mégpedig Massa az Ascari kijáratán.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #3
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Talán a HGTRM/HTCM szabályváltozás miatt de amikor csak lehetett a fehér vonalat néztem. ÉS igazából 1 pilótát láttam aki 4 kerékkel ment a fehéren kívülre rendszeresen, mégpedig Massa az Ascari kijáratán.
    Így van, én is azt néztem, és ott aszfaltozott bukótér van, és nem csak Massa volt az egyetlen csak a leglátványosabb, 1-2-en éppen hogy csak átlépték.

  4. #4
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Alonsoooooooooooooooooooooooooooo
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  5. #5
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Ferrariiiiiiiiiiii

    Sajna holnap csak felvetelrol nezem, de vegig izgulni fogok hogy mi lesz. Remelem Maszat Feri megelozi Buttont a rajtnal.

  6. #6
    Tényleg, a Walter Csabához mit szóltok? Szakmai téren ott van, de szerintem Ő is ki tudná hozni magából a magas C-t, mint Gyuszika....

  7. #7
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    hát nagyon remélem nem Palik lesz ma, én örülnék egy Wéber-Walter-Michelisz triónak a közvetítéseken, az lenne az igazi
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  8. #8
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    hát nagyon remélem nem Palik lesz ma, én örülnék egy Wéber-Walter-Michelisz triónak a közvetítéseken, az lenne az igazi
    Remélem azzal, hogy elment a Hungaroring Rt éléről, nem is kommentál többet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #9
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Jessz, Lajcsi OFF
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  10. #10
    Na, jónak néz ki a futam. Furcsa hogy Button tudja tartani a lépést a meredekebb szárnnyal.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    hát nagyon remélem nem Palik lesz ma, én örülnék egy Wéber-Walter-Michelisz triónak a közvetítéseken, az lenne az igazi
    Szerintem a Norbi túl nyugodt egy közvetítéshez Már az is elég lesz, ha Palik nem lesz többé

  12. #12
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Azért az röhejes, hogy a verseny 60%-nál legjobb köröket mennek azzal a lágy gumival, amivel indultak.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    érdekes hogy azért találták ki a nyomi nemtankolós szabályt hogy ne a boxban dőljenek el a futamok...
    de hát, továbbra is ott dől el... FAIL..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Alonso zseniális!

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Alonsooooooooooooooooooo jeeeeeeee
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    és Vettel?

  17. #17
    Ez tényleg fantastico volt. Mind amellett hogy boxban dőlt el, ez nagyon kemény csata volt.
    A Vettel taktikája nagyon jó volt, viszont az a motorprobléma érdekes volt. Kíváncsi leszek mint mondanak a BBC-nek.

  18. #18
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ennyit a puhább gumikról
    Tényleg szükség lenne egy olyan gumira, ami 100km-t bír ki maximum.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  19. #19
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyit a puhább gumikról
    Tényleg szükség lenne egy olyan gumira, ami 100km-t bír ki maximum.
    Ugye Kanada óta azt mondogatja a Bridgestone, hogy szélsőségesebben választanak majd gumit. Na, hát ez itt most marha jól megmutatkozott. Elhozták az egymás melletti keverékeket.

  20. #20
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Alonsooooooooooooooooooo jeeeeeeee

  21. #21
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye Kanada óta azt mondogatja a Bridgestone, hogy szélsőségesebben választanak majd gumit. Na, hát ez itt most marha jól megmutatkozott. Elhozták az egymás melletti keverékeket.
    Jaja, ezen csodálkozom én is. Már hónapokkal ezelőtt kiderült, hogy a kíméletlenül kopó gumik sokad hozzáadnak a versenyhez. Erre idehoznak egy ilyen god-mode "lágy" gumit....
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  22. #22
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Azért ennyire bénának nem lenne szabad lenni egy csapatnak sem az F1-ben. És ez nem a pénzen múlik. Lehet nem csak az autó szar, de hülyékből áll a csapat is.



  23. #23
    Szerintem Vettel motor problémája nem volt véletlen. Simán feljött vele 4 helyet, ez volt neki a max. Csodálkoztam, hogy a ferrári behúzta a győzelmet, Lajoska így tovább!

  24. #24
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kovács Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem Vettel motor problémája nem volt véletlen. Simán feljött vele 4 helyet, ez volt neki a max. Csodálkoztam, hogy a ferrári behúzta a győzelmet, Lajoska így tovább!
    hazudnak egyfolytába nem csak a ferrari próbálkozik csapatutasítással, szerintem mindenki.

    vettel a motorra panaszkodott most meg azt mondják hogy fék probléma volt, akkor mi van?
    egy ilyen pilóta már tudja mikor mi baja van az autónak + a telemetria szerint nem volt hiba a motorba szval én itt egy csapatutasítási próbát láttam + a taktika is más volt, engedték webbert menni de az meg nem bírt a hülkenbergel szval vetttel jött ki jól.

    úgy gondolom izgalmas 5 futam vár ránk
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #25
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Szegény Druszám! Minek akart ott előzni,nem látta a csapdát. Massa beengedte Alo mögé oszt elfogyott neki az út, csatt bumm.Ha maradt volna Az ascari kigyorsítását Massa elk..ta és a versenyen még néhányszor. Button szépen vezetett és végig maga mögött tartotta a gyorsabb kocsit. Aztán a kö..ög kerékcsere és kész is a verseny.Vettel meg nem csinált semmi rosszat nem kell ezt a csapatutasítás dolgot bolygatni a s.ar is büdösebb ha kevergetik.Vettel meg hogy végigment az egész versenyen sőt még gyors is volt, mondjuk ez a Bridgestsone sara lelkük rajta. Szegény szerelő, ez a Sakon egy idióta A pali a kormánynál matatott de minimum bele volt mászva a pilóta képébe az meg elüti

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •