Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Sohajda Norbert Regisztrált suhi84 logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 05.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    728
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    2004-be simán lehet 3D-zni.
    Cadben nem 3D-ztem, de sokan mondták h elég gáz. 3D-re melóban az NX-t használjuk.

  2. #27
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg suhi84 írta Hozzászólás megtekintése
    Cadben nem 3D-ztem, de sokan mondták h elég gáz. 3D-re melóban az NX-t használjuk.
    Nem tom, én eddig CAD-ben 3D-ztem, de nekem semmi bajom nem volt vele. Suliba tavaly egy egészen éven át a CAD-et tanultuk, szóval én hozzászoktam.

  3. #28
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tom, én eddig CAD-ben 3D-ztem, de nekem semmi bajom nem volt vele. Suliba tavaly egy egészen éven át a CAD-et tanultuk, szóval én hozzászoktam.
    majd ha megismerkedsz egy valódi 3D-s tervezőprogrammal, akkor egy kicsit meg fog változni a véleményed, de sztem ezzel inkább ne offoljuk szét ezt a topicot

  4. #29
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Köszönöm az eddigi felajánlásokat.
    Csináltam egy rettentő amatőr rajzot, nem teljesen méretarányos, a részletek sincsenek kidolgozva, de ezt képzeltem el..load cella beépítve egy felnőttnek méretezett pedálba, mindez plug and play beépíthető a G25be, 15, 30, 35kgos load cellával. Piros cuccal csatlakozik a load cella a piros g25/27 dugattyúhoz.

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 04. 12:54.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #30
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Csinálj egy rendes méretezett axonometrikus rajzot.Nem kell a csilivili 3d . Aszt megnézem mit tehetünk az ügyben.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Csinálj egy rendes méretezett axonometrikus rajzot.Nem kell a csilivili 3d . Aszt megnézem mit tehetünk az ügyben.
    Erre maximum papíron vagyok képes. Ezt a softwaret tudtam annyira kezelni, hogy látszódjon mi a koncepcio Pest környékén lenne valaki aki sikban meg tudja oldani CAD-ben? Átmennék hozzá egy eredeti pedállal, pontosan véglegesíteni a tervet.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #32
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Erre maximum papíron vagyok képes. Ezt a softwaret tudtam annyira kezelni, hogy látszódjon mi a koncepcio Pest környékén lenne valaki aki sikban meg tudja oldani CAD-ben? Átmennék hozzá egy eredeti pedállal, pontosan véglegesíteni a tervet.
    Meglepö, de papiron tökélettes.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  8. #33

    ..

    Sziasztok!

    Én is segítséget szeretnék kérni, és talán a témába is vág (egy kicsit). Szóval most készülök diplomamunkát írni, és szakirodalmat gyűjtök hozzá. Lemezteríték-képzésről keresek irodalmat. A teríték lézervágott és lyukasztott valamint hajlítva lesz.
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Üdv, FG

  9. #34
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Felélesztem ezt a témát!

    Korábban beszélgettünk lézerrel vágásról a pedál projecthez. Azóta elkészült a prototipus, amin változtattunk is, mostmár tulképpen tökéletes. CAD rajz rendelkezésre áll.
    1.5 vagy 2 mm vastag lemez is megfelel, és persze az is mind1, hogy lézer vagy víz vágja.

    Itt számoltam be róla bővebben:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post122226
    Kész termék:
    http://picasaweb.google.com/olomkris...25G27PedalMod#
    Installról képek:
    http://picasaweb.google.com/olomkris...tallationPics#

    Keresek céget, vállalkozót, magánembert, akárkit aki költséghatékonyan le tudja vágni, esetleg specifikációnak megfelelően le is tudja hajlítani, vagy akár válallja a komplett kivitelezést a menetvágásig, sorjázásig, gyöngyözésig.
    Utoljára módosította: Tilus; 2011. 01. 13. 05:42.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  10. #35
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Felélesztem ezt a témát!
    kérdés: az átalakítással a pedál USB-s lesz ha jól gondolom, namármost én egyelőre szinte csak a GTR2-vel játszok, és úgy emlékszem az nem tud kezelni egyszerre 2 kontrollert, tehát az átalakítással nem használható a cucc a GTR2-vel, jól gondolom ?

    Amúgy pedig nem ígérek semmit, de van egy haverom aki műszaki igazgató egy elég nagy gyártó cégnél és úgy emlékszem hasonló gépeik is vannak, megkérdezem tud e segíteni a dologban. Milyen tétel számról beszélünk, mennyit kéne legyártani ?

  11. #36
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    kérdés: az átalakítással a pedál USB-s lesz ha jól gondolom, namármost én egyelőre szinte csak a GTR2-vel játszok, és úgy emlékszem az nem tud kezelni egyszerre 2 kontrollert, tehát az átalakítással nem használható a cucc a GTR2-vel, jól gondolom ?
    Szerintem tudja kezelni, amikor kitaláltam, hogy csinálok pár+ gombot magamnak, akkor vettem egy legolcsób Logitech gamepad-ot vagy hogyhíják és az teljesen jól működött a kormány mellett. Menüben bizonyos dolgokra a gamepad gombjait nyomtam meg és onnantól azt használta a játék.Gondolom a pedáloknál is hasonló lehet a helyzet. Akkor volt csak gond, -ha jól emlékszem, hogyha kihúztam és véletlenül fordított sorrendben dugtam vissza őket.

  12. #37
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    kérdés: az átalakítással a pedál USB-s lesz ha jól gondolom, namármost én egyelőre szinte csak a GTR2-vel játszok, és úgy emlékszem az nem tud kezelni egyszerre 2 kontrollert, tehát az átalakítással nem használható a cucc a GTR2-vel, jól gondolom ?

    Amúgy pedig nem ígérek semmit, de van egy haverom aki műszaki igazgató egy elég nagy gyártó cégnél és úgy emlékszem hasonló gépeik is vannak, megkérdezem tud e segíteni a dologban. Milyen tétel számról beszélünk, mennyit kéne legyártani ?
    Én biztos vagyok benne, hogy minden ISI program tud 3 kontrollert kezelni.
    Első körben 5 szett készült 2milis lemezből, ami hamar gazdára talált, második körben 10 szettre azaz 30 pedálra gondoltam, valószinüleg 1.5 milis lemez is elégséges.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #38

    Smile

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Készülőben lévő G25/27 pedál load cellás modhoz kellene nekem szakember, 2mm-es rozsdamentes lemezt kéne elég speciális formára vágni majd élhajlítani. Hajlítást még megoldanám, de a vágásra kéne szakember.
    Feltehetőleg vízzel lenne a legcélszerübb, de számos megoldás létezik. Aki képes ilyenre vagy ismerősi körében lenne rá lehetőség az kérem jelezze. Egyenlőre próbadarab készülne, de utána szeretném sorozatgyártani.

    Köszi!

    üdv: laserel mindent ki tudok vágni síklemezből nekem megy a 2mm-es Cr-Ni-is
    csak kell hozzá pontos beméretezett kiterített rajz mm-be (NEM 3d) a hajlításában nem tudok segíteni de síklemezből bármit megcsinálok !!!!Ha kell még bele is gravírozok laserel !!!Pl:G25
    Utoljára módosította: kiskorutiti; 2011. 01. 22. 14:22.

  14. #39
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg kiskorutiti írta Hozzászólás megtekintése
    üdv: laserel mindent ki tudok vágni síklemezből nekem megy a 2mm-es Cr-Ni-is
    csak kell hozzá pontos beméretezett kiterített rajz mm-be (NEM 3d) a hajlításában nem tudok segíteni de síklemezből bármit megcsinálok !!!!Ha kell még bele is gravírozok laserel !!!Pl:G25
    irtam privit meg egy emailt is próbáltam küldeni az ügyben.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •