Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 78 (78 összesen)
  1. #76
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    A kormánynál custom-ot kell választani és minden kormány konfigurálható lesz, de tényleg elég behatárolt lehetőségei vannak az embernek a beállításokat tekintve. Ha ez tényleg netkar Pro klón akkor nem értem a megjelenés miértjét, egyáltalán a Ferrari szerepét ebbe a "játékban". Mindenesetre egész jóra sikerült, de nekem a netKar Pro mintha nehezebb lenne egy picivel.

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Érkezik Fiornao, és Mugello mellé a Nürburgring, November közepén.

    Amúgy nagyon kíváncsi lennék egy iR Williams és a FVA Ferka összehasonlításra, ha esetleg van valaki, aki már kellő képpen elmélyedt mindkettőben. Esetleg még az LFS-es BMW-Sauber is képbe jöhet...

    Nah, vaki?

  3. #78
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Érkezik Fiornao, és Mugello mellé a Nürburgring, November közepén.

    Amúgy nagyon kíváncsi lennék egy iR Williams és a FVA Ferka összehasonlításra, ha esetleg van valaki, aki már kellő képpen elmélyedt mindkettőben. Esetleg még az LFS-es BMW-Sauber is képbe jöhet...

    Nah, vaki?
    El nem mélyültem egyikben sem, ráadásul FVA nem setupolható, de a legnagyobb különbséget a gumikban éreztem nameg a pályákban. Kitartok amellett hogy a pályák miatt iR a messze előnyben van..hiába laser scannelt az FVA pálya nem hasonlítható az IR pályákhoz. Nem érezni az útegyenetlenségeket.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •