Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (78 összesen)
  1. #51
    Király Zoltán Versenyző megavega logója
    Csatlakozott
    2008. 02. 14.
    Város
    szentes
    Üzenetek
    415
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Különösebben nem várom, F1 vezetés annyira nem izgat, nem vagyok oda downforcért, inkább küzdök 1.5 tonnás autóval
    jól beszélsz

  2. #52
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Eddig 50-en verték meg Massa idejét
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 10. 12:45.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #53
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig 45-en verték meg Massa idejét
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez igazi autóval igazi pályán mennyire redukálódna le?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #54
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez igazi autóval igazi pályán mennyire redukálódna le?
    Szerintem, ha mindannyian számukra ismeretlen autóval mennek, beleértve Massát is..tehát azonos tapasztalattal indulnak akkor nem nagyon. Mostanában sokadszor bizonyosodott be, hogy akik nagyon tehetségesek monitor előtt, azok életben is kiválóan megállják a helyüket.
    Ebben az esetben arról szincs szó, hogy több idejük volt gyakorolni..10 perc is elég volt 1-2 embernek, Massa meg ki tudja mióta próbálkozott, segített a fejlesztésben, de mindenesetre volt köze hozzá. Egyenlőre csak 7 tizedet kapott, annyit néha kap alonsotól is, és kevesen voltak ennyivel gyorsabbak..nem ő a leggyorsabb fickó, ez a szitu
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 10. 12:46.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #55
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Alonsonak is van ideje? Vagy őt nem dobták be a buliba?

  6. #56
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Hat ez nekem ebben a formajaban igy elvezhetetlen. Vagy legalabb is nem jottem ra igy 3 perc alatt amennyi eleg volt hogy felkurjon, hogy hogy lehet deadzonet meg sensitivityt allitani. koze nincs igy semmifele szimulaciohoz. ez egy kocsog jatek

  7. #57
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Hat ez nekem ebben a formajaban igy elvezhetetlen. Vagy legalabb is nem jottem ra igy 3 perc alatt amennyi eleg volt hogy felkurjon, hogy hogy lehet deadzonet meg sensitivityt allitani. koze nincs igy semmifele szimulaciohoz. ez egy kocsog jatek
    Dukumentumokban van az ini ha a progiból nem megy. Nálam nulla deadzone van, és totál lineáris kormány:

    [STEER]
    JOY=0
    AXLE=0
    FF=1
    SCALE=1.000000
    FACTOR=1.000000
    LOCK=900.000000

    Teljes mértékben kalibrálható minden eszköz, jobban mint ISInél, ott csak deadzone van alulról..itt alul felül is tudsz állítani holtjátékot, és a FACTOR a linearitás. Féket kőkeményen kell használni, de ez valószinüleg ilyen.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 10. 13:19.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #58
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Alonsonak is van ideje? Vagy őt nem dobták be a buliba?
    Egyszerre csak 1 pilótához hasonlít, most massa a soros.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #59
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Dukumentumokban van az ini ha a progiból nem megy. Nálam nulla deadzone van, és totál lineáris kormány:

    [STEER]
    JOY=0
    AXLE=0
    FF=1
    SCALE=1.000000
    FACTOR=1.000000
    LOCK=900.000000
    köfi, szétnézek.. még a fejrázkódást kéne kivenni, meg egy értelmes fov.. hátha kialakul ebből valami

  10. #60
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    köfi, szétnézek.. még a fejrázkódást kéne kivenni, meg egy értelmes fov.. hátha kialakul ebből valami
    F1 et nyomogasd a különböző nézetekhez (f2, és f3 is müx)
    FOV sajnos ilyen amilyen Erre még nem jöttem rá
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #61
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    ..nem ő a leggyorsabb fickó, ez a szitu
    És ennek most örülünk? Miért, Montezemolo a legjobb szakember a maga kategórájában, vagy Domenicali a legjobb csapatfőnök, stb, stb, stb...? Nincs náluk jobb a földkerekségen? Szerintem annyira nincs értelme az ilyen jellegű hasonlítgatásnak, mint ahogy a real és a virtual összehasonlításának sem. És gondolom Massa-t sem azért tartják a Ferrari-nál, mert jól tud szimulátort vezetni.

  12. #62
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    És ennek most örülünk? Miért, Montezemolo a legjobb szakember a maga kategórájában, vagy Domenicali a legjobb csapatfőnök, stb, stb, stb...? Nincs náluk jobb a földkerekségen? Szerintem annyira nincs értelme az ilyen jellegű hasonlítgatásnak, mint ahogy a real és a virtual összehasonlításának sem. És gondolom Massa-t sem azért tartják a Ferrari-nál, mert jól tud szimulátort vezetni.
    nem. Azert tartjak, mert braziliaban fogy a legjobban a ferka, igy kell egy brazil versenyzö. lasd rubens elötte. es ez halalkomoly.

  13. #63
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    ettöl függetlenül azert nyilvan vezetni is tud, csak mas a mentalitasa mint egy 21. szazadi vilagbajnoknak

  14. #64
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanakkor..iR esetében ha lassan is, de a fejlesztők hallgatnak a felhasználóra, ami egyedülálló ebben a témakörben.
    És akkor ki is mondtad a lényeget, amire én is próbáltam utalni: ha ezt kőkemény szimnek szánják, akkor miért hagyatkoznak olyan egyzserű, mezei felhasználókra, akik kb. még életükben nem mentek Radicallal, vagy NASCAR autóval???

  15. #65
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    nem. Azert tartjak, mert braziliaban fogy a legjobban a ferka, igy kell egy brazil versenyzö. lasd rubens elötte. es ez halalkomoly.
    Elhiszem, de e mellett azért nyert pár futamot, és egyszer majdnem egy VB-t is. Mindezek ellenére messze nem sorolom őt a legjobbak közé.

  16. #66
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ki is mondtad a lényeget, amire én is próbáltam utalni: ha ezt kőkemény szimnek szánják, akkor miért hagyatkoznak olyan egyzserű, mezei felhasználókra, akik kb. még életükben nem mentek Radicallal, vagy NASCAR autóval???
    Szerintem kompromisszumot kell kötniük, hiszen az egyszerű mezei felhasználók fizetnek az autókért, és nem biztos, hogy kifizetődő a kőkemény szim, ha pl. 70%-kal kevesebben veszik meg.

  17. #67
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ki is mondtad a lényeget, amire én is próbáltam utalni: ha ezt kőkemény szimnek szánják, akkor miért hagyatkoznak olyan egyzserű, mezei felhasználókra, akik kb. még életükben nem mentek Radicallal, vagy NASCAR autóval???
    Van ott pár kőkemény profi is azért..főleg Nascar fronton.
    Ugyanakkor meg, a felhasználóknak kell tetszenie...de azok nem is a fizikába szoktak beleszólni hanem featurőket kérnek..nagyon sokszor jogosan, egy csomó dolog szándékosan van szarul van megcsinálva, mint a fü meg a törés...hogy ne azon menj és ne ütközz, stb..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ki is mondtad a lényeget, amire én is próbáltam utalni: ha ezt kőkemény szimnek szánják, akkor miért hagyatkoznak olyan egyzserű, mezei felhasználókra, akik kb. még életükben nem mentek Radicallal, vagy NASCAR autóval???
    Mert szerinted a játék készítőinek 95% ment?

  19. #69
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni, hogy egy Logitech Momo Racing Wheel-t hogyan kell beállítani, hogy a gáz-fék, leváltás-felváltás működjön?

    Köszönöm!

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok...


    Érdemes ezt lető'teni és kipróbálni, vagy várjam meg az iR-t a Williams-szel?

    Csak mert mindenhol azt olvasom, hogy butított nK és nem is olyan hű de hardcore... így meg ugye, akko' minek?

  21. #71
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok...


    Érdemes ezt lető'teni és kipróbálni, vagy várjam meg az iR-t a Williams-szel?

    Csak mert mindenhol azt olvasom, hogy butított nK és nem is olyan hű de hardcore... így meg ugye, akko' minek?
    Nem érdemes. Még a kormányt se lehet belőni normálisan, vagy ha igen akko meg brutál nehezen.

  22. #72
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Nem érdemes. Még a kormányt se lehet belőni normálisan, vagy ha igen akko meg brutál nehezen.
    Nekem nem is sikerült, pedig 2-en együtt is próbáltuk.
    Elég ratyin van megoldva.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #73
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    G25 én betudtam, de nem egyszerű
    Fanatec kormányt válaszottam ki a listából és azzal sikerült.

  24. #74
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Második nekifutásra, kb 5 perc alatt sikerült belőnöm a G27+Clubsport kombinációt, makd további 1 óra kellett mire a fékpedált sikerült finomhangolni.
    Ha csak egy letöltésbe kerül......akkor megéri menni vele pár kört, szép az autó modell, elsuhanhatsz a ferrari gyár mellett, izgi a hidas/felüljárós rész is a pályán.

    Hogy brutál nehéz lenne azt nem mondanám, sőt..lassút menni egészen egyszerü, viszont gyorsan menni ne kérdezzétek hogy kell, mert az nem sikerült
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  25. #75
    A set3-al nekem 0.58.2xx a rekordom.
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •