Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (59 összesen)

Téma: F1 2010 Spa

  1. #26
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Nekem az szúrt szemet, hogy a "csúnya" német miután kiütötte "szegény" britet, a versenybírók 5-8 percen belül egyből előálltak a döntéssel...milyen furcsa.

  2. #27
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az szúrt szemet, hogy a "csúnya" német miután kiütötte "szegény" britet, a versenybírók 5-8 percen belül egyből előálltak a döntéssel...milyen furcsa.
    Alonso-val, Vettel-lel és Schumacher-rel olyan gyorsan el tudnak bánni

  3. #28
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg bonyi, vagy csak viccelsz? És Vettel-t miért? És a hülye Barikát miért nem, aki ennél komolyabban beleállt Alonso-ba saját hibából?
    Nem viccelek. Az volt a kérdésed, hogy Button-t miért nem büntették meg. Gondolom azért, mert kiesett a versenyből. Ha te bíráskodhattál volna mit találsz ki neki?

  4. #29
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem viccelek. Az volt a kérdésed, hogy Button-t miért nem büntették meg. Gondolom azért, mert kiesett a versenyből. Ha te bíráskodhattál volna mit találsz ki neki?
    Ha visszavezetjük pl. az egészet a Hungaroringes történetre, akkor pl. Schumi miért is kapott büntetést? Barrichellot nem kente fel a falra, aki végül pontot is szerzett, míg Schumi nem, s a német végül +10 rajthelyes büntit kapott.

    Nem mondom azt, hogy feltétlenül Button volt most a hibás, de azért őt sem kell félteni. Ellenben a nyilatkozata korrekt volt.

  5. #30
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem viccelek. Az volt a kérdésed, hogy Button-t miért nem büntették meg. Gondolom azért, mert kiesett a versenyből. Ha te bíráskodhattál volna mit találsz ki neki?
    Szerinted Schumi milyen ajándékcsomaggal érkezett az előző futamról?

  6. #31
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted Schumi milyen ajándékcsomaggal érkezett az előző futamról?
    Értelek. Vettel egy áthajtásos, Button-nak meg egy 10 rajthelyes büntetés a következő futamra... Esetleg még hoizzá egy 3 futamos eltiltással megelégednél?
    Húúú... Hány éves vagy?

  7. #32
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Vettel simán elfékezte magát..ennyi történt. Mindenáron belülről akart fordulni és nem nyílt meg a hely...miért is nyílt volna? Fél autó hely sem volt...elkapkodta Vettel, a helyezkedés közben meg jött a féktáv vizes volt a pálya, meg szélárnyékban is ment. Ha nem így keresztbe csúszik akkor hátulról tolta volna meg Buttont. Ezért büntetést nem hiszem, hogy érdemes adni, de Buttont Ti konkrétan miért is akarnátok megbüntetni? Semmi váratlant vagy hirtelent nem csinált, nehogy már arra kötelezzük, hogy lehúzódjon a vonalig...

    Egyébként ezért veszélyes dolog a féktávon irányváltás, erről már volt egy vitánk korábban, nameg ezért veszélyes blokkolni is..többen is megsz*vták ma emiatt.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #33
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Vettel simán elfékezte magát..ennyi történt. Mindenáron belülről akart fordulni és nem nyílt meg a hely...miért is nyílt volna? Fél autó hely sem volt...elkapkodta Vettel, a helyezkedés közben meg jött a féktáv vizes volt a pálya, meg szélárnyékban is ment. Ha nem így keresztbe csúszik akkor hátulról tolta volna meg Buttont. Ezért büntetést nem hiszem, hogy érdemes adni, de Buttont Ti konkrétan miért is akarnátok megbüntetni? Semmi váratlant vagy hirtelent nem csinált, nehogy már arra kötelezzük, hogy lehúzódjon a vonalig...
    Tényleg nem volt váratlan, elkezd kihúzódni, aztán hirtelen vissza. Egyszerűen súrolta a szabálytalanság határát a mozdulat. Tisztább lett volna versenybalesetnek nyilvánítani, mert mindkettő benne volt. Ennyi.

  9. #34
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Értelek. Vettel egy áthajtásos, Button-nak meg egy 10 rajthelyes büntetés a következő futamra... Esetleg még hoizzá egy 3 futamos eltiltással megelégednél?
    Húúú... Hány éves vagy?
    Hadd kérdezem már meg, hogy most mi köze van az életkorának a véleményéhez?

  10. #35
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem volt váratlan, elkezd kihúzódni, aztán hirtelen vissza. Egyszerűen súrolta a szabálytalanság határát a mozdulat. Tisztább lett volna versenybalesetnek nyilvánítani, mert mindkettő benne volt. Ennyi.
    Hát már mind1, az évad úgyis el van döntve...

  11. #36
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem volt váratlan, elkezd kihúzódni, aztán hirtelen vissza. Egyszerűen súrolta a szabálytalanság határát a mozdulat. Tisztább lett volna versenybalesetnek nyilvánítani, mert mindkettő benne volt. Ennyi.

    Nem volt 1 autónyi hely egy század másodpercre sem. Fél autónyi helyet hagyott saját magának, hogy el tudjon fordulni JOBBRA. Ráadásul jobbos kanyarból jöttek, természetes, hogy jobbos kanyarban nem végig a jobb csík mellett mész. Mutass Vettel belső kameráján egy pillanatot ahol elég hely van belül és igazat adok Neked vagy akárkinek, bár még ebben az esetben is a hátulról érkezőé a teljes felelősség, hogy tiszta előzési pozicióba kerüljön.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 29. 16:44.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #37
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Legalább Vettel elismeri azt, hogyha hibázott, nem úgy, mint némelyik pilóta...

    http://motorsportal.hu/forma1/vettel...lt-c34809.html

  13. #38
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Alaposan kikockáztam, ez volt a hely ahova be akart próbálkozni Vettel, elkésve, olyan helyre ahova nem fér be, esős pályán:

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  14. #39
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Alaposan kikockáztam, ez volt a hely ahova be akart próbálkozni Vettel, elkésve, olyan helyre ahova nem fér be, esős pályán:

    Sztem Prost nem erre gondolt, hanem ezelőtt 1-2 mp-cel. Akkor Button még tényleg kintebb volt, ha nem is sokkal, de egy nagyon kicsivel.

  15. #40
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg bonyi, vagy csak viccelsz? És Vettel-t miért? És a hülye Barikát miért nem, aki ennél komolyabban beleállt Alonso-ba saját hibából?
    Még kaphat ő is büntit, mivel a Barika kiesett, így ezt a futam után bírálják el. Mivel változékony időjárás volt, erősen kétlem, hogy ez büntit ér...ugyanakkor hibázott, de hol lehet elválasztani a hibát a szabálytalanságtól? Hibáért nem büntethetnek, de felesleges agresszióért, sportszerütlenségért, veszélyeztetésért és egyéb szabálytalanságokért igen.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #41
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem Prost nem erre gondolt, hanem ezelőtt 1-2 mp-cel. Akkor Button még tényleg kintebb volt, ha nem is sokkal, de egy nagyon kicsivel.
    Ha ennél is kintebb volt, akkor ennél is kevesebb hely volt. Mit akart ott Vettel? Jenson ennyire húzódott balra..semennyivel se többel. Nem szorított le senkit, nem cikázott.
    Jobbos kb30-40fokos padlógázos kanyar előtt előtt fél autóval balra húzódott majd a jobbosból kifelé ezt a poziciót vette fel amit a képen látunk...egy pillanatnyira úgy tűnik, hogy megnyílik a hely...de nem nyílt meg, tehát Vettel nézte be.

    Azért lássuk be, ha esős pályán slicken 320-ról ki akarsz valakit fékezni...nem elég hogy azt hiszed, hogy lesz hely..mielőtt bepróbálkozol nem árt kivárni vagy bemenni a másik mellé időben a féktáv előtt. 100%-ig Vettel nézte be ezt a szitut.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 29. 17:10.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #42
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    szerintem vettel volt a bűnös, az eau rouge után megelőzte volna, Alonso kiesett onnantól nem érdekelt.

    megkérlek titeket normális hangnembe beszéljétek meg a futam eseményeit, szerintem menni fog
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  18. #43
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Mit akart ott Vettel?
    Kérdezzük meg de szerintem ö sem volt biztos abban mit szeretne, vagy nem tudta biztosan, hogy most akar e előzni, vagy várjon az egyenes szakaszig.Aztán oly közel került, hogy hirtelen döntést hozott.Aztán ez történt előfordul
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #44
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Alonso kiesett onnantól nem érdekelt.

  20. #45
    Eddig még drukkoltam is valamilyen szinten Vettel-nek, de ilyen malőrökkel sose lesz világbajnok, így ne is legyen. Valahogy mindig Vettel keveredik ilyen szitukba, mintha néha elfelejtené hogy 21-e van, és lapot kér
    Ebben a helyzetben teljesen felesleges elemezni a részleteket, ez olyan szinten századmásodpercek alatt történt, hogy egyszerűen elbizonytalanodott Vettel és kész lett a baj. Ilyet az életben nem művelt még senki....
    Még az Alonso-ra visszatérve, itt most azért megmutatkozott - ha még taktikailag el is rontották - hogy sokkal biztonságosabban, de elég agresszívan tud sorozatosan előzni. A Renault-nál McLarennél nem volt szimpi, mintha mostanában kezdene észhez térni.
    Kubica viszont nagyon szépen ment végig, remélem jövőre már az egész bajnokságban ütőképes lesz.
    Ja, és Sutil 5.???? Úgy hogy azért akkor kavarodás nem volt, a Mercik egyszerűen nem tudták megelőzni Szépen fejlődött a Force India is
    Na le is töltöm a BBC-s elemzést, abban még lesz pár gyöngyszem szerintem

  21. #46
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg bonyi, vagy csak viccelsz? És Vettel-t miért? És a hülye Barikát miért nem, aki ennél komolyabban beleállt Alonso-ba saját hibából?
    Ugyan már! Én Alonsonak drukkolok, de fel sem merült bennem, hogy RB-t meg kéne büntetni. Éppen elég büntetés neki, hogy így sikerült a 300. futama.
    És Vettel esete is necces. Ha nem kapott volna semmit, akkkor sem lenne hiányérzetem, de hogy megkapta, indokolatlannak sem érzem.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  22. #47
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Még az Alonso-ra visszatérve, itt most azért megmutatkozott - ha még taktikailag el is rontották - hogy sokkal biztonságosabban, de elég agresszívan tud sorozatosan előzni. A Renault-nál McLarennél nem volt szimpi, mintha mostanában kezdene észhez térni.
    Én is pont így vagyok ezzel, de az is lehet, hogy a hatalmas Ferrari rajongásom elveszi az eszemet

  23. #48
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Sebastian Vettel: "What happened, happened and we can't change it now. Obviously I'm not proud of it, I lost the car going over the bump as I was braking and unfortunately hit Jenson, so he couldn't continue. I'm sorry for him. We'll have to see what we can do at the next races."
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #49
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Jó kis futam volt, végre valami keveredés nem csak az unalmas körözgetések. Persze megint csak az időjárásnak köszönhető.
    Ja, meg a sok balf@sznak.

  25. #50
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ennél is kintebb volt, akkor ennél is kevesebb hely volt. Mit akart ott Vettel? Jenson ennyire húzódott balra..semennyivel se többel. Nem szorított le senkit, nem cikázott.
    Jobbos kb30-40fokos padlógázos kanyar előtt előtt fél autóval balra húzódott majd a jobbosból kifelé ezt a poziciót vette fel amit a képen látunk...egy pillanatnyira úgy tűnik, hogy megnyílik a hely...de nem nyílt meg, tehát Vettel nézte be.

    Azért lássuk be, ha esős pályán slicken 320-ról ki akarsz valakit fékezni...nem elég hogy azt hiszed, hogy lesz hely..mielőtt bepróbálkozol nem árt kivárni vagy bemenni a másik mellé időben a féktáv előtt. 100%-ig Vettel nézte be ezt a szitut.
    Mármint balra kintebb, nem jobbra.

    De ezt ne nekem bizonygasd, hogy ezt most ő nézte el.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •