Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 59 (59 összesen)

Téma: F1 2010 Spa

  1. #51
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan már! Én Alonsonak drukkolok, de fel sem merült bennem, hogy RB-t meg kéne büntetni. Éppen elég büntetés neki, hogy így sikerült a 300. futama.
    És Vettel esete is necces. Ha nem kapott volna semmit, akkkor sem lenne hiányérzetem, de hogy megkapta, indokolatlannak sem érzem.
    És se azt mondom, hogy RB-t meg kéne, de kb ua. a versenybaleset, függetlenül attól hogy Gombos meg a Kisgyerek kakaskodtak is még egy kicsit.

  2. #52
    Még az jutott eszembe, hogy az Eau Rouge-t kemény lehetett 1 kézzel bevenni az F-csatorna miatt. Nem tudom említették-e Wéberék a futam alatt. Annyira paráztak tőle az elején, de ha valahol durva, akkor az itt volt :S

  3. #53
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lássuk be, ha esős pályán slicken 320-ról ki akarsz valakit fékezni...nem elég hogy azt hiszed, hogy lesz hely..mielőtt bepróbálkozol nem árt kivárni vagy bemenni a másik mellé időben a féktáv előtt. 100%-ig Vettel nézte be ezt a szitut.
    Annyi még hogy full száraz volt a pálya ekkor még, így még jobban súlyosbítja Vettel bénázását...

  4. #54
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Még az jutott eszembe, hogy az Eau Rouge-t kemény lehetett 1 kézzel bevenni az F-csatorna miatt. Nem tudom említették-e Wéberék a futam alatt. Annyira paráztak tőle az elején, de ha valahol durva, akkor az itt volt :S
    ???

    Senki sem vette be egy kézzel, direkt figyeltem ma is meg tegnap is, két kézzel fogták a kormányt (legalábbis a Red Bullosok, de sztem a Renault-sok is).

  5. #55
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    ???

    Senki sem vette be egy kézzel, direkt figyeltem ma is meg tegnap is, két kézzel fogták a kormányt (legalábbis a Red Bullosok, de sztem a Renault-sok is).
    Webber nem fogott rá a jobbra kanyarodáskor sem, de szerintem ez az időmérőn volt. Pl. Kubica sokkal többet tekerte a kormányt jobbra, ő pl. ráfogott.


  6. #56
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Webber nem fogott rá a jobbra kanyarodáskor sem, de szerintem ez az időmérőn volt. Pl. Kubica sokkal többet tekerte a kormányt jobbra, ő pl. ráfogott.

    Hmm...jó, hogy mutatod, mert én ezt pl. nem is láttam, vagy csak nem figyeltem.

    Én ha a FIA helyébe lettem volna, akkor betiltottam volna már régen a kézzel működő F-csatornát.

  7. #57
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Nahát hogy vártam. De ez a rajt Webbertől na mindegy,0 Hami rajt cél ellenállhatatlan volt. Kubica mint a zsírzott villám. Vettelt meg ..opott mint a torkos boci Szegény csóringer . De ez a bünti elég, szar mér kellett? Szerencsétlen nem mentalista, hogy csont gázon állva egy beton féktáv előtt előre lássa mit akar a kolléga csinálni! Button gyakorlatilag megpecsételte a sorsát amikor újra jobbra mozdult, Vettel kétségbeesett manővere a totális seggbe trafálást akarta elkerülni. Erre megbüntetik mert féktávon ölég nehéz irányt váltani. Persze ő volt a hibás. De ez sima versenybaleset volt a durvább fajtából.Ez a pálya nem semmi

  8. #58
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nahát hogy vártam. De ez a rajt Webbertől na mindegy,0 Hami rajt cél ellenállhatatlan volt. Kubica mint a zsírzott villám. Vettelt meg ..opott mint a torkos boci Szegény csóringer . De ez a bünti elég, szar mér kellett? Szerencsétlen nem mentalista, hogy csont gázon állva egy beton féktáv előtt előre lássa mit akar a kolléga csinálni! Button gyakorlatilag megpecsételte a sorsát amikor újra jobbra mozdult, Vettel kétségbeesett manővere a totális seggbe trafálást akarta elkerülni. Erre megbüntetik mert féktávon ölég nehéz irányt váltani. Persze ő volt a hibás. De ez sima versenybaleset volt a durvább fajtából.Ez a pálya nem semmi
    Rendesen várom egy-egy futam után a Lali-féle elemzéseket
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #59
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    És Vettel esete is necces. Ha nem kapott volna semmit, akkkor sem lenne hiányérzetem, de hogy megkapta, indokolatlannak sem érzem.
    Ez szerintem a bölcs vélemény!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •