Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (47 összesen)
  1. #1
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    SimBin All-star

    Sziasztok.
    Nemrég felkeresett egy uriember (Jónás Ádám) hogy élnénk-e a következő lehetőséggel?
    Én önhatalmulag igent mondtam,mivel kár lenne egy baráti gesztust elengedni magunk mellett.
    De inkább idézem a levelet,az többet mond a szavaimnál:

    Szia!

    Nemrég volt egy ligameccs a Hungarian Race 07 Online Club (továbbiakban: HR07OC) és a VSR között. Ez egy barátságos oda-visszavágós verseny volt, ahol amellett, hogy felmértük, melyik bajnokság résztvevői gyorsabbak a másiknál, az egymással való kapcsolat kialakítása és későbbi fenntartása is cél volt.

    Én továbbgörgettem ezt az egészet, s arra gondoltam, hogy a 4 nagy, SimBin-es játék(ok)kal foglalkozó magyar bajnokság (GTR Masters, SiMCO, HR07OC, VSR) részvételével lehetne csinálni egy ilyen bajnokságot. Minden bajnokságból a legjobb 6 pilóta (3 liga részvételénél 8) indulhatna a bajnoki futamokon. Nagy rá a valószínűség, hogy lennének olyan versenyzők, akik több bajnokságban is indulnak, ők pedig eldönthetnék, hogy mely liga színeiben kívánnak indulni.

    Az esemény RACE 07-tel menne természetesen, géposztály WTCC vagy GT lenne. Ez még megbeszélés tárgyát képezné majd,attól függően, hogy mely bajnokságok kívánnak a fentiek közül részt venni, s ott éppen mely kiegészítőket használnak. Egyszóval nem feltétlenül akarnánk megvetetni egyik bajnoksággal sem egy kiegészítőt csak emiatt az esemény miatt, tehát megpróbálnánk úgy igazítani, hogy mindenkinek jó legyen.

    Másik fontos dolog, amit ezzel el szeretnénk érni, hogy ez a 4 bajnokság nyitottabb legyen egymás felé, olykor segítve is egymást, ha kell. Itthon én úgy vettem annyira észre, hogy nem nyitottak egymás felé (vagy csak nagyon ritkán) ezek a szimes társadalmak, ezen is szeretnénk változtatni ezen esemény megrendezésével.

    Egyelőre ennyi infó van a dologról, az időpont, a pontos géposztály, lebonyolítás, stb. még megbeszélésére fog kerülni a résztvevőktől függően.

    A másik 3 liga már benne is van a dologban, tehát a HR07OC, SiMCO és VSR indulása biztos.

    Remélem, hogy elnyeri a tetszéseteket ez a dolog, s Ti is csatlakoztok ehhez az eseményhez.

    Üdvözlettel,
    Ádám


    Szóval ennyi a levél elsőre,és szerintem mindenképpen jó ötletnek tartom ezt a kezdeményezést.

    Várom a jelentkezést,és a véleményeket.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Mi szerint a legjobb 6 pilóta? Uccsó szezon eredmény alapján? Vagy örökranglista alapján?
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2010. 08. 23. 19:53. Indoklás: helyesírás
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Jó kérdés...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    érdekes kezdeményezés, bár lesz vele meló bőven
    Sok sikert hozzá!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Nem én csinálom,ez már megy.
    Szerintem ősszel izgulhatunk.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #6
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Hali mindenkinek!

    Zoli kérdésére válaszolva, ezt Nektek kell eldöntenetek, hogy kit ítéltek magatok közül a 6 legjobbnak.

    Amikor elkezdtem szervezgetni ezt az egészet, felmerült bennem az a probléma, hogy ugye lesznek olyanok, akik itt is, meg más bajnokiban is mennek. Erre az esetre én azt találtam ki, hogy majd maga az illető eldöntheti, hogy melyik bajnokság színeiben indul - persze ha több helyről is kap meghívást az eseményre (értsd: az adott bajnokság nevezi az illetőt).

    Úgy gondolom, hogy ez így korrekt lenne, hiszen akkor az illető döntené el, hogy hol is indul.

    Ezt azért is írtam le, mert így akár változhat adott bajnokságból nevezők közül a legjobb 6-os fogat.

    @Sziszka: köszi, igyekezni fogok, azonban ehhez majd mind a 4 bajnokság támogatása is fog kelleni. Én mindent meg fogok tenni, ami tudok, ezt megígérhetem.

    Ha egy profi dolgot szeretnénk (márpedig miért ne?), akkor ebből leghamarabb jövő év elején lehet valami. Addig meg értekezni kell sokat, össze kell szedni a dolgokat, esetleg 1-1 tesztet tartani, stb. stb.

    De remélem, hogy beindul a dolog, s sikeres is lesz, valamint, hogy a magyar SimBin-es bajnokságok baráti kapcsolatot is ápolnak majd ezentúl egymással.

    Ha bárkinek, bármilyen jellegű kérdése/ötlete van, szívesen fogadom, jöhet akár ide is, VSR fórumba is, PÜ-be, vagy mailbe (hf1tl.admin[kukac]gmail.com) vagy MSN-en (ez utóbbit PÜ-be kérjétek).
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2010. 08. 24. 00:18.

  7. #7
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Mi szerint a legjobb 6 pilóta? Uccsó szezon eredmény alapján? Vagy örökranglista alapján?
    Nyugi te benne lennél Másrészről, szoktam simconál is versenyezni és szerintem itt a hgtrmnél sokkal erősebb a mezőny ( Megtisztelve érzem magam, hogy itt volt az első sim versenyemGTL )

  8. #8
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Szerintem nálunk kicsit fals lesz ez a dolog.Se a GTR se a GTL eleje, a GPL-röl nem is beszélve, nem játszik WTCC-vel.Igy konkrétan a 6 legjobb pilotát nem lehet összeszedni.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  9. #9
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Hatalmas respekt Jónás Ádám kollégának!!Az elgondolás kiváló, csak azt kell valahogy kitalálni, hogy ki, miként nevezhető a Ligák Kupájára és ki mondja ki az Áment rá (Gondolom Feri lesz az, mint a Liga legmagasabb beosztású embere)!
    Sok sikert kívánok a szervezéshez és ismeretlenül is üdvözlöm a többi pilótatársat a többi ligában.

    Scuderia Giudice #099#

  10. #10
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nálunk kicsit fals lesz ez a dolog.Se a GTR se a GTL eleje, a GPL-röl nem is beszélve, nem játszik WTCC-vel.Igy konkrétan a 6 legjobb pilotát nem lehet összeszedni.
    Ez egyelőre valóban problémás így, ahogy írtad. A sorozat neve se ez lesz szerintem, csak nagy hirtelen, amikor írtam a dolgot, jobb nem jutott eszembe.

    Ha összejönne ez a dolog, s sikeres is lenne, én akár nem zárkóznék el egy esetleges GTR2/GTL/GPL folytatástól sem.

  11. #11
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas respekt Jónás Ádám kollégának!!Az elgondolás kiváló, csak azt kell valahogy kitalálni, hogy ki, miként nevezhető a Ligák Kupájára és ki mondja ki az Áment rá (Gondolom Feri lesz az, mint a Liga legmagasabb beosztású embere)!
    Sok sikert kívánok a szervezéshez és ismeretlenül is üdvözlöm a többi pilótatársat a többi ligában.
    Köszi szépen, mindent bele fogok adni a szervezésbe, amit csak tudok.

  12. #12
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Akkor Nibi biztos.
    Szerintem a legutolsó bajnokság aktivabb embereik kellene összeszedni,de a régebbi bajnokságbol ha jelentkezik valaki szintén benne lehetne.
    Egyébként a többi liga is jol megy,és korántsem biztos hogy az itt jol teljesitő a HTCM szineiben indul ha máshol is rendszeresen versenyzik.
    De mindenképpen képviseltetjük magunkat.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  13. #13
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor Nibi biztos.
    Szerintem a legutolsó bajnokság aktivabb embereik kellene összeszedni,de a régebbi bajnokságbol ha jelentkezik valaki szintén benne lehetne.
    Egyébként a többi liga is jol megy,és korántsem biztos hogy az itt jol teljesitő a HTCM szineiben indul ha máshol is rendszeresen versenyzik.
    De mindenképpen képviseltetjük magunkat.
    Nem szeretnék beleszólni, de szerintem mielőtt mindegyik liga kiválasztaná versenyzőit, a 4 bajnokságból minimum 1-1 szervezőnek össze kéne ülni, s egyeztetni, hogy mi hogy merre, egyszóval csinálni valami konkrétabb versenykiírást, mert akkor így majd minden versenyző látni fogja, hogy mi és hogyan lesz, valamint hogy mikor.

    Arra szeretnék kérni itt valakit, akinek van rá ideje és türelme, tartson valamiféle közvélemény-kutatást, hogy a RACE sorozatból kinek melyik kiegészítő van meg. RACE 07 nyilván sok mindenkinek van, én itt leginkább arra lennék kíváncsi, hogy GTR Evo/STCC/RACE On kb. hány embernek van - mert akkor a továbbiakat annak függvényébe kell majd rendezni. Tehát nem feltétlenül WTCC-s sorozatra kell itt gondolni. (Ez azért kell, mert én úgy gondoltam, hogy most egy bajnokság miatt senki ne vegye meg valamelyik kiegészítőt, ha nem gondolt arra, hogy megveszi. Annak függvényébe rendezzük meg a dolgokat, hogy kinek mi van meg. Pl. ha sok embernek csak RACE 07, akkor a RACE 07-es kategóriákat fogjuk végignézni, hogy melyikkel lenne érdemes lebonyolítani majd a dolgot. Lényeg a lényegben, hogy senkivel nem akarnék/akarnánk megvetetni plusz játékot, ha úgyse használná az illető a jövőben. )
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2010. 08. 24. 22:09.

  14. #14
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514
    Ezt itt szavazás formájában le lehet bonyolitani minden gond nélkül.
    A Race 07 alapbol mindenkinek megvan,az ON már csak a társaság felének-háromnegyedének,az Evo már csak max a felének van meg.
    Az STCC alapbol benne van az On ban.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #15
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Programtól/autótól/feltételektől függően érdekelne a dolog.
    Konkrétan Race 07-em nincs..ha azzal akarunk menni, akkor 1 futamra kisegithetne vki egy online kóddal, de én nem ragaszkodnék Race07-hez sem.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #16
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Én a következőkre gondoltam (de persze van még bőven széria a játékban):
    - WTCC
    - GT

    Ebben is várok szívesen ötleteket akár, mert lehet, hogy valakinek olyan jut az eszébe, ami nálam még fel sem merült eddig.

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Én a következőkre gondoltam (de persze van még bőven széria a játékban):
    - WTCC
    - GT

    Ebben is várok szívesen ötleteket akár, mert lehet, hogy valakinek olyan jut az eszébe, ami nálam még fel sem merült eddig.
    Race07-ben van GT?
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-ben van GT?
    Nem abban, hanem a kiegészítőjében, a GTR-Evo-ban.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nálunk kicsit fals lesz ez a dolog.Se a GTR se a GTL eleje, a GPL-röl nem is beszélve, nem játszik WTCC-vel.Igy konkrétan a 6 legjobb pilotát nem lehet összeszedni.
    Ez nem problema sztem ez ugy is csak htcm pilotakat erint vagynem?

  20. #20
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem problema sztem ez ugy is csak htcm pilotakat erint vagynem?
    Ha szigoruan a SimBin játékokat veszük mint ahogy a név is mutatja abba beletartozik sztem GTL,GTR2.De egy beugro GPL-et is eltudnák képzelni
    Ha csak htcm pilotákat érinti akkor viszont elnevezés nem jo, csak simán WTCC AllStars-nak kellene hivni sztem.
    A teljesség igénye nélkül én a következö tagogat képzelem el egy ilyen sorozatban: Tilus,Nibi,Gio,Puma,Taky,Cola
    Utoljára módosította: Csecse; 2010. 08. 25. 05:28.


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  21. #21
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Engem is erdekelne a dolog, az elözö roundra is akartam volna menni, csak egyeb program miatt nem tudtam :/

    Ha simbin full csapat kell, akkor csecsenek kb igaza van csapatösszeallitas teren, de ha beferek valahogy, akkor örömmel, lemondok ezert barmit =)

  22. #22
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Ha szigoruan a SimBin játékokat veszük mint ahogy a név is mutatja abba beletartozik sztem GTL,GTR2.De egy beugro GPL-et is eltudnák képzelni
    Ha csak htcm pilotákat érinti akkor viszont elnevezés nem jo, csak simán WTCC AllStars-nak kellene hivni sztem.
    A teljesség igénye nélkül én a következö tagogat képzelem el egy ilyen sorozatban: Tilus,Nibi,Gio,Puma,Taky,Cola
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egyelőre valóban problémás így, ahogy írtad. A sorozat neve se ez lesz szerintem, csak nagy hirtelen, amikor írtam a dolgot, jobb nem jutott eszembe.

    Ha összejönne ez a dolog, s sikeres is lenne, én akár nem zárkóznék el egy esetleges GTR2/GTL/GPL folytatástól sem.
    Előbb már válaszoltam erre.

  23. #23
    Esetleg próbafutamként lehetne egy FUN futamot is rendezni, amelyen nem csak a top pilóták vehetnének részt!

  24. #24
    Cserti Tibor Regisztrált Csecse logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 17.
    Város
    Nagyatád
    Üzenetek
    609
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Előbb már válaszoltam erre.
    Henriknek irtam


    Ha esetleg Travianozni akartok itt tessék regisztrálni:
    http://www.travian.hu/?uc=hu1_6275

  25. #25
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Csecse írta Hozzászólás megtekintése
    Henriknek irtam
    Jah, entschuldigung, félreértettük akkor egymást

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •