Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (163 összesen)
  1. #51

    Re: Autó setupolás

    Szerintem Ratesz esőre gondolt...
    Babinszki Gábor

  2. #52
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Post Re: Autó setupolás

    Ez off de meg kell kérdeznem.

    Keresem azt a topicot, amelyiknek a végén szó volt a mérnöki kézikönyv magyar verziójáról amit a superman csinált, és a vita után átalakult a téma a setupolás irányába, és akkor jött létre ez a topic. Na, és sok beszédnek sok az alja, ezt én sehogyan sem találom.

    Előre is köszi a segítséget.

  3. #53
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Ez off de meg kell kérdeznem.

    Keresem azt a topicot, amelyiknek a végén szó volt a mérnöki kézikönyv magyar verziójáról amit a superman csinált, és a vita után átalakult a téma a setupolás irányába, és akkor jött létre ez a topic. Na, és sok beszédnek sok az alja, ezt én sehogyan sem találom.

    Előre is köszi a segítséget.
    Nem vagyok benne biztos, de talán ezt keresed:

    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=258

  4. #54
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Autó setupolás

    Sziasztok!

    Van néhány észrevételem a segítőkészségetekkel kapcsolatban.
    Piski Tamás kivételével akit a RALLY- fórumról ismerek senki nem vette a fáradságot hogy válaszoljon és segítsen nekem a beállításokat illetően.
    Nem értem mi az oka!!?? TITKOSAK??!! Az életben ahol kibaszott nagy pénzekről van szó érthetően nem publikus a setup de ez itt egy JÁTÉK és JÁTÉK BAJNOKSÁG!!!
    Vagy azt gondoljátok hogy ha kiadom akkor biztos agyon leszek verve a versenyen?? Vagy ha én szoptam vele szopjon más is???
    NEM EZEN MÚLIK!!!
    A játék nagyon jó de setupok nélkül mit sem ér. Annyi lett volna az előny hogy az ÚJONCOK egyből látják merre keresgéljenek a beállításokban és nem kell 2hétig szenvedni.
    Mert valakinek a beállja biztos nem jó másnak mert más a stílusa.
    Az a lényeg több segítséget vártam ahogyan a Rally-ban segítettük az újoncokat mindenben.

    Ti nem vagytok összetartó nyílt csapat csak a versenyen kellene ellenfélként viselkedni.

    Sziasztok.

  5. #55

    Re: Autó setupolás



    Hát ilyen hangnem után ne is várj segítséget Amúgy meg, ott vannak a játékban alapból a schnell setupok, azok igenis jók és versenyképesek.

    Teszem hozzá fent vannak setupok a site-on is, ugye.

  6. #56
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Wink Re: Autó setupolás

    Tomibának üzenem, hogy szivesen segítenék, de én is tanulom a setupot.

    Azonban azt észre KELL vennie, hogy igenis segítenek akik értenek hozzá, mert a setupolás topicban szinte minden kérdésre jön segítőkész válasz, én is azokból mazsolázgatok.

    Nyugalom, én nem vagyok szervertag, de mégis mindenben segítséget kaptam eddig, ami érdekelt.

    Néha nézz egy kicsit jobban szét.

    Lóri

  7. #57
    Vigh Lóránd Regisztrált vlori logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 10.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    224

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg White írta
    Nem vagyok benne biztos, de talán ezt keresed:

    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=258

    Pontosan ezt kerestem. Nagyon köszi!

    És itt jönne az igazi kérésem. Mint a fent linkelt topicban olvasható a magyar műszaki kézikönyvvel gondok vannak fordítás terén, de én sajna nem jöttem rá mik azok. Aki lenne oly rendes, és néhány pontban vázolná a legfontosabb hibákat és helyesbítéseket az sokat segítene nekem, mert néha azért a fórumon kívül abba is beleszoktam nézni. Ja, és többen megkapták, miért nem olvassák az angolt. Mert az szerintem eléggé szakzsargon, és igenis én is tudok angolul, bár leginkább a biológiai szakirodalmat isemrem, bár ez már igazán mellékes.

    Vagy a magyar verziós játékhoz adnak műszaki kézikönyvet?,és ha igen az jó??
    Ismét köszi a segítséget.
    Utoljára módosította: vlori; 2005. 07. 13. 16:15.

  8. #58
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Sziasztok!

    Van néhány észrevételem a segítőkészségetekkel kapcsolatban.
    Piski Tamás kivételével akit a RALLY- fórumról ismerek senki nem vette a fáradságot hogy válaszoljon és segítsen nekem a beállításokat illetően.
    Nem értem mi az oka!!?? TITKOSAK??!! Az életben ahol kibaszott nagy pénzekről van szó érthetően nem publikus a setup de ez itt egy JÁTÉK és JÁTÉK BAJNOKSÁG!!!
    Vagy azt gondoljátok hogy ha kiadom akkor biztos agyon leszek verve a versenyen?? Vagy ha én szoptam vele szopjon más is???
    NEM EZEN MÚLIK!!!
    A játék nagyon jó de setupok nélkül mit sem ér. Annyi lett volna az előny hogy az ÚJONCOK egyből látják merre keresgéljenek a beállításokban és nem kell 2hétig szenvedni.
    Mert valakinek a beállja biztos nem jó másnak mert más a stílusa.
    Az a lényeg több segítséget vártam ahogyan a Rally-ban segítettük az újoncokat mindenben.

    Ti nem vagytok összetartó nyílt csapat csak a versenyen kellene ellenfélként viselkedni.

    Sziasztok.
    Kérte ő szépen is, hidd el.

    Amúgy szerintem segítőkész társaság vagyunk, és összetartóak, versenyen és azon kívül is.Mondjuk az tény,hogy azt a hangulatot ami az RBR fórumban van megközelíteni sem, tudjuk

    De nem szeretném, ha ez elvenné a kedved a játéktól, bátran kérdezz, hidd el válaszolni fognak.Setupból sincs titkolózás.

    http://www.gtr-masters.hu/index.php?...load&cat=setup

    És sok sikert!

  9. #59
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Hummer írta


    Hát ilyen hangnem után ne is várj segítséget Amúgy meg, ott vannak a játékban alapból a schnell setupok, azok igenis jók és versenyképesek.

    Teszem hozzá fent vannak setupok a site-on is, ugye.
    Ilyen volt a hangnem:

    Sziasztok!

    Vadonat új ember vagyok a pályaautózás világában.
    3-napja vettem meg a GTR-t és nagyon tetszik ill tetszene ha tudnék autót beállítani.
    A gyári beállítások használhatók?
    Vagy egészen újjakat kell csinálni?
    Barcában gyakoroltam NGT-s Ferrárival de 1.45.226-nál nem tudok jobbat persze ebben még benne van biztos a pályaismeret de jó lenne ha segítenétek mert akkor látnám merre induljak a setupban.
    Ha valaki küldene NGT-s beállítást 1-2 őt az nagyon sokat jelentene.
    Köszönöm.

    Halihó.

  10. #60
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg vlori írta
    Pontosan ezt kerestem. Nagyon köszi!

    És itt jönne az igazi kérésem. Mint a fent linkelt topicban olvasható a magyar műszaki kézikönyvvel gondok vannak fordítás terén, de én sajna nem jöttem rá mik azok. Aki lenne oly rendes, és néhány pontban vázolná a legfontosabb hibákat és helyesbítéseket az sokat segítene nekem, mert néha azért a fórumon kívül abba is beleszoktam nézni. Ja, és többen megkapták, miért nem olvassák az angolt. Mert az szerintem eléggé szakzsargon, és igenis én is tudok angolul, bár leginkább a biológiai szakirodalmat isemrem, bár ez már igazán mellékes.

    Vagy a magyar verziós játékhoz adnak műszaki kézikönyvet?,és ha igen az jó??
    Ismét köszi a segítséget.
    Igazából annyi hiba van benne, hogy a legtöbb hatást fordítva írja le, tehát mondjuk a rugó keményítésével pontatlanabb irányítást érsz el stb.Használd inkább a WG féle gpl leírást, leír az is mindent, csak értelmezni kell tudni.

    Mondjuk szárnybeállítás nincs, mert az 67-ben nem volt

    http://hungpl.hsw.hu/index.php?page=setup_guide

  11. #61
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Ilyen volt a hangnem:

    Sziasztok!

    Vadonat új ember vagyok a pályaautózás világában.
    3-napja vettem meg a GTR-t és nagyon tetszik ill tetszene ha tudnék autót beállítani.
    A gyári beállítások használhatók?
    Vagy egészen újjakat kell csinálni?
    Barcában gyakoroltam NGT-s Ferrárival de 1.45.226-nál nem tudok jobbat persze ebben még benne van biztos a pályaismeret de jó lenne ha segítenétek mert akkor látnám merre induljak a setupban.
    Ha valaki küldene NGT-s beállítást 1-2 őt az nagyon sokat jelentene.
    Köszönöm.

    Halihó.
    Te Barcában a F360-nal mész (következtetve a leírtakból), úgyhogy nem tudok segíteni saját setup-pal, mert én a Porsche-t hajtom ezen a pályán.
    Azért ajánlok egy oldalt (,amit előttem már valamikor valaki ajánlott, de nem tudom megmondani melyik topikban). Itt rengeteg setup-ot lehet letölteni, szinte minden pályához, szinte minden autóról. Én is innen szoktam mazsolázni.
    Bár azt hiszem, hogy az NGT-s autókhoz elég kevés van.

    http://rogera.homeip.net/gtr/index.php

  12. #62

    Re: Autó setupolás

    Ha eredetid van, akkor megkonnyebb a dolgod, mert akkor az online fajlok kozott rengeteg setupot lehet letolteni. En se tudok jol setupolni ,inkabb lehuzok egy olyat ami kenyelmes es azt puhitom tovabb.
    Pataki Adam

  13. #63
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Autó setupolás

    Köszönöm.

    Ilyesmit vártam.
    Sajnos még a játékhoz is de a setupoláshoz meg pláne hülye vagyok.

  14. #64
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    264

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Ha eredetid van, akkor megkonnyebb a dolgod, mert akkor az online fajlok kozott rengeteg setupot lehet letolteni. En se tudok jol setupolni ,inkabb lehuzok egy olyat ami kenyelmes es azt puhitom tovabb.

    Eredetim van magyar kiadás.
    Hol vannak ezek az online fájlok?
    Nekem a frissítések címszó alatt nem jön be semmi.

  15. #65
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Eredetim van magyar kiadás.
    Hol vannak ezek az online fájlok?
    Nekem a frissítések címszó alatt nem jön be semmi.
    Már a játékon belül van (nem kint a menüben) a setup screen-en van az ONLINE FILE-ok gombocska, arra kattintva, jelszót beírva máris elérhetővé válik a sok-sok setup!

  16. #66

    Cool Re: Autó setupolás

    Sziasztok!!!

    Arra lennék kíváncsi,hogy ki milyen kormányt használ és mi a véleménye róla.
    A FF-es kormány mennyire befolyásolhatja az időeredményt? Ha igen, azonnal lecserélem az enyémet!!!
    Előre is köszönöm.!
    Most küldtem végig az 550-et 24-Span. "a szemem majd kiesik, mintha Berlinből vezettem volna haza -----------ba. Csáo!!!

  17. #67

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Sziasztok!!!

    Arra lennék kíváncsi,hogy ki milyen kormányt használ és mi a véleménye róla.
    A FF-es kormány mennyire befolyásolhatja az időeredményt? Ha igen, azonnal lecserélem az enyémet!!!
    Előre is köszönöm.!
    Most küldtem végig az 550-et 24-Span. "a szemem majd kiesik, mintha Berlinből vezettem volna haza -----------ba. Csáo!!!
    Időeredményt egyáltalán nem befolyásolja, de hosszabb versenyen jobban kordában tartható a gép, amolyan biztonságérzetet ad.

  18. #68

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Hummer írta
    Időeredményt egyáltalán nem befolyásolja, de hosszabb versenyen jobban kordában tartható a gép, amolyan biztonságérzetet ad.
    Hát igen. És szerintem nem az FFB számít, semmint az, hogy mennyire precíz a kormány! Nem humbukok azok a dolgok, amikor alumínium alkatrészek, vagy fémcsapágyak/tengelyek vannak egy kormányban és nem műanyag cuccok. Nem csak a tartósság miatt fontos, hanem, hogy nincs holtjáték. Nem Thrustmaster GT kormányom volt, úgy gondoltam sosem fogom lecserélni, mert az nekem egy életre jó lesz, de szerencsére még voltam olyan mákos, hogy megvettem egy MOMO Force (piros és nem a Racing gagyi)-t és ég és föld a két kormány között a különbség! Valamint így 1,5 év távlatából visszatekintve szerintem én is ott cummantanék a Racingesek saxi táborában... (ugyanis a GT-t tuti kivégeztem volna már 1 éven belül) Egyedül még az MS kormányáról hallottam jókat, a többi háááááát.... vagy egy kalap szar, vagy nem elég komoly versenyzéshez, vagy megfizethetetlen. Én alkatrészek forgalmazásával is foglalkozom és jön hozzám cimbora, hogy szeretne venni egy jó kormányt - és pénze is lenne rá - NEM tudok neki ajánlani jó cuccot megfizethető kereteken belül (nem BRD! )!!!

  19. #69
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Autó setupolás

    Hát igen, sajnos igaza van Yodának, hogy nincs egy igazán jó kormány a piacon.A racing egyébként teljesen jó lenne, ha nem lenne gyári hibás, de ha a Forceot gyártanák, szerintem bőven fogyna, hiába volt 50 körül az ára, elkapkodták, mert ár/érték arányban és összességében is a legjobb volt.
    Reméljük, hogy feleszmél majd valamelyik gyártó, és betömi ezt a piaci rést.
    Addig is a racing marad a legjobb választás, csak azért gáz, hogy egy márkás és drága cuccnál szereléssel és garivesztéssel kell indítani....

  20. #70
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Autó setupolás

    FFB-tő lgyrosabb nem leszel, csak kapsz egy kis plusz infot a kocsi viselkedéséről, és hosszabb távon ez jól jön, főleg gumikopás szempontjából.Nah meg 150%-va rakva némi izomtömeg-növekedés és izületi fájdalom is garantált

  21. #71

    Cool Re: Autó setupolás

    Üdv 2 NGT setup.Használjátok egészséggel Spa-ban.
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 01. 25. 01:01.

  22. #72

    Re: Autó setupolás

    Ha be van nálam kapcsolva a stability help, az mennyi idő minuszt jelent nekem körönként egy olyannal szemben, akinek ki van kapcsolva kb.??

  23. #73

    Re: Autó setupolás

    Szóval az előző kérdésemet felejtsétek el, mert közben kipróbáltam.
    Viszont setupolással kapcsolatban kérdeznék:

    Barcelonában Saleen-el 1:38.830-at csináltam, de átlagosan olyan 1:39-1:40-et tudok qual setuppal. Szeretném a setupot finomítani. Azt áruljátok már el, hogy melyek azok a beállítások, és milyen irányba kell őket állítani, melyektől valszeg jobb köröket futok majd egy ilyen gyors kanyarokkal teletűzdelt pályán, mint a barcelonai???

  24. #74
    Keserü Krisztián Versenyző MailmaN logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 07.
    Város
    Pécs/Leyland, UK
    Üzenetek
    39

    Re: Autó setupolás

    Idézet Eredetileg Travelos írta
    Ha be van nálam kapcsolva a stability help, az mennyi idő minuszt jelent nekem körönként egy olyannal szemben, akinek ki van kapcsolva kb.??
    Hi!

    A stability help az annyiban segit neked, h fékezésnél nem blokkolnak a kerekek vagy csak nagyon nehezen. De pl én tegnap Brnoban jobb időt mentem Stability help nélkül mint azelött vele ) szal csak megkell szokni és kész
    >>> Keserü Krisztián >>> Nóthing ReVs like a HONDA :P

  25. #75

    Question Re: Autó setupolás

    Azt szeretném megtudni, hogy a irányítás menüben az egyéb opcióknál, melyek a legideállísabb beállítás?
    Gondolok itt ilyenre, hogy érzékenység, holtjáték.Köszönöm előre is!!
    Ja igen két menüpont pontos jelentésére lennék kíváncsi
    1.-környezet mozgása
    2.-nehézségi erő szimuláció

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •