Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6
Találatok: 126 - 143 (143 összesen)
  1. #126
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    "Nincs mese, Michael manővere büntetést érdemelt. Ez nem is kérdés. Ahogy a célegyenesben fokozatosan a fal felé szorította a Williamst, az szinte gyilkossági kísérlet volt. Ilyet nem lehet csinálni. A 10 rajthelyes hátrasorolás Spában teljesen jogos. Nade fekete zászló meg kizárás, amit Derek Warwick, a hungaroringi sportfelügyelők tanácsadója szerint Michael csak azért úszott meg, mert azt az incidens késői volta miatt már nem maradt idő kiszabni rá? Ne már! Bullshit. Nem öt év, hanem kötél? Igen, Michael manővere veszélyes volt. Nem lehetett büntetlenül hagyni. De azért ne tegyünk már úgy, mintha ő lenne itt az ördög az angyalkák mezőnyében!"


    http://www.a5.hu/cikkek/2/42322.shtml
    Salamoni ítélet?
    Egyik fél ezt látja majd: Nincs mese, Michael manővere büntetést érdemelt.
    A másik pedig: Nade fekete zászló meg kizárás, Ne már! Bullshit.

    Azért a gyilkossági kísérlet is eléggé Bullshit.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #127
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    haez gyilkossagi kiserlet lett volna akkor hamilton mar reg börtönben ülne .

  3. #128
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Aha....
    a te erveiddel akkor Schuminak a betonra kellett volna kennie Barichellot, mert ugye elfoglalhatta volna a feher csik szeleig a palyat. Hiszen a kepen meg mogotte volt Bari.
    Barátom, mindkét képet azért tettem be igy mert már egymás mellett vannak mininális mértékben.
    Korábban azt írtad, hogy a két eset egyforma és hogy Sumi levédte magát a fehér vonalig mielőtt Bari beszúrt..hát nagyon nem, inkább nagyon bealudt.

    A szabályok értelmében ha melletted van valaki azt nem szoríthatod le a pályárol:
    "According to the situation, a driver can overtake the car in front of him, either from the right side or the left side. However, moves that could possibly obstruct other drivers, like the change of direction more than once to defend a position, deliberately squeezing the car beyond the edge of the track or any other unusual change of direction are strictly forbidden. "

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy Bari befosott... azon csak rohogni tudok.
    Nem fosott be, lenyomta Sumit a fal mentén, a box kijáratán, a vizelvezető árkon és egy kis füvön át is..Ha befosott volna akkor elveszi a gázt..de nem tette. Én ezen nevettem.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #129
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    A te kis kedvenced sosem lesz ennyiszer vb ))
    Az én kis kedvencem Mansell vagy Zanardi? Ők már biztos nem..
    Hamilton? Ő nem kedvencem..csak szerintem szinplán a legtehetségesebb ebből a mezőnyből.
    Ne feledd, hogy Hamilton most 25 éves, már van egy VB címe..sumi ilyenkor még harcolt keményen az első címért...olyan keményen, hogy ki is lökte érte Hill-t...Tehát egyenlőre Hamilton jobban áll, és ha a 20 évig marad még mint Sumi...akkor eléggé esélyes még jópár vb címre, hiszen eddig minden évben ott volt karnyujtásnyira..kis szerencsével akár az összes szezonját megnyerhette volna, persze 2009 kivétel, rettentő szar volt az auto, de ott bebizonyította, hogy tud autót fejleszteni, és így is sikerült futamokat nyerni.

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyibol Alonsora is mondhatnad, hiszen hiaba volt Hockenheimben valamivel gyorsabb Massanal nem tudta megelozni. De mivel mindenaron gyozni akart, kihisztizte radion hogy engedje el.
    Egy újabb szabály amit Sumi/Ferrari miatt vezettek be..Alonso ezért ment ahoz a csapathoz, nem akart csapaton belül Hamiltonnal harcolni. Ez volt a siker kulcsa Suminál is.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 05. 14:00.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #130
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Én általában elfogadom amiket írsz, de azért ez elég erős, nem?
    Egyáltalán nem, tényleg így volt. Sumi csinált pár furcsa manővert a rajtoknál, meg amikor előzni akarták, és utána vezették be ezt a szabályt. Elég régen volt ahoz hogy ne emlékezzek melyik futam után volt..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #131
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ne feledd, hogy Hamilton most 25 éves, már van egy VB címe..sumi ilyenkor még harcolt keményen az első címért...olyan keményen, hogy ki is lökte érte Hill-t...Tehát egyenlőre Hamilton jobban áll, és ha a 20 évig marad még mint Sumi...akkor eléggé esélyes még jópár vb címre, hiszen eddig minden évben ott volt karnyujtásnyira..kis szerencsével akár az összes szezonját megnyerhette volna, persze 2009 kivétel, rettentő szar volt az auto, de ott bebizonyította, hogy tud autót fejleszteni, és így is sikerült futamokat nyerni.
    Tudom hogy nem te hoztad fel ezt a párhuzamot, de azért ezek az összehasonlítások igen messze vezethetnek ám... vagy sehová.
    Azért nézzük már meg honnan/milyen háttérrel érkezett Schumi illetve HAM, valamint hogy mit másztak meg! Győztes autóban kezdeni az F1-et, azért úgy nem nehéz sikeresnek lenni.
    MSC úgy érkezett a Benettonhoz, hogy rögtön agyonverte a 3x VB Piquet-et, majd megmondta hogy az autó is szar, és hogy mit csináljanak vele. Nem mondom, hogy HAM nem ért a kocsikhoz, de ha autófejlesztési képességet nézünk, nyomába sem ér senki MSC-nek. Állítom Bari is mellette, a Ferrarinál tanulta meg azt amit tud.

    Ja, és történetesen 25 évesen lett VB, majd 26 évesen 2x, ami rekord volt. Amit asszem Alonso már megdöntött.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #132
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    haez gyilkossagi kiserlet lett volna akkor hamilton mar reg börtönben ülne .
    Pontosan miért is?

  8. #133
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, és történetesen 25 évesen lett VB, majd 26 évesen 2x, ami rekord volt. Amit asszem Alonso már megdöntött.
    Még lehet 2x VB Hamilton 25 évesen, és ő a legfiatalabb világbajnok Egyenlőre nagyon jók az esélyei. Rendre veri a VB csapattársát, és az előző idényben sokkal rosszabb autóból csináltak nyerő autót a szezon végére.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 05. 13:51.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #134
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan miért is?
    mert Ausztráliában gumit égetett

  10. #135
    Gyerekek szerintem zárjuk ki, tiltsuk el , akaszuk fel Schumit, minden ellen drukker, és ugye fair play ember megnyugszik!Csak azt nem látják a okosok, hogy az f1 ben már régóta nincs fair play (biztos ez is Schumi miatt)! Be kell taratani a követési távolságot , előre_hátra 8m, oldalra 6m, akkor lesz előzés ! Újra mindenki boldog!!

  11. #136

  12. #137
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Bild + Lauda? Erre legalább annyira adni kell, mintha Győzikét kérdezték volna a Blikkben...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  13. #138
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Bild + Lauda? Erre legalább annyira adni kell, mintha Győzikét kérdezték volna a Blikkben...
    Le mertem volna fogadni, hogy ez lesz a regálás...

  14. #139
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Le mertem volna fogadni, hogy ez lesz a regálás...
    De most a viccet félretéve, nem így van?
    Szerencsétlen Lauda, mikor csapatfőnök volt, és azt szajkózta, hogy olyan béna pilótái vannak, hogy ő gyorsabb lenne nálunk, majd megkapta az autót, és nem emlékszem, de valami förtelmes 12 mp-et vagy mennyit kapott, akkor nagyon elindult a lejtőn. Azóta csak akkor tesznek elé mikrofont, mikor valakinek be lehet szólni. Csak legalább lenne mire emberkednie...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  15. #140
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ne feledd, hogy Hamilton most 25 éves, már van egy VB címe..sumi ilyenkor még harcolt keményen az első címért...olyan keményen, hogy ki is lökte érte Hill-t...Tehát egyenlőre Hamilton jobban áll, és ha a 20 évig marad még mint Sumi...akkor eléggé esélyes még jópár vb címre, hiszen eddig minden évben ott volt karnyujtásnyira..kis szerencsével akár az összes szezonját megnyerhette volna, persze 2009 kivétel, rettentő szar volt az auto, de ott bebizonyította, hogy tud autót fejleszteni, és így is sikerült futamokat nyerni.
    En is ellene vagyok a csapatsorrendnek. Te meg ne feledd Sch. kesobb kezdett es olyan autokal alkotott figyelemremeltokat, amiket Hamiltonnak kis sem kellett probalnia reven hatalmas hatszeles pilota. Megsincsen kozel annyi szurkoloja, mint Sch-nak volt. Lehet voltak pechjei Lajoskanak, de hatalmas mazlival nyerte az idaig egyetlen vb cimet. Az utolso korben engedte el Glock kollega. Igazabol a Ferrarinak koszonheti a vb cimet, mivel nam volt akkor nekik megbizhato az autojuk. Szerintem max. nyer meg 1-2 cimet es leselejtezik. De majd meglatjuk.... Vettelt amugy sokkal nagyobb tehetsegnek tartom, reven o rosszabb autoval is meg tudta elozni Hamiltont parszor. Most Hamilton nem igazan tudja egy kicsit rosszabb autoval megelozni Vettelt. A redbull igazabol onmagat verte csak el iden. Kiveve Hockenheim....

  16. #141
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    En szinten a 31%-os tabort tamogatom Akkor lehet mar 40%?

  17. #142
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88
    [QUOTE=Nando;109318] Igazabol a Ferrarinak koszonheti a vb cimet, mivel nam volt akkor nekik megbizhato az autojuk. Szerintem max. nyer meg 1-2 cimet es leselejtezik. De majd meglatjuk.... QUOTE]

    Nem értem, hogy attól hogy vki szimpatizál, drukkol egy versenyzőnek, egy-egy szituációban miért kell ennyire irreálisan állást foglalni. Ha én drukkoltam vkinek és hibát vétett, mindig elismertem, valamint az ellenfeleinek tudását.
    Személy szerint ki nem állhatom Hamiltont és most csak enyhén fogalmaztam, de elismerem, hogy nagyon jó. MSC-t szintén ki nem állhatom, de szintén elismerem, hihetetlen nagy alakja volt az F1-nek. Hasonlítgatni nem szeretnék semmi értelme...
    De egy biztos kiemelkedően inkorrekt módon oldotta meg azokat a szituációkat amikor nem tudta elfogadni, hogy Ő nyer.

  18. #143
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    En szinten a 31%-os tabort tamogatom Akkor lehet mar 40%?
    Ha egy ember 9%-ot jelent, akkor elég kevesen lehettek.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •