Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (143 összesen)
  1. #101
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Most megy a juron a porsche szuperkupa. Hatalmas baleset volt a Mansell kanyarban.
    És már fenn is van a tecsőn...

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #102
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ime egy video a Barrichellos apukaert rinyalos csapatnak!
    Nagyszerü video Webberről...tipikusan ugyanaz a hozzáállás mint Senna és Sumi. Az eset nagyon hasonló bár némileg több hely volt, massa se ment a füre, se vízelvezető árokba, viszont mi van ha ott valaki jön ki a boxból?
    Ugyanakkor..ha megnézed a többi részét is a videonak...régen nem csináltak ilyeneket a srácok, mégis lehetett előzni.

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Schumi meg tul laza volt Barival szemben. En siman becsuktam volna a kapuk hadd satuzzon. Legkozelebb majd a szabad ivet valassza!
    Nincsen szabad és nem szabad ív..minden ív szabad, blokkolni tilos, vezetni pedig a fehér csíkon belül kell.
    Ha Barika kívülről próbálkozik akkor a füre lett volna szorítva, mert Sumi ilyen...végülis hány világbajnokot tudsz felsorolni akit egy egész évedból kizártak szándékos baleset okozásért?

    Én csak 1 ilyet tudok, de kétszer is előfordult, na ki az?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 04. 12:38.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #103
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Én csak 1 ilyet tudok, de kétszer is előfordult, na ki az?
    Sajnos '95-ben nem így történt amikor kilökte az utolsó futamon Hill-t így nem ő lett vb győztes.

  4. #104
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos '95-ben nem így történt amikor kilökte az utolsó futamon Hill-t így nem ő lett vb győztes.
    Attól még előfordult..
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #105
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos '95-ben nem így történt amikor kilökte az utolsó futamon Hill-t így nem ő lett vb győztes.
    Az '94 volt, és azt hagyjuk, mert amit meg előtte művelt az FIA, hogy 50 pont hátrányból felhozza valahogy Hillt az a sport és a politika legalja volt.

    Egyébként baromi kíváncsi vagyok kitől vettek el két címet!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  6. #106
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyszerü video Webberről...tipikusan ugyanaz a hozzáállás mint Senna és Sumi. Az eset nagyon hasonló bár némileg több hely volt, massa se ment a füre, se vízelvezető árokba, viszont mi van ha ott valaki jön ki a boxból?
    Ugyanakkor..ha megnézed a többi részét is a videonak...régen nem csináltak ilyeneket a srácok, mégis lehetett előzni.



    Nincsen szabad és nem szabad ív..minden ív szabad, blokkolni tilos, vezetni pedig a fehér csíkon belül kell.
    Ha Barika kívülről próbálkozik akkor a füre lett volna szorítva, mert Sumi ilyen...végülis hány világbajnokot tudsz felsorolni akit egy egész évedból kizártak szándékos baleset okozásért?

    Én csak 1 ilyet tudok, de kétszer is előfordult, na ki az?
    Na közben átfogalmaztad...
    Szóval gondolom 94-re és 97-re célzol.
    Én nem vagyok elvakult Schumi drukker, a 97-es ütközés óriási hülyeség volt, 100%-ban az övé, és egész pályafutására rányomta a bélyegét.

    A 94-es viszont max 50%. Ott Hill még nem volt mellette, és neki nem feltétlen abban a kanyarban kellett volna előzni. Bebújt, ütköztek, kiestek. Cserébe 95-ben olyan simán kilökte kétszer MSC-t, mégsem volt belőle világraszóló balhé.
    És azért ne feledjük, hogy a 41 pontos hátrányát hogy dolgozta le, hogy egyáltalán lőtávolba kerüljön a VB-címhez!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  7. #107
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Na közben átfogalmaztad...
    Szóval gondolom 94-re és 97-re célzol.
    Én nem vagyok elvakult Schumi drukker, a 97-es ütközés óriási hülyeség volt, 100%-ban az övé, és egész pályafutására rányomta a bélyegét.

    A 94-es viszont max 50%. Ott Hill még nem volt mellette, és neki nem feltétlen abban a kanyarban kellett volna előzni. Bebújt, ütköztek, kiestek. Cserébe 95-ben olyan simán kilökte kétszer MSC-t, mégsem volt belőle világraszóló balhé.
    És azért ne feledjük, hogy a 41 pontos hátrányát hogy dolgozta le, hogy egyáltalán lőtávolba kerüljön a VB-címhez!
    94-es eset szerintem a 97esnél is egyértelmübb volt. Nézte a tükröt és törött autóval cikázott ide oda, még akkor is amikor már mellette volt Hill..ennél látványosabban, és egyértelmübben nem lehet összetörtni valakit. Hill végezte a dolgát, nem tudta mi történt, mitől lassú Sumi, csak megelőzte az első adandó alkalommal.

    97-es eset azért volt olyan látványos, mert vártuk, számítottunk rá a 94-es eset után. Mégis meg merte húzni...na én itt visszamenőleg elvettem volna a 94es címét is, mert itt bizonyosodott be teljes mértékben, hogy ennyire elhatalmasodott rajta a győzni akarás.

    Ja..webbert a fenti videon elkövetett ügyért kapásból zárnám ki..ahogy Sumit is a hétvégén..ahogy olvastam ki is zárták volna ha van elég kör hátra, de a 11. helyen ennek úgy se lett volna értelme, ezért kapta a 10 rajthely büntit.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 04. 13:07.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #108
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    94-es eset szerintem a 97esnél is egyértelmübb volt. Nézte a tükröt és törött autóval cikázott ide oda, még akkor is amikor már mellette volt Hill..ennél látványosabban, és egyértelmübben nem lehet összetörtni valakit. Hill végezte a dolgát, nem tudta mi történt, mitől lassú Sumi, csak megelőzte az első adandó alkalommal.
    Azért ettől árnyaltabb a kép...
    Nem tudhatta mennyire sérült az autója, ment vele, kanyarodott vele, működött; valamint a cikázás sem feltétlen cikázás, hiszen egy bal-jobb kombináció közepén voltak, jobb oldalt ütközött, és áthúzódott bal oldalra ahonnan kezdik a jobb kanyart, majd mikor megkezdte a kanyart Hill beszúrt mellé.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  9. #109
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Az '94 volt, és azt hagyjuk, mert amit meg előtte művelt az FIA, hogy 50 pont hátrányból felhozza valahogy Hillt az a sport és a politika legalja volt.

    Egyébként baromi kíváncsi vagyok kitől vettek el két címet!
    Sztem meg tökmindegy mit csinált a FIA sztem nem arról beszélgettünk.Ha pedig azt is figyelembe vesszük nem úgy kell törleszteni.
    Az volt a legalja amit SCH csinált

  10. #110
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg tökmindegy mit csinált a FIA sztem nem arról beszélgettünk.Ha pedig azt is figyelembe vesszük nem úgy kell törleszteni.
    Az volt a legalja amit SCH csinált
    Ja nem arról beszélgettünk, aha. Szerinted akkor a 94-es eset hogy került ide?
    Az pedig pláne nem mindegy, hogy az egészet kontrolláló szerv, az FIA mit csinál. De más az értékrendünk...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #111
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ja nem arról beszélgettünk, aha. Szerinted akkor a 94-es eset hogy került ide?
    Az pedig pláne nem mindegy, hogy az egészet kontrolláló szerv, az FIA mit csinál. De más az értékrendünk...
    Én nem FIA-ról beszéltem, hanem MSC erősen megkérdőjelezhető hozzáállásáról. Ha kell összetör szándékosan, de leszorítani akkor is le fog ha nem kell...10. helyért nulla értelme van kockáztatni a fizikai éppségét és a hirnevét is, de ez van beleprogramozva.

    Csak hogy felfrissitsük az élményt, John Wattson kommentálásával:
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 04. 16:57.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #112
    [QUOTE=Tilus;109182]Én nem FIA-ról beszéltem, hanem MSC erősen megkérdőjelezhető hozzáállásáról. Ha kell összetör szándékosan, de leszorítani akkor is le fog ha nem kell...10. helyért nulla értelme van kockáztatni a fizikai éppségét és a hirnevét is, de ez van beleprogramozva.

    Ez igaz, de a mai f1ben is van ilyen pilóta, aki azt hiszi neki mindent szabad. Csak sajnos Lajoskának is elnézik, mint Scuminak.

  13. #113
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Jockie Ewing 0:41-nél

  14. #114
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem FIA-ról beszéltem, hanem MSC erősen megkérdőjelezhető hozzáállásáról. Ha kell összetör szándékosan, de leszorítani akkor is le fog ha nem kell...10. helyért nulla értelme van kockáztatni a fizikai éppségét és a hirnevét is, de ez van beleprogramozva.

    Csak hogy felfrissitsük az élményt, John Wattson kommentálásával:


    Hát igen ezért mondtam én mindenkinek, hogy suminak csak 5 tiszta vb címe van, mert ebben az évben NEM ÉRDEMELTE MEG és még volt még egy de arra nem emlékszem!
    Simán ráhúzta a kormányt Hillre mint a szar!
    Ott kellett volna elvenni az összes pontját!

  15. #115
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyszerü video Webberről...tipikusan ugyanaz a hozzáállás mint Senna és Sumi. Az eset nagyon hasonló bár némileg több hely volt, massa se ment a füre, se vízelvezető árokba, viszont mi van ha ott valaki jön ki a boxból?
    Ugyanakkor..ha megnézed a többi részét is a videonak...régen nem csináltak ilyeneket a srácok, mégis lehetett előzni.



    Nincsen szabad és nem szabad ív..minden ív szabad, blokkolni tilos, vezetni pedig a fehér csíkon belül kell.
    Ha Barika kívülről próbálkozik akkor a füre lett volna szorítva, mert Sumi ilyen...végülis hány világbajnokot tudsz felsorolni akit egy egész évedból kizártak szándékos baleset okozásért?

    Én csak 1 ilyet tudok, de kétszer is előfordult, na ki az?
    Nezd szerintem ugyanilyen durva volt, amit a Webber csinalt, megse rinyalt a Massa. Schumi pont a feher vonalig terelte az autojat de Bari nem ertett belole. Ha kirantja a kulso ivre lazan megelozi, de o egy fantaziatlan pilota.
    Azt meg legyszi ne feltetelezd, hogy ha kulso ivre megy Bari, akkor Sch. is kirantja oda az autojat.
    Szerintem te osszekevered egy Hamilton nevu pilotaval. Na o aztan cikazik esz nelkul. Ja es buntetlenul persze......

    Senna es Schumacher a 2 kizart.

    Es te hany vilagbajnokot tudsz felsorolni, aki 7-szer lett vb?

  16. #116
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ja..webbert a fenti videon elkövetett ügyért kapásból zárnám ki..ahogy Sumit is a hétvégén..ahogy olvastam ki is zárták volna ha van elég kör hátra, de a 11. helyen ennek úgy se lett volna értelme, ezért kapta a 10 rajthely büntit.
    Megbuntettek, orulj, unnepelj. Ezentul csak vonatozni lehet, nehogy "megseruljon" valaki....
    Illetve majd a FIA kitalalja, hogy max. csak 200-al szabad menni, hogy meg biztonsagosabbak legyenek a futamok.
    Igazabol minden pilota akiket regen bealazott, most kejesen elvezkedik, hogy megbuntetheti a mestert.....Hill es a tobbiek..

  17. #117
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen ezért mondtam én mindenkinek, hogy suminak csak 5 tiszta vb címe van, mert ebben az évben NEM ÉRDEMELTE MEG és még volt még egy de arra nem emlékszem!
    Simán ráhúzta a kormányt Hillre mint a szar!
    Ott kellett volna elvenni az összes pontját!
    Meg jo hogy csak szerinted.... az igazsag pedig az, hogy eleinte akarmit probalt mestersegesen a FIA kitalalni Sch. ellen nem mukodott. Igy is 2 cimet bukott nekik koszonhetoen. A valaha volt legjobb pilota idaig. Kerdeses mikor lesz jobb valaki nala. Szoval irigyelni lehet, biralni felesleges.

  18. #118
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Megbuntettek, orulj, unnepelj. Ezentul csak vonatozni lehet, nehogy "megseruljon" valaki....
    Illetve majd a FIA kitalalja, hogy max. csak 200-al szabad menni, hogy meg biztonsagosabbak legyenek a futamok.
    Igazabol minden pilota akiket regen bealazott, most kejesen elvezkedik, hogy megbuntetheti a mestert.....Hill es a tobbiek..
    Bocs, de nem pont akkor lesz több előzés ha nem blokkolnak ész nélkül és nem szorítják le egymást?
    Attól csak kevesebb előzés van és több vonatozás, vagy félreértettem valamit?
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 05. 01:43.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  19. #119
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Meg jo hogy csak szerinted.... az igazsag pedig az, hogy eleinte akarmit probalt mestersegesen a FIA kitalalni Sch. ellen nem mukodott. Igy is 2 cimet bukott nekik koszonhetoen. A valaha volt legjobb pilota idaig. Kerdeses mikor lesz jobb valaki nala. Szoval irigyelni lehet, biralni felesleges.
    Nem csak szerinte...a kommentárban még 3 embert hallhattál egyértelmüen nyilatkozni a kérdésről. Senna kora előtt nemigen voltak ilyen vitás balesetek..senki meg se próbálta a másikat lekényszeríteni a pályáról. Olyan szintem voltak veszélyesek az autók, pályák, hogy fel sem merült, hogy ilyesmit büntetni kéne..egyszerüen nem volt rá precedens.

    VB cimek száma nem a jóság ismérve hanem a sikerességé. Természetesen a legsikeresebb F1 pilóta..de az ő elmondása szerint is jobb volt Senna, meg a többi F1 pilóta szerint is.

    Az meg, hogy hány címet bukott és hányat nyert...megkockáztatom, hogy soha egyetlen pilóta sem nyert teljesen szabályosan vb címet..vagy az autó, vagy a bírák, vagy a csapat, vagy a pilóta, vagy mind együttvéve, de valami botrány mindig volt.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #120
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nezd szerintem ugyanilyen durva volt, amit a Webber csinalt, megse rinyalt a Massa. Schumi pont a feher vonalig terelte az autojat de Bari nem ertett belole.
    Szerintem vegyél szemüveget. Sumi bealudt és 1.5 autónyi helyet hagyott a fehér vonalig, mig Webber jó előre kiment a csikhoz..Massa a pályát elhagyva előzte meg, míg Barikát leszorították oda..van ám különbség!



    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 05. 00:55.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  21. #121
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése

    Szerintem te osszekevered egy Hamilton nevu pilotaval. Na o aztan cikazik esz nelkul. Ja es buntetlenul persze......
    Az irányváltás szabályt is Sumi miatt vezették ám be.

    Sumi a tökürből vezetés mestere 1990ből!
    Háttérinfóként annyi, hogy ez a 2. futam utolsó kör, az elsőt Hakkinen nyerte, Sumi csak akkor nyerhetett összesítésben ha Hakkinen kiesik...ismerős nem?
    Sumi annyit mondott mikának, hogy nem látta a tükörben..a sajtónak meg annyit, hogy bolond volt Mika, miért akart megelőzni, láttam a tükörben és bezártam az ajtót. Én annyit mondok, hogy bealudt mint tegnap...de azon se lepődnék meg ha fékezett volna.

    94ben annyit mondott, hogy abban a kanyarban nem lehet előzni.
    97ben annyit mondott, hogy hasonló esetben ugyanígy tenne megint.

    Csak erre a két pilótára kihegyezve..mert nagyszerü példa..kétféle ember van. Az egyik azért akar nyerni mert ő volt az adott napon a leggyorsabb, a másik pedig aki mindenáron nyerni akar, és sohase fogadja el a vereséget. Rád bízom melyik Sumi.

    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 08. 05. 02:28.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #122
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az irányváltás szabályt is Sumi miatt vezették ám be.
    Én általában elfogadom amiket írsz, de azért ez elég erős, nem?

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    94ben annyit mondott, hogy abban a kanyarban nem lehet előzni.
    97ben annyit mondott, hogy hasonló esetben ugyanígy tenne megint.
    94: hát nézd Adelaide-ben alapjában véve nehéz előzni, és igen, ott egy szűk derékszögű kanyarban pedig egyszerűen nem lehet. Még egy lelassult autót sem.
    Azért azt is vegyük már figyelembe, hogy Hill is rosszul döntött! Ha ő nem egyből akarja megelőzni MSC-t, hanem jól dönt és kivár, akkor nincs balhé, övé a vb-cím és mindenki boldog. Kettőn állt a vásár!

    97: ezt mint írtam elfogadom, erre nincs mentség. Egyébként ezt gondolom ott és akkor nyilatkozta, egy verseny után azért mindenki mást mond mint később. Utólag azt mondta, hogy egy dolgot csinálna másképp pályafutása alatt, a 97-es jerezit...

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Csak erre a két pilótára kihegyezve..mert nagyszerü példa..kétféle ember van. Az egyik azért akar nyerni mert ő volt az adott napon a leggyorsabb, a másik pedig aki mindenáron nyerni akar, és sohase fogadja el a vereséget. Rád bízom melyik Sumi.
    MSC nem tökéletes, mint ahogyan egyik ember sem. Igen, valszeg mindennél jobban akart nyerni, talán attól volt ennyire sikeres. De nem túlzás ezen 1 tulajdonsága alapján megítélni? A jó dolgok, amikre szívesen emlékezünk nagyságrendekkel nagyobb számban állnak. Elég ha csak az "utolsó" versenyét mondom, a 2006-os brazil versenyt.
    És ahogy mondod, Senna mutatta meg a világnak ezt a fajta agresszivitást, Schumi "csak" követte őt, mégis mindenki rajta lovagol. Ő sosem csinált olyat, mint Senna, hogy a verseny előtt kijelentette, hogy ki fogja lökni Prostot ha mellé ér, és az 1. kanyarban meg is tette.

    Mindezt csak azért írtam le, mert szerintem nincs olyan pilóta, akinek nincsenek hibái. Oké, Schuminak valszeg az átlagtól több. De azért ne csináljunk már belőle főellenséget.
    Mindenki azt látja benne amit jobban akar látni benne.

    Ja és baromi kíváncsi lettem volna, ha nem épp angol úriember van a toronyban, akkor is van-e ekkora felhajtás...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #123
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem vegyél szemüveget. Sumi bealudt és 1.5 autónyi helyet hagyott a fehér vonalig, mig Webber jó előre kiment a csikhoz..Massa a pályát elhagyva előzte meg, míg Barikát leszorították oda..van ám különbség!



    Aha....
    a te erveiddel akkor Schuminak a betonra kellett volna kennie Barichellot, mert ugye elfoglalhatta volna a feher csik szeleig a palyat. Hiszen a kepen meg mogotte volt Bari. Tehat a Hamiltoni logikaval siman be lehet eleje cikazni. Szerintem nagyon is figyeltek egymasra, mivel profik. Ezert nem is volt baleset. Az, hogy Bari befosott... azon csak rohogni tudok. Schumacher szamara ugyanolyan kockazatos volt a vedekezes, mint Bari szamara a tamadas. Nezd mar Monacoban is, ahol Schumacher az utolso korben leelozte Barit, akkor is hisztizett a Brazil. Aki fel az ilyen szituktol ne menjen bele. Ez a versennyel jar. Ha a falrakenik, kiesnek mindketten. De nem kentek egymast a falra. Szoval mi a baj? Valojaban csak az, hogy olyan "tanacsadok" vannak az itelethozo testuletben, akik peldat akarnak statualni a valaha volt legjobb pilotan keresztul.

  24. #124
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Az irányváltás szabályt is Sumi miatt vezették ám be.

    ..mert nagyszerü példa..kétféle ember van. Az egyik azért akar nyerni mert ő volt az adott napon a leggyorsabb, a másik pedig aki mindenáron nyerni akar, és sohase fogadja el a vereséget. Rád bízom melyik Sumi.
    Sokmindent vezettek be Schumi miatt. Pl. az olyan gumikat, amiket nem lehetett lecserelni a futamon, hogy igy is alavagjanak. Nezd ez szamomra csak azt jelenti, hogy olyan jelentos hatasu pilota aki hatalmas hatassal volt az egesz Forma1-re.

    Eleg szegenyes lehet a vilagod, ha szamodra csak ketfele ember van....Elmondom neked a mezony 50% a legalabb azert megy ki vasarnap, mert o akarja megnyerni a futamot. Nincs is annal nagyobb dicsoseg. Nem er vele fel 5 masodik hely sem. Amelyik pilota meg nem ezert megy ki, az nem is fog nyerni. Valamint az sem igaz Schumira, hogy nem fogadja el a vereseget soha. Tevedsz. Ot az motivalja, hogy tanulva belole holnap meg jobb legyen! Veletlenul nem lesz senki 7-szeres vb. Nem kell szeresd, de irigy lehetsz ra. A te kis kedvenced sosem lesz ennyiszer vb ))

    Ennyibol Alonsora is mondhatnad, hiszen hiaba volt Hockenheimben valamivel gyorsabb Massanal nem tudta megelozni. De mivel mindenaron gyozni akart, kihisztizte radion hogy engedje el.

  25. #125
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    "Nincs mese, Michael manővere büntetést érdemelt. Ez nem is kérdés. Ahogy a célegyenesben fokozatosan a fal felé szorította a Williamst, az szinte gyilkossági kísérlet volt. Ilyet nem lehet csinálni. A 10 rajthelyes hátrasorolás Spában teljesen jogos. Nade fekete zászló meg kizárás, amit Derek Warwick, a hungaroringi sportfelügyelők tanácsadója szerint Michael csak azért úszott meg, mert azt az incidens késői volta miatt már nem maradt idő kiszabni rá? Ne már! Bullshit. Nem öt év, hanem kötél? Igen, Michael manővere veszélyes volt. Nem lehetett büntetlenül hagyni. De azért ne tegyünk már úgy, mintha ő lenne itt az ördög az angyalkák mezőnyében!"


    http://www.a5.hu/cikkek/2/42322.shtml

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •