Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (143 összesen)
  1. #51
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a legdurvább, hogy mekkora tempókülömbség volt Vettel és Alonso között és mégsem tudta megelőzni amikor utolérte. ( Pedig inkább Alonso párti vagyok ). Ez botrányos hogy mennyire nincs autóverseny, tudom elmondjuk versenyről versenyre, de ez már tényleg a legalja. '92 óta nézem az F1-et, de amit az utóbbi években látok az kritikán aluli. Ettől függetlenül minden versenyre leülök, megnézem, de aztán mindig rájövök, nem kellett volna....Nem értek hozzá, nem tudom mitől lenne jobb, de hogy 1 ennyivel gyorsabb autó ne tudja megelőzni a másikat, szégyen
    Ilyen ez a tetves pálya na nincs ölég hosszú egyenes hogy a végén lehessen tuti előzni, ha már a legegyszerűbb előzési módot említheti az ember, itt ha ráülsz az ívre az isten se vakar le onnan.

  2. #52
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen ez a tetves pálya na nincs ölég hosszú egyenes hogy a végén lehessen tuti előzni, ha már a legegyszerűbb előzési módot említheti az ember, itt ha ráülsz az ívre az isten se vakar le onnan.
    Nem lehet minden pályára olyan egyenest rakni mint amilyen Fudzsin vagy Sanghajban van. A szorosan-egymás-mögött autózás az ami még mindig nem megy. Ha azt megoldanák (lásd diffúzorok téma tavaly év elején), akkor valószínűleg jobb lenne a helyzet.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #53
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Na ja. Most valami aerodinamikai szarság miatt szopóágra kerülsz, ha megpróbálsz szélárnyékban maradni. Emiatt nagyon nehéz a hosszú egyenes előtt 1-2 kanyarral odalopakodni a megelőzendő autó mögé. Egy tökéletes világban pl. Bari nem úgy kezdett volna neki a célegyenesben az előzésnek, hogy a célegyenes ráfordítóban még fél kanyarnyi hátránya van, ráadásul nem is tud rendesen elkezdeni kigyorsítani.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  4. #54
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz ,én csak attól féltem ,hogy vmi szigorúbb büntetést kap ami leállítana minden előzési manővert. Tudom nem tartozik ide de pl nekem volt a múltkor gt3 ban egy rajt utáni leszorításom kaptam érte egy figyelmeztetést pedig az fele ilyen durva se volt. Nem is tudom ha ilyet csinálnék mint ez ,mit kapnék érte. Szerintem van olyan zászlós figyelmeztetés amit illett volna bemutatni Suminak. És igazad van a merci formáját tekintve ez tuti URH
    Nem is ertem miert buntettek meg... csak elkezdte felvenni a belso ivet. Barrichellot meg nem zavarta, hogy az mar foglalt... kereset megegy beljebb levot. Ja hogy ott mar betonfal es fu van? O valasztotta, ne csodalkozzon. Meg igy is boven elfert, korrekten felrehuzodott utana Sch. miutan bement melle.

  5. #55
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is ertem miert buntettek meg... csak elkezdte felvenni a belso ivet. Barrichellot meg nem zavarta, hogy az mar foglalt... kereset megegy beljebb levot. Ja hogy ott mar betonfal es fu van? O valasztotta, ne csodalkozzon. Meg igy is boven elfert, korrekten felrehuzodott utana Sch. miutan bement melle.
    Abszolút így gondolom én is. SCH szépen elkezdett befelé menni, jelezve hogy a belső ívet választja, de BAR beugrott még beljebb, oda ahol már eleve nem volt sok hely... Nem értem a panaszt BAR részéről, ott lett volna tisztán a külső ív, választhatta volna azt is.

  6. #56
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja. Most valami aerodinamikai szarság miatt szopóágra kerülsz, ha megpróbálsz szélárnyékban maradni. Emiatt nagyon nehéz a hosszú egyenes előtt 1-2 kanyarral odalopakodni a megelőzendő autó mögé. Egy tökéletes világban pl. Bari nem úgy kezdett volna neki a célegyenesben az előzésnek, hogy a célegyenes ráfordítóban még fél kanyarnyi hátránya van, ráadásul nem is tud rendesen elkezdeni kigyorsítani.
    Koszonheto ez is FIA-nak.. egyik evben feltetetik a hokotro lapatot, hogy kozelebb lehessen egymashoz menni, erre a masik evre lekeskenyitik a kerekeket.... normalisak ezek?
    Le minden szarnyat es szelesebb, sokkal lagyabb kerekeket!

  7. #57
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Abszolút így gondolom én is. SCH szépen elkezdett befelé menni, jelezve hogy a belső ívet választja, de BAR beugrott még beljebb, oda ahol már eleve nem volt sok hely... Nem értem a panaszt BAR részéről, ott lett volna tisztán a külső ív, választhatta volna azt is.
    Az hogy Bar. egy hisztis picsa lett

  8. #58
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Az hogy Bar. egy hisztis picsa lett
    Hja. Senkinek nem lett semmi baja, Barichello megelőzte és pontot is kapott. Ezzel szemben Schumacher vesztett, pontot sem kapott és még ráadásul meg is büntették.
    Nem értem hogy Barichello miért hisztizik még mindig. Néha már nagyon szánalmas az a srác...

  9. #59
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is ertem miert buntettek meg... csak elkezdte felvenni a belso ivet. Barrichellot meg nem zavarta, hogy az mar foglalt... kereset megegy beljebb levot. Ja hogy ott mar betonfal es fu van? O valasztotta, ne csodalkozzon. Meg igy is boven elfert, korrekten felrehuzodott utana Sch. miutan bement melle.
    Mikor Barrichello bement mellé, még a fehér vonalon belül voltak mindketten, de MS csak tolta kijjebb, míg Bari már a vonalon kívülre kerül. Tehát szó szerint leszorította a pályáról.
    Elég elkeserítő, hogy számodra csak a "minek ment oda" jön le.
    A "bőven elfér"-t és a "Korrekten"-t pedig gondold újra.

    De tudod mit. Írj a FIA-nak, hogy nem MS-t kell megbüntetni, hanem Barrichello-t, mert teljes terjedelmével elhagyta a pályát, tehát szabálytalanul előzött.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #60
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor Barrichello bement mellé, még a fehér vonalon belül voltak mindketten, de MS csak tolta kijjebb, míg Bari már a vonalon kívülre kerül. Tehát szó szerint leszorította a pályáról.
    Elég elkeserítő, hogy számodra csak a "minek ment oda" jön le.
    A "bőven elfér"-t és a "Korrekten"-t pedig gondold újra.

    De tudod mit. Írj a FIA-nak, hogy nem MS-t kell megbüntetni, hanem Barrichello-t, mert teljes terjedelmével elhagyta a pályát, tehát szabálytalanul előzött.
    Ocsem ha valaki elfoglalja a belso ivet, akkor te befurakodsz 300-al? Ha igen, akkor szamolj ilyennel. Szerintem semmi nem volt. Nekiment a falnak? Nem. Nekiszoritotta a falnak? Nem.
    Raijesztett? Igen. Ezt tiltja valami? Nem...
    Akkor meg tovabbra is azt mondo Bari egy HP.

  11. #61
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Hja. Senkinek nem lett semmi baja, Barichello megelőzte és pontot is kapott. Ezzel szemben Schumacher vesztett, pontot sem kapott és még ráadásul meg is büntették.
    Nem értem hogy Barichello miért hisztizik még mindig. Néha már nagyon szánalmas az a srác...
    MS még akkor is tolta a fal fele, mikor már mellette volt. Szerintem jogos a büntetés, mert kiszorította a pályáról. Nem az ívről, a pályáról.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  12. #62
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ocsem ha valaki elfoglalja a belso ivet, akkor te befurakodsz 300-al? Ha igen, akkor szamolj ilyennel. Szerintem semmi nem volt. Nekiment a falnak? Nem. Nekiszoritotta a falnak? Nem.
    Raijesztett? Igen. Ezt tiltja valami? Nem...
    Akkor meg tovabbra is azt mondo Bari egy HP.
    Az ívet védeheted, de a másikat nem szoríthatod le a pályáról. És Bari még a pályán belül mellette volt, MS pedig kiszorította. Ezt pedig a szabályok tiltják!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #63
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Zsír csak beindul a vita! A helyzet az tényleg a leszorítást büntetik ilyen esetekben az, hogy Bari hisztizik az igaz ő szokott, Schumi lenyomta a pályáról ez tény. Egyszer már írtam ahol gyalulnak ott hullik a forgács. Mér nem ment kívülre? Versenyeztek na.Szűk volt az biztos. Ha emlékeztek volt egy esős verseny amin Massa és Kubica mindenütt mert csak a pályán nem tolták egymást jobbra balra mégse büntették meg őket. Pedig esőben szerintem az is volt olyan veszélyes mint ez.

  14. #64
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír csak beindul a vita! A helyzet az tényleg a leszorítást büntetik ilyen esetekben az, hogy Bari hisztizik az igaz ő szokott, Schumi lenyomta a pályáról ez tény. Egyszer már írtam ahol gyalulnak ott hullik a forgács. Mér nem ment kívülre? Versenyeztek na.Szűk volt az biztos. Ha emlékeztek volt egy esős verseny amin Massa és Kubica mindenütt mert csak a pályán nem tolták egymást jobbra balra mégse büntették meg őket. Pedig esőben szerintem az is volt olyan veszélyes mint ez.
    Igy van. Ezt mondom en is. Megkuzdottek ferfiasan es pont. Miert kell mindjart "apunak" hisztizni nem ertem.

  15. #65
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Hja. Senkinek nem lett semmi baja, Barichello megelőzte és pontot is kapott. Ezzel szemben Schumacher vesztett, pontot sem kapott és még ráadásul meg is büntették.
    Nem értem hogy Barichello miért hisztizik még mindig. Néha már nagyon szánalmas az a srác...
    Na azért szerintem nem szerettél volna abban a kocsiban ülni amiben Rubens ült mikor közeledett a fal és szűkült az út valljuk be. Bentről azért biztos egy kicsit gatyalefosós volt a szitu. Megérdemli a büntetést!
    A király nem Elvis volt...

  16. #66
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Igy van. Ezt mondom en is. Megkuzdottek ferfiasan es pont. Miert kell mindjart "apunak" hisztizni nem ertem.
    Azért, mert attól a pillanattól kezdve, hogy kiszorította a pályáról, már nem fair küzdelemről, hanem leszorításról beszélünk. Pont.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  17. #67
    Rubens nagyon sírósan kommunikálta le verseny után. Még mondta is hogy: Schumi mindig is mondta hogy csak sírni tudok, de jaj de veszélyes volt.....blabla. (és ugyanúgy sírt )
    Ettől azért valami férfiasabbat is mondhatott volna ha már megalázta a pályán.
    Amúgy Brundel is unfair-nek nyilvánította, mivel onnantól kezdve hogy látta hogy RB mellette van, továbbra is tolta le a pályáról.

  18. #68
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ferivel és Nandóval értek egyet: szánalmas, hogy Bari kihisztizte ezt a büntit. Amikor egy autó előttem már középen van, és még jobbra tart, akkor nem megyek be mellé jobbról. Ha véletlen elborulna az agyam, és mégis bemennék, és a mellettem lévő srác továbbra is jobbra tart, akkor veszem a lapot, és elveszem a gázt, ennyi. (Pláne ha a másiknak van némi respect-je)
    Schumi sem hülye nyilván addig szorította, amíg elfértek, utána rögtön kihúzódott és elengedte. Igazából én Bari helyében úgy fordítottam volna magam javára a dolgot, hogy a verseny után azt nyilatkozom, hogy tökös voltam, és MS nem bírt velem, lenyomtam mint a bélyeget. Ehelyett ott pityereg a rádióba, black flag meg minden. Ja, persze, Móricka...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #69
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ferivel és Nandóval értek egyet: szánalmas, hogy Bari kihisztizte ezt a büntit. Amikor egy autó előttem már középen van, és még jobbra tart, akkor nem megyek be mellé jobbról. Ha véletlen elborulna az agyam, és mégis bemennék, és a mellettem lévő srác továbbra is jobbra tart, akkor veszem a lapot, és elveszem a gázt, ennyi. (Pláne ha a másiknak van némi respect-je)
    Schumi sem hülye nyilván addig szorította, amíg elfértek, utána rögtön kihúzódott és elengedte. Igazából én Bari helyében úgy fordítottam volna magam javára a dolgot, hogy a verseny után azt nyilatkozom, hogy tökös voltam, és MS nem bírt velem, lenyomtam mint a bélyeget. Ehelyett ott pityereg a rádióba, black flag meg minden. Ja, persze, Móricka...
    De most komolyan.... nem?

  20. #70
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ferivel és Nandóval értek egyet: szánalmas, hogy Bari kihisztizte ezt a büntit. Amikor egy autó előttem már középen van, és még jobbra tart, akkor nem megyek be mellé jobbról. Ha véletlen elborulna az agyam, és mégis bemennék, és a mellettem lévő srác továbbra is jobbra tart, akkor veszem a lapot, és elveszem a gázt, ennyi. (Pláne ha a másiknak van némi respect-je)
    Schumi sem hülye nyilván addig szorította, amíg elfértek, utána rögtön kihúzódott és elengedte. Igazából én Bari helyében úgy fordítottam volna magam javára a dolgot, hogy a verseny után azt nyilatkozom, hogy tökös voltam, és MS nem bírt velem, lenyomtam mint a bélyeget. Ehelyett ott pityereg a rádióba, black flag meg minden. Ja, persze, Móricka...
    Egyszer csináltam egy ilyet mint most Schu (Spán Szabival szemben) és kaptam egy figyelmeztetést
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #71
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    De most komolyan.... nem?
    Egyáltalán nem. Sumi beállt egy ívre..amikor mellé ért még volt 2 autónyi hely, Sumi tovább szorította teljesen szándékosan. Ismerjük ezt a taktikát...Senna kezdte el csinálni. Az a lényege, hogy Sumi/Senna/Webber rádbízza, hogy akarsz e balesetet, a másik lehetőséged az hogy fékezel.

    A szabályzatban totál egyértelmüen benne van, hogy választanod kell egy ívet azon nem változtathatsz és a leszorítás szogoruan tilos. Jeff Krossnoff így halt meg, nameg egy pályabíró is a balesetben. Ez tegnap centiken múlott.

    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  22. #72
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszer csináltam egy ilyet mint most Schu (Spán Szabival szemben) és kaptam egy figyelmeztetést
    Egyrészt csak szóbeli (nem igazi bünti), másrészt a mi bajnokságunk eléggé távol áll a mai F1-től. Remélem a fentebbi hsz-omból nem arra következtettél, hogy ezután úgy vezetek majd, mint MS!
    Úgy értettem az ott akkor szerintem belefért, HGPLM-ben azért nyilván nem szívesen látunk ilyet.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  23. #73
    Azt meg se merem említeni, ha jöt volna ki valaki a boxból.

  24. #74
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jeff Krossnoff így halt meg, nameg egy pályabíró is a balesetben. Ez tegnap centiken múlott.
    nem teljesen látszik a videón az eset eleje, de amennyire látszik, szerintem ez tök más, itt az előzött autó még egy harmadikat próbált előzni miközben az őt előző Krossnoff mellé ér és gondolom összeértek a kerekek, így repült fel.
    Ezzel szemben ez az eset sztem egyértelműbb, BAR bement a szűkülő résbe - a viden is látszik, hogy MSC már elindult arra, szal nem lett volna neki kötelező belülre menni...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  25. #75
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •