Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (143 összesen)
  1. #26
    Azért az Alonso megjegyzése sejtet valamire, kb. 40kört lágyon kibírni, nem volt az annyira lágy...

  2. #27
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg jó Rubinho nem volt normális, hogy abba, az egyre szűkülő résbe betolta a gépét. Épeszű ember 300-nál már nem megy be oda. Kívülről simán körberöhögte volna Schumit. Ráadásul pályaismeretből is karó, mert tudnia kellett volna, hogy ha Schumi csak tartja a saját pozícióját a végén és nem szűkít tovább, akkor is kifogy alóla a pálya és jön a fű.
    Két autónyi hely simán volt abban a pillanatban amikor bement mellé..egy másik dolog, hogy tovább szorította Sumi..pont ugyanaz az eset volt mint a Vettel vs Webber, ráadásul suminak mindegy melyik oldalról jössz ha balról megy, akkor a füre szorítja.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  3. #28
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem Vettel ellen vagyok de jobban megbüntettem volna, nem csak a feltartásért de ahogy a boxba behajtott az se volt túl szabályos. Emlékeim szerint Ralf Sumit is ezért büntették meg Hockenheimben még a Williams-BMW-s korszakban és akkor 10 seces "letöltendő" büntetést kapott.

    A box jelenet... elég nc volt, sajnáltam Kubica-t h a nyalókása nem figyelt. Szerencsétlenre nagyon rájár a rúd.
    Webber meg amit művelt a lágy keveréken, részemről mit is mondhatnék...Leo Getz szavaival élve...FENOMENÁLIS,PIRAMIDÁLIS
    ... katasztrófális.
    Nem hiszem, hogy helyes az, hogy a lágyabb keverékkel a verseny 60%-át teljesíti, úgy, hogy gyors vele. Lehet a keményebb még jó lesz Spa-ban a pénteki szabadedzésekre?!
    Utoljára módosította: Biesz Zsolt; 2010. 08. 01. 17:31.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  4. #29
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Két autónyi hely simán volt abban a pillanatban amikor bement mellé..egy másik dolog, hogy tovább szorította Sumi..pont ugyanaz az eset volt mint a Vettel vs Webber, ráadásul suminak mindegy melyik oldalról jössz ha balról megy, akkor a füre szorítja.
    Ja. Úgy látom ha gyorsaságra nem is, agresszivitásra a régi. Pedig talán fordítva kéne lennie.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  5. #30
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Na jó végre lehet adni a magyar versenynek egy jó 4-est. Vettel tényleg elég láma volt az sc kor de Alo mér nem nyomta le? Na mindegy a szabály az szabály. De hogy ezen a tetves pályán ne lehessen előzni Webber ahogy alkalmazkodni tudott na az nem semmi.,mondjuk a kocsi sem akármi ha ekkora potenciál áll a versenyző rendelkezésére bármit meg tud csinálni. Alonso is mesterien tartotta maga mögött Vettelt Az elején meg a közepén hiába tolta le vettel ha a végén az utolsó szektor Alo mindig megnyerte,ez a mesteri feltartás a javából. A boxban meg lehet a meleg ártott meg a jó népnek vagy mi de nem meghúzni a csavart meg így benézni a nyalókásnak. Még jó hogy nem halt meg senki! A két öreg meg játszottak egy jót! ölég necces volt az tuti Lehet hogy Rubinho kocsijában durva dolgot is kell takarítani Sumi egy kicsit betartott neki ,de ez autóverseny volt nem sétakocsikázás mint ahogyan a magyar kommentátor hangot adott neki ,hogy azé az egy tetves pontért minek kellett keménykedni. Kellett mert ezért fizetik, és ezért fizet mindenki aki megnézi. hogy Verseny legyen a verseny nem elengedjük a másikat mert az kell a csapatnak. Végre a Magyar nagydíj többet ér mint a Német

  6. #31
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    ... A két öreg meg játszottak egy jót! ölég necces volt az tuti Lehet hogy Rubinho kocsijában durva dolgot is kell takarítani Sumi egy kicsit betartott neki ,de ez autóverseny volt nem sétakocsikázás mint ahogyan a magyar kommentátor hangot adott neki ,hogy azé az egy tetves pontért minek kellett keménykedni. Kellett mert ezért fizetik, és ezért fizet mindenki aki megnézi. hogy Verseny legyen a verseny nem elengedjük a másikat mert az kell a csapatnak. Végre a Magyar nagydíj többet ér mint a Német
    Azért ez már túlment a fair versenyzés keretein.
    Azt hiszem itt lenne az ideje példát statuálni.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #32
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    ... katasztrófális.
    Nem hiszem, hogy helyes az, hogy a lágyabb keverékkel a verseny 60%-át teljesíti, úgy, hogy gyors vele. Lehet a keményebb még jó lesz Spa-ban a pénteki szabadedzésekre?!
    Hidd el ez csak itt lehetséges ezen a pályán .Ha nem lennének gumiszabályok akkor Bari most egy hatodik hellyel lenne gazdagabb és nem történik meg a Sumis eset, ellenben végigtolja keményebb keveréken.

  8. #33
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Hidd el ez csak itt lehetséges ezen a pályán .Ha nem lennének gumiszabályok akkor Bari most egy hatodik hellyel lenne gazdagabb és nem történik meg a Sumis eset, ellenben végigtolja keményebb keveréken.
    Alonso Monaco-ban egy teljes versenyt ment a keményebb keveréken, és még bírta volna. Nem volt a legjobb, de bírta volna. Kobayashi pedig Valenciában ment egy szinte teljes versenyt a keményebb gumikon.
    Tudom, hogy nem lehet a 2 típust összehasonlítani, de az, hogy a keményebbel kb. 1,5 versenyt, a lágyabbal pedig bő fél versenyt lehet menni, nem túl jó. Szerintem a kanadai futam és a jelenlegi általános gumihasználat között lenne ideális a helyzet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #34
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ez már túlment a fair versenyzés keretein.
    Azt hiszem itt lenne az ideje példát statuálni.
    Nem szabad példát statuálni. Már így se nagyon előznek. Valóban nem Fair Play díjas dolog volt. Kapott egy 10 rajthelyes büntetést a többit meg megbeszélik egymás között.

  10. #35
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szabad példát statuálni. Már így se nagyon előznek. Valóban nem Fair Play díjas dolog volt. Kapott egy 10 rajthelyes büntetést a többit meg megbeszélik egymás között.
    Persze, hogy nem előznek, mert nagy divat a leszorítosdi. Ha büntetnék azt, hogy kiterelgetik egymást a pályáról, több előzés lenne.
    Egyébként szerintem most helyes, és megérdemelt mértékű büntetés lett kiszabva.

    Egyébként a Merci formáját nézve ez gyakorlatilag egy URH.
    Utoljára módosította: Biesz Zsolt; 2010. 08. 01. 18:04.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #36
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy nem előznek, mert nagy divat a leszorítosdi. Ha büntetnék azt, hogy kiterelgetik egymást a pályáról, több előzés lenne.
    Egyébként szerintem most helyes, és megérdemelt mértékű büntetés lett kiszabva.

    Egyébként a Merci formáját nézve ez gyakorlatilag egy URH.
    Ez igaz ,én csak attól féltem ,hogy vmi szigorúbb büntetést kap ami leállítana minden előzési manővert. Tudom nem tartozik ide de pl nekem volt a múltkor gt3 ban egy rajt utáni leszorításom kaptam érte egy figyelmeztetést pedig az fele ilyen durva se volt. Nem is tudom ha ilyet csinálnék mint ez ,mit kapnék érte. Szerintem van olyan zászlós figyelmeztetés amit illett volna bemutatni Suminak. És igazad van a merci formáját tekintve ez tuti URH

  12. #37
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780

    Thumbs down

    Most vagy a vörös bikáéknál van nagy zavar, vagy én nem értek valamit, de ne nézzenek már mindenkit hülyének! Nem volt jó a rádiója???? Bekapcsolták egyenes adásba mikor ott hisztizett a csapatnak!!!! Persze közben biztos megjavult, no comment, ez már nagyon az alja valaminek.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #38
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz ,én csak attól féltem ,hogy vmi szigorúbb büntetést kap ami leállítana minden előzési manővert. Tudom nem tartozik ide de pl nekem volt a múltkor gt3 ban egy rajt utáni leszorításom kaptam érte egy figyelmeztetést pedig az fele ilyen durva se volt. Nem is tudom ha ilyet csinálnék mint ez ,mit kapnék érte. Szerintem van olyan zászlós figyelmeztetés amit illett volna bemutatni Suminak. És igazad van a merci formáját tekintve ez tuti URH
    Szerintem itt sokkal korrektebb a versenyzés.
    GTR-Masters versenybírákat a Forma1-be!!!!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  14. #39
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Most vagy a vörös bikáéknál van nagy zavar, vagy én nem értek valamit, de ne nézzenek már mindenkit hülyének! Nem volt jó a rádiója???? Bekapcsolták egyenes adásba mikor ott hisztizett a csapatnak!!!! Persze közben biztos megjavult, no comment, ez már nagyon az alja valaminek.
    Persze, meg mikor bejött a SC, Vettel a kisujjából szopta ki, hogy az utolsó utáni pillanatban fékezze állóra az autót, és menjen a boxba. Szóval előtte is utána is müködött, csak pont akkor nem.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  15. #40
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, meg mikor bejött a SC, Vettel a kisujjából szopta ki, hogy az utolsó utáni pillanatban fékezze állóra az autót, és menjen a boxba. Szóval előtte is utána is müködött, csak pont akkor nem.
    Alonso kocsijában volt egy zavaró berendezés...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  16. #41
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Most vagy a vörös bikáéknál van nagy zavar, vagy én nem értek valamit, de ne nézzenek már mindenkit hülyének! Nem volt jó a rádiója???? Bekapcsolták egyenes adásba mikor ott hisztizett a csapatnak!!!! Persze közben biztos megjavult, no comment, ez már nagyon az alja valaminek.
    Nem kell mögé gondolni semmit és kész. Szerintem nem azt mondták neki hogy jól maradj le az sc ről majd jól megbüntetnek érte ez nem jó sehogy sem ezt ő nézte be és kész.

  17. #42
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell mögé gondolni semmit és kész. Szerintem nem azt mondták neki hogy jól maradj le az sc ről majd jól megbüntetnek érte ez nem jó sehogy sem ezt ő nézte be és kész.
    Én úgy látom, hogy kezd ideges lenni. Ez 4 pole-ból a 3., amit elbénázott. Ráadásul mindháromszor bénázott a rajtnál is. Most szerencséje volt, hogy Alonso nem tudott elmenni mellette, de fejben valahogy nincs egyben.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  18. #43
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell mögé gondolni semmit és kész. Szerintem nem azt mondták neki hogy jól maradj le az sc ről majd jól megbüntetnek érte ez nem jó sehogy sem ezt ő nézte be és kész.
    Nem az a baj hogy utasították vagy benézte, ez majdhogynem lényegtelen, mindenki ott csal ahol tud, hanem hogyha már hazudnak valamit, akkor olyat kellene, aminek a megcáfolására nincs egyértelmű bizonyíték. Ekkora marhaságot utoljára a 94-es angol nagydíj után hallottam, ahol egy szintén német fiatalember azt állította hogy nem látta a fekete zászlót mert a szemébe sütött a nap, de ezt legalább nem tudták megcáfolni, mégha mindenki tudta is hogy kamu. Vagy a Ferrari a múlt héten, legalább annyi gerinc volt bennük hogy egy percig nem tagadták mi történt, úgyis látta mindenki.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  19. #44
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Azért ne túlozzunk már ekkorákat...a rádio adás vétel nem mindíg tökéletes dolog, és hallani és megérteni is érdekes lehet egy F1 autóban. Bealudt a csávó vagy sem, megbünhődött érte és kész.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  20. #45
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Nem az a baj hogy utasították vagy benézte, ez majdhogynem lényegtelen, mindenki ott csal ahol tud, hanem hogyha már hazudnak valamit, akkor olyat kellene, aminek a megcáfolására nincs egyértelmű bizonyíték. Ekkora marhaságot utoljára a 94-es angol nagydíj után hallottam, ahol egy szintén német fiatalember azt állította hogy nem látta a fekete zászlót mert a szemébe sütött a nap, de ezt legalább nem tudták megcáfolni, mégha mindenki tudta is hogy kamu. Vagy a Ferrari a múlt héten, legalább annyi gerinc volt bennük hogy egy percig nem tagadták mi történt, úgyis látta mindenki.
    Csak azt nem értem Alo miért nem előzte meg?

  21. #46
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ne túlozzunk már ekkorákat...a rádio adás vétel nem mindíg tökéletes dolog, és hallani és megérteni is érdekes lehet egy F1 autóban. Bealudt a csávó vagy sem, megbünhődött érte és kész.
    Azért a mai rádióadások azért már stabilan, érthetően üzemelnek. És legkevésbé a SC periódusban lehet gond, ahol azért nincs akkora vibráció. De ha nem érti, visszakérdez.
    Viszont érdekes volt, tisztára be volt sértődve. Még az interjú alatt is lehetett érezni. Mintha "mi a picsáért kell ilyen miatt elvenni tőlem a győzelmet" lett volna a homlokára írva.
    Mit csinálnának, ha annyi büntetést kapnának, mint amennyit itt a fórumon "követeltünk" már.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  22. #47
    Juhász Áron Regisztrált supra logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    88
    Ami a legdurvább, hogy mekkora tempókülömbség volt Vettel és Alonso között és mégsem tudta megelőzni amikor utolérte. ( Pedig inkább Alonso párti vagyok ). Ez botrányos hogy mennyire nincs autóverseny, tudom elmondjuk versenyről versenyre, de ez már tényleg a legalja. '92 óta nézem az F1-et, de amit az utóbbi években látok az kritikán aluli. Ettől függetlenül minden versenyre leülök, megnézem, de aztán mindig rájövök, nem kellett volna....Nem értek hozzá, nem tudom mitől lenne jobb, de hogy 1 ennyivel gyorsabb autó ne tudja megelőzni a másikat, szégyen

  23. #48
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Kovács Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azt nem értem Alo miért nem előzte meg?
    Talán azért, mert ha viszont indokolatlanul előz, megbüntetik. És az elmúlt 2-3 verseny tapasztalata alapján nem mert kockáztatni. Gondolom én.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  24. #49
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg supra írta Hozzászólás megtekintése
    Ami a legdurvább, hogy mekkora tempókülömbség volt Vettel és Alonso között és mégsem tudta megelőzni amikor utolérte. ( Pedig inkább Alonso párti vagyok ). Ez botrányos hogy mennyire nincs autóverseny, tudom elmondjuk versenyről versenyre, de ez már tényleg a legalja. '92 óta nézem az F1-et, de amit az utóbbi években látok az kritikán aluli. Ettől függetlenül minden versenyre leülök, megnézem, de aztán mindig rájövök, nem kellett volna....Nem értek hozzá, nem tudom mitől lenne jobb, de hogy 1 ennyivel gyorsabb autó ne tudja megelőzni a másikat, szégyen
    Azért a ringen sosem volt könnyű előzni. Majd figyeld meg Spa-ban.
    Én pl. emlékszem '90-ben Boutsen a teljes verseny alatt tudta tartani Sennát, és nyert is. Pedig az a ma hőskornak tartott időben volt.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  25. #50
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Ami a legdurvább, hogy mekkora tempókülömbség volt Vettel és Alonso között"
    És a Schumi-Bari közötti 3mp? Mégsem tudott vele mit kezdeni, körökön keresztül.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •