Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (181 összesen)
  1. #101
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Hanyik Saby ha már undorító csapatsorrend, itt a kis védenced.
    Igen, ez teljesen ugyanaz az eset, gratulálok!

  2. #102
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez teljesen ugyanaz az eset, gratulálok!
    itt véletlenül nem szólták le button-t hogy ne támadja lajoskát? csapatutasítás mindkettő
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  3. #103
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    itt véletlenül nem szólták le button-t hogy ne támadja lajoskát? csapatutasítás mindkettő
    Még ha így is lenne, számodra ugyanaz a kettő, hogy ne támadd vagy engedd el??? Újfent gratulálok!

  4. #104
    Kár ezen vitázni csúnyán elkúrták! Kerékcserénél meg kellett volna oldaniuk, és akkor nincs semmi. Minden csapaton belül megvan a sorrend, csak nem mindig úgy alakulnak a dolgok ahogy a csapat szeretné, de ez nem is baj. Alonsónak ,meg belekellett volna mondania a kamerába, hogy thanks Felipe ez a minimum.
    De a 100000$nak semmi értelmét nem látom. Elkell venni a csapattól a mai pontokat és kész!
    Utoljára módosította: Kovács Gábor; 2010. 07. 25. 19:01.

  5. #105
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Van az a pénz, amennyiért végigcsináltad volna az interjút, mint szegény Massa is... Joggal feltételezhető, hogy kapni fog némi bánatpénzt a béke kedvéért.
    Azért Alonso nyilatkozata tényleg gáz volt. Hebegett szerencsétlen, beszélt összevissza, csak a kérdésre ne kelljen válaszolnia. Egyébként elismerte -gondolom- véletlenül, hogy nem volt gyorsabb mint Massa (ha a szinkrontolmács jól fordított)
    Szerinted.... de most komolyan, Massa a penzert van itt? Szerintem vilagbajnok akar lenni es nem a penzert. Hidd el a penz nem minden. Par ev mulva mindenki ra fog jonni. Igaz kicsit fajdalas lesz, de ez nem ennek a topicnak a temaja.

  6. #106
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Még ha így is lenne, számodra ugyanaz a kettő, hogy ne támadd vagy engedd el??? Újfent gratulálok!
    Miért, szerinted ha a csapatvezetés azt mondja, hogy nem szabad megelőznie, akkor az nem csapatutasítás? Mert ha ezt a logikát követem, akkor elég lett volna annyit mondanak Massának, hogy "nem védekezhetsz Fernandoval szemben". És akkor az már nem csapatutasítás.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #107
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor az már nem csapatutasítás.
    Megint sok a 'HA'...

  8. #108
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinted.... de most komolyan, Massa a penzert van itt? Szerintem vilagbajnok akar lenni es nem a penzert. Hidd el a penz nem minden. Par ev mulva mindenki ra fog jonni. Igaz kicsit fajdalas lesz, de ez nem ennek a topicnak a temaja.
    Egy multimilliomos fiatal srácnak elhiszed, hogy nem a pénzért van itt?
    Ha megnézed, az első, hogy mennyi pénzt lehet vele keresni. Ha már meggazdagodott, akkor lehet szempont, hogy csak versenyképes csapathoz szerződik.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #109
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, szerinted ha a csapatvezetés azt mondja, hogy nem szabad megelőznie, akkor az nem csapatutasítás? Mert ha ezt a logikát követem, akkor elég lett volna annyit mondanak Massának, hogy "nem védekezhetsz Fernandoval szemben". És akkor az már nem csapatutasítás.
    Egy szóval nem írtam, hogy az nem lenne az. Csak arra céloztam, hogy a kettő nagyon nem ugyanaz a kategória. Ezért elég nagy balgaság ezt a McLaren-es példát itt felhozni...

  10. #110
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Megint sok a 'HA'...
    Milyen "ha"-ról beszélsz. Állított valami, és én csak azt a logikai gondolatot vittem tovább. De mivel nem ez történt, ezért csak feltételes módban lehet róla beszélni.
    De igazán kíváncsi vagyok te miként fogalmazol meg egy feltételes módú mondatot?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  11. #111
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Egy multimilliomos fiatal srácnak elhiszed, hogy nem a pénzért van itt?
    Ha megnézed, az első, hogy mennyi pénzt lehet vele keresni. Ha már meggazdagodott, akkor lehet szempont, hogy csak versenyképes csapathoz szerződik.
    Hidd el ha fele annyit keresne, akkor is maradna. Pelda: Tavaly Button-ek....

  12. #112
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Kovács Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Kár ezen vitázni csúnyán elkúrták! Kerékcserénél meg kellett volna oldaniuk, és akkor nincs semmi. Minden csapaton belül megvan a sorrend, csak nem mindig úgy alakulnak a dolgok ahogy a csapat szeretné, de ez nem is baj. Alonsónak ,meg belekellett volna mondania a kamerába, hogy thanks Felipe ez a minimum.
    De a 100000$nak semmi értelmét nem látom. Elkell venni a csapattól a mai pontokat és kész!

    Persze sőt zárják ki őket egy életre! Hol élsz te ember?
    Ne dramatizáljátok már agyon a dolgot, jaj mert szegény Massa pont a baleset után 1évvel...
    Ez a mai világban senkit nem érdekel!
    Jól csinálták, és kész.
    Kicsit burkoltan kellett volna aztán annyi.

  13. #113
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szóval nem írtam, hogy az nem lenne az. Csak arra céloztam, hogy a kettő nagyon nem ugyanaz a kategória. Ezért elég nagy balgaság ezt a McLaren-es példát itt felhozni...
    Ne haragudj, de én nem érzem a különbséget. Mindkét esetben megmondták a pilótáknak, hogy nem nyerhet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  14. #114
    Tomcy pont erről beszélek én is. A csapat jó döntést csinált SZARUL.ENNYI! Mi100000$ nincs vissza tartó ereje. Milyen kizárásról beszélsz? omg...
    Ja go ferrari!

  15. #115
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Hidd el ha fele annyit keresne, akkor is maradna. Pelda: Tavaly Button-ek....
    Igazad van, Button jó példa. Ő ugyanis azt találta mondani a VB után, hogy világbajnokként több pénz érdemel.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #116
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de én nem érzem a különbséget. Mindkét esetben megmondták a pilótáknak, hogy nem nyerhet.
    Látod, ez a baj, hogy nem érzed... Más dolog azt mondani, hogy ne kockáztass a támadással, hiába lennél gyorsabb, nehogy ütközés és dupla kiesés legyen belőle vagy hogy simán engedd el...

  17. #117
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    De igazán kíváncsi vagyok te miként fogalmazol meg egy feltételes módú mondatot?
    Feltételes módban... De itt történt valami, ami szabálytalan volt és ezt a büntiből is láthatjátok mostmár ti is...

    Nem kellenek a 'HA'-s mondatok, mert ugyebár, ha Irma néninek ****-a lenne, Irma bácsi lehetne...

  18. #118
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Látod, ez a baj, hogy nem érzed... Más dolog azt mondani, hogy ne kockáztass a támadással, hiába lennél gyorsabb, nehogy ütközés és dupla kiesés legyen belőle vagy hogy simán engedd el...
    Szóval azt kellett volna mondani Massának, "ne kockáztass a védekezésnél"?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  19. #119
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Feltételes módban... De itt történt valami, ami szabálytalan volt és ezt a büntiből is láthatjátok mostmár ti is...

    Nem kellenek a 'HA'-s mondatok, mert ugyebár, ha Irma néninek ****-a lenne, Irma bácsi lehetne...
    Látom szereted mellémagyarázni a dolgokat.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #120
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, Button jó példa. Ő ugyanis azt találta mondani a VB után, hogy világbajnokként több pénz érdemel.
    Es megis kevesebbert elvallalta tavaly... most hogy bajnok nyilvan sertette volna az onerzetet ha egy majom tobb penzt kap nala

  21. #121
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Látom szereted mellémagyarázni a dolgokat.
    Én nem... Ne magadból indulj ki!

  22. #122
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval azt kellett volna mondani Massának, "ne kockáztass a védekezésnél"?
    Nem, semmit nem kellett volna mondani neki! Mert ez így csapatutasítás volt, meg is büntették őket.

  23. #123
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, semmit nem kellett volna mondani neki! Mert ez így csapatutasítás volt, meg is büntették őket.
    De akkor a McLaren-féle szitú miért nem csapatutasítás?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  24. #124
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem... Ne magadból indulj ki!
    Nem, én a hozzászólásaidból indulok ki.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  25. #125
    Na én is akkor.
    Ezzel a büntivel nem értek egyet, annak ellenére hogy szarul csinálták a hely átadást, nem kicsit álszent dolog, hogy a többi csapat egyértelmű helyátadását nem büntetik meg. Attól hogy nem azt mondták Massa-nak hogy "savefuel....savefuel", attól nem kéne rögtön rájuk ugrani. Az összes csapat ugyanezt csinálja, ez egy aljas álszent téma...
    Azt se értem, mit csodálkoztok hogy Massa nem adta át magától a helyet. Az ott nem szimulátor.... mindenki a győzelemért ment oda, és az számít a legtöbbet nekik ha ott áll a dobogó tetején, akár egy idényben egyszer is.
    Viszont azt sem értem, hogy ha már szóltak Massának, miért kell ilyen látványosan megsértődni, erre számíthatott volna, illetve tett már ilyet nem egyszer.
    Szóval vagy el kellene törölni a csapatutasítást, vagy ha bármilyen kis jel van erre, akár virágnyelven is, akkor rögtön eltörölni az eredményüket. Amúgy szerintem simán el lehetne törölni, a csapat+versenyző marshall keresztje úgy is megoldaná a helyzetet. Sokszor úgy se tudnának visszaélni ezzel a csapatok.

    A RedBull-nak viszont így nem sok esélye lesz a végére. Versenytempót egyszerűen nem tudják hozni. Ha a rajt nem sikerült, simán bedarálják magukat, előrébb nem tudják taktikázni magukat...
    Én már most látom , az utolsó futamok nagyon szorosak lesznek, ami jót fog tenni az izgalomnak.
    Hajrá Verseny!

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •