Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (181 összesen)
  1. #76
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Hanyik Saby ha már undorító csapatsorrend, itt a kis védenced.

    egyébként no comment, másképp kellet volna csinálni, de ez van, csak így van esélye vb címre
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #77
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az ilyen manőverek szóba se jöhetnének,könyöröghetne Domanicali akár kétmankóval is

  3. #78
    Lehet ezen vitazni akarmeddig, de a ferkanak es csalonzonak igy volt logikus. Ez igy rendbe is lenne. Ami engem szetbaszott ahogy csalonzo nyilatkozott. Alig tudott kijonni a dologbol, ahogy magyarazkodott..... nem tudom mitol lassult Felipe.... jobban gyorsitottam ki a kanyarbol. Menjen mar a picsaba, en Massa helyeben kb felalltam volna es elsetalok az interjuszobabol.

  4. #79
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    másképp kellet volna csinálni, de ez van, csak így van esélye vb címre
    Alonsónak meg még így sem...

  5. #80
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Figyi, Hamilton úgy lenyomta Alonsót 2007-ben, mint a bélyeget, az nem ugyanez a szitu volt... Hamilton egyértelműen tudatta, hogy bár újonc, de Alonsó csak a kipufogófüstjét nyelheti...
    Széllel szemben nem lehet pi..ni. És azt az autó vajon a 0 tapasztalattal bíró Lajoska fejlesztette olyanná, amilyen letta 2006-os után?
    A 2007-es hungarongi eset után egy másik csapatból Hamiltont úgy kirakták volna, hogy a lába sem éri a földet.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  6. #81
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    én azt mondom amig lenne matematikai esélyem a vb cimhez addig nálam az ilyen manőverek szóba se jöhetnének,könyöröghetne Domanicali akár kétmankóval is
    ha Massa nyer lenne olyan 60 pont hátránya és még van jópár futam. "olyan 200-pont kiadó"miért nincsen esélye???
    Nem könyörgés kérdése..dollár milliókat fizetnek neki, hogy azt csinálja amit a főnök mond. Majd ha Massának saját csapata lesz akkor megmondhatja ki mit csináljon. Mit olyan nehéz megérteni abban, hogy az a csapat azért van ott, hogy ők építsék a világbajnok autót. Ehez szükség van van 400+ emberre..miért 1 ember büszkeségén múlna a bajnoki cím?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #82
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    A 2007-es hungarongi eset után egy másik csapatból Hamiltont úgy kirakták volna, hogy a lába sem éri a földet.
    De a McLarennek volt esze és nem rakta ki, mert nekik a leggyorsabb pilóta kellett, nem a legnagyobb fejű...

  8. #83
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Alonsónak meg még így sem...
    Ja, értem. Hamiltont megilleti a kiemelt kezelés, de ha ezt más csinálja, akkor az csaló!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  9. #84
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    De hagyjuk... Alonsó már így is 2-vel több vb címet nyert, mint amennyit érdemel...

  10. #85
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ja, értem. Hamiltont megilleti a kiemelt kezelés, de ha ezt más csinálja, akkor az csaló!
    Így van, slussz

  11. #86
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem könyörgés kérdése..dollár milliókat fizetnek neki, hogy azt csinálja amit a főnök mond. Majd ha Massának saját csapata lesz akkor megmondhatja ki mit csináljon. Mit olyan nehéz megérteni abban, hogy az a csapat azért van ott, hogy ők építsék a világbajnok autót. Ehez szükség van van 400+ emberre..miért 1 ember büszkeségén múlna a bajnoki cím?

    Amikor mindkét versenyzőnek reális esélye van a VB címre, hagyják mindkettőt nyerni. Ha már az egyiknek nincs, akkor az dolgozzon a csapatért.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  12. #87
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Így van, slussz
    Hát, nem szeretném, ha te lennél a főnököm.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #88
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, nem szeretném, ha te lennél a főnököm.
    Ne is akard...!

  14. #89
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Ne is akard...!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  15. #90
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Komolyan es nem bantoan, de "hulye" vagy? Te csak ugy atadnad a gyozelmet, majd utana azt hazudnad az interjun, hogy jobban gyorsitott ki Alonso?
    Onzo az, hogy sajat erejebol jobb volt es nyerni akart? Epp, hogy Alonso onzo (mindig is azt volt, emiatt utalom) mivel leszarta mit jelentett volna erzelmileg Felipenek 1 evvel a balesete utan gyozelemmel visszaterni. Csapatszinten ugyanannyi pontot kaptak volna igyis-ugyis. Szoval remelem jol megbuntetik oket. Mondom ugy ezt, hogy Ferrari drukker vagyok 18 eve.
    1. Ez nem Alonson múlott
    2. Amit említettél..hogy futam után azt hazudná..hát dominicalit nagyon falhoz állította Eddie Jordan, konkrétan addíg húzta a csávót amíg azt nem nyilatkoza, hogy Massa hibát követett el, mert egyszerre hármat váltott fel kigyorsításon. Na ebbe bele fognak bukni nagyon csúnyán.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #91
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos jó csak kívülről nézni nem annyira.
    Igen, valószínűleg ez a helyzet
    Idézet Eredetileg Snake írta Hozzászólás megtekintése
    http://www.rfactor-pro.com/
    rFactorPro-val mennek, ha jól tudom 6-7 csapat ezt használja.
    Nanemár... Pedig semmi bajom az rf-fel
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Vajon akkor is ugyan így gondolkoztál, amikor a McLarennél nem burkoltan az újonc Hamiltont (aki nem mellesleg a kedvenced) tolták a 2-szeres VB Alonso-val szemben???
    Ne vicceljünk már...
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    mert erre jó...ennyi,
    Hajrá Kimi!
    Az ilyen kinyilatkozásokat sem értem

    Massával kapcs.ban: amikor megtörtént a helycsere, majd felrobbantam, de azóta lehiggadtam. Hát ja, ennek meg kellett történnie. Nem az első eset ez, és nem is az utolsó. Sajnos. Mert am én is utálok mindenféle mesterséges manipulációt. De sebaj, még jó, hogy lesz még autóverseny is ma (Brickyard 400)

    A másik ami már engem is zavar, az az, amit a Gyuszi is említett: ez pedig az állandó motorállítgatósdi. Tényleg teljesen követhetetlen, hogy ki kivel van, hogy ki mit tud(na valójában) + emiatt ezzel is manipulálnak ahol és amikor csak lehet.

    Ja, és a tetejébe ez megint egy dögunalmas futam volt. De sebaj, még jó, hogy...



  17. #92
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542
    Másnak is feltűnt, hogy a Gyulai milyen értelmes kérdéseket tudd feltenni? Wéber és a Szabó csak néztek egymásra.
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  18. #93
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Hanyik Saby ha már undorító csapatsorrend, itt a kis védenced.

    egyébként no comment, másképp kellet volna csinálni, de ez van, csak így van esélye vb címre
    Csak azt nem értem miért kell Ms szópósszájú lajosnét mutatni ahogy a gomb agyával nem tudja mi van és hadonászik???
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem annyira irritál ez a nő, hogy meg tudnám fojtani egy csepp vízben, ennyire még Mika felesége sem volt unszimpi mint ez a majom.
    Amikor mutatják a közvetítésen egy ezred sec alatt kiakadok tőle, mert annyira egy mű valami hogy az rettenet, kb annyira illik a képbe mint egy OBI-s hód az orvosi konferencián.

  19. #94
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem könyörgés kérdése..dollár milliókat fizetnek neki, hogy azt csinálja amit a főnök mond. Majd ha Massának saját csapata lesz akkor megmondhatja ki mit csináljon. Mit olyan nehéz megérteni abban, hogy az a csapat azért van ott, hogy ők építsék a világbajnok autót. Ehez szükség van van 400+ emberre..miért 1 ember büszkeségén múlna a bajnoki cím?

    Így van, és itt pont van a történet végén.

  20. #95
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    en Massa helyeben kb felalltam volna es elsetalok az interjuszobabol.
    Van az a pénz, amennyiért végigcsináltad volna az interjút, mint szegény Massa is... Joggal feltételezhető, hogy kapni fog némi bánatpénzt a béke kedvéért.
    Azért Alonso nyilatkozata tényleg gáz volt. Hebegett szerencsétlen, beszélt összevissza, csak a kérdésre ne kelljen válaszolnia. Egyébként elismerte -gondolom- véletlenül, hogy nem volt gyorsabb mint Massa (ha a szinkrontolmács jól fordított)

  21. #96
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    hát dominicalit nagyon falhoz állította Eddie Jordan, konkrétan addíg húzta a csávót amíg azt nem nyilatkoza, hogy Massa hibát követett el, mert egyszerre hármat váltott fel kigyorsításon. Na ebbe bele fognak bukni nagyon csúnyán.
    Az ilyen interjúkat hol lehet nézni? Mert ezt nem az RTLKlubon láttad élőben az biztos

  22. #97
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azt nem értem miért kell Ms szópósszájú lajosnét mutatni ahogy a gomb agyával nem tudja mi van és hadonászik???
    Hát mert ő egy híres énekesnő egy még híresebb, egyébként minőségi zenét játszó zenekarban, nem tudtad?

    Nameg lehet hogy gomb agya van, de jupiternyi mellei is, és ezek viszont az előzővel szemben látszódnak is. Szal lehet hogy ez is egy szempont
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként elismerte -gondolom- véletlenül, hogy nem volt gyorsabb mint Massa (ha a szinkrontolmács jól fordított)
    Hát ja, én nem is értem, hogy "merik" kijelenteni itt is egyesek, hogy Alonso gyorsabb volt, amikor állandóan össze-vissza tekergetik a motorszabályzó gombot meg még ki tudja mit. És ezeket is természetesen utasításra.



  23. #98
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen kinyilatkozásokat sem értem
    mit nem lehet ezen érteni?
    Először Schumi segédmunkása lett, majd Kimié most pedig Alonsoé, persze próbálkozik-próbálkozik megmutatni hogy Ő is odaérhet a csúcsra, de hát sajna az ábra mindig valahogy azt mutatja hogy mégse, nincs ezzel semmi baj, kellenek a "barichelloszerűjómunkásemberek" is a csapatba, elvégre ketten nem nyerhetnek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  24. #99
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a hozzáállást komolyan nem értem. Massának nem sok esélye van már, hogy VB legyen. Szóval akkor ilyen körülmények között, miért baj, ha már inkább a csapattársát segíti a bajnokságban, mint egy vadidegent???
    Nem baj, sőt meglehetősen logikus.
    Lenne, ha így történt volna! Csakhogy nem így történt. Balgaság azt hinni, hogy önmagától megtette volna... Ez bizony csapatutasítás volt, még ha nem is szó szerinti utasítást kapott... Nem hiába vizsgálják őket:
    http://www.a5.hu/cikkek/53/42072.shtml

  25. #100
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nameg lehet hogy gomb agya van, de jupiternyi mellei is, és ezek viszont az előzővel szemben látszódnak is. Szal lehet hogy ez is egy szempont
    Ne aggódj, látszik mindkettő.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •