Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (181 összesen)
  1. #26
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    NAbazz, gondoltam megnézem google térképen, hogy milyen alternatív nyomvonalak vannak a pályán, erre kiderül hogy az "új" pályáról még nincs is műholdkép

    http://maps.google.com/maps?f=q&sour...,0.037937&z=15
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #27
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Engedjék már el Alonsót, hadd nyerjen...!!!

    Annyit rinyált már; hátha lenyugszik, ha hagyják egyszer újra nyerni...
    Ez nem a RedBull, itt nincs csapatsorrend!

  3. #28
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Massa meg húzzon bőrt a fogára, aztán engedje el Alonsot!

  4. #29
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Jaj, nem kéne Gyulának beolvasni ezeket a userneveket... Majd egyszer jön egy kotsogpalick aztán nézhet nagyokat
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #30
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem a RedBull, itt nincs csapatsorrend!
    Vagy van, de az 1.Massa; 2.Alonso

  6. #31
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem a RedBull, itt nincs csapatsorrend!
    Tevedtem.... undoritoak ezek is.

  7. #32
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Na Alonso megkapta a sütit.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  8. #33
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Remélem, ezért szétbüntetik a Ferrarit...! Ez az autósport megalázása...

  9. #34
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Szerencsére éppen most a futam előtt tették kötelezővé a teljes rádióanyag megosztását. Két hete még biztosan kódolva ment volna az üzenet Massának. Persze akkor is gondoltuk volna hogy mi az ábra.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  10. #35
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem, ezért szétbüntetik a Ferrarit...! Ez az autósport megalázása...

    Mi ebben a megalázás?
    Van egy világbajnokság amiért kurva sok pénzt adnak, Massának semmi esélye a vb címre akkor miért ne engedné el? Még ha utasításra is akkor is!

    Ez kb olyan mint ha te lennél a bajnokesélyes a wtcc-ben és a csapattársaddal küzdesz az első helyért akinek mondjuk 5 pontja van összesen, szerintem ez egy teljesen normális dolog hogy elenged!
    Ha nem akkor ott komoly bajok vannak!

  11. #36
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Wéber Gabi nagyon nagy arc!!!
    Nagyon szépen osztja Gyulát!!!

  12. #37
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mi ebben a megalázás?
    Van egy világbajnokság amiért kurva sok pénzt adnak, Massának semmi esélye a vb címre akkor miért ne engedné el? Még ha utasításra is akkor is!

    Ez kb olyan mint ha te lennél a bajnokesélyes a wtcc-ben és a csapattársaddal küzdesz az első helyért akinek mondjuk 5 pontja van összesen, szerintem ez egy teljesen normális dolog hogy elenged!
    Ha nem akkor ott komoly bajok vannak!
    A csapat ugyanannyi pontot kapott volna az eredeti felállásban is... Alonsó, meg ha nagyon nyerni akar, akkor ott a pálya, tessék megelőzni... El kellett, hogy engedje, mert egyébként Falonsó képtelen volt megelőzni a pályán. És így fog nyerni... Szép!!!

    1. ez a győzelem rohadtul nem illeti meg Alfonzót...

    2. másrészt, ha ezzel az 5 ponttal lenne világbajnok, akkor rohadtul ne legyen az!!!

    Ez nemmás, mint MEGALÁZÁS!!! És ez nem csapatérdek volt, hanem Alonso-érdek...

    (Persze ez a "győzni-engedés" egy Alonso-szimpatizáns szemszögéből így volt helyes, de azért megkérdeznék én egy Massa-szimpatizánst is)

  13. #38
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Button azért bejárja a régi nyomvonalat is...

  14. #39
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Mi ebben a megalázás?
    Van egy világbajnokság amiért kurva sok pénzt adnak, Massának semmi esélye a vb címre akkor miért ne engedné el? Még ha utasításra is akkor is!
    Ebbol is latszik, hogy Alonso egy bena fasz, aki csapatutasitas nelkul keptelen megelozni Massat!
    Ha esetleg vilagbajnok lesz, azt csakis Massanak koszonheti, csakugy mint anno Kimi.

  15. #40
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    akkor ott komoly bajok vannak!
    Hát, itt komoly bajok vannak, bizony!

  16. #41
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Alonso szerintem gyorsabb volt (most is, Gyulus hiába túráztatja magát, azonkívül, ha Vettel nem csűri el a rajtot -megint, Massa nem kerül az élre, ennek ellenére, grat neki a rajtért), de megelőzni nem tudta volna Massát, mert Massa nem hagyta volna. Értsd, mindkét autó darabokban lenne a pálya szélén és az egész pontosan, 0 pont a Ferrarinak. Ha így történik, most arról értekeznénk, hogy milyen hülye a csapat, hogy ezt hagyta, pont úgy, mint ahogy az is volt a Redbull (utána sem tudtak rendet tenni) és csak mák, hogy nem az lett a Meki is. A Mekinél is Kovának meg kellet hunyászkodnia, ennek ellenére nem gondolom, hogy Hami bajnoki címe ezen múlott, erősnek érezném Alonso bajnoki címét (ami szerintem nem most lesz) ennek betudni.


  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Persze de amikor Alonsot szívatták év elején folyamatosan és a versenyek végén még is ugyan ott vagy előrébb volt mint Massa amikor 20-30sec hátrányokból jött fel akkor nem kellett elengednie, pedig sokkal sokkal gyorsabb volt, mivel elötte a komplett mezőnyön úgy ment át mint a szar csak pont a kicsi csapattársnál kellett megállni.

    Nem vagyok Alonso fun sőt egyiknek sem szurkolok talán Buttonnak kicsit, de ha valaki minden versenyen gyorsabb mint a másik akkor ott azért van valami és ennyi tolerancia szerintem belefér.

    A megalázás abból adódik hogy vannak olyan Önző emberek akik nem képesek felfogni amit a csapat mond!
    Gondolom ezt az utasítást nem itt a versenyen mondták neki elösszőr, szóval vannak olyanok akiknek nehéz a felfogásuk ezért így járnak.

    Amúgy bírom Massát mert aranyos meg gyors is, de ha egyszer egy idény elúszott akkor nem tudom minek eröltetni.

    Suminál hány ilyen eset volt pályafutása során??? Legalább 10! Szóval ennyit erről.

    Amúgy hallgasd most Gabit, ez az amiről én beszéltem!

  18. #43
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbol is latszik, hogy Alonso egy bena fasz, aki csapatutasitas nelkul keptelen megelozni Massat!
    Ha esetleg vilagbajnok lesz, azt csakis Massanak koszonheti, csakugy mint anno Kimi.
    Azért önerőből 2-szer VB-t nyert, szóval olyan nagyon béna nem lehet. Felipe hányszor is nyert VB-t?
    És az is Massának köszönhető, hogy 38 ponttal többet gyűjtött? Ha levonjuk most ezt a 10-et, akkor 28-cal. Ebből mennyit is adott neki Massa?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  19. #44
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Alonso szerintem gyorsabb volt (most is, Gyulus hiába túráztatja magát, azonkívül, ha Vettel nem csűri el a rajtot -megint, Massa nem kerül az élre, ennek ellenére, grat neki a rajtért), de megelőzni nem tudta volna Massát, mert Massa nem hagyta volna. Értsd, mindkét autó darabokban lenne a pálya szélén és az egész pontosan, 0 pont a Ferrarinak. Ha így történik, most arról értekeznénk, hogy milyen hülye a csapat, hogy ezt hagyta, pont úgy, mint ahogy az is volt a Redbull (utána sem tudtak rendet tenni) és csak mák, hogy nem az lett a Meki is. A Mekinél is Kovának meg kellet hunyászkodnia, ennek ellenére nem gondolom, hogy Hami bajnoki címe ezen múlott, erősnek érezném Alonso bajnoki címét (ami szerintem nem most lesz) ennek betudni.
    Eszrevetted, hogy tul sok volt a ha szocska a mondataidban? Mondok meg egyet. HA Massat nem kotelezik ra, hogy engedje el, akkor most Massa nyeri megerdemelten a futamot.

  20. #45
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Azért önerőből 2-szer VB-t nyert, szóval olyan nagyon béna nem lehet. Felipe hányszor is nyert VB-t?
    És az is Massának köszönhető, hogy 38 ponttal többet gyűjtött? Ha levonjuk most ezt a 10-et, akkor 28-cal. Ebből mennyit is adott neki Massa?
    Es Massa hany pontot koszonhet Alonsonak?

  21. #46
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze de amikor Alonsot szívatták év elején folyamatosan és a versenyek végén még is ugyan ott vagy előrébb volt mint Massa amikor 20-30sec hátrányokból jött fel akkor nem kellett elengednie, pedig sokkal sokkal gyorsabb volt, mivel elötte a komplett mezőnyön úgy ment át mint a szar csak pont a kicsi csapattársnál kellett megállni.

    Nem vagyok Alonso fun sőt egyiknek sem szurkolok talán Buttonnak kicsit, de ha valaki minden versenyen gyorsabb mint a másik akkor ott azért van valami és ennyi tolerancia szerintem belefér.

    A megalázás abból adódik hogy vannak olyan Önző emberek akik nem képesek felfogni amit a csapat mond!
    Gondolom ezt az utasítást nem itt a versenyen mondták neki elösszőr, szóval vannak olyanok akiknek nehéz a felfogásuk ezért így járnak.

    Amúgy bírom Massát mert aranyos meg gyors is, de ha egyszer egy idény elúszott akkor nem tudom minek eröltetni.

    Suminál hány ilyen eset volt pályafutása során??? Legalább 10! Szóval ennyit erről.

    Amúgy hallgasd most Gabit, ez az amiről én beszéltem!
    Akkor is szánalom volt!!! Egy ládányi fos! Alonsó meg, ha minden versenyen olyan gyors, akkor igenis előzze meg a pályán... Igenis legyen küzdelem!!! Ez egy sport, b*ssza meg!

    Massa ábrázatán látszott, hogy mennyire volt korrekt ez a dolog... A nagy gázóra-fejű spanyol meg mosolygott, mint az edényes... Ez a győzelem nem 25 pontot, hanem -25 pontot ér a Világ szemében...

  22. #47
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Eszrevetted, hogy tul sok volt a ha szocska a mondataidban? Mondok meg egyet. HA Massat nem kotelezik ra, hogy engedje el, akkor most Massa nyeri megerdemelten a futamot.
    2 db az nem sok.
    Én azt mondom, hogy összementek volna, ezért nem nyer Massa, ahogy Alonso sem.
    Utoljára módosította: Morgo; 2010. 07. 25. 15:55.


  23. #48
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbol is latszik, hogy Alonso egy bena fasz, aki csapatutasitas nelkul keptelen megelozni Massat!
    Ha esetleg vilagbajnok lesz, azt csakis Massanak koszonheti, csakugy mint anno Kimi.
    Persze mindegyik egy béna, mert nagyrészt gyorsabbak voltak mint Massa.

  24. #49
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze de amikor Alonsot szívatták év elején folyamatosan és a versenyek végén még is ugyan ott vagy előrébb volt mint Massa amikor 20-30sec hátrányokból jött fel akkor nem kellett elengednie, pedig sokkal sokkal gyorsabb volt, mivel elötte a komplett mezőnyön úgy ment át mint a szar csak pont a kicsi csapattársnál kellett megállni.

    A megalázás abból adódik hogy vannak olyan Önző emberek akik nem képesek felfogni amit a csapat mond!
    Gondolom ezt az utasítást nem itt a versenyen mondták neki elösszőr, szóval vannak olyanok akiknek nehéz a felfogásuk ezért így járnak.
    Komolyan es nem bantoan, de "hulye" vagy? Te csak ugy atadnad a gyozelmet, majd utana azt hazudnad az interjun, hogy jobban gyorsitott ki Alonso?
    Onzo az, hogy sajat erejebol jobb volt es nyerni akart? Epp, hogy Alonso onzo (mindig is azt volt, emiatt utalom) mivel leszarta mit jelentett volna erzelmileg Felipenek 1 evvel a balesete utan gyozelemmel visszaterni. Csapatszinten ugyanannyi pontot kaptak volna igyis-ugyis. Szoval remelem jol megbuntetik oket. Mondom ugy ezt, hogy Ferrari drukker vagyok 18 eve.

  25. #50
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Persze mindegyik egy béna, mert nagyrészt gyorsabbak voltak mint Massa.
    Ja csak rajtnal Massan rendszerint korbeautozza ezeket a "szuper ugyes" embereket...

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •