Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (181 összesen)
  1. #126
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    De akkor a McLaren-féle szitú miért nem csapatutasítás?
    Zsolt, nézd már meg a 109-es hozzászólásomat. Tudsz te ennél többet is...

  2. #127
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, én a hozzászólásaidból indulok ki.
    Akkor jól van, Okoska!

  3. #128
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Ti nem unjátok még?

    Az utolsó 5 oldal ezzel van tele. Vissza-vissza nézek, hátha van valami más is, de nem...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #129
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ti nem unjátok még?
    Én már nagyon... Azóta az ítélet is megszületett...

  5. #130
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    És akkor ez most precedens döntés és mostantól 100e dollárért simán lehet csereberélni az embereket?
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #131
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ez most precedens döntés és mostantól 100e dollárért simán lehet csereberélni az embereket?
    Ennyi... Tökéletesen a szórakoztatóipar kategóriába csúszik át az F1. Mint Las Vegas. Mindig a bank nyer...

  7. #132
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    NAbazz, gondoltam megnézem google térképen, hogy milyen alternatív nyomvonalak vannak a pályán, erre kiderül hogy az "új" pályáról még nincs is műholdkép

    http://maps.google.com/maps?f=q&sour...,0.037937&z=15
    Viszont ha egyszer befrissítik, akkor végleg nyoma vész a réginek.
    Durva volt látni, hogy még a betont is felszedték, és beültették fával az egészet. Azért túlzásba sem kéne vinni a környezetvédelmet...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #133
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor ez most precedens döntés és mostantól 100e dollárért simán lehet csereberélni az embereket?
    Egyébként pedig, mit is várhatnánk ez ügyben egy Jean Todt vezette FIA bíráskodástól?
    Utoljára módosította: tvr; 2010. 07. 25. 20:26.

  9. #134
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyi... Tökéletesen a szórakoztatóipar kategóriába csúszik át az F1. Mint Las Vegas. Mindig a bank nyer...
    Sajnos!

  10. #135
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Monzában viszont még mindíg megvan az ovál.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  11. #136
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha egyszer befrissítik, akkor végleg nyoma vész a réginek.
    Durva volt látni, hogy még a betont is felszedték, és beültették fával az egészet. Azért túlzásba sem kéne vinni a környezetvédelmet...
    A Jim Clark emlékmű megmaradt. Kérdés mennyire megközelíthető... És hogy fog kinézni az erdő közepén...

  12. #137
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    mit nem lehet ezen érteni?
    Először Schumi segédmunkása lett, majd Kimié most pedig Alonsoé, persze próbálkozik-próbálkozik megmutatni hogy Ő is odaérhet a csúcsra, de hát sajna az ábra mindig valahogy azt mutatja hogy mégse, nincs ezzel semmi baj, kellenek a "barichelloszerűjómunkásemberek" is a csapatba, elvégre ketten nem nyerhetnek
    No, azért 2006-ba nem csoda hogy 2. számú pilóta volt. Schumi akkor egy ereje teljében lévő 7x VB volt, aki éppen a 11. szezonját taposta ott. Még jó, hogy nem ő hunyászkodik meg Massa akkor kezdett náluk, nyilván nem zavarta, hogy másodhegedűs, sőt, valszeg ő is úgy gondolta, hogy nembaj, jó lesz ez tanulóévnek a Mestertől

    2007-ben már nem sokon múlt, hogy a végén ne feléje billenjen a mérleg nyelve (csak sajna több technikai problémája is volt), de tempóban egész idényben partiban volt Kimivel.

    2008 u.ez csak pepitában

    2009-et hagyjuk, csonka szezon volt, meg amúgy is sz.r volt a kocsi. Szal azért nem olyan egyértelmű dolgok ezek. Sztem.
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Ne aggódj, látszik mindkettő.
    Mi van?
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ti nem unjátok még?

    Az utolsó 5 oldal ezzel van tele. Vissza-vissza nézek, hátha van valami más is, de nem...
    Mondjuk igaz ami igaz, más nem is nagyon történt...
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha egyszer befrissítik, akkor végleg nyoma vész a réginek.
    Durva volt látni, hogy még a betont is felszedték, és beültették fával az egészet. Azért túlzásba sem kéne vinni a környezetvédelmet...
    Én csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett meghagyni azt a nyomvonalat is Legalább veterán versenyekhez, kisebb szériákhoz, ilyesmi.



  13. #138
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont ha egyszer befrissítik, akkor végleg nyoma vész a réginek.
    Durva volt látni, hogy még a betont is felszedték, és beültették fával az egészet. Azért túlzásba sem kéne vinni a környezetvédelmet...
    Lehet tapintatból nem frissítik


    A wiki azt írja, hogy az F1 szervei (officials) kérték, hogy legyen rövidebb a pálya, de én úgy emlékszem, hogy az állandó teltház (Schumi sikerei) miatt a rendezők akartak új lelátókat építeni (kis plusz bevétel reményében). Mivel azokat pedig nem lehetett az erdőbe rakni, meg nem is volt értelme a sikánokhoz nagyobb műtárgyat emelni, ezért inkább kivágtak pár fát belülről és csináltak egy ilyen cikcakkot.

    http://www.hockenheimring.net/sites/...lan/index.html

    A fenti térképen jól látszik, hogy végigszórták tribünökkel az új szakaszt.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  14. #139
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Az F1 nekem az utóbbi időben nem több mint ebéd utáni szunyóka, kb a 20-25. körnél elvesztem a fonalat majd az utolsó 10-15 körnél ismét bekapcsolódom az eseményekbe.

  15. #140
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    http://planetf1.com/editorial/627890...ari-Were-Wrong...


    A legjobb a négyes pont. Alonsónak ugye nemrég problémája volt, hogy manipulálták a futam eredményét
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  16. #141
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen interjúkat hol lehet nézni? Mert ezt nem az RTLKlubon láttad élőben az biztos
    BBC post race forum
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  17. #142
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    A wiki azt írja, hogy az F1 szervei (officials) kérték, hogy legyen rövidebb a pálya, de én úgy emlékszem, hogy az állandó teltház (Schumi sikerei) miatt a rendezők akartak új lelátókat építeni (kis plusz bevétel reményében). Mivel azokat pedig nem lehetett az erdőbe rakni, meg nem is volt értelme a sikánokhoz nagyobb műtárgyat emelni, ezért inkább kivágtak pár fát belülről és csináltak egy ilyen cikcakkot.
    Nem is az a baj, hogy van ez a mostani pálya, legyen. Dehogy arról van-e vmi, hogy a régit miért kellett elbontani?



  18. #143
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540
    Más sportágban elfogadott a csapatsorrend, az F1-ben miért olyan felháborító, miért nem sport ettől az F1 és miért igen pl az országúti kerékpár?

    idézet egy Tour de France cikkből:

    "... Viszont azzal kapcsolatban, hogy ki legyen a csapat elsőszámú versenyzője, döntenie kell majd a csapatvezetőnek, Johan Bruyneel-nek. ..."

    "Az országúti kerékpár ugyanis minden látszat ellenére sokkal inkább csapatsport, mint egyéni. Ugyan a versenyek vagy szakaszok végén mindig csak egyedül áll a győztes a pódium tetején, de ez megtévesztő. Jól szervezett csapat nélkül ugyanis esélye sem lenne egy versenyzőnek a csúcsra jutni."

    a teljes cikk itt

  19. #144
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Más sportágban elfogadott a csapatsorrend, az F1-ben miért olyan felháborító, miért nem sport ettől az F1 és miért igen pl az országúti kerékpár?

    idézet egy Tour de France cikkből:

    "... Viszont azzal kapcsolatban, hogy ki legyen a csapat elsőszámú versenyzője, döntenie kell majd a csapatvezetőnek, Johan Bruyneel-nek. ..."

    "Az országúti kerékpár ugyanis minden látszat ellenére sokkal inkább csapatsport, mint egyéni. Ugyan a versenyek vagy szakaszok végén mindig csak egyedül áll a győztes a pódium tetején, de ez megtévesztő. Jól szervezett csapat nélkül ugyanis esélye sem lenne egy versenyzőnek a csúcsra jutni."

    a teljes cikk itt
    Hát, lehet, hogy megköveztek ezért, de azért Szerintem ez sántít egy kicsit. Akármilyen híres is a Tour de France azért közel sem az autósport "elit" kategóriájával egyenrangú. Persze a felvetés Jogos és az autósportban se Újdonság a Csapatutasítás, hiszen már 1934-ben(!!!!!!!!) a Nürburgringen Hitler is jelen volt és hogy ne egy Olasz Nyerjen már a Német Mercedes volánja mögött így Fagiolit kiintették a pitbe, hogy von Brauchitsch Nyerhessen. Hozzáteszem Fagioli üldözőbe vette utána Német Kollégáját, de megint kiintették, akkor aztán haragból kiszállt a gépből. Viszont egy Tény: ez a Versenyszellemmel ellentétes Dolog és iszonyú romboló hatással van a Sportra. Az meg, hogy a Forma-1 olyan mint Vegas: Tudjuk. Elég régóta így van. Sajnos azt Hiszem legtöbben már csak megszokásból Nézzük nem azért mert bármi reményünk is lenne arra, hogy itt verseny lesz (Én is utólag Néztem meg a Mai Felvonulást) Inkább a Neve és a Múltja Adja el a Forma-1-et semmint a Jelenje és a Jövője, picit hajaz a Magyar "Focira", de ebbe ne menjünk bele

    Ja és ma már igen Kevés "Sport" van, ami tényleg Sport

    Szabi
    Utoljára módosította: ATM1990; 2010. 07. 25. 22:38.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  20. #145
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ebbol is latszik, hogy Alonso egy bena fasz, aki csapatutasitas nelkul keptelen megelozni Massat!
    Ha esetleg vilagbajnok lesz, azt csakis Massanak koszonheti, csakugy mint anno Kimi.
    Idézet Eredetileg Dr. Hanyik Saby írta Hozzászólás megtekintése
    ...és full jogosan csinálja

    Ez mindenkinek szarul esne... Kamuzik az, aki azt mondja: "neeeem, nekem biztosan nem..."
    En, ha massa lettem volna, megbeszeltem volna az elejen vele, hogy teso jo helyen vagyunk a rajtracson, neked 3szor annyi pontod van mint nekem, ha ugyvan, elengedlek, csak csinaljuk okosan.

    Nem ez, hogy durcasan, direkt lelassit egy kigyorsitason, hogy jo latvanyos legyen, es mindenki rola beszeljen mert csapatutasitas volt, es mekkora geci alonso meg az egesz ferrari, hatha meg meg is ovjak öket ...
    Szereny velemenyem szerint alonsonak mivel ugyis több benzinje volt mint massanak (mert kinyomta, amikor total felesleges volt), 100% h megelözte volna, vagy massa betart neki es nullaznak.

    Ha en domenicali lennek, azt a 100.000 dollart levonnam fülöp fizeteseböl. Es nem azert, mert nem csipem, csak ez genyo munka volt. Feher gabi is sokszor elengedett engem htcm-ben, mert nekem kellett a pont, es itt nincs kiosztott penznyeremeny, meg stb, csak a szorakozasert versenyzünk, de ez alap, ennek igy kell müködnie, ha ö lett volna elörebb akkor meg en engedem el.

    Ilyen mindigis volt, es lesz is. Nem tudom mi a csapatutasitasban a gusztustalan, mindig arrol beszel mindenki a futam vegen, hogy a CSAPAT jol dolgozott, NEKIK köszönhetem, hogy jo helyezest ertem el. Akkor amikor a csapat ker valamit, akkor meg rinyalunk vagy egyaltalan meg se akarjuk tenni azt amit az erdek diktal ?? nekem ez kicsit morbid.

  21. #146
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Úgy látszik 2010es évadban nincs nagydíjhétvége botrány nélkül.
    Véleményem szerint a csapatoknál nincs első illetve másodszámú pilóta, csak első és elsőbb.:-) Nevezhetjük ahogy akarjuk, igenis van egy ráépítés valamely pilóta személyére.
    Az, hogy ezeket a sorrendeket a futamon is tartani tudják a csapatok különböző módokon oldják meg. Vannak olyan esetek amikor szinte észre sem lehet venni, hogy sorrend csere volt és persze vannak olyan szituációk is minta a mai.... Látványos és felháborító, pedig szinte mindegyik futamon láthatunk ilyet csak éppen nem ilyen prózain előadva.

    Úgy gondolom a Ferrari idei sokadik hibáját írhatjuk lapra. A csapat hibája, hogy nem kellőképpen kezelte a sorrendcserét. Több lehetőség állt a csere előtt, de kivártak és a végén sajna már csak ez a verzió maradt.

    Egyébként megértem a csapatot, szerintem is Fernandot kell favorizálni az évad hátramaradt szakaszában. Massa most nagyon jó versenyt futott, de ezt megelőzően nekem nem volt meggyőző. Sajnálom mert a győzelmet megérdemelte volna....de ez van.
    A Fernando ellendrukkerek most megint üthetik az asztalt, de higgyétek el szerintem neki sem volt könnyű a dobogó tetején.

  22. #147
    Böszörményi Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 07.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet ezen vitazni akarmeddig, de a ferkanak es csalonzonak igy volt logikus. Ez igy rendbe is lenne. Ami engem szetbaszott ahogy csalonzo nyilatkozott. Alig tudott kijonni a dologbol, ahogy magyarazkodott..... nem tudom mitol lassult Felipe.... jobban gyorsitottam ki a kanyarbol. Menjen mar a picsaba, en Massa helyeben kb felalltam volna es elsetalok az interjuszobabol.
    ez meg +1, a nyilatkozat nekem is gyomorforgato volt... ugytudom nem tiltja a szabaly, h azt mondja: megbeszeltük ketten a legelejen, es elengedett. Itt lenne a vegen a pont...

  23. #148
    Dr. Hanyik Szabolcs Banned
    Csatlakozott
    2008. 01. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.038
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    higgyétek el szerintem neki sem volt könnyű a dobogó tetején.
    Na ez meg már líra a javából... Mindjárt megsíratom

    Kamuzik az, aki azt mondja: "neeeem, nekem biztosan nem..."

    (elképzelve a Massa helyzetét ez nem egy hétköznapi csapatutasításos, 'előreengedlekcimbikémmertnekedkellapont'-szitu volt)

    Szerintem Massa az idei összes pontját, beleértve a 25-öt is odaadná Alonsónak, ha ezt a mostani futamot hagyják, hogy megnyerje... (bár pontot adományozni csakugyan nem lehet ) ...és megnyerte volna!!!
    Így viszont ennél a csapatnál is kivívta a csapattársi utálatot Fernandó (bár már ezt Kínában a boxkiállásnál elérte Massánál)...

    De mindegy, ez már így van; én az ilyen csapatutasítást (vagy mindegy, minek nevezzük) nagyon-nagyon büntetném, mert magát a versenyzést teszi tönkre... GERINCTELEN HÚZÁS!!!
    Utoljára módosította: Dr. Hanyik Saby; 2010. 07. 26. 00:27.

  24. #149
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Ya és ezt a 100.000 ezres büntetést sem értem.
    Most ezt mire kapja a Ferrari? Ha a csapatutasításra akkor annak kizárásnak kellett volna lenni, ha nem volt csapatutasítás akkor csak úgy?

  25. #150
    Idézet Eredetileg Böszörményi Péter írta Hozzászólás megtekintése
    ez meg +1, a nyilatkozat nekem is gyomorforgato volt... ugytudom nem tiltja a szabaly, h azt mondja: megbeszeltük ketten a legelejen, es elengedett. Itt lenne a vegen a pont...
    Még újra fogom nézni a nyilatkozatokat, de csak a Massáét hallottam, ő elég korrekt volt, :
    "nem hiszem hogy bármit is kéne erről mondanom" -al...

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •