Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 181 (181 összesen)
  1. #176
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen... A fociban sem igazán örülnek, mikor lebundázott meccsel próbálkoznak az emberkék még némi aprópénzre szert tenni... Itt az F1-ben feltehetően a sportfogadások nagyságrendje még nem érte el a "kritikus" összeget, mert akkor azért visítanának...
    Ebben nincs semmi bunda, aki sportfogad, annak ezt szépen bele kell kalkulálnia!

    Teljesen logikus volt, hogy hiába gyorsabb Alonso, nem fog belemenni a csapatársával egy értelmetlen kakaskodásban (lásd Red Bull példa ), és ugyan akkor az is teljesen logikus, hogy a bajnoki esélytelen pilóta maga elé engedi a gyorsabb és bajnoki esélyes pilótát.

    Csapatvezetőként én sem csináltam volna másként, itt ahogy a többiek is már mondták csak a módszer volt büdös... de a végeredményt illetően most őszintén...nem tök mindegy?

  2. #177
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy butaság, régen 1 versenyt se bírtak ki a motorok, a futam második felében folyamatosan spórolni kellett. Ez az idei "nincs tankolás" szabály eredményezte ezt..nem az autók hibája, 1 éve ilyenkor elejétől a végéig nagyon durván eltolták a srácok.
    Ezt nem is értem mire/miért írtad. Írtam én olyat, hogy az a baj, miért nem fullon mennek végig? Versenyen akkor mindenki menjen fix 4-es álláson oszt csá De azt se tartanám rossz ötletnek, hogy visszahoznák az edzésmotor/versenymotor rendszert.
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlenül kéne erre vigyázni..akkor jönnek a meghibásodások és 24 versenyzőből beérne 8 mint régen.
    Hát akkor már inkább
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha pedig a csapatsorrend miatt aggódsz, háát..az mindíg volt, régen még szabályos is volt, olyan is volt aki az autóját adta át a bajnok esélyesnek.
    Írtam hogy nem ez a lényeg, nem ismétlem magam. Összességében éreztem úgy, hogy ez már nem az én világom



  3. #178
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    A fanyalgóknak ajánlom a Görbe Tükör tanulmányozását:

    Ébresztő! A Forma-1 mindig csapatsport volt. Amíg két autó áll egy garázsban, úgyis lesz rá példa, hogy valamelyiket előre tessékelik. A Ferrari meg a többiek nem azért költik el a szponzorok dollártízmillióit, hogy aztán két, elkényeztetett suhanc passzióból elverje az egészet egy túlméretezett gokartpályán. A kibicek kedvence, a "hagyják őket szabadon versenyezni" szlogen frappánsan hangzik ugyan, de csak addig, amíg egy óvatlan pillanatban ki nem lökdösik egymást, mint az unatkozó tekebábuk, és a Stefano Domenicaliknak meg Christian Hornereknek nem kell kínosan vigyorogniuk a dühödt, magyarázatot követelő szponzorokra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #179
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A fanyalgóknak ajánlom a Görbe Tükör tanulmányozását:

    Ébresztő! A Forma-1 mindig csapatsport volt. Amíg két autó áll egy garázsban, úgyis lesz rá példa, hogy valamelyiket előre tessékelik. A Ferrari meg a többiek nem azért költik el a szponzorok dollártízmillióit, hogy aztán két, elkényeztetett suhanc passzióból elverje az egészet egy túlméretezett gokartpályán. A kibicek kedvence, a "hagyják őket szabadon versenyezni" szlogen frappánsan hangzik ugyan, de csak addig, amíg egy óvatlan pillanatban ki nem lökdösik egymást, mint az unatkozó tekebábuk, és a Stefano Domenicaliknak meg Christian Hornereknek nem kell kínosan vigyorogniuk a dühödt, magyarázatot követelő szponzorokra.
    A Horner nyilatkozta amúgy, hogy hiába van itt százmilliós költségvetés, ők is hagyják versenyezni a pilótákat, ha pl. Webber hagyta volna magát, akkor most Vettelnek ~40ponttal több lenne és sokkal nagyobb lenne az esélyük. Mindenesetre kíváncsi leszek mikor fog ez megtörni...

  5. #180
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Thumbs up

    Kis cikkencs a csapatutasításokról: http://www.pitpass.com/fes_php/pitpa...s_art_id=41717
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  6. #181
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Kis cikkencs a csapatutasításokról: http://www.pitpass.com/fes_php/pitpa...s_art_id=41717
    Nagyon nagy hiba volt es elitelem, annak ellenere, hogy nekik szurkolok 86 ota.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •