Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)
  1. #26
    Látványból 10/10 ez nem vitás. A vezethetőségét tekintve nekem bajom van vele, mert pl vátás fékezés általában 0,5-1 sec lemaradással hallattszik(és történik), mint ahogy a valóságban teszem. Így egy kicsit frusztráló. Próbáltam beállításokon visszavenni, hátha valami visszafogja a gépet, de nem történt változás. Személy szerint nagyon vártam már egy F1 játékra, így kicsit elfogult vagyok.
    De az még mindig elgondolkodtató, hogy a Simbin nem képes ilyen graffal piacra dobni terméket. Mint láthatjuk, nem eszi meg a gépet, és mégis gyönyörű.

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Látványból 10/10 ez nem vitás. A vezethetőségét tekintve nekem bajom van vele, mert pl vátás fékezés általában 0,5-1 sec lemaradással hallattszik(és történik), mint ahogy a valóságban teszem. Így egy kicsit frusztráló. Próbáltam beállításokon visszavenni, hátha valami visszafogja a gépet, de nem történt változás. Személy szerint nagyon vártam már egy F1 játékra, így kicsit elfogult vagyok.
    De az még mindig elgondolkodtató, hogy a Simbin nem képes ilyen graffal piacra dobni terméket. Mint láthatjuk, nem eszi meg a gépet, és mégis gyönyörű.
    Simbin fölösleges csilli-villi nélkül is el tudja adni... És az SOKKAL közelebb áll a szimulátorhoz, mint az F1 2010.
    Amúgy ez a váltás dolog nálam is így van és akkora késése van, hogy olykor nem tudom mennyit is váltottam vissza.
    Bár nem nagyon számít, mert egyszer próbáltam, azóta se indítottam el, nem is nagyon fogom.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Simbin fölösleges csilli-villi nélkül is el tudja adni... És az SOKKAL közelebb áll a szimulátorhoz, mint az F1 2010.
    Amúgy ez a váltás dolog nálam is így van és akkora késése van, hogy olykor nem tudom mennyit is váltottam vissza.
    Bár nem nagyon számít, mert egyszer próbáltam, azóta se indítottam el, nem is nagyon fogom.
    Nekem a gázadás/fékezés van lemaradva. Bár lehet ugyanarról beszélünk.
    Nálam a környezet realitása a fontos. Az esős versenyzés simbinnél kimerül egy egységes pályaviszonyban (ami változhat idővel), ergo könnyen lehet alkalmazkodni hozzá. Itt nem így van. Legyen a sim és a graf is topon, így a legeladhatóbb nekem.
    Utoljára módosította: nortsen; 2010. 09. 24. 21:52.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #29
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Látványból 10/10 ez nem vitás. A vezethetőségét tekintve nekem bajom van vele, mert pl vátás fékezés általában 0,5-1 sec lemaradással hallattszik(és történik), mint ahogy a valóságban teszem. Így egy kicsit frusztráló. Próbáltam beállításokon visszavenni, hátha valami visszafogja a gépet, de nem történt változás. Személy szerint nagyon vártam már egy F1 játékra, így kicsit elfogult vagyok.
    De az még mindig elgondolkodtató, hogy a Simbin nem képes ilyen graffal piacra dobni terméket. Mint láthatjuk, nem eszi meg a gépet, és mégis gyönyörű.
    Simbin nem saját enginet használ, azzal dolgoznak ami van, és az jópár éves már (ha jól emlékszem van az 5 v 6 is megvan a gmotor2). Nézd meg iR-t ott szép letisztult a grafika, de az sem csilivili..az van már 8 éves engine is. Sajnos ezek annyira réteg termékek, hogy nem engedhetik meg hogy saját grafikai motort irjanak alá, és megvenni sem olcsó játék.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  5. #30
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a gázadás/fékezés van lemaradva. Bár lehet ugyanarról beszélünk.
    Nálam a környezet realitása a fontos. Az esős versenyzés simbinnél kimerül egy egységes pályaviszonyban (ami változhat idővel), ergo könnyen lehet alkalmazkodni hozzá. Itt nem így van. Legyen a sim és a graf is topon, így a legeladhatóbb nekem.
    Egy ilyet mondjál nekem légyszives Én is megveszem
    Autós játékokat alapul véve..legyen az grid, dirt, nfs, forza..nekem még mindig ez az f1 a leghangulatosabb időtöltés, és már most tuti hogy ezzel töltöttem el a legtöbb időt mind közül, de ez annyi amit igértek. Egy jó kis játék..amit a többség joypaddal fog irányítani, tehát arra írták. Ha jó lenne az irányítás kormánnyal, akkor játszhatatlan lenne gombokkal.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Aki ilyen erős input laggal küzd, az csekkolja le a hang enginet, ha rapture van beállítva azt érdemes visszatenni softwarere.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #32
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346

    Question

    A demo mikorra várható, vagy lesz-e egyáltalán?

  8. #33
    A játék már megjelent, ha eddig nem adtak demo-t, ezután sem lesz

  9. #34
    Most mindössze 2,5 euróért meg lehet vásárolni a Steamen. Ennyit biztosan megér! Akciós még a 11, 12, 14 és 15-ös rész is. Sajnos a 2013-as - melyből van Classic Edition - nem.
    Utoljára módosította: Sury; 2016. 09. 30. 19:29.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Most mindössze 2,5 euróért meg lehet vásárolni a Steamen. Ennyit biztosan megér!
    Akkor érné meg, ha ők fizetnének érte 2,5 eurót!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •