Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)
  1. #1
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    F1 2010 (Codemasters)

    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  2. #2
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Én már várom.
    Viszont kicsit furcsállom, hogy a vizes pályán az extrém esős gumi úgy csikorog, mint a száraz pályán a slik gumi.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  3. #3
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Én már várom.
    Viszont kicsit furcsállom, hogy a vizes pályán az extrém esős gumi úgy csikorog, mint a száraz pályán a slik gumi.
    Egy olyan játéknál, amely "valahol az Arcade és a Hardcore szimuláció között félúton helyezkedik el", az ilyesmi belefér

    Az meg, hogy "így mindenki megtalálhatja majd számítását az új játékban…", hát nemtom, a szimesek számára komolytalan lesz, az árkádosoknak meg túl nehéz Persze azért nyilván lesz egy réteg, akiknek be fog jönni a game. Azt mindenesetre bizton állíthatom, hogy én nem fogok közéjük tartozni



  4. #4
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Pesszimista vagyok. Szerintem a szokásos csilli-villi program lesz, PS3-as kis srácoknak, semmi több. Talán annyiból nem a szokásos, hogy most egy kicsit "több fizikát" tesznek a cucchoz, hogy el tudják mondani, hogy micsoda szimulátort gyártottak. Bár már olvasni, hogy "Valahol az árkád, meg a szimuláció között..." bla, bla. Aha, persze, ismerjük.
    Persze jó lenne, ha rohadtul nem lenne igazam, de akkor már a Flatout, az legalább az, ami lenni akar.


  5. #5
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan játéknál, amely "valahol az Arcade és a Hardcore szimuláció között félúton helyezkedik el", az ilyesmi belefér

    Az meg, hogy "így mindenki megtalálhatja majd számítását az új játékban…", hát nemtom, a szimesek számára komolytalan lesz, az árkádosoknak meg túl nehéz Persze azért nyilván lesz egy réteg, akiknek be fog jönni a game. Azt mindenesetre bizton állíthatom, hogy én nem fogok közéjük tartozni
    Kábé, mint az NFS Shift. Arra is mondtak ilyesmit, de gyakorlatilag egy kicsit felpimpelt arcade továbbra is. Baromi nagyokat szoktak rajta reszelgetni, hogy valamennyire használható legyen.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  6. #6
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Aki F1 szimulaciora vagyik az inkabb az iRacing fele Williams-re varjon, ami osszel erkezik.

    31241_435494421084_48224116084_5717372_4390419_n.jpg

    (Remelem a Lotus-ra fog hasonlitani es nem a Dallara-ra).

  7. #7
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Nem szimulátor, de elkészült!
    Próbálta már valaki?
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  8. #8
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    nem pénteken jelenik meg?

  9. #9
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Norbi82 írta Hozzászólás megtekintése
    nem pénteken jelenik meg?
    A boltokban igen. Aki ügyes és gyors volt annak már megvan.

  10. #10
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Aki F1 szimulaciora vagyik az inkabb az iRacing fele Williams-re varjon, ami osszel erkezik.

    31241_435494421084_48224116084_5717372_4390419_n.jpg

    (Remelem a Lotus-ra fog hasonlitani es nem a Dallara-ra).
    Ez nem inkább az rFactor féle F1 2010?

  11. #11
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem inkább az rFactor féle F1 2010?
    Codemasters, sokat ne várjunk, Dirt2 engine, csili vili, kétséges milyen lesz az irányítás.
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 22. 03:18.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  12. #12
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Hát kipróbáltam, Arcade de nagyon Viszont annak egész jó, kb mint a Dirt2 volt a maga nemében, bár a csúszkálás jobban hihető ott, mint itt a végtelen tapadás. Grafika döbbenetes. Soksok apró új feature.

    Kormány beállítások:

    Driverben:
    100% FF
    lock: 250fok
    minden más nullán

    Játékban:
    linearitás maxon, deadzone nullán, steering saturation 100%
    FF játékban:
    Enviroment: 10%
    Max force 70%
    Wheel weight 0%
    Utoljára módosította: Tilus; 2010. 09. 24. 18:05.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  13. #13
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Kivi lennék hogy ebbe az arcadeba hogy tudnánk menni egymás mögött cm-ekre.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Kivi lennék hogy ebbe az arcadeba hogy tudnánk menni egymás mögött cm-ekre.
    Sehogy...rakat fos, amit a kinézetével adnak el...jó lesz azoknak akiknek a csomagolás számít.Röviden ennyi.

  15. #15
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Sehogy...rakat fos, amit a kinézetével adnak el...jó lesz azoknak akiknek a csomagolás számít.Röviden ennyi.
    Más rétegnek szánják, én ezen nem tudok így kiakadni..sőt tudom élvezni is miután az irányítást elfogadhatóra belőttem.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  16. #16
    Rakat fosra csak annyit, hogy én a Dirt2-öt szeretem. Nem mindig a szikrapontos irányítás hiányzik a virtuális valóságban.
    Kikapcsolódni tökéletesek ezek a játékok.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  17. #17
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Rakat fosra csak annyit, hogy én a Dirt2-öt szeretem. Nem mindig a szikrapontos irányítás hiányzik a virtuális valóságban.
    Kikapcsolódni tökéletesek ezek a játékok.
    Oké, Dirt 2-t én is bírom, na.
    Nem akartam leszólni, csak ne aggassák rá a sim jelzőt.

    Peace

  18. #18
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem inkább az rFactor féle F1 2010?
    Nem ez az iRacing fele. Ez votl az elso kep ami nyilvanossagra kerult azota ezek vannak:



    http://www.virtualr.net/iracing-com-...fw31-previews/

    http://www.virtualr.net/iracing-com-...-fw31-preview/

    http://www.virtualr.net/iracing-com-...s-fw31-render/

    Bocs az OFF-ert.

  19. #19
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474
    en a dirt2-t kifejezettem elveztem, nagyon sokat toltam vele, de ez egy rakat fos. mar bocsanat

  20. #20
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Átudtam állítani directx11 be a cuccot igy egész szépen fut, ha betudod lineárisra állítani a kormányt szerintem élvezhető.
    Expert fokozaton pedig el lehet szórakzni a botokkal, agressívek védik az íveket de mégse löknek le a pályáról.
    Vannak éredeles dolgok benne, pl jobb hátsó gumimat lekocolta a gép t2ben és csak a kör végén kaptam defektet egy bal kanyarban.
    Sajna a fizikája nem a legjob de arra ott a Ferrari virtual academy, meg majd ott lesz az iracinges williams.
    Utoljára módosította: sinka; 2010. 09. 22. 23:05.

  21. #21
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Tegnap volt szerencsém kipróbálni a játékot.
    Elsőként konzolon X360 illetve Pc verziót is tesztelésnek vetettem alá.
    Mit mondjak.
    Aki a grafikára panaszkodik azt csak sajnálni tudom. Szerintem akárhány éves motor is van a game alatt akkor is etalonnak számít a mai pc-s játékok alatt. Egy közepes gép szerintem maxon meghajtja, ezt nem lehet elmondani sok mai fejlesztés alatt. Ízlések és pofonok, nekem ez a grafika bőven elég lenne...Ahogy barátom belépett hozzám és meglátta a "42 coll"-on nem hitt a szemének. Hozzáteszem én sem az eső valami hihetetlen. Nekem a Dx11 valahogy nem hiányozna. Lehet igénytelen vagyok de az én szemem "elélvez ettől is.
    Elérkeztünk a játék fizikai részéhez.
    Hát igen aki gtr2 vagy egyéb simbin-es cuccokon nevelkedett annak gyakorlatilag nem lesz nehéz (nagyon nagyon nem) segítségek nélkül végignyomni egy két órát a játékkal. Kivettem minden segítséget de egy kör után kiléptem a menüben keresve hogy mit lehet még kikapcsolni.:-(
    X360-on wireless racingel, pc-n Momo racingel nyomtam egy egy órácskát a gamel.
    Ennek ellenére nem tudom azt mondani, hogy rossz lett.
    Aki többet várt (én is) kicsit csalódás, de ha őszintén belegondolunk sok sok év után nagy rizikó lett volna a Codemastersnak ha egy eladhatatlan példányt dob piacra. A halom pénz amelyet a licencekre költöttek vissza kell, hogy jöjjön.
    Az más kérdés, hogy egy kicsit nem tudtak volna nagyobb szakadékot csinálni ez alap illetve a "expert" fokozatt között. Szerintem nem mertek, erre majd ott lesz az F1 2011.
    Én a hibái ellenére megtapsolom a Codemasterst. Mertek kihozni egy F1 játékot, rengetek jó ötlettel, és abba a részbe nyúltak amelybe sok játékfejlesztő veszélyes víznek nevezett.
    Lesz ez jobb is, egyenlőre ez van.
    Nem lett szimulátor, egyáltalán nem, de játéknak szerintem jó.
    Én minden esetre megvettem a játékot eredetibe, ezzel is támogatva egy 2011-es valódibb projektet.

  22. #22
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    DX 11 es dolgot csak azért írtam, mert anélkül asszem DX9 be fut.
    És Az ati 5750 HD val nem tudtam 20 fps főlé vinni a dolgot szinte semilyen grafikán.
    Mivel ez a kártya tudja a dx11 ezért azok a játékok amik támogatják sokkal jóbban futnak vele. Így hogy átálítottam Fullhdban egy Közepes-high grafikán játszhatóan elfut.
    (Elvileg ez majd egy patchel felfogják oldani, de a config fáljban átlehet írni.)

  23. #23
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Dani ne sirákozz a DX11 miatt, dirt2 engine úgy 30%-al volt lassabb DX11 alatt, ezzel se lenne másképp!

    Nekem középkategóriás gépem van, E7500vs4850 és nálam teljesen elfogadhatóan fut majdnem max beállításokkal.

    Tényleg jó játék ez, leköt, amit AI ellen nem éreztem már elég régen. Expert fokozaton, lagends AI ellen egyáltalán nem könnyü, valóban meg kell találni a beállításokat és az íveket.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  24. #24
    Rózsás Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 03. 17.
    Város
    Komárom
    Üzenetek
    284
    Látószöget lehet valahogy állítani ebben ?

  25. #25
    Nem olyan rossz ez a game. Tilus által leírt beállításokkal nem vészes az irányítás. Arcadak nem arcad úgy, de még nem is szimulator.
    Az F1 szabályok szimulációja viszont fasza. Limitált motorok, gumik. Állat defekt effekt.
    Gyönyörű grafika. Dirt2 féle lassítás. Szigorú vágási szabályok, előzési manőverek büntetése ha éppen nem tetszik a gépnek. Verseny után büntetések is vannak.
    AI Veteran vagy vmi hansonló fokozatban tényleg kemény, bár ahogy látom inkább nagyobb a sebességük, mint konzekvensen gyorsabbak mindenhol. A lassú kanyarokban simán foghatóak.
    Könnyű kipörgetni a seggét az autónak, és ha kavicságyba mész, utána tényleg szarabb a tapadás.
    stb.

    Nekem a Boxban kicsit szaggat, de érdekes, hogy versenyen meg már nem. Ez inkább bug lehet szvsz.
    Viszont nem találtam keréknyomás és kerék fordulási szög állítási lehetőséget. Spaban belső ívről a visszafordítót szinte be sem tudom venni, mert jobban kéne forduljon a kerék.

    El lehet vele szórakozni, szóval nekem jelenleg tetszik.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •