Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 50 (50 összesen)

Téma: Daytona, HGPLM67

  1. #26
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, mit értettem félre. Azt írtam, majd ha egy nascar pilóta mondja hogy...stb. Milán videóján ez megtörtént. Hurrá, de attól még azon véleményemet fenntartom, hogy "sztem ez még nem jelenti azt, hogy a másik xart se ér". De mindegy, hagyjuk

    Holnap gyertek! :heyjoe67_
    Semmi extra. Az egész valahol ott kezdődött, hogy mondtam, hogy azért az, hogy Milán iR-ezik az kicsit más, mint hogy te rFactorozol. Ezzel nem az rF-et, vagy a nascart akartam fikázni, inkább beleértettem mindent amiben az iR más, mint a többi sim, azaz hogy pénze van benne, meg maga az egész rendszer: ahogy írtad, azért komolyabb, minthogy valami mással csak úgy offline körözget az ember.
    Na de tényleg szót se róla többet, csak ofolunk itt a semmiről.

    Holnap jövök! (tudom, hogy te mára gondoltál)

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #27
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi extra. Az egész valahol ott kezdődött, hogy mondtam, hogy azért az, hogy Milán iR-ezik az kicsit más, mint hogy te rFactorozol. Ezzel nem az rF-et, vagy a nascart akartam fikázni, inkább beleértettem mindent amiben az iR más, mint a többi sim, azaz hogy pénze van benne, meg maga az egész rendszer: ahogy írtad, azért komolyabb, minthogy valami mással csak úgy offline körözget az ember.
    Tényleg csak annyit hozzá, hogy most esett le



  3. #28
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hogy is kell a multihoz csatizni?egy szervert se látok a game-ben
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  4. #29
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hogy is kell a multihoz csatizni?egy szervert se látok a game-ben
    "Online-hoz érdemes feltenni a WinVROC progit. Ebben látod majd a szerverek listáját, illetve van benne egy chat is.
    Letöltés: http://hgplm.gtr-masters.hu/download...C%20online.zip
    Patch: http://hgplm.gtr-masters.hu/download...ne%20ipfix.zip
    Első indítás előtt töröld a riched.dll fájlt a vroc.exe mappájából.

    Ahhoz hogy csatlakozni tudj a HGPLM szerverhez, szükséged van még a bwpatch-re. Ez teszi lehetővé, hogy az alapértelmezetthez képest több autót láss magad körül.
    http://hgplm.gtr-masters.hu/9_index.php?page=bw_patch

    Ha további kérdések merülnek fel, akkor irány a GPL Help topik: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?439-GPL-Help"
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  5. #30
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    köszi,közben kezd alakulni,kaptam segitséget a vroc-cseten Ricsiéktől,de köszi mégjó hogy nem változtattok olyan sűrűn passt:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #31
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    köszi,közben kezd alakulni,kaptam segitséget a vroc-cseten Ricsiéktől,de köszi mégjó hogy nem változtattok olyan sűrűn passt:P
    1 tagsági év 1 pass, nincs nagy varia

    A chatpass meg örök
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  7. #32
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Na, tegnap voltunk 4-en is (), megvolt a ráhangolódás. Gyerekek, ez naggyonn fun!!! Sokkal jobban marad az íven, persze ez nem csoda, mert az rf-nak ugyebár legendásan sz.r az ffb-je (pluginok ide vagy oda)

    Már most be vagyok zsongva



  8. #33
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    5 perc elég volt arra, hogy megint rájöjjek, hogy szívből gyűlölöm az ovalt GPL-el.
    Most már csak az bosszant, hogy valami miatt nem megy a GTL szerver...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  9. #34
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Én nem utálom de azt igen hogy mikor beléptem a setupba megfagyott a menüben rohadna megés mire elindult.... nem mondok semmit mert az nagyon csúnya lenne!

  10. #35
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Cola mivan?

  11. #36
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nem láttam a zászlós embert pont takarta a pribluda,azt beugrottam,aztán meg nem tudtam mit csináljak a boxban,á gyerekcipőben járok én még ebben:Pvalaki meg nekem jött a rajtnál bénázásom közepette bocsi,megis érdemlem a dq-t
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  12. #37
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem láttam a zászlós embert pont takarta a pribluda,azt beugrottam,aztán meg nem tudtam mit csináljak a boxban,á gyerekcipőben járok én még ebben:Pvalaki meg nekem jött a rajtnál bénázásom közepette bocsi,megis érdemlem a dq-t
    A zászlós pali amúgy is egy örök kihívás ebben játékban Ne kenődj el jó game ez csak vannak baromságai.

  13. #38
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Hát, már a rajtnál elszállt minden tervem - és a versenyem, ugyanis mindkét sávban beragadtak az előttem rajtolók, a 2 Eagle meg elment mire áthámoztam magam rajtuk.
    Tesómmal volt azért 10 jó kör, kár hogy lekoccolta, mert valszeg az utolsó 10-es szintén szoros lett volna.
    Grat a 2 Gábornak az elején, esélyt sem adtak a felzárkózásra.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  14. #39
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Jól sikerült az időmérő, jól alakultak az első körök, de aztán volt egy rossz pillanatom és máris az ötödik helyen találtam magam 5-6 mp-cel a Soós-fivérek mögött. Azt hittem, majd kicsit lassítják egymás a harcban, de semmi ilyesmi nem történt. A verseny kétharmadánál elégeltem meg a magányos körözgetést, és hagytam felérni Tomit. Így már érdekesebb volt a dolog, főleg hogy a végén még Convar is a nyakunkra esett. Megkaptuk a körünket, amit aztán még az utolsó körben sikerült visszavennem. Szerencsére az utolsó körös bénázásom már senkit sem érintett, mivel az a többieknek már a levezető kör volt. Grat a győztesnek és minden célbaérőnek!
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  15. #40
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Életkor
    41
    Üzenetek
    780
    Well-well, nem megy ez nekem mostanában. Edzésen kihoztam a Lotusból amit ezzel a setup-al ki lehetett, talán valami négy századdal mentem jobbat mint Tesóm, de annyira azonos volt a sebességünk, hogy szerintem ugyanazt a setupot használtuk, és szerintem ennyi a max. ami elérhető volt. Kicsit bosszantott hogy Convar kétszer is engem használt a szélárnyékához, nem tudom ez véletlen volt-e, már azon gondolkodtam direkt elrontom a körét, de persze nem tettem semmi ilyesmit, megelégszem egy Muller-es, wtcc-s ejnye-bejnyével. Rajtom végülis nem volt olyan rossz, első kanyar felé közeledve Janit figyeltem hogy mindketten elférjünk, amikor a kanyar előtt nem sokkal megjelent Tesóm Lotusa kettőnk között, fogalmam sincs hogy került oda. Na lényeg hogy hárman sokan lettünk volna, így egy pillanatra elvettem a gázt. Tudjátok ez mit jelent, lemaradtam mint a borravaló az első négyestől, hihetetlen milyen szoros egy ovál futam. Jani megforgott a második vagy harmadik körben, megint csak gáz elvétellel tudtam kikerülni, még több lemaradás. Edzés alapján tudtam hogy egy p**a szőrszálnyival gyorsabb vagyok Tesómnál, és őrületes munkával és koncentrációval, ezredről-ezredre, századról-századra de utólértem igaz a fél futam ráment. Gyakorlatilag elsőre meg is előztem, aztán kénytelen voltam védekező álláspontra helyezkedni, tudtam hogy az ovál kulcsa a belső ív, ezt nem voltam hajlandó feladni, körökön keresztül gyilkoltuk egymást. Viszont így nem tudtam ideális tempót menni mivel nem tudtam külső ívről kezdeni a kanyarokat. Gondoltam egy merészet és feladva a belső ívet kimentem kívülre, na ezt nem kellett volna, itt ment el végleg a futamom. Tesóm visszaelőzött, és már tudta melyik ívet kell védenie. Itt sajnos lekoccoltam a falat, megint lemaradtam, komolyabb sérülést nem érzékeltem az autón. Kezdtem elölről, vagy 10 kör alatt megint utólértem, éppen beértem a szélárnyékába, megkezdtem a támadást, amikor egyszerűen kiúszott alólam a kocsi, már-már a fizikát figyelmen kívűl hagyva, nem is igazán értem, lehet mégis megsérült a futómű. Jó nagy sebességgel, jó nagyot estem, a reset után végül utolsó lettem, dehát ki nem próbálta volna megszerezni azt a dobogót legalább.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  16. #41
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Hááát...Cola-t nagyon sajnáltam a rajtnál, hogy kiugrott. :S Nagy kár érte, mert piszokgyors volt, hatalmas befutó is lehetett volna (hétfőn, a finishben +0,00" volt köztünk a difi ).

    Én jól kaptam el a rajtot, Gabó feljött 2.-nak. De épp annyival rajtoltam jobban, hogy egyből kiszakadjon a szélárnyékomból és a kör végére 1 sec legyen a különbség. Amit nem hittem volna, hogy a verseny végéig állandósulni is fog. Mivel ez az állás mindkettőnket unalomra kárhoztatott, többször is elgondolkodtam, hogy bevárjam-e. De mindannyiszor úgy döntöttem, hogy nyerni jobban akarok, mint meccselni. Mer ugyebár ha második vagy, te vagy az első, aki veszít.

    A vége viszont így is kaotikus lett, 2 okból is: egyrészt azért, mert miután leköröztem Janiékat, azt látom, hogy egy Eagle megkezdi az előzési manőverét ellenem. Mondom, wtf? Ha Gabó, akkor azért (láttam, mennyivel volt mögöttem a lekörözés előtt, és mivel 1x sem kellett leállnom a gázról, érthetetlen lett volna), ha Jani vagy Tomi, akkor azért (inkább erre szavaztam, gondoltam végülis nekem mind1, csak aztán nehogy kocc legyen belőle )

    Másrészt azért, mert sztem napszúrást kapott a táblás emberem. Ugyanis: miután 2 kör volt hátra, a következő körben szerinte még mindig 2 kör volt hátra. Úgyhogy lenyomtam a tábla szerint, biztos ami biztos, nem akartam még1 Albit.
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    5 perc elég volt arra, hogy megint rájöjjek, hogy szívből gyűlölöm az ovalt GPL-el.
    Hát, Ferrarival nem is csodálom. Ezzel esélyt sem adtál neki, hogy élvezd. Mit vártál egy olyan kocsitól, ami kb. 10 km/h-val kevesebb végsebességre képes? Itt csak ez számít, én pl. a 0.-tól a 40. körig padlógázon voltam Szal itt esélyed sincs az egyébként brilliáns vezetési tudásoddal kompenzálni bármit is. Mert mégha Daytona Rolex lett volna...

    (Tudom, hogy baleset miatt álltál ki, de ha sassal vagy legalább lotival jössz, talán ott és akkor már rég előrébb jársz.)

    Apropó, Daytona Rolex. Ha legközelebb Daytona, akkor javaslom ezt, mert ovál + road 2 in 1. Nagyon izgalmas ez az elegy, és ebben talán Milán nameg a Ricsiék is megtalálnák a maguk kihívását (pl. setupolás)
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    nem láttam a zászlós embert pont takarta a pribluda,...
    Látjátok? Még1 érv a pribi ellen
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit bosszantott hogy Convar kétszer is engem használt a szélárnyékához, nem tudom ez véletlen volt-e, már azon gondolkodtam direkt elrontom a körét, de persze nem tettem semmi ilyesmit, megelégszem egy Muller-es, wtcc-s ejnye-bejnyével.
    Upsz...hát, is-is Maga a személyed nem volt direkt, de az, hogy szélárnyékot fogjak, az igen
    Utoljára módosította: convar; 2010. 07. 07. 21:49.



  17. #42
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, Ferrarival nem is csodálom. Ezzel esélyt sem adtál neki, hogy élvezd. Mit vártál egy olyan kocsitól, ami kb. 10 km/h-val kevesebb végsebességre képes? Itt csak ez számít, én pl. a 0.-tól a 40. körig padlógázon voltam Szal itt esélyed sincs az egyébként brilliáns vezetési tudásoddal kompenzálni bármit is. Mert mégha Daytona Rolex lett volna...

    (Tudom, hogy baleset miatt álltál ki, de ha sassal vagy legalább lotival jössz, talán ott és akkor már rég előrébb jársz.)
    Igazából fordítva van. Nem a győzelemre akartam hajtani. Azért választottam a ferkát, mert Szeglettel ezt beszéltük meg, és mégis csak az a kedvencem. Tudom, hogy nem szeretem ezekkel a vasakkal az ovált, valszeg tehetségem és idegrendszerem sincs hozzá, nem hogy "brilliáns vezetési tudásom". Azért legalább egy újabb próbát tettem.
    Arra már nem emlékeztem, hogy daytonát végig lehet tolni padlón, akkor eleve el sem indulok Szeglet nélkül. Amúgy is a kis oválokat szeretem inkább, valami dobozossal, amivel lehet tolongani...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  18. #43
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése

    Hát, Ferrarival nem is csodálom. Ezzel esélyt sem adtál neki, hogy élvezd. Mit vártál egy olyan kocsitól, ami kb. 10 km/h-val kevesebb végsebességre képes?
    Nana! Nézzük csak meg milyen autó tartja a pályacsúcsot! (HGPLM)
    Na azt összehozni nem kis meló volt, és persze fun is! Ferrari rulez!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  19. #44
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Ami engem illet én is toltam volna neki nekem valahol van egy ovál pálya pakkom és jó lett volna de a teknik szólt közbe. De a köridőkre nézve egyértelmű volt sas loti ferka szóval valaki győzni akart az sasra szállt fel, funra jó a ferka is és respekt a ferkának hisz övé a top idő

  20. #45
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy nem szeretem ezekkel a vasakkal az ovált, valszeg tehetségem és idegrendszerem sincs hozzá, nem hogy "brilliáns vezetési tudásom".
    Ne bagatelizáld el, én komolyan írtam. Még mindig nem értelek titeket roadon. Nézem, látom, de nem értem Illeve nem titeket nem értelek, hanem a stoppert

    (És különben is, nemcsak a kritikát kell ám tudni elviselni, hanem a dicséretet is )
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    ...funra jó a ferka is...
    Igen, de csak ha van belőle legalább még1
    Utoljára módosította: convar; 2010. 07. 08. 21:20.



  21. #46
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Ne bagatelizáld el, én komolyan írtam. Még mindig nem értelek titeket roadon. Nézem, látom, de nem értem Illeve nem titeket nem értelek, hanem a stoppert

    (És különben is, nemcsak a kritikát kell ám tudni elviselni, hanem a dicséretet is )
    Természetesen szigorúan csak oválra értettem, amúgy ÉN vagyok a legnagyobb király!

    off: nyugi, 3-4 évvel ezelőtt a jelenlegi tempóddal és megbízhatóságoddal nyugodtan bajnok lehettél volna, természetesen ez többekre is áll a mezőnyben, csak feltételek változtak közben, többek közt mert van aki azóta sem áll le a körözéssel. A kredit rendszerben sincsenek már kibúvók mit régen, amikor az első futam loti parádé volt. Türelem és kitartás!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  22. #47
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    off: nyugi, 3-4 évvel ezelőtt a jelenlegi tempóddal és megbízhatóságoddal nyugodtan bajnok lehettél volna, természetesen ez többekre is áll a mezőnyben, csak feltételek változtak közben, többek közt mert van aki azóta sem áll le a körözéssel. A kredit rendszerben sincsenek már kibúvók mit régen, amikor az első futam loti parádé volt. Türelem és kitartás!
    Tudom, majd az évek meg a rutin, és addig is gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni

    Am sztem meg most te értettél egy kicsit félre: nem az a problem, hogy nem vagyok bajnok, mert a pont általam támadott pontrendszernek köszönhetően simán végig ott lehetek a nyomotokban, és 1x akár ki is jöhet még a lépés Én egy versenyre, ill. egy körre kivetítve értettem a dolgot. És pont ez a kettőség az, ami úgymond "bizarrá" teszi az egészet



  23. #48
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom, majd az évek meg a rutin, és addig is gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni

    Am sztem meg most te értettél egy kicsit félre: nem az a problem, hogy nem vagyok bajnok, mert a pont általam támadott pontrendszernek köszönhetően simán végig ott lehetek a nyomotokban, és 1x akár ki is jöhet még a lépés Én egy versenyre, ill. egy körre kivetítve értettem a dolgot. És pont ez a kettőség az, ami úgymond "bizarrá" teszi az egészet
    Nem gondoltam én, hogy van problem, sőt! Csak arra céloztam, hogy régebben én sem értettem, hogy hogy mennek Ricsiék ugyanannyit vagy még jobbat a hondákkal, mint én a ferrarival.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  24. #49
    Brixel László Regisztrált Brixel Laci logója
    Csatlakozott
    2005. 04. 07.
    Város
    Buda
    Életkor
    44
    Üzenetek
    645
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Ez verseny volt, egy teljes kört mentem BxL Eagle-jének seggében. 324-es átlagot mentem úgy, hogy a Ferrari végsebessége 317.
    Régi szép idők...
    De kár, hogy erről a versenyről is lemaradtam, de legalább megemlítettél
    :: GPLrank -11 [valaha] :: OvalRank hamarosan! ::

  25. #50
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Brixel Laci írta Hozzászólás megtekintése
    Régi szép idők...
    De kár, hogy erről a versenyről is lemaradtam, de legalább megemlítettél
    Senkit nem felejtünk el!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •